PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت موبایلستان

saeed137
09/03/25, 12:16 AM
خب بچه ها نظرتون چیه تو سایت موبایلستان تبلیغ بازی بکنیم و نیرو جمع کنیم برای ایران کی انجا فعال هست یک متن تهیه کنه بزار انجا و خودمون میریم پر و بالش میدیمhttp://www.mobilestan.net

smrtaheri
09/03/25, 01:36 AM
تبلیغ تو همه جا باید بکنیم

mamaroma1
09/03/25, 02:08 AM
منم موافقم دی :

xerxes99
09/03/25, 11:39 AM
من این قصد رو داشتم ولی به علت ضعیف بودن نگارش نتونستم خودم متنی بنویسم:p
من عضو هستم ولی فعال نیستم:D
هرکس می خواد بنویسه حماسی باشه متن:D

toojih
09/03/25, 01:01 PM
من يه متني تو سايتي ديده بودم كه خيلي طرفدار داشت پيداش مي كنم انجا ميزار نظر بديد خوب بود بزاريم

toojih
09/03/25, 01:18 PM
بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده .

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونه که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره.

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باشید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید و درخواست دعوت نامه كنيد تا برايتان ارسال كنم و بعد از ارسال تا ثبت نام فقط 48 ساعت وقت داريد تا روي دعوت نامه ي ارسالي كليك كنيد و ثبت ام كنيد در غير اين صورت دعوت نامه ببسته ميشود
در ضمن براي ارسال دعوت نامه ايميل خود را نيز حتما بنويسيد ترجيحا جيميل باشه بهتره http://www.downloadha.com/modules/Forums/images/smiles/icon_arrow.gif

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات عضو شده حساب می شه و اگر هم ثبت نام كنيد و فعاليت نداشته باشيد حتما اقتصاد ايران سقوط خواهد كرد

toojih
09/03/25, 10:25 PM
چي شد همينو بزاريم اونجا ؟

xerxes99
09/03/25, 11:11 PM
یکم قدیمیه. باید خیلی چیزاش عوض شه

saeed137
09/03/25, 11:25 PM
پس عوض کنید من بزارم

HossianShirazi
09/03/26, 10:55 PM
یک کمی مدیرهاش سخت گیر هستند از بنده هم بیشتر!!

xerxes99
09/03/27, 01:46 AM
تبلیغ تراویان توش شده پس فکر نکنم مشکلی برای ما داشته باشه!
راستش من نگارشم افتضاح وگرنه یک چیزی می نوشتم بزارین یکیو پیدا کنم بنویسه:p

saeed137
09/03/27, 02:34 AM
ان با من

toojih
09/03/27, 07:41 PM
اقا تشكر يادتون نره ها اينم از ما
گاهی اوقات زندگی روزمره به قدری کسل کننده می گردد که جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحات هم نمی توانند مانع از یادآوری خاطرات خسته کننده آن بشوند. در این گونه موارد بهترین کار تغییر وضعیت می باشد. بسیاری از افراد به سرگرمی های مجازی روی می آورند و زندگی جدیدشان را دقیقا مطابق با میل خود بوجود می آورند. یکی از این سرگرمی های مجازی جمهوري اینترنتی www.Erepublik.Com (http://www.erepublik.com/) است که به مرزهای جغرافیایی نیز رحم نمی کند.

Erepublik یک بازی به صورت دستوري (text) می باشد که حتی برای کاربرانی که از طریق خطوط Dial-Up به اینترنت متصل می شوند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد و شما نیاز به سیستم خاص یا نصب برنامه ای نداريد. در این بازی شما میتوانید جزو شهروندان هر کشوری ( مانند ايران ) باشید. در ارپابلیک شما میتوانید دنبال کار بگردید و کار پيدا كنيد همچنین می توانید وارد حزب شوید ، وزیر شوید، یا روزنامه بزنید و اخبار بنویسید و یا یک کمپانی بزنیدو در آن فعاليت كنيد و اجناس خودرا در بازار به فروش بگذاريد ... از طرفی وارد ارتش می شوید و هر روز تمرین نظامی انجام می دهید و در بروز جنگ به یاری هموطنانتان می شتابید. این بازی همینطور که از عکسش هم معلوم هست مانند سایر بازیها محیط گرافیکی ندارد و بر پایه نوشتار طراحی شده است و اصولا یک بازی نیست و یک دنیای مجازی هست مثلا براي انجام كارهر روز روی دکمه Work کلیک می کنید و کار انجام میشود. ولی جذابیت بازی به تجمع همه ي ايرانيان وتلاش براي پیشرفت كشور وهمچنين دفاع در مقابل دشمنان در موقع حمله آنها است. براي عضويت در اين جمهوري از طريق سايت اقدام كنيد اما
براي دريافت دعوتنامه ايميل خود را قرار دهيد تا دعوتنامه به ايميل شما ارسال شود مزيت اين كار و ارسال دعوتنامه به ايميل شما اين است كه بعد از رسيدن به لول 6 به عنوان ژاداش هم به فرد دعوت شده و هم به فرد دعوت كننده 5 گلد جايزه داده ميشه كه گلد در اين بازي بسيار مهم ميباشد پس اگر دعوتنامه خواستيد ايميل خود را قرار دهيد تا دعوتنامه به شما ارسال شود

Return Of The Nestor
09/04/02, 04:06 PM
متن خوبی هستش ولی مهمترین نکته در این گونه متن ها اینه که به اجتماع اینجا توجه زیادی بشه و اجتماعش رو خیلی جذاب نشون بدیم ... چون افراد همیشه دنبال یک اجتماع جذاب مجازی می گردند

FCSooti
09/04/02, 05:01 PM
حالا فعلا یه تعداد به عنوان پیش قراول برن عضو بشن که نیروی فعال داشته باشیم اونجا.

FCSooti
09/04/02, 05:35 PM
مثلا براي انجام كارهر روز روی دکمه work کلیک می کنید و کار انجام میشود. ولی جذابیت بازی به تجمع همه ي ايرانيان وتلاش براي پیشرفت كشور وهمچنين دفاع در مقابل دشمنان در موقع حمله آنها است.
این قسمت به نظرم تبدیل بشه به این بهتره:

مثلا برای تمرین نظامی و کار معمول بازی تنها به 5 دقیقه وقت نیاز دارید، اما می توانید وارد اجتماعی مجازی از ایرانیان شده به فعالیت و بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی بازی بپردازید و برای پیشرفت ایران و بازگرداندن آن به قدرت باستانی آن تلاش کنید.

حتی می شه همچین چیزی رو هم اضافه کرد (البته فکر کنم این قسمت باز ادیت می خواهد):

2 ماه پیش ایران به بخشی از امپراطوری باستانی خود دست یافت و مرزهای خود را از شرق تا هند و چین گسترش داد و تبدیل به یکی از بزرگترین کشورهای جهان مجازی شد اما به خاطر جمعیت کم ایران نسبت به وسعت زیاد آن در حال از دست دادن فتوحات خود می باشد، هم اکنون ایران با اینکه تنها 3% از جهان مجازی را در اختیار دارد اما 7امین کشور قوی جهان مجازی می باشد، اما به خاطر جمعیت کم ایران این موقعیت ایران نیز همانند سرزمین هایمان در خطر است و ایران مجازی به حضور تک تک افراد نیاز دارد. این بازی (اجتماع مجازی) طوری طراحی شده است که شما می توانید با توجه به زمان آزادی که دارید از روزی 5 دقیقه تا روزی 24 ساعت را به آن اختصاص دهید و بازی کنید، پس حتی اگر تنها روزی 5 دقیقه هم وقت آزاد دارید در این اجتماع عضو شوید و به پیشرفت ایران کمک کنید.

saeed137
09/04/02, 10:04 PM
یکی کامل کنید خدایش یک متن کامل بنویسید بزاریم انجا

FCSooti
09/04/02, 10:33 PM
یکی کامل کنید خدایش یک متن کامل بنویسید بزاریم انجا
خوب خودت یه کم همینایی که هست رو ادیت کن و بزار اینجا بعد دوباره بیاییم رو اون کار کنیم تا فردا یه چیزی ازتوش در میاد.

saeed137
09/04/02, 10:41 PM
یک زمانی حال داشتم میکردم اما الان نه وقت دارم نه حوصله تو کلوب روزی 500تا مسیچ تنهایی میفرستادم که معمولا 20تا30تا روزی جذب میشد اما دیگه وقت نزاشت الان با این اینترنت که روزی 100بار قطح میشه واقعا نمیدونم

FCSooti
09/04/02, 10:59 PM
الان این متن خوبه؟

گاهی اوقات زندگی روزمره به قدری کسل کننده می گردد که جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحات هم نمی توانند مانع از یادآوری خاطرات خسته کننده آن بشوند. در این گونه موارد بهترین کار تغییر وضعیت می باشد. بسیاری از افراد به سرگرمی های مجازی روی می آورند و زندگی جدیدشان را دقیقا مطابق با میل خود بوجود می آورند. یکی از این سرگرمی های مجازی جمهوري اینترنتی www.erepublik.com است که به مرزهای جغرافیایی نیز رحم نمی کند.

Erepublik یک بازی به صورت دستوري (text) می باشد که حتی برای کاربرانی که از طریق خطوط dial-up به اینترنت متصل می شوند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد و شما نیاز به سیستم خاص یا نصب برنامه ای نداريد. در این بازی شما میتوانید جزو شهروندان هر کشوری ( مانند ايران ) باشید. در ارپابلیک شما میتوانید دنبال کار بگردید و کار پيدا كنيد همچنین می توانید وارد حزب شوید ، وزیر شوید، یا روزنامه بزنید و اخبار بنویسید و یا یک کمپانی بزنیدو در آن فعاليت كنيد و اجناس خودرا در بازار به فروش بگذاريد ... از طرفی وارد ارتش می شوید و هر روز تمرین نظامی انجام می دهید و در بروز جنگ به یاری هموطنانتان می شتابید. این بازی مانند سایر بازیها محیط گرافیکی ندارد و بر پایه نوشتار طراحی شده است و اصولا یک بازی نیست و یک دنیا و اجتماع مجازی هست مثلا برای تمرین نظامی و کار معمول بازی تنها به 5 دقیقه وقت نیاز دارید، اما می توانید وارد اجتماعی مجازی از ایرانیان شده به فعالیت و بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی بازی بپردازید و برای پیشرفت ایران و بازگرداندن آن به قدرت باستانی آن تلاش کنید.
2 ماه پیش ایران به بخشی از امپراطوری باستانی خود دست یافت و مرزهای خود را از شرق تا هند و چین گسترش داد و تبدیل به یکی از بزرگترین کشورهای جهان مجازی شد اما به خاطر جمعیت کم ایران نسبت به وسعت زیاد آن در حال از دست دادن فتوحات خود می باشد، هم اکنون ایران با اینکه تنها 3% از جهان مجازی را در اختیار دارد اما 7امین کشور قوی جهان مجازی می باشد، اما به خاطر جمعیت کم ایران این موقعیت ایران نیز همانند سرزمین هایمان در خطر است و ایران مجازی به حضور تک تک افراد نیاز دارد. این بازی (اجتماع مجازی) طوری طراحی شده است که شما می توانید با توجه به زمان آزادی که دارید از روزی 5 دقیقه تا روزی 24 ساعت را به آن اختصاص دهید و بازی کنید، پس حتی اگر تنها روزی 5 دقیقه هم وقت آزاد دارید در این اجتماع عضو شوید و به پیشرفت ایران کمک کنید.
براي عضويت در اين جمهوري از طريق سايت اقدام كنيد اما براي دريافت دعوتنامه ايميل خود را قرار دهيد تا دعوتنامه به ايميل شما ارسال شود مزيت اين كار و ارسال دعوتنامه به ايميل شما اين است كه بعد از رسيدن به لول 6 به عنوان پاداش هم به فرد دعوت شده و هم به فرد دعوت كننده 5 گلد جايزه داده ميشه كه گلد در اين بازي بسيار مهم ميباشد پس اگر دعوتنامه خواستيد ايميل خود را قرار دهيد تا دعوتنامه به شما ارسال شود.
لینک فروم فارسی - لینک آموزش فارسی

mehdi_mmy
09/04/03, 12:19 AM
خوبه دیگه فقط یه مقدار تغییر بدید بهتر

FCSooti
09/04/03, 12:33 AM
خوبه دیگه فقط یه مقدار تغییر بدید بهتر
خوب خودت بگو کجاش تغییر کنه و چطوری بشه بهتره

mehdi_mmy
09/04/03, 12:03 PM
گاهی اوقات زندگی روزمره به قدری کسل کننده می گردد که جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحات هم نمی توانند مانع از یادآوری خاطرات خسته کننده آن بشوند. در این گونه موارد بهترین کار تغییر وضعیت می باشد. بسیاری از افراد به سرگرمی های مجازی روی می آورند و زندگی جدیدشان را دقیقا مطابق با میل خود بوجود می آورند. یکی از این سرگرمی های مجازی جمهوري اینترنتی www.erepublik.com است که به مرزهای جغرافیایی نیز رحم نمی کند.

Erepublik یک بازی به صورت دستوري (text) می باشد که حتی برای کاربرانی که از طریق خطوط dial-up به اینترنت متصل می شوند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد و شما نیاز به سیستم خاص یا نصب برنامه ای نداريد. در این بازی شما میتوانید جزو شهروندان هر کشوری ( مانند ايران ) باشید. در ارپابلیک شما میتوانید دنبال کار بگردید و کار پيدا كنيد همچنین می توانید وارد حزب شوید ، وزیر شوید، یا روزنامه بزنید و اخبار بنویسید و یا یک کمپانی بزنیدو در آن فعاليت كنيد و اجناس خودرا در بازار به فروش بگذاريد ... از طرفی وارد ارتش می شوید و هر روز تمرین نظامی انجام می دهید و در بروز جنگ به یاری هموطنانتان می شتابید. این بازی مانند سایر بازیها محیط گرافیکی ندارد و بر پایه نوشتار طراحی شده است و اصولا یک بازی نیست و یک دنیا و اجتماع مجازی هست مثلا برای تمرین نظامی و کار معمول بازی تنها به 5 دقیقه وقت نیاز دارید، اما می توانید وارد اجتماعی مجازی از ایرانیان شده به فعالیت و بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی بازی بپردازید و برای پیشرفت ایران و بازگرداندن آن به قدرت باستانی آن تلاش کنید.
2 ماه پیش ایران به بخشی از امپراطوری باستانی خود دست یافت و مرزهای خود را از شرق تا هند و چین گسترش داد و تبدیل به یکی از بزرگترین کشورهای جهان مجازی شد اما به خاطر جمعیت کم ایران نسبت به وسعت زیاد آن در حال از دست دادن فتوحات خود می باشد، هم اکنون ایران با اینکه تنها 3% از جهان مجازی را در اختیار دارد اما 11 امین کشور قوی جهان مجازی می باشد، اما به خاطر جمعیت کم ایران این موقعیت ایران نیز همانند سرزمین هایمان در خطر است و ایران مجازی به حضور تک تک افراد نیاز دارد. این بازی (اجتماع مجازی) طوری طراحی شده است که شما می توانید با توجه به زمان آزادی که دارید از روزی 5 دقیقه تا روزی 24 ساعت را به آن اختصاص دهید و بازی کنید، پس حتی اگر تنها روزی 5 دقیقه هم وقت آزاد دارید در این اجتماع عضو شوید و به پیشرفت ایران کمک کنید.
براي عضويت،آموزش و آشنایی با افراد در اين جمهوري از طريق سايت www.....com اقدام کنید و خودتون مستقیم در سایت عضو نشید چون با دعئت نامه هم به خودتون هم به فردی که دعوت نامه میفرسته 5 گلد خواهید داد

من فقط یه مقدار آخرش رو حذف کردم
به نظرم یه سایت بزنیم یا یه قسمت جدید تو همین سایت درست کنیم و تو اون افراد در خواست بدن برای دعوت نامه و اموزش هم براشون بذاریم البته نه اون اموزش طولانی فقط یه کم برای خرید غذا ، پیدا کردن کار و تمرین نظامی
و به افرادی که دعوت نامه میدیم باید ایمیل و ای دیشون رو یه جایی نگه داری کنیم تا یه سری از بچه ها کمکشوم کنند

به نظرتون خوبه؟
البته بازم من میگم اگه اینو بخواهیم تو اینترنت بذاریم باید کوتاه تر هم بشه

KraToS
09/05/01, 06:35 AM
به نظر من یه متن کوتاه تر تهیه کنیم ، تا همه با هم تو فروم ها به عنوان امضاء بزاریمش
الان هر کسی تو یه زمینه ای فعال هست مثلا من خودم تو سایت های دانلود فیلم و نرم افزار زیادی عضو هستم و یکی از یوزر های فعال اون سایتم
اینجوری نه کسی میتونه گیر بده نه چیز دیگری :دی

behrang
09/05/01, 09:41 AM
بهره این کار فقط متنی نباشه و توش عکس هم باشه

من اگه عکس باشه میزنمش تو سایتهام ولی چون متن رو نمیشه زد تو صفحه ایندکس نمیتونم

راستی تو کار طراحی یک باکس هستم که توس یک کادره برای ایمیل و یک دکمه که این کد رو بزارین تو وبلاگ و سایتتون

حالا چطوری کار میکنه؟؟

یک تاپیک اینجا میزنم و اعضای داوطلب که عضو هستن آدرس ایمیلشونو میدن و توی این باکس میزارم

و هر کس که غیر عضو باشه و ایمیلشو برای دریافت دعوتنامه بزاره به صورت راندوم برای ایمیل هایی که دوستان دادن ایمیل زده میشه که مثلا فلان ایمیل درخواست دعوت نامه کرده و شما دعوش میکنید

اینطوری به همه میرسه

نظرتون چیه؟؟

Ahoura
09/05/01, 12:30 PM
اقا تشكر يادتون نره ها اينم از ما
گاهی اوقات زندگی روزمره به قدری کسل کننده می گردد که جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحات هم نمی توانند مانع از یادآوری خاطرات خسته کننده آن بشوند. در این گونه موارد بهترین کار تغییر وضعیت می باشد. بسیاری از افراد به سرگرمی های مجازی روی می آورند و زندگی جدیدشان را دقیقا مطابق با میل خود بوجود می آورند. یکی از این سرگرمی های مجازی جمهوري اینترنتی www.Erepublik.Com (http://www.erepublik.com/) است که به مرزهای جغرافیایی نیز رحم نمی کند.

Erepublik یک بازی به صورت دستوري (text) می باشد که حتی برای کاربرانی که از طریق خطوط Dial-Up به اینترنت متصل می شوند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد و شما نیاز به سیستم خاص یا نصب برنامه ای نداريد. در این بازی شما میتوانید جزو شهروندان هر کشوری ( مانند ايران ) باشید. در ارپابلیک شما میتوانید دنبال کار بگردید و کار پيدا كنيد همچنین می توانید وارد حزب شوید ، وزیر شوید، یا روزنامه بزنید و اخبار بنویسید و یا یک کمپانی بزنیدو در آن فعاليت كنيد و اجناس خودرا در بازار به فروش بگذاريد ... از طرفی وارد ارتش می شوید و هر روز تمرین نظامی انجام می دهید و در بروز جنگ به یاری هموطنانتان می شتابید. این بازی همینطور که از عکسش هم معلوم هست مانند سایر بازیها محیط گرافیکی ندارد و بر پایه نوشتار طراحی شده است و اصولا یک بازی نیست و یک دنیای مجازی هست مثلا براي انجام كارهر روز روی دکمه Work کلیک می کنید و کار انجام میشود. ولی جذابیت بازی به تجمع همه ي ايرانيان وتلاش براي پیشرفت كشور وهمچنين دفاع در مقابل دشمنان در موقع حمله آنها است. براي عضويت در اين جمهوري از طريق سايت اقدام كنيد اما
براي دريافت دعوتنامه ايميل خود را قرار دهيد تا دعوتنامه به ايميل شما ارسال شود مزيت اين كار و ارسال دعوتنامه به ايميل شما اين است كه بعد از رسيدن به لول 6 به عنوان ژاداش هم به فرد دعوت شده و هم به فرد دعوت كننده 5 گلد جايزه داده ميشه كه گلد در اين بازي بسيار مهم ميباشد پس اگر دعوتنامه خواستيد ايميل خود را قرار دهيد تا دعوتنامه به شما ارسال شود

جذابیت نداره خدایی :no1::no1::no1:
اگه من یه مخاطب باشم اینو بخونم اصلا جذب نمیشم :no1::no1::no1:
در ضمن طولانیه :y::y::y:

pedram v
09/05/01, 06:20 PM
به نظر من این بهتره

معرفی و آموزش بازی جمهوری مجازی

در دنیای اینترنت سایت های بازی زیاد هستند اما یکی از اونها با بقیه خیلی فرق داره.
در اکثر سایت های بازی اگه پیروز بشیم یا شکست بخوریم شاید تاثیر زیادی در بازی نداشته باشه و میشه گفت در اونها فقط کاربر هست و اکانتش اما بازی ای که امروز دارید باهاش آشنا میشید یک بازی گروهی هست و بزرگترین فرقش با بقیه بازی ها این هست که در اون باید از نام ایران دفاع کنیم و با کمک هم کشورمون رو به اوج برسونیم
.چون این بازی یک شبیه سازی از جهان واقعی هست.چیزی که خیلی از ماها آرزوش رو داشتیم.
ما میتونیم در این بازی برای ایران مجازیمون تصمیم گیری کنیم میتونیم سرباز وطن باشیم
میتوانیم حزب در کشور داشته باشیم
میتونیم نماینده مجلس بشیم.
و یا رییس جمهور.
میتونیم با تاکتیک های نظامی بقیه کشورها رو به زانو در بیاریم
میتوانیم کارخانه دار باشیم.یا کارگر باشیم.
میتونیم با فوت و فن های اقتصادی خودمون رو آشنا کنیم میتونیم با مفاهیمی مثل تورم مالیات نقدینگی و...آشنا بشیم یا دانشمون در این زمینه رو به دیگران آموزش بدیم یا اونها رو در کشور به کار ببریم تا اقتصاد رو شکوفا کنیم.
میتونیم روزنامه نگار قابلی بشیم و توانایی خودمون رو در این بازی در این زمینه گسترش بدیم.
میتونیم فرمانده نظامی بشیم و سربازان خود رو آماده برای نبرد کنیم.
حتی میتونیم مثل یک جاسوس برای کشور عمل کنیم
و در سایر کشور ها جاسوسی کنیم و هزار و یک کار دیگر که میتوان در این بازی انجام داد
برای رشد خود در این بازی نیاز است که هر روز کار و تمرین کنید که همه اینها تنها با فشردن چند دکمه قابل انجام است برای تمرین نظامی و کار معمول بازی تنها به 5 دقیقه وقت نیاز دارید، همچنین می توانید وارد اجتماعی مجازی از ایرانیان شده به فعالیت و بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی بازی بپردازید و برای پیشرفت ایران و بازگرداندن آن به قدرت باستانی آن تلاش کنید.
تنها نکته مورد نظر در این بازی این است که یک کشور باید جمعیت زیاد داشته باشد تا بتواند پیشرفت کند.

بنابراین ایران مجازی به کمک شما هموطنان نیاز دارد همین امروز به این بازی بیایید.
تا در پیشرفت ایران و قدرت مند کردن آن سهیم باشید برای این کار همین امروز اقدام کنید که هر یک روز هم در این بازی سرنوشت ساز است
در لینک زیر که مربوط به آمار این بازی است به وضوح میتوان دید که ایران وضعیت مناسبی در بین سایر کشور ها ندارد و با این وضعیت مورد حمله کشور اول این
بازی یعنی رومانی هم قرار گرفته که تنها راه فرار از این وضعیت افزایش جمعیت ایران است
:Erepublik
که با کار و تمرین نظامی و جنگیدن برای کشور میتوانید به رشد ایران کمک کنید
حال برای عضویت در این بازی به دو روش میتوانید عمل کنید:
یا مستقیم وارد بازی شوید یا به کمک دعوت نامه به بازی بیایید.که پیشنهاد ما دومین
روش است.چون در این صورت به کسی که شما را دعوت کرده نیزدربازی 5 طلا تعلق میگیرد
که این میتواند خیلی بیشتر در پیشرفت ایران کمک کند.
برای دریافت دعوت نامه
مستقیم به لینک زیر بروید و ایمیل خود رو وارد کنید تا دعوتنامه برایتان ارسال بشود که در این روش 5 طلا مستقیم به خزانه کشور وارد میشود و در آبادانی ایران با ارزش تر است:
ارسال دعوت نامه ایرپابلیک
یا اگر خواستید که 5 طلامستقیم به شهروندان ایران برسد و کمکی به آنها
بشود نیز میتوانید به لینک زیر رفته و ایمیل خود را بنویسید تا دعوت نامه برای شما ارسال شود :
درخواست دعوتنامه برای ارپابلیک - eRepublik.ir
این دو روش هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها فرق آنها این است که
در اولی به خزانه ایران اضافه میشود و در دومین روش به شهروندان ایران 5 طلا داده میشود
که انتخاب با شماست که از کدام روش استفاده کنید.
پیشنهاد ما اولین روش است چون اول منفعت ملی در میان است و بعد منفعت شخصی
بعد از اینکه دعوت نامه به ایمیل شما فرستاده شد با کلیک روی لینکی که به ایمیل داده شده وارد جهان مجازی میشوید و با یک ثبت نام ساده میتوانید به میهن خود خدمت کنید و عضوی از جهان www.erepublik.com شوید.
فقط دقت کنید در بعضی از مرور گر ها ممکن است لینک دعوتنامه
دیده نشود که با تغییر مرورگر خود مثلا به اینترنت اکسپلورر از این مشکل میتوان جلوگیری کرد.بعد از ورود شما به بازی در همان روز اول یا دوم یک پیغام در خود بازی به شما فرستاده خواهد شد که شیوه های بازی کردن در آن آموزش داده شده است.
که به کمک آنها و با توجه به تمایل خود روزانه از 5 دقیقه تا 24 ساعت میتوانید در این بازی حضور داشته باشید
همچنین این بازی به شکلی هست که حتی افرادی که با دایل آپ به اینترنت متصل میشوند هم میتوانند بدون هیچ مشکلی از بازی لذت ببرند.
پس فرصت را از دست ندهید و برای بزرگ کردن نام ایران تلاش کنیدو فراموش نکنید که کاربران این بازی در جهان همه انسان های واقعی هستند مثل من و شما که تعداد آنها هم کم نیست و ما میتوانیم از طریق این سایت تاثیر عمیقی در ذهنیت این افراد در مورد ایران بگذاریم و قدرت واقعی ایران را به جهانیان ثابت کنیم