PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغات روزنامه ای

dady_jabery17
09/03/30, 01:06 PM
ارجاع شود به :

http://www.erepublik.com/en/article/-1-771271/1/20

Ahoura
09/03/30, 01:17 PM
نمیشه پولی نباشه ؟؟؟ :D:D:D
نه ولی فکر خوبیه
حداقل تو یه روزنامه ی کشوری باشه بیتر نیس ؟؟؟ :hanghead:

sarina
09/03/30, 01:31 PM
خوبه شماره حساب بده بريزيم

dady_jabery17
09/03/30, 01:41 PM
من که گفتم پیشنهاد هاتون را بدین. من چون مشهد هستم و این روزنامه پر طرفدارترین تو مشهد هست و به این دسترسی داشتم پیشنهاد دادم.

اگر قیمت از جاهای دیگر دارین بزارین تا در موردش بحث بشه !

behrad kharaman
09/03/30, 01:44 PM
به نظرم اگر در جام جم تبلیغ کنید بهتره چون ملت وقتی کلیک می خرن یه نگاهی به بقیه صفحات هم میندازن اگر خود کلیک تبلیغ کنیم ه خیلی خوب میشه ملت میریزن جمعیت میشه 20000 نفر اونوقت رومانی ***** میشه:دی

Ahoura
09/03/30, 01:45 PM
وقتی استانیش 40 تومنه ، دیگه کشوری چه قدره ؟؟؟ :-s:-s:-s

sarina
09/03/30, 01:51 PM
توي همشهري هم بد نيست ميتونيم نظر سنجي بذاريم در بالاترين نظر آگهي بديم

dady_jabery17
09/03/30, 01:59 PM
بابا 40 تومن که خوبه!

تهرانی های عزیز اگر کسی می تونه نرخ های کلیک در جام جم را تیه کنه.
---------------------
edit
زنگ زدم برای قسمت بایت روزنامه ی خراسان، گفت تا 15 فروردین تغطیله !!!

dady_jabery17
09/03/30, 02:30 PM
من الان زنگ زدم به موبایل مدیر مسئول بایت!

http://www.p30download.com/archives/utility/ebook/download_khorasannews_byte_65/

می تونین از اینجا دانلودکنید بایت را، صفحه ی 10 را اگر نگاه کنید.

یک کادر پایین صفحه داره، که سایز خوبی هست.

قیمتش 97 تومان است، که گفتم برای ایران مجازی هست و منفعت شخصی نداره.
گفت می تونم باهاتون را بیام،

اگر همین 40 نفر بجای 1000 تومان 2000 هزار تومان کمک کنند.
میشه 80 هزار تومان بقیش را خود من متقبل میشم.

بازدیدش بیش تر از 500 هزار نفر هستش.
2 هزار تومان هم روزانه داریم خرج می کنیم. مبلغی نیست که جوشش را آدم بزنه!!

در ضمن طراحیش هم با خودش هست ! و مشکلی از این بابت نداریم.

لطفا تصمیم بگیرین

toojih
09/03/30, 02:35 PM
من ميگم تو اين گروه هاي ياهو
و يا اين ارسال ميل هاي تبليغاتي و.. اينا تبليغ كنيم !
تو ماهواره هم خوبه ها تو اين شبكه هايي كه يه بخش اينترنتي دارن
و يا حتي شبكه اموزش خودمون اونم بگيم يه برنامه آموزش اينترنت داره يه روزشو مختص بزاره به آموزش ارپابليك :d

atilaa
09/03/30, 02:50 PM
منم تا اونجا که وسعم برسه کمک میکنم فقط روزنامه یا مجله ای باید انتخاب بشه که مخاطبش بیاد اینورا و مهم هم نیست که تیراژش چقدر باشه مثلا تو روزنامه اطلاعات بزنی با اونهمه تیراژ احتملا یک نفر هم نیاد اینور پس باید اول اون مجله یا روزنامه را انتخاب کنیم

imdo
09/03/30, 03:41 PM
قیقا منم میخواستم حرف آتیلا رو بزنم.
منم 2 تومن میدم اما اگه قراره تو روزنامه خراسان زده بشه که فقط مال خراسان باشه که فایده نداره باید کل ایران ببینه و اینکه مرببوط به جایی باشه که اونایی که میخونن این کاره باشن نه هر جا.مثلا تو صفحه حوادث نرن بزنن:دی

The_Legend
09/03/30, 03:55 PM
ولی اگر در بخش رایانه و اینترنت شبکه بی بی سی پرشین بتونیم تبلیغ کنیم محشره!!!:D:D:D
فقط بودجش .... :no1::no1::no1:
نمی دونم ولی اگه تو کلیک هم بتونیم تبلیغ کنیم خیلی خوبه!

behrad kharaman
09/03/30, 05:57 PM
من ميگم تو اين گروه هاي ياهو
و يا اين ارسال ميل هاي تبليغاتي و.. اينا تبليغ كنيم !
تو ماهواره هم خوبه ها تو اين شبكه هايي كه يه بخش اينترنتي دارن
و يا حتي شبكه اموزش خودمون اونم بگيم يه برنامه آموزش اينترنت داره يه روزشو مختص بزاره به آموزش ارپابليك :d
حتما تلویزیون خودمون میاد سایت خارجی* تبلیغ کنه وقتی* میاد اسم بازیهای خارجیو سانسور می*کنه بیاد سایت بازی آموزش بده:D

ولی اگر در بخش رایانه و اینترنت شبکه بی بی سی پرشین بتونیم تبلیغ کنیم محشره!!!:D:D:D
فقط بودجش .... :no1::no1::no1:
نمی دونم ولی اگه تو کلیک هم بتونیم تبلیغ کنیم خیلی خوبه!
کلیک بهتره چون به همه جا میره حالا هزینش جمع میشه:p

dady_jabery17
09/03/30, 06:12 PM
من کلیک را پرسیدم 3 برابر بایت بود !!

در ضمن بایت چاپ همزمان در مشهد و تهران داره!

ضمنا توی سایت های مثله پی سی دانلود گزاشته می شه و دانلودش شدیدا بالاست.

در ضمن توی بایت مخصوص آی تی کارهاست !!!

xerxes99
09/03/30, 09:14 PM
به نظرم بایت خوبه یا کلیک به هرحال یک چیزی که ریطی به اینترنت یا حداقل بازی داشته باشه.
از نظر مالی من هم در حد توان کمک می کنم. فقط مهلت انتخاب رو بزارین تا فردا بعد یک نظر سنجی بزارین وگرنه اینم میره تو آرشیو سایت!

mehdi_mmy
09/03/30, 09:53 PM
سلام

به نظر من زودتر تصمیم بگیرید اگه یه مقدار بچه ها متحد ترشن
میشه هم تو بایت هم کلیک تبلیغ کرد مگه چقدر میشه یعنی این همه ادم نمی تونن کمک کنن من خودم هرچقدر توانم باشه میدم سعی میکنم چند نفر هم پیدا کنم

فقط زودتر تصمیم بگیرید:swear1:

behrad kharaman
09/03/30, 11:52 PM
هر چقدر باشه مشکلی نیست کلیک از بابت بازدید کننده سر تره تیتراژ بالایی داره حالا 4000 تومان بدیم دیگه به هیچ جا بر نمی خوره الان نگید بچه مایه که تو تهران با 4000 تومان کباب کوبیده هم نمی دهند.:money1:

dady_jabery17
09/03/31, 09:33 AM
هر چقدر باشه مشکلی نیست کلیک از بابت بازدید کننده سر تره تیتراژ بالایی داره حالا 4000 تومان بدیم دیگه به هیچ جا بر نمی خوره الان نگید بچه مایه که تو تهران با 4000 تومان کباب کوبیده هم نمی دهند.:money1:

سپهر جان بزار همین 2 تومان را جمع کنیم، 4 تومان باشه واسه سری بعد !!!

در ضمن جمعیت جمعیت هست، و در ضمن بایت تهران و مشهد چاپ همزمان داره !

نگران اون نباش

saeed137
09/03/31, 11:49 AM
یک چیزی من قبلا که کلوب میرفتم و کلوب ارپا بلیک دستم بود به یک سری از کلوبهای گردن کلفت گفتم مسیج تبلیغاتی بفرستن برای اعضاشون چند نفر جواب دادن مثلا یک نفر که کلوبش 50 هزار عضو داشت بهم گفت حاضره با گرفتن 40 هزار کروب برای من کلوب من را تبلیغ کنه
هر 10 هزار کروب میشه هزار تومان
فکر کنم الان میشه با کلوب های پر بازدید انجا حرف زد

behrad kharaman
09/03/31, 11:56 AM
سپهر جان بزار همین 2 تومان را جمع کنیم، 4 تومان باشه واسه سری بعد !!!

در ضمن جمعیت جمعیت هست، و در ضمن بایت تهران و مشهد چاپ همزمان داره !

نگران اون نباش
نمی دونم چون حداقل در کرج که من نمی ببینم برای فروش و خودم هم کلیک می خوانم با تبلیغات در کلوب موافقم

zfarhad2000
09/03/31, 01:29 PM
همین موضوع رو من می خواستم چند روز پیش مطرح کنم. به نظر من بهترین راه حل فعلا برای افزایش جمعیت ایران همین تبلیغات هست. یک شماره حساب اعلام بشه و همه ملت در حد توانش خودشون هرچقدر می تونن کمک کنند. اصلا سقف تعیین نکنید. مثلا شاید من بخوام ۱۰ تومان به حساب بریزم. بعد که پول جمع شد نسبت به بودجه ای که داریم بهترین مکان برای تبلیغ رو انتخاب کنیم

نظر من بیشتر رو تبلیغ اینترنتی هست مثل کلوب یا پرشیان بلاگ یا هرکدوم از سایت های پر بازدید ایرانی. تبلیغات اینترنتی بیشتر از روزنامه یا مجله جواب میده. ولی خوب اگه پول کافی داشته باشیم تبلیغ توی روزنامه سراسری هم خیلی خوبه ولی به هیچ وجه نباید روزنامه محلی باشه باید کل کشور پخش بشه که ارزش پول دادن رو داشته باشه.

FCSooti
09/03/31, 01:34 PM
من هم می گم هر تبلیغی داریم و قراره انجام بشه باید اینترنتی باشه.
//
یه برنامه هم هست که برای تبلیغ توی رووم های یاهو هست و هزینه اش حدود 50 هزار تومنه، می تونیم این رو هم بگیریم و رو سرور سایت نصب کنیم که به صورت 24 ساعته آنلاین باشه و تو روم ها تبلیغ کنه.

Ahoura
09/03/31, 01:50 PM
یه حسی بهم میگه واسه سوتی بیتره :1522::1522::1522::yes::yes::yes:

behrad kharaman
09/03/31, 02:11 PM
اره پول بریزیم ببینم چه قدر میشه بعد تصمصیم می گیریم

behrad kharaman
09/03/31, 02:23 PM
من هم می گم هر تبلیغی داریم و قراره انجام بشه باید اینترنتی باشه.
//
یه برنامه هم هست که برای تبلیغ توی رووم های یاهو هست و هزینه اش حدود 50 هزار تومنه، می تونیم این رو هم بگیریم و رو سرور سایت نصب کنیم که به صورت 24 ساعته آنلاین باشه و تو روم ها تبلیغ کنه.
ببینم تو روم هایی که بخواهیم تبلیغ می*کنه یا هرچی* روم هست؟

همین موضوع رو من می خواستم چند روز پیش مطرح کنم. به نظر من بهترین راه حل فعلا برای افزایش جمعیت ایران همین تبلیغات هست. یک شماره حساب اعلام بشه و همه ملت در حد توانش خودشون هرچقدر می تونن کمک کنند. اصلا سقف تعیین نکنید. مثلا شاید من بخوام ۱۰ تومان به حساب بریزم. بعد که پول جمع شد نسبت به بودجه ای که داریم بهترین مکان برای تبلیغ رو انتخاب کنیم

نظر من بیشتر رو تبلیغ اینترنتی هست مثل کلوب یا پرشیان بلاگ یا هرکدوم از سایت های پر بازدید ایرانی. تبلیغات اینترنتی بیشتر از روزنامه یا مجله جواب میده. ولی خوب اگه پول کافی داشته باشیم تبلیغ توی روزنامه سراسری هم خیلی خوبه ولی به هیچ وجه نباید روزنامه محلی باشه باید کل کشور پخش بشه که ارزش پول دادن رو داشته باشه.
اینم هست در درجهٔ اول باید به فکر سایت*ها بود مثلا p30download kamyabonline و از این جور سایتها بعد بریم سر کلیک که تبلیغ بدیم:D

یه حسی بهم میگه واسه سوتی بیتره :1522::1522::1522::yes::yes::yes:اول بزار ببینیم جواب من چیه بعد تصمیم بگیریم

Ahoura
09/03/31, 02:29 PM
اول بزار ببینیم جواب من چیه بعد تصمیم بگیریم

جواب تو دیگه چیه ؟؟؟ :fingersmiley::103:

behrad kharaman
09/03/31, 02:38 PM
جواب اولین نقل قول:
ببینم تو روم هایی که بخواهیم تبلیغ می کنه یا هرچی روم هست؟

behrad kharaman
09/03/31, 02:43 PM
آقایون و خانمها هر کی مایله حساب باز کنه اعلام کنه بعد رای گیری کنیم که کی حسابو باز کنه بعد همه بفرستن

Ahoura
09/03/31, 02:46 PM
خشایار حسابو باز می کنه :yes::yes::yes:;-));-));-))

xerxes99
09/03/31, 02:51 PM
تبلیغات اینترتی که باید باشه ولی تبلیغات روزنامه ای هم باشه خیلی خویه. حداقل کلاس بازی رو می بره بالا;-))

The_Legend
09/03/31, 03:09 PM
قیمت تبلیغات در بلاگفــــا!

http://www.blogfa.com/Ads/

FCSooti
09/03/31, 03:17 PM
ببینم تو روم هایی که بخواهیم تبلیغ می*کنه یا هرچی* روم هست؟
این برنامه که می گم با 50 تا آی دی لاگین می کنه و تو روم هایی می ره که تو لیستش هستن و هر آی دی هم فقط می تونه تو یه روم بره.

atilaa
09/03/31, 04:37 PM
بهتر یک جمع بندی بکنید

dady_jabery17
09/03/31, 04:50 PM
من خودم حساب را باز می کنم و این که چه قدر پول جمع شد را اعلام می کنم.

اگر بالا بود مبلغ توی کلیک و اگر کافی نبود به بایت میدیم!!

در ضمن با این کار وب سایت پی سی دانلود هم میزاره !!

که میشه با یک تیر 2 نشون زد !

dady_jabery17
09/03/31, 04:51 PM
در ضمن من یک روبوت یاهوو می نویسم که هم برای آموزش باشه هم برای پشتیبانی !

mehdi_mmy
09/03/31, 05:21 PM
یه نفر شماره حساب بده
اگر حساب عابر بانک باشه فکر کنم بهتر

اگر کسی عابر بانک گذاشت هم شماره عابرش رو بده هم شماره حساب اصلی که بشه با هر دونوع ریخت به حساب

به نظر منم اگه ببینیم جمع بشه بهتر بعد تصمیم میگیریم
ولی اگر هم پول به حساب ریختیم با رای گیری تصمیم بگیریم که کجا تبلیغ کنیم

به نظر من اولویت روی کلیک باشه و بعد سایتهای اینترنتی مثل کلوب

دوستان خواهشا زود تصمیم بگیرید و نطراتتون رو بگید تا زودتر رای گیری کنیم

zfarhad2000
09/03/31, 06:50 PM
یه نفر شماره حساب بده
اگر حساب عابر بانک باشه فکر کنم بهتر

اگر کسی عابر بانک گذاشت هم شماره عابرش رو بده هم شماره حساب اصلی که بشه با هر دونوع ریخت به حساب

به نظر منم اگه ببینیم جمع بشه بهتر بعد تصمیم میگیریم
ولی اگر هم پول به حساب ریختیم با رای گیری تصمیم بگیریم که کجا تبلیغ کنیم

به نظر من اولویت روی کلیک باشه و بعد سایتهای اینترنتی مثل کلوب

دوستان خواهشا زود تصمیم بگیرید و نطراتتون رو بگید تا زودتر رای گیری کنیم

کاملا تائید میشه
حساب بانکی باید جوری باشه که همه راحت بتونن پول واریز کنند. نیم ساعت نریم توی صف بانک وایسیم برای ۱۰ هزار تومن پول.
ترجیحا یک بانک با تعداد شعب بالا مثل ملی، یا ملت و حساب هم از نوع الکترونیکی یا همون سیبا باشه که راحت بشه پول واریز کرد. همین طور شماره کارت هم داشته باشه که بشه کارت به کارت واریز کرد.

اگه برای یکی از افراد معروف ایران هم باشه به نظر من ملت خیلی راحتتر می تونن اعتماد کنند. البته منظور من این نیست که به بقیه اعتماد نداریم کلا دارم میگم که تازه واردها هم بتونن راحت اعتماد کنند.

بعد از جمع شدن پول هم موجودی رو اعلام کنیم و یک نظر سنجی بزاریم که با مشورت هم یک تصمیم جمعی بگیریم.

behrad kharaman
09/03/31, 06:56 PM
من میگم ملی حساب باز کنیم بهتره:D خوب حساب کی باز می کنه من میگم خشی باز کنه هم مشهد زندگی می کنه میتونه بایت تبلیغ بده:y::y::y:

toojih
09/03/31, 08:37 PM
یک چیزی من قبلا که کلوب میرفتم و کلوب ارپا بلیک دستم بود به یک سری از کلوبهای گردن کلفت گفتم مسیج تبلیغاتی بفرستن برای اعضاشون چند نفر جواب دادن مثلا یک نفر که کلوبش 50 هزار عضو داشت بهم گفت حاضره با گرفتن 40 هزار کروب برای من کلوب من را تبلیغ کنه
هر 10 هزار کروب میشه هزار تومان
فکر کنم الان میشه با کلوب های پر بازدید انجا حرف زد

هنوزم كلوب دست شماست :y:
من يه قدر كروب دارم يكم تبليغ مي كنم تو كلوب هاي پر بازديد

راستي اين بلاگفا تبليغ كنار صفحش خيلي عاليه

toojih
09/03/31, 08:53 PM
بچه ها فعلا يه متن بديد براي اين كلوب كه به صورت مسيج براي ديگران ارسال بشه
يه متن اينكه خيلي جلو توجه كنه فعلا اين كار بدونه هزينست يه متن بديد
ممنون

Musketeer
09/03/31, 09:10 PM
آقا چی شد این شماره حساب؟

behrad kharaman
09/03/31, 11:24 PM
آقا چی شد این شماره حساب؟
فعلا کسی اعلام آمادگی نکرده کی می تونه حساب باز کنه سریع باشید این طور که پیش میره رومانی کل ایران و آسیارو می گیره شما تازه پولارو ریختید زود باشید دیگه من سنم نمی کشه حساب باز کنم زود تصمیم بگیرید:swear1::swear1:

Return Of The Nestor
09/04/01, 01:58 AM
سلام .. من امشب با یکی از بچه ها با نام امیر اند امیر صحبت می کردم و ایشون طرح خیلی جالبی دادند که می تونه یک باره جمعیت رو خیلی افزایش بده ، ضمن اینکه خطرات جانبی هم نداره ....

طرح ایشون این بود که وقتی مبلغ به حد مشخصی رسید ما اقدام به تولید تعداد زیادی پوستر در سایز بزرگ می کنیم و به کافی نت های سطح تهران تحویل می دهیم .. الیبته پوستر باید طراحی جالب و متن جذابی داشته باشه ...

ما این تبلیغات رو مستقیما به مخاطب خودمون و کاربران واقعی اینترنت تحویل می دهیم و افراد متفرقه اصلا باهاش سر و کار ندارند ...

مطمئنا صاحبان کافی نت هم وقتی با جریان دنیای مجازی آشنا بشوند از این تبلیغات استقبال می کنند چون از لحاظ درامد مادی براشون خیلی سود اوره ...

فقط هزینه اولیه تهیه پوستر ها می مونه که کمی زیاده ولی من مطمئنم تاثیر این روش از همه روش های دیگه بهتره ....

از همينجا دست دوستان گرافيست رو براي طراحي يه پوستر ميفشاريم و اگر كسي تو زمينه چاپ و چاپوخونه هم ميتونه كاري كنه بگه

xerxes99
09/04/01, 02:26 AM
سلام .. من امشب با یکی از بچه ها با نام امیر اند امیر صحبت می کردم و ایشون طرح خیلی جالبی دادند که می تونه یک باره جمعیت رو خیلی افزایش بده ، ضمن اینکه خطرات جانبی هم نداره ....

طرح ایشون این بود که وقتی مبلغ به حد مشخصی رسید ما اقدام به تولید تعداد زیادی پوستر در سایز بزرگ می کنیم و به کافی نت های سطح تهران تحویل می دهیم .. الیبته پوستر باید طراحی جالب و متن جذابی داشته باشه ...

ما این تبلیغات رو مستقیما به مخاطب خودمون و کاربران واقعی اینترنت تحویل می دهیم و افراد متفرقه اصلا باهاش سر و کار ندارند ...

مطمئنا صاحبان کافی نت هم وقتی با جریان دنیای مجازی آشنا بشوند از این تبلیغات استقبال می کنند چون از لحاظ درامد مادی براشون خیلی سود اوره ...

فقط هزینه اولیه تهیه پوستر ها می مونه که کمی زیاده ولی من مطمئنم تاثیر این روش از همه روش های دیگه بهتره ....

از همينجا دست دوستان گرافيست رو براي طراحي يه پوستر ميفشاريم و اگر كسي تو زمينه چاپ و چاپوخونه هم ميتونه كاري كنه بگه

من زیاد موافق نیستم .هم خرجش بالاست هم کسایی که میرن کافی نت به اینترنت دسترسی همیشگی نداره!

حسابم احسان جان امیدوارم هرچه زودتر بزنه یا اگه کسی نمی زنه باز خودم دست به کار شم;-)):p

Return Of The Nestor
09/04/01, 08:38 AM
ولی خشایار جان .. این رو هم در نظر داشته باش که خیلی از اونهایی که از کافی نت استفاده می کنند اعتیاد به اینترنت دارند:y::p

sarina
09/04/01, 09:48 AM
منم با پوستر موافقم ولي اول در سطح محدود بعد بايد در دعوتنامه ورود به بازي يه نظر سنجي بذاريم ببينيم از چه طريقي با بازي آشنا شده و آمار بگيريم اگر جواب داد در سطح گسترده انجام بديم. ميتونيم براي پوستر هم جايزه بذاريم تا به بهترين طرح 10-20 گلد داده بشه!

dady_jabery17
09/04/01, 09:51 AM
من حساب را دارم و به زودی طی یک آرتیکل اعلام میشه !

Musketeer
09/04/01, 10:31 AM
همون شماره حساب رو اعلام کنید که مهمترین کاره!!

ضمنا من چاپخونه و اینای آشنا زیاد دارم... ولی فکر نمیکنم این مدلی جواب بده

behrad kharaman
09/04/01, 10:59 AM
آقایان طرح خوبیه ولی من احتمال فیلتر شدنشو می دم

bestboy999
09/04/01, 11:46 AM
اول باید با چند تا کافی نت هماiنگ کنیم و ازشون بپرسیم می تونن با هامون همکاری کنن یا نه.

بعد به صورت آزمایشی چند تا کافی نت تست کنیم و نتیجه را ازشون بپرسیم.

اگه خوب بود گسترده تر کنیم

نگران فیل*تر هم نباشید اگه بخواد فیل*تر شه همین طوری هم میشه.

sarina
09/04/01, 01:41 PM
اول باید با چند تا کافی نت هماiنگ کنیم و ازشون بپرسیم می تونن با هامون همکاری کنن یا نه.

آقايون من هستم پوسترو برسونيد.

behrad kharaman
09/04/01, 01:55 PM

اگر تابلو نکنیم و جوری رفتار کنیم فیل*تر نمی شه ولی اگه بخواهیم پوستر بدیم احتمال زیاد فیل*تر می شه:-s مثل بایت فایت که دوستمون مثال زد تبلیغ در سایت ها و روزنامه ریسک کمتری داره ولی باز هم احتمالشم تقریبا اندازه پوستره:y::y: از من گفتن:7165:

zfarhad2000
09/04/01, 02:56 PM
بابا بیخیال بشید. اگه بخواد فیل تر بشه که همین الانش هم میشه. اصلا ربطی به اینجور چیزها نداره

ما باید سعی خودمون رو برای افزایش جمعیت بکنیم که با افزایش جمعیت هم صددرصد احتمال فیل تر میره بالا چون افراد زیاد بازی رو میشناسن. ولی این دلیلی نمیشه که تبلیغ نکنیم.

پوستر هم فکر خوبیه ولی من نظرم بیشتر روی تبلیغات اینترنتی هست توی مرحله اول. بعد میشه به این موارد هم فکر کرد.

KhOrzU
09/04/01, 03:43 PM
به نظر بنده تبلیغ توی کلیک و بایت بهترین راه حله!
دردسرش از همه کمتر و بازدهش از همه بیشتر!
مطمئن باشید کسایی که کلیک و بایت می خونن به اندازه کافی nerd هستند که بیان و ثبت نام کنن و شهروند پایه اینجا شن.

فقط یک شماره کارت بدین اینجا تا کمکهای مردمی رو بریزیم و پیش بسوی کلیک و بایت!
تازه مجله های بازی مثل بازی نما هم هستند که البته به نظر من قشر مخاطب اون مجله ها بیشتر دنبال بازیهای 1st peron , driving , rts و ایناهاس تا همچین بازی آنلاینی (البته بازی که نه! ...:y:)

The_Legend
09/04/01, 05:43 PM
درباره کلیک باید بگم که بازی تراویان که فکر می کنم بدونید چیه!! یک تبلیغات نیم صفحه ای فکر می کنم در اون زد و شاید چند هزار بازیکن به اون اضافه شد!
پس سریعتر اقدام کنیم بهتره!

xerxes99
09/04/01, 10:23 PM
زودتر بدین شماره حساب رو

behrad kharaman
09/04/01, 11:58 PM
این شماره حساب چی شد پس؟؟؟؟:swear1::swear1::swear1::swear1::swear 1:

mehdi_mmy
09/04/02, 01:00 AM
همه منتظر شماره حساب هستند پس چی شد اگه پول جمع بشه اون وقت تکلیف معلومه که چه کنیم

فقط بعد از شماره همگی به فکر یه متن خوب باشن که هم کوتاه و هم جذاب باشه که اولا وقت زیادی برای خوندنش نذارن چون ممکنه بیخیال بشن

و متن باید یه طورایی دعوت کننده باشه تا افراد جذب بشن
فقط اگه کسی خواست رو متن کار کنه به نظرم یه مطلب خیلی مهمه
اینکه اول یه جایی رو معرفی کنیم برای دعوت نامه
و بعد از دعوت کسایی که دعوت نامه میفرستند ایمیل و ای دی افراد رو یه جایی بذارن تا بشه تازه واردهارو نگه داشت
الان اگه برید ببینید حدود 400 500 نفر هستند که اصلا سر نمیزنند و احتمال مردنشون دیر یا زود صد در صد هست:(:(:(

behrad kharaman
09/04/02, 01:32 AM
شماره حسابو بدید یه سری رو متن و یه سری رو پوستر کار کنند و کاراشونو به شخص باز کننده حساب بدن که رای گیری بشه فقط زود باشید که رومانی کل ایرانو گرفت

Hamid Reza
09/04/02, 01:52 AM
من یه طرح دارم گروه مارشال مدرن در حدود 260 هزار عضو داره کسی یه متن داره به تمام اعضاش میل کنیم مجانی هم هست

Return Of The Nestor
09/04/02, 04:04 PM
آقایون فقط هرکاری می کنید اینقدر دست دست نکنید .. یک روز هم خودس کلی ارزش داره برای ما ... خطر جدی هستش ...

فقط اگر بتونیم افراد تازه وارد رو از طریق راهنمایی در فروم در دو شهر لیائونینگ و سمرقند مستقر کنیم خیلی عالی می شه

FCSooti
09/04/02, 04:58 PM
اگه هنوز گیر شماره حساب هستید من شماره یکی از حسابهام که باهاش کار نمی کنم رو بدم که حسابرسی بهش هم به مشکب نخوره.
//
در ضمن اگه قراره تبلیغی باشه باید تبلیغ یه سایت فارسی همراه با آموزش و ... باشه، اگه موافق باشن همه تبلیغ همین erepublik.ir باشه یا یه سایت جدید بزنیم که توش آموزش و بقیه چیزها باشه، یعنی تبلیغ می کنم تبلیغ erepublik.com نباشه.

mehdi_mmy
09/04/02, 05:10 PM
اگه هنوز گیر شماره حساب هستید من شماره یکی از حسابهام که باهاش کار نمی کنم رو بدم که حسابرسی بهش هم به مشکب نخوره.
//
در ضمن اگه قراره تبلیغی باشه باید تبلیغ یه سایت فارسی همراه با آموزش و ... باشه، اگه موافق باشن همه تبلیغ همین erepublik.ir باشه یا یه سایت جدید بزنیم که توش آموزش و بقیه چیزها باشه، یعنی تبلیغ می کنم تبلیغ erepublik.com نباشه.

به نظرم این کار خوبیه شما هم شماره رو بذار من یه رای مثبت میدم که شما بذاری ببینیم بچه ها چی میگن

یه چیز دیگه امروز رفتم سایت هارو گشتم و مبلغ گرفتم

p30world
http://ads.p30world.com/

نام سرویس توضیحات درصد نمایش قیمت برای 1 ماه
به نظرم قیمتش خوبه پر بازدید هم هستش
قیمتهارو ببینید و نظر بدید

Musketeer
09/04/02, 05:10 PM
اول ببین این احسان دردش چیه که نمیاد شماره حساب بده. شاید یه دلیلی داره منتظر چیزیه
اگه دردش معلوم نشد خودت شماره حساب بده که مهمترین کار همینه

smrtaheri
09/04/02, 05:46 PM
سلام
اول شماره حساب بدين ببينيم چه قدر جمع ميشه
بايت خيلي خوبه من فكر كنم به اندازه كليك دانلود ميشه (من خودم تقريبا بيشتر از كليك بايت مي خونم). اما اول مقدار پول معلوم شه بعد درباره راه تصميم مي گيريم
اون طرح پوستر ها رو هم بهتره همون طور كه بچه ها گفتن اول تو چندتا كافي نت با هماهنگي آزمايش كنيم ببينيم جواب مي ده يا نه
آموزش هم فراموش نشه. من الان هر كسي رو كه وارد بازي ميكنم پيگير مي شم تا به جايي برسه كه خودش ادامه بده راه رو و نياز به كمك نداشته باشه

behrad kharaman
09/04/02, 06:12 PM
بابا شماره حساب بدید پول بریزیم در حین اینکه بچه ها دارن پول میریزن ما هم سر مکان تبلیغ صحبت می کنیم

dady_jabery17
09/04/02, 10:10 PM
برین آرتیکل رو بخونید !

http://www.erepublik.com/en/article/-dady-768986/1/all

behrad kharaman
09/04/02, 11:22 PM
برین آرتیکل رو بخونید !

http://www.erepublik.com/en/article/-dady-768986/1/all
این چه ربطی به شماره حساب داره یکی بده دیگه گنده سوتی خشی فقط زود باشید سریع:y:

FCSooti
09/04/03, 12:00 AM
این چه ربطی به شماره حساب داره یکی بده دیگه گنده سوتی خشی فقط زود باشید سریع:y:
فردا که جمعه اس اگه تا فردا شب این موقع ها کسی شماره حساب نداد، من رو می کنم.

behrad kharaman
09/04/03, 12:10 AM
بابا زود باشید شماره حسابو بدید بعد که پول جمع شد میگیم چی کار کنیم

mehdi_mmy
09/04/03, 12:28 AM
این مطلب رو که توی بحث تبلغ گذاشتن به نظرم با کمی تغییر خوبه

گاهی اوقات زندگی روزمره به قدری کسل کننده می گردد که جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحات هم نمی توانند مانع از یادآوری خاطرات خسته کننده آن بشوند. در این گونه موارد بهترین کار تغییر وضعیت می باشد. بسیاری از افراد به سرگرمی های مجازی روی می آورند و زندگی جدیدشان را دقیقا مطابق با میل خود بوجود می آورند. یکی از این سرگرمی های مجازی جمهوري اینترنتی www.erepublik.com (http://www.erepublik.com/) است که به مرزهای جغرافیایی نیز رحم نمی کند.

Erepublik یک بازی به صورت دستوري (text) می باشد که حتی برای کاربرانی که از طریق خطوط dial-up به اینترنت متصل می شوند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد و شما نیاز به سیستم خاص یا نصب برنامه ای نداريد. در این بازی شما میتوانید جزو شهروندان هر کشوری ( مانند ايران ) باشید. در ارپابلیک شما میتوانید دنبال کار بگردید و کار پيدا كنيد همچنین می توانید وارد حزب شوید ، وزیر شوید، یا روزنامه بزنید و اخبار بنویسید و یا یک کمپانی بزنیدو در آن فعاليت كنيد و اجناس خودرا در بازار به فروش بگذاريد ... از طرفی وارد ارتش می شوید و هر روز تمرین نظامی انجام می دهید و در بروز جنگ به یاری هموطنانتان می شتابید. این بازی مانند سایر بازیها محیط گرافیکی ندارد و بر پایه نوشتار طراحی شده است و اصولا یک بازی نیست و یک دنیا و اجتماع مجازی هست مثلا برای تمرین نظامی و کار معمول بازی تنها به 5 دقیقه وقت نیاز دارید، اما می توانید وارد اجتماعی مجازی از ایرانیان شده به فعالیت و بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی بازی بپردازید و برای پیشرفت ایران و بازگرداندن آن به قدرت باستانی آن تلاش کنید.
2 ماه پیش ایران به بخشی از امپراطوری باستانی خود دست یافت و مرزهای خود را از شرق تا هند و چین گسترش داد و تبدیل به یکی از بزرگترین کشورهای جهان مجازی شد اما به خاطر جمعیت کم ایران نسبت به وسعت زیاد آن در حال از دست دادن فتوحات خود می باشد، هم اکنون ایران با اینکه تنها 3% از جهان مجازی را در اختیار دارد اما11 امین کشور قوی جهان مجازی می باشد، اما به خاطر جمعیت کم ایران این موقعیت ایران نیز همانند سرزمین هایمان در خطر است و ایران مجازی به حضور تک تک افراد نیاز دارد. این بازی (اجتماع مجازی) طوری طراحی شده است که شما می توانید با توجه به زمان آزادی که دارید از روزی 5 دقیقه تا روزی 24 ساعت را به آن اختصاص دهید و بازی کنید، پس حتی اگر تنها روزی 5 دقیقه هم وقت آزاد دارید در این اجتماع عضو شوید و به پیشرفت ایران کمک کنید.
براي عضويت در اين جمهوري از طريق سايت اقدام كنيد اما براي دريافت دعوتنامه ايميل خود را قرار دهيد تا دعوتنامه به ايميل شما ارسال شود مزيت اين كار و ارسال دعوتنامه به ايميل شما اين است كه بعد از رسيدن به لول 6 به عنوان پاداش هم به فرد دعوت شده و هم به فرد دعوت كننده 5 گلد جايزه داده ميشه كه گلد در اين بازي بسيار مهم ميباشد پس اگر دعوتنامه خواستيد ايميل خود را قرار دهيد تا دعوتنامه به شما ارسال شود.
لینک فروم فارسی - لینک آموزش فارسی

البته این متن برای روزنامه خوبه که مخاطبان وقت بیشتر برای مطالعه میذارن ولی برای اینترنت که افراد نمی خوان روی چیزایی که مطمئن نیستن وقت بذارن بهتره یه متن کوتاه باشه که حتی بعضی جاها باید فایل فلش باشه البته با یه متن کاملا حماسی و جذاب که سریع جذب بشن و بعد با مراجعه به سایت اموزشی یه جایی رو بذاریم برای اموزش و دعوت نامه

به نظرتون چطوره

mehdi_mmy
09/04/03, 12:21 PM

اقای fcsooti فکر کنم خودتون باید شماره بدید
امروز شماره رو بدید که فردا بریم بانک

behrad kharaman
09/04/03, 02:12 PM
شم:113:اره:113: حس:113:ابو :113:بدید:113: دیگه:113:

dady_jabery17
09/04/03, 02:42 PM
بابا این قدر عجله نکنین. می دهم. تا شب شماره حساب و توی روزنامه اعلام می کنم.

behrad kharaman
09/04/03, 02:48 PM
حالا شد یه چیزی

dady_jabery17
09/04/03, 02:58 PM
سپهر جان باید با چند جا هماهنگ کنم.
حسابی آوردم که شماره ی حسابش با شماره ی کارتش یکی باشه تا دردسر نداشته باشه.
یک مقدار هم توش پول واریز کردم میرم فیش اش را می گیرم عکس می گیرم و میزارم که همه مطلع بشن.

atilaa
09/04/03, 05:31 PM
در مورد چاپ پوستر

من یکی از دوستام چاپخونه داره اگه طرحش آماده کنین میتونم یک تخفیف زیاد بگیرم طوری که ارزونتر از همه جای ایران باشه اگر خواستین اینا رو به من بدین تا بگم چقدر هزینه داره

1- اندازه طرح : 50*35 - 100*70 - 35*25
2- جنس کاغذ : کاغذ گلاسه 130 گرم یا مقوای 230 گرم اعلا یا مقوای پشت طوسی
3- روش سلفون یا یو وی بخوره یا ساده باشه
4- تیراژ چقدر باشه
5- مهمتر از همه تک رنگ باشه یا دو رنگ یا رنگی کامل ( چهار رنگ )

اینارو بگین میگم یک قیمت بزنه

ددی جابری شماهم به این زودی قهر نکن خوبیت نداره

behrad kharaman
09/04/03, 06:31 PM
مگه قهر کرد بنده خدا

mehdi_mmy
09/04/03, 06:34 PM
در مورد چاپ پوستر

من یکی از دوستام چاپخونه داره اگه طرحش آماده کنین میتونم یک تخفیف زیاد بگیرم طوری که ارزونتر از همه جای ایران باشه اگر خواستین اینا رو به من بدین تا بگم چقدر هزینه داره

1- اندازه طرح : 50*35 - 100*70 - 35*25
2- جنس کاغذ : کاغذ گلاسه 130 گرم یا مقوای 230 گرم اعلا یا مقوای پشت طوسی
3- روش سلفون یا یو وی بخوره یا ساده باشه
4- تیراژ چقدر باشه
5- مهمتر از همه تک رنگ باشه یا دو رنگ یا رنگی کامل ( چهار رنگ )

اینارو بگین میگم یک قیمت بزنه

جناب اتیلا لطفا قیمتهاشو بذارید چون ممکنه یکی بهتر هم پیدا کنه
یکی از دوستان هم گفته بود مینوته این کارو بکنه

البته جسارت نشه فقط میخوام اولا دمکراسی رعایت بشه دوما ممکنه حتی کسی باشه که خودش بزنه و خیلی کمتر هم بگیره

بازم قصد جسارت نداشتم

atilaa
09/04/03, 07:17 PM
جناب اتیلا لطفا قیمتهاشو بذارید چون ممکنه یکی بهتر هم پیدا کنه
یکی از دوستان هم گفته بود مینوته این کارو بکنه

البته جسارت نشه فقط میخوام اولا دمکراسی رعایت بشه دوما ممکنه حتی کسی باشه که خودش بزنه و خیلی کمتر هم بگیره

بازم قصد جسارت نداشتم

اگه کس دیگه ای باشه که چه بهتر چون این کار برا من سود که نداره هیچ یک 3-4 روز هم دردسر داره من گفتم اون اطلاعاتو بدن تا من به دوستم بگم قیمت دربیاره وگرنه اینجا بازاریابی نمی کنم که این وسط یک چیزی هم نصیب من بشه

Sanderson
09/04/03, 08:30 PM
من شدیدا با پوستر مخالفم... چون اکثر افرادی که میرن کافی نت عمرا بشن کاربر پایه سایتایی مثل ایریپابلیک چون اکثرشون مردم خیلی عادی هستن که واسه یه کار معمولی رفتن اونجا... فقط کسانی میان یه چنین جاهایی که روزانه حداقل چند ساعت از خونه شون به اینترنت وصل میشن یا مثل خیلی از ما ADSL دارن یا به هر طریقی هر روز با اینترنت درگیر هستن...
چنین افرادی هم توی کافی نت پیدا نمیکنید چون خود من به مقدار زیادی با وضعیت کافی نت ها آشنایی دارم...

بهترین کار به نظر من رسانه های کاملا تخصصی کامپیوتر و اینترنته که خواننده هاشون به طور روزانه با کامپیوتر و اینترنت سر و کار دارن... من خودم چون نشریه های زیادی رو خوندم و همه رو تجربه کردم الان به یه نتایجی رسیدم...

بهترین نشریات کامپیوتری سطح ایران: هفته نامه عصر ارتباط - دو هفته نامه عصر شبکه - ماهنامه شبکه

در بین این سه تایی که گفتم بیشترین تیراژ و خواننده در کل کشور از آن هفته نامه عصر ارتباط هستش که پرخواننده ترین نشریه ICT ایرانه... بعدش عصر شبکه که عالیه و خیلی خواننده داره و بعدشم ماهنامه شبکه (در بین ماهنامه های کامپیوتری)...

البته تبلیغ توی اینا از روزنامه های عادی گرونتره و انقدر شرکتای گنده هستن که تبلیغ میکنن که واسه ما جایی نمیمونه و بمونه هم به چشم نمیاد... ولی با ارسال ایمیل بهشون و درخواست اینکه در بین مطالب اصلیشون به این سایت بپردازن و معرفیش کنن (به احتمال زیاد اینکار رو میکنن) میتونیم این سایت رو به طور گسترده ای بین اهالی کامپیوتر ایران تبلیغ کنیم که این کار مجانی میفته فقط باید باهاشون همکاری کنیم و بهشون اطلاعات بدیم...

نشریاتی مثل کلیک رو هیشکی نمیخونه و مخاطب بسیار کمی دارن و اکثرا میندازنش دور و بقیه روزنامه رو میخونن...

با این حال به نظر من بهترین گزینه ها برای تبلیغات اینا هستن: کلیک - بایت - کلوب - بلاگفا

که به نظر من کلوب و بایت بیشتر میتونن نتیجه بدن چون مطمئنیم کسایی که میبیننشون از جماعت علاف وبگرد هستن که میمیرن واسه چنین سایتایی...

در مورد p30world هم یه ذره مخالفم چون توی p30world یه تاپیک گنده ایریپابلیک هستش و خیلی از کاربران p30world از جمله خود من که علاقه به این قضایا دارن عضو سایت هستن ولی بازم گزینه خوبیه چون از اونهمه عضو انجمن p30world تعداد کمی بخش بازی های آنلاین رو میبینن و درضمن اگه توی p30world خواستید تبلیغ کنید توی forumش تبلیغ کنید بهتره...

بهتره که اولین حرکتمون برای تبلیغات یه نشریه فیزیکی (غیر مجازی) باشه... چون اونوقت درصد حساسیت قیلثر شدن رو کاهش میده...

http://www.pic4ever.com/images/banana2.gif

dady_jabery17
09/04/03, 09:15 PM
این عکس از موجودی حسابم که مربوط به تاریخ امروز هستش. با گوشی عکس گرفتم مقداری تار شده. مبلغش 199،963 ریال هست.

http://i44.tinypic.com/2ekqao2.jpg

در مورد نحوه ی خرج شدن پول هم بعد از جمع آوری بحث میشه در یک کنفرانس یاهو.
امروز با یکی از دوستانم در اطلاعات صحبت کردم و گفتش که ممکنه به مشکل بر بخورید، چون اطلاع رسانی جمعی در مورد وبسایت باید زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باشه.
که فکر می کنم وب سایت ها بهترین جاها برای تبلیغ باشه ولی در هر صورت در موردش کامل بحث می کنیم.

شماره حساب:
1899300293103
شماره حساب با کارت یکسان است.
به نام احسان رزمخواه.
عابر بانک سپه.

atilaa
09/04/03, 09:23 PM
پول مشکل نیست بالخره جمع میشه مشکل اینه که از این پول با حداکثر بهره وری استفاده کرد تا بیشترین نتیجه حاصل بشه

leilalili
09/04/03, 11:05 PM
به نظر من .. ما باید جایی تبلیغ بدیم که کلا مخاطب بازی هستند .. و نه جایی مثل روزنامه همشهری که خیلی پر فروشه

من نظرم سایت هایی هستند مثل .. بازی سنتر .. مثل p30world ... اول توی این سایت ها ... چندین ماه ... تبلیغ بدیم

بعدش اگر پول اضافه داشتیم .. توی مجله های معروف بازی ... و غیره ..

بعدش توی یاهو مسنجر ها ...

به نظرم پوستر چاپ کردن اولا هزینه بر هستش .. دوما .. شاید از هر 10 نفری که ببینه .. یک نفر به بازی علاقه داشته باشه

تازه اون یک نفر هم خیلی احتمال اش کمه که به این سایت و بازی علاقه نشون بده .. پس به نظر من بهترین تبلیغ .. تبلیغی هست که .. مخاطبانش همه اهل بازی باشند .. کافی نتی ها هم زیاد اهل بازی نیستند ..

این نظر من هستش

mehdi_mmy
09/04/03, 11:14 PM
اگه کس دیگه ای باشه که چه بهتر چون این کار برا من سود که نداره هیچ یک 3-4 روز هم دردسر داره من گفتم اون اطلاعاتو بدن تا من به دوستم بگم قیمت دربیاره وگرنه اینجا بازاریابی نمی کنم که این وسط یک چیزی هم نصیب من بشه

جناب اتیلا خیلی ممنون که دنبالش هستید من فقط میخواستم ممکنه یه مقدار بشه ارزون تر گرفت با توجه به این که ممکنه کسی خودش تو کار چاپ باشه

وگرنه برای هیچ کس سودی نداره

بازم ببخشید اگه جسارت کردم

mehdi_mmy
09/04/03, 11:19 PM
دوستانی که تو کلوب عضو هستند اگه بتونن یه مقدار کروب بدن
میتونیم از یکی از کلوبهای پر بازدید بخواهیم تا یه پیام کلی برای کاربرانشون بدن

من تقریبا میتونم 8000 کروب بدم اگه کسی هم هست یه مقدار کمک کنه میتونیم به یکی از کلوب ها بدیم که در حدود 30 هزار عضو دارن

saeed137
09/04/03, 11:25 PM
منم 9000 کروب دارم اما میتونم بیشتر جور کنم

Return Of The Nestor
09/04/03, 11:38 PM
باز هم می گم فقط سریعتر اقدام کنید .... دوستانی که می خواهند کمک مالی کنند حد اکثر تا پس فردا پول ها رو به حساب فوق بریزند ( یعنی تا یک شنبه ) بعد هم تا سه شنبه وقت داریم برای فکر کردن و در نهایت طوری باشه که 5 شنبه تبلیغ چاپ بشه ... چون اگر در نشریه ای مثل کلیک باشه با توجه به تعطیلات اخر هفته قبل از اینکه مخاطب ما فراموش کنه که چنین تبلیغی رو دیده وادار به ثبت نام و عضویت در ایران مجازی می شه

mehdi_mmy
09/04/04, 12:31 AM
سلام

کلوبیا بیان کروباشون رو بدن
البته با اجازه افراد من از چندتا از کلوبها درخواست کردم

که یکی گفته 25 هزار کروب
و یکی گفته که علاوه بر تعداد نفرات که حدود 12 هزارتا هستند 20 هزارتا میگیره

که کلا میشه 57 هزار کروب که 17 هزارتاش رو دونفر میدن بیایید یه مقدار کروب بدید من متن رو بدم برای تبلیغ

البته اگه دوستان هم موافق باشن
فقط زودتر تا از دست نرفته

FCSooti
09/04/04, 12:35 AM
من فکر کنم 2 هزارتا داشته باشم. به کی باید بدم اون 2 هزارتا رو؟
بعد این تبلیغات کجای کلوبها قرار می گیره؟

xerxes99
09/04/04, 12:41 AM
کروب چی هست اصلا؟:d
پولیِ؟ احسان جان اون 19 تومن رو هم گذاشتی برای تبلیغات دیگه؟:d

atilaa
09/04/04, 12:42 AM
منم 1000 کروب دارم
حالا این کروب قیمتش چند بود

mehdi_mmy
09/04/04, 12:44 AM
کروب چی هست اصلا؟:d
پولیِ؟ احسان جان اون 19 تومن رو هم گذاشتی برای تبلیغات دیگه؟:d

کروب واحد پول سایت کلوب هست که هم میشه نقدی خرید هم میشه با فعالیت گرفت
یه چیز تو مایه های گلد خودمون

mehdi_mmy
09/04/04, 12:46 AM
منم 1000 کروب دارم
حالا این کروب قیمتش چند بود

فکر کنم هر 10 هزارتاش میشه هزار تومن اگه اشتباه نکنم

راستی دوستان اگه میشه برام بفرستید که من بدم به مدیرای کلوب

mehdi_mmy
فرستادید خبر بدید

agha rahman
09/04/04, 04:55 AM
منم 1000 تایی دارم وایسین با یکی صحبت کرده بودم قرار بود 40000 کروب بده اگه داد که خیلی خوب میشه!

agha rahman
09/04/04, 04:56 AM
راستی رو کمک مالی منم حساب کنین فردا برم بیرون پولو واریز می کنم

dady_jabery17
09/04/04, 09:38 AM
من هم 3000 کروب دارم.

mehdi_mmy
09/04/04, 10:37 AM
دوستایی که میخوان کروب بفرستند باید 5000 تا توحسابشون باشه اگه نیست بگید من یه مقدار براشون بفرستم که بتونن ارسال داشته باشن

وقتی به 5000 برسه میشه کل حساب رو ارسال کرد

فقط زودتر بفرستید که من بدم برای تبلیغ
mehdi_mmy
اینم ای دی کلوبم هستش

FCSooti
09/04/04, 12:06 PM
فکر کنم هر 10 هزارتاش میشه هزار تومن اگه اشتباه نکنم

راستی دوستان اگه میشه برام بفرستید که من بدم به مدیرای کلوب

mehdi_mmy
فرستادید خبر بدید
40 هزارتا واریز شد.

mehdi_mmy
09/04/04, 01:20 PM
40 هزارتا واریز شد.خیلی ممنون
فقط یه جایی بذارید که من ادرسش رو بدم برای کسایی که میان دعوت نامه بگیرن

و تو اون یه لینک هم به قسمت اموزش بدیم
فقط سریعتر که من امشب بدم برای تبلغ

راستی همون متن خوبه یا یه متن کوچیک بدیم و بعد وقتی میرن تو لینک این مطالب رو ببینند

زودتر

اگه میشه از دوستمون می خوام امشب هم یه اعلام موجودی بکنه چون یه سری از بچه ها پول واریز کردن

tkalen
09/04/04, 02:25 PM
منم يه مقداری دارم
اما نميدونم چقدره
5000 تا برام بفرست همشو بدم بهت
tkalen
or
tk.alen
در مورد تبليغ ،game net بهتر از کافی نت هست

dady_jabery17
09/04/04, 06:23 PM
من 5000 تا ندارم.
اگر میشه واریز کن. تا همش را یک جا برات بفرستم
dady_jabery17

mehdi_mmy
09/04/04, 06:49 PM
منم يه مقداری دارم
اما نميدونم چقدره
5000 تا برام بفرست همشو بدم بهت
tkalen
or
tk.alen
در مورد تبليغ ،game net بهتر از کافی نت هست

به tkalen
5000 تا واریز شد

زودتر بفرستید

mehdi_mmy
09/04/04, 06:50 PM
من 5000 تا ندارم.
اگر میشه واریز کن. تا همش را یک جا برات بفرستم
dady_jabery17

5000 تا واریز شد

زودتر بفرستید

mehdi_mmy
09/04/04, 06:55 PM
سلام کسی جایی درست کرد که من پیام بدم برای تبلیغ؟

اجازه هست خودم بسازم؟

زودتر مشخص کنید

dady_jabery17
09/04/04, 07:03 PM

اجازه هست خودم بسازم؟

زودتر مشخص کنید

خشایار تاپیک زده برو نگاهن کن

8000 کروب واریز شد.

FCSooti
09/04/04, 07:20 PM

اجازه هست خودم بسازم؟

زودتر مشخص کنید
من نگرفتم چی شد. جا برای چی می خواهی؟

mehdi_mmy
09/04/04, 07:27 PM
الان می خواهید چطوری به افراد بگیم بیان دعوت نامه بگیرن؟

بگم همشون به خودم پیام بدن؟

یا یه تاپیک بذاریم که هم کسایی که از طریق اینترنت می خواهیم دعوت کنیم هم اگهی روزنامه یه جایی رو داشته باشیم که هم ایمیل بگیریم و دعوت نامه بدیم

هم لینک به یه اموزش

که البته اموزشی که جناب اتیلا گذاشته بسیار خوبه ولی من از دوستام که پرسیدم گفتن انقدر زیاد بود که نخوندیم

پس یه اموزش اولیه باشه که کوتاه باشه و بعد به اموزش جناب اتیلا لینک بدیم

FCSooti
09/04/04, 07:35 PM
برای دعوتنامه و سئوالات اولیه یه انجمن درست می کنیم که برای پست زدن توش نیازی به عضویت نباشه.
آموزش هم به چیزی آماده کردم که تا 30 دقیقه دیگه آپلود می کنم تا ببینید، فکر کنم آموزش خوب و گام به گامی باشه.

toojih
09/04/04, 08:27 PM

اجازه هست خودم بسازم؟

زودتر مشخص کنید
http://www.cloob.com/clubname/erepublik
اينم آدرس كلوب

mehdi_mmy
09/04/05, 12:22 AM
به نظرتون این متن برای کلوب خوبه
با توجه به این که همه سریع پیامهای تبلیغاتی رو پاک میکنند مخصوصا پیامهایی که مربوط به کلوبهای دیگه میشه من فکر کردم اگه لینک کلوب رو نذاریم بهتر و تو همین سایت یه جایی درست کنیم که جناب سوتی زحمتش رو میکشه

و گفتم اگر یه متن کوتاه باشه بهتره
فقط برای عنوانش نمی دونم چی بذارم
به نظرتون "کمک به جامعه مجازی ایران" چطوره
البته یه کم بی کلاسه ولی بعضی ها حس میهن پرستیشون باعث میشه که حتما بخونند

این متن رو هم اماده کردم ببینید برای متن و عنوان نظر بدید

"مي خواهيد با کمتر از 10 دقيقه با اينترنت نفتي در روز خارج از کلوب با يه سرگرمي جالب به ايران مجازي کمک کنيد؟

يه سايت هست که براي کل دنيا ، جامعه مجازي گذاشته به صورت بازي ساده
شما با عضو شدن در سايت و تعداد کمي کار ميتونيد کمک کنيد
در اين بازي از شهرومند عادي ميتونيد فعاليت کنيد تا به درجه رئيس جمهوري برسيد
میتونید ایران رو خودتون اونطوری که میخواهید بسازید
خيلي جالب و ساده هست
اگه مايليد به ............ مراجعه کنید برای گرفتن دعوت نامه و اشنایی با این جامعه مجازی"

mehdi_mmy
09/04/05, 03:30 PM
سلام

اقای جابری چی شد
چه خبر از تبلیغ روزنامه؟

dady_jabery17
09/04/05, 08:45 PM
امروز نگاه کردم 20 هزار تومان واریز شده بود.

برای محل دقیق تبلیغات در روزنامه ی بازی اعلام میشه و یک کنفرانس یاهو برگزار میشه.

سریع تر اقدام کنید.

mehdi_mmy
09/04/05, 09:08 PM
بچه ها پس چکار میکنید
20 تومن که خیلی کمه زودتر بفرستید کار رو شروع کنیم
بااین وضعیت اصلا نمیشه تو روزنامه تبلیغ داد

یه پیام به همه بدید تو سایت که بیان یه مقدار پول بدن

xerxes99
09/04/05, 09:59 PM
من برای بار دوم تلاش کردم با عابر بانک نتونستم
بانک هم وقت نمی کنم برم یک فکری بکن برادر

dady_jabery17
09/04/06, 01:19 AM
http://www.erepublik.com/en/article/-update1-771271/1/20

به این جا مراجعه کنید.

mehdi_mmy
09/04/06, 01:29 AM
به نظرم به جای اینکه این پول بره خرج کارهای دیگه بشه تبدیل بشه به کروب
و بدیم برای تبلیغ تو سایت کلوب

امروز مثل اینکه جواب داده و خیلی ها اومدن و احتمالا بیشتر هم میشن

یکی هست 100 هزار کروب رو 7500 تومن میده
میخواهید ازش بگیریم که با این پول تقریبا میشه 250 هزار کروب

میشه هم به صورت بنر تو کلوب ها داد هم به صورت پیام گروهی

نظرتون چیه؟

agha rahman
09/04/06, 03:55 AM
انتقال به حساب مهدی ...... - کوروب40,000

اینم از قولی که ما دادیم!
فقط بهینه تر ازشون استفاده کن:p

mehdi_mmy
09/04/06, 07:07 PM
بچه ها نه به اون موقع که انقدز عجله داشتیم نه به الان که دیگه کسی حتی سر نمیزنه چی شد حرف پول اومد همه فرارکردن ;-))

بابا بیایید بحث رو به یه نتیجه ای برسونیم

xerxes99
09/04/06, 10:37 PM
بحث ها همه تا قبل انتخابات بعدش همه وعده ها تمام میشه.

Return Of The Nestor
09/04/07, 10:07 AM
آقا یکم عجله کنید ... هم باید توی روزنامه ها فعالیت داشته باشیم و هم در سایت های مهم و پربازدید ایرانی

leilalili
09/04/07, 12:35 PM
بچه ها نه به اون موقع که انقدز عجله داشتیم نه به الان که دیگه کسی حتی سر نمیزنه چی شد حرف پول اومد همه فرارکردن ;-))

بابا بیایید بحث رو به یه نتیجه ای برسونیم

بحث زیادی طولانی شده واسه همین آدم ها دلسرد میشن ..

xerxes99
09/04/07, 02:39 PM
من هنوزم با تبلیغات روزنامه ای موافقم .
ببینم پیگیری این قضیه با کی بوده؟

mehdi_mmy
09/04/07, 02:53 PM
با اقای جابری بود
ولی مثل اینکه خبری نشد یه مقداری هم به حسابشون واریز شد ولی اصلا خبری نشد

لااقل تبدیل کنیم به کروب من تو کلوب تبلیغ بدم فکر کنم این چند وقت جواب داد

mehdi_mmy
09/04/07, 05:15 PM
بچه ها یه تبلیغ کوچیک کردیم این همه یوزر اضافه شد
بیایید دنبال کارو بگیریم تبلیغات بزرگتر بدیم

غیر از این تبلیغات کلوب که دادیم می تونیم رو صفحه اصلی کلوب هم تبلیغ کرد
یا
تو بلوگفا
p30world
و.....

بیایید به یه نتیجه ای برسونیم
اقای جباری اقای سوتی و بقیه دوستان
بیایید زودتر یه کاری بکنیم

behrad kharaman
09/04/07, 07:14 PM
من پول نریختم بهم بگید که بریزم:p

mehdi_mmy
09/04/07, 07:27 PM
من پول نریختم بهم بگید که بریزم:p
بریز:y:

behrad kharaman
09/04/07, 08:15 PM
بریز:y:
باید درخواست رسمی باشه:d
ددی جابر باید درخواست کنه

mehdi_mmy
09/04/07, 08:22 PM
بابا ددی که اون 20 هزار تومنو کشید بالا فراری شد الانم رفته رومانی شده حسابدار :D:D

ولی اگه کروب داری به خودم بده الان لنگ کروبم

موجودی خزانه کروبی الان تقریبا 16 هزارتاست
برسونید به 50 که من یه تبلیغ خوب دیگم بدم

اقا ددی بیا همه منتظر تشریف فرمایی جناب عالی هستند

بچه ها بیاید یه فکری کنیم ببینیم چه باید کرد
چرا همه فرار کردید

بابا اینجا پیام بدید که از ولنستون کم نمیشه
اگه کم شد خودم گیفت میفرستم براتون :devil:

dady_jabery17
09/04/07, 10:54 PM
آقا پشت سر من حرف نزنین!!:دی

من همینجا هستم. مسئول تبلیغات شدم و قبل ار تبلیغات باید یک کارهایی انجام بشه و از طریق آرتیکل به اطلاع عموم مردم می رسه !

20 هزار تومن هم سر جاش هست و کسی بهش دست نزده.

شاید لازم باشه مبلغ بیشتری جمع بشه یا که کروب خریداری بشه.
در طی یک آرتیکل اهداف سازمان تبلیغات را اعلام می کنم.
در ضمن آقا مهدی به من در یاهوو پی ام بده کارش دارم.

mehdi_mmy
09/04/07, 11:57 PM
به چه ای دی پی ام بدم؟

dady_jabery17
09/04/08, 01:25 AM
به چه ای دی پی ام بدم؟

dady_jabery17

joker shadow
09/04/10, 09:45 PM
من كه تو دانشگاه يه نشريه دستم افتاده تو اون هر نوبت واسه بازي تبليغ ميزنم!