PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جمع بندی نهایی متن برای شروع تبلیغات

Return Of The Nestor
09/04/03, 11:43 PM
سلام به همه شما ;)

با توجه به جدی شدن تبلیغات عمومی ایریپابلیک در سر تا سر ایران و با توجه به اینکه زمان ، در حال حاضر برای ما ارزش زیادی داره از تمامی دوستان خواهش می کنم متن های پیشنهادیشون رو در اینجا قرار بدهند تا بهترین متن انتخاب و بعد از اصلاح و ویرایش آماده چاپ بشه:y:

البته در تاپیک های مختلف متن هایی پیشنهاد شده بود ولی برای رسیدن به جمع بندی نهایی لطفا متنتون رو اینجا قرار دهید:yes:

tkalen
09/04/03, 11:51 PM
نبود؟!؟
منتظر متن ها هستيم
اگه متن هايه قبلی رو هم داريد بی زحمت اينجا بزاريد
ممنون

منم يه جايزه از طرف خودم به بهترين متن ميدم

FCSooti
09/04/04, 12:02 AM
آخرین متن پیشنهادی این بود:

گاهی اوقات زندگی روزمره به قدری کسل کننده می گردد که جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحات هم نمی توانند مانع از یادآوری خاطرات خسته کننده آن بشوند. در این گونه موارد بهترین کار تغییر وضعیت می باشد. بسیاری از افراد به سرگرمی های مجازی روی می آورند و زندگی جدیدشان را دقیقا مطابق با میل خود بوجود می آورند. یکی از این سرگرمی های مجازی جمهوري اینترنتی www.erepublik.com است که به مرزهای جغرافیایی نیز رحم نمی کند.

Erepublik یک بازی به صورت دستوري (text) می باشد که حتی برای کاربرانی که از طریق خطوط dial-up به اینترنت متصل می شوند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد و شما نیاز به سیستم خاص یا نصب برنامه ای نداريد. در این بازی شما میتوانید جزو شهروندان هر کشوری ( مانند ايران ) باشید. در ارپابلیک شما میتوانید دنبال کار بگردید و کار پيدا كنيد همچنین می توانید وارد حزب شوید ، وزیر شوید، یا روزنامه بزنید و اخبار بنویسید و یا یک کمپانی بزنیدو در آن فعاليت كنيد و اجناس خودرا در بازار به فروش بگذاريد ... از طرفی وارد ارتش می شوید و هر روز تمرین نظامی انجام می دهید و در بروز جنگ به یاری هموطنانتان می شتابید. این بازی مانند سایر بازیها محیط گرافیکی ندارد و بر پایه نوشتار طراحی شده است و اصولا یک بازی نیست و یک دنیا و اجتماع مجازی هست مثلا برای تمرین نظامی و کار معمول بازی تنها به 5 دقیقه وقت نیاز دارید، اما می توانید وارد اجتماعی مجازی از ایرانیان شده به فعالیت و بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی بازی بپردازید و برای پیشرفت ایران و بازگرداندن آن به قدرت باستانی آن تلاش کنید.
2 ماه پیش ایران به بخشی از امپراطوری باستانی خود دست یافت و مرزهای خود را از شرق تا هند و چین گسترش داد و تبدیل به یکی از بزرگترین کشورهای جهان مجازی شد اما به خاطر جمعیت کم ایران نسبت به وسعت زیاد آن در حال از دست دادن فتوحات خود می باشد، هم اکنون ایران با اینکه تنها 3% از جهان مجازی را در اختیار دارد اما 11 امین کشور قوی جهان مجازی می باشد، اما به خاطر جمعیت کم ایران این موقعیت ایران نیز همانند سرزمین هایمان در خطر است و ایران مجازی به حضور تک تک افراد نیاز دارد. این بازی (اجتماع مجازی) طوری طراحی شده است که شما می توانید با توجه به زمان آزادی که دارید از روزی 5 دقیقه تا روزی 24 ساعت را به آن اختصاص دهید و بازی کنید، پس حتی اگر تنها روزی 5 دقیقه هم وقت آزاد دارید در این اجتماع عضو شوید و به پیشرفت ایران کمک کنید.
براي عضويت،آموزش و آشنایی با افراد در اين جمهوري از طريق سايت www.....com اقدام کنید و خودتون مستقیم در سایت عضو نشید چون با دعوت نامه هم به خودتون هم به فردی که دعوت نامه میفرسته 5 گلد خواهید داد

البته می گن طولانی ولی به نظر من اندازه متن خوبه.

Return Of The Nestor
09/04/04, 12:13 AM
سوتی جان به نظرم اگر روی اجتماع اینجا تاکید بیشتری بشه می تونه موثر تر بشه

FCSooti
09/04/04, 12:24 AM
سوتی جان به نظرم اگر روی اجتماع اینجا تاکید بیشتری بشه می تونه موثر تر بشه
خب شما همین رو تغییر بده و رو اجتماع تاکید بیشتر کن، اگه تو همین چند خط هی بخواهیم بگیم اجتماع مثل برنامه های تلویزیونی می شه که وقتی بخواهن روی چیزی تاکید کنن اینقدر تابلو این کار رو می کنن که حال آدم بهم می خوره ازش.

Return Of The Nestor
09/04/04, 12:39 AM
می دونی منظورم من اینه که اونهایی که وبگردی می کنند هر کدوم تو کلوپ هایی عضو هستند و فقط به خاطر یک اجتماع مجازی عضو اون فروم ها و کلوپ ها می شوند ... ما باید کاری کنیم که تهییج بشوند تا اینجا رو هم امتحان کنند ....

البته من نگارش قوی نیست ولی می تونیم این رو به متن بالا اضافه کنیم :

اگر وقت شما محدود می باشد با 5 دقیقه در روز می تونید اینجا فعالیت داشته باشید و در انتخابات های ایران مجازی جلوی کودتاهای سیاسی رو بگیرید ولی اگر کمی بیشتر وقت بگذارید با اجتماعی جدید و دوست داشتنی آشنا خواهید شد که شما را از تمامی روزمرگی ها و دغدغه های زندگی رها خواهد کرد

FCSooti
09/04/04, 12:57 AM
اینطوری خوبه؟

گاهی اوقات زندگی روزمره به قدری کسل کننده می گردد که جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحات هم نمی توانند مانع از یادآوری خاطرات خسته کننده آن بشوند. در این گونه موارد بهترین کار تغییر وضعیت می باشد. بسیاری از افراد به سرگرمی های مجازی روی می آورند و زندگی جدیدشان را دقیقا مطابق با میل خود بوجود می آورند. یکی از این سرگرمی های مجازی جمهوري اینترنتی www.erepublik.com است که به مرزهای جغرافیایی نیز رحم نمی کند.

Erepublik یک بازی به صورت دستوري (text) می باشد که حتی برای کاربرانی که از طریق خطوط dial-up به اینترنت متصل می شوند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد و شما نیاز به سیستم خاص یا نصب برنامه ای نداريد. در این بازی شما میتوانید جزو شهروندان هر کشوری ( مانند ايران ) باشید. در ارپابلیک شما میتوانید دنبال کار بگردید و کار پيدا كنيد همچنین می توانید وارد حزب شوید ، وزیر شوید، یا روزنامه بزنید و اخبار بنویسید و یا یک کمپانی بزنیدو در آن فعاليت كنيد و اجناس خودرا در بازار به فروش بگذاريد ... از طرفی وارد ارتش می شوید و هر روز تمرین نظامی انجام می دهید و در بروز جنگ به یاری هموطنانتان می شتابید. این بازی مانند سایر بازیها محیط گرافیکی ندارد و بر پایه نوشتار طراحی شده است و اصولا یک بازی نیست و یک دنیا و اجتماع مجازی هست مثلا برای تمرین نظامی و کار معمول بازی تنها به 5 دقیقه وقت نیاز دارید، اما می توانید وارد اجتماعی مجازی از ایرانیان شده به فعالیت و بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی بازی بپردازید و برای پیشرفت ایران و بازگرداندن آن به قدرت باستانی آن تلاش کنید.
2 ماه پیش ایران به بخشی از امپراطوری باستانی خود دست یافت و مرزهای خود را از شرق تا هند و چین گسترش داد و تبدیل به یکی از بزرگترین کشورهای جهان مجازی شد اما به خاطر جمعیت کم ایران نسبت به وسعت زیاد آن در حال از دست دادن فتوحات خود می باشد، هم اکنون ایران با اینکه تنها 3% از جهان مجازی را در اختیار دارد اما 11 امین کشور قوی جهان مجازی می باشد، اما به خاطر جمعیت کم ایران این موقعیت ایران نیز همانند سرزمین هایمان در خطر است و ایران مجازی به حضور تک تک افراد نیاز دارد. این بازی (اجتماع مجازی) طوری طراحی شده است که شما می توانید با توجه به زمان آزادی که دارید از روزی 5 دقیقه تا روزی 24 ساعت را به آن اختصاص دهید و بازی کنید، پس حتی اگر تنها روزی 5 دقیقه هم وقت آزاد دارید در این اجتماع عضو شوید و به پیشرفت ایران کمک کنید اما اگر کمی بیشتر وقت بگذارید با اجتماعی جدید و دوست داشتنی آشنا خواهید شد که شما را از تمامی روزمرگی ها و دغدغه های زندگی رها خواهد کرد.
براي عضويت،آموزش و آشنایی با افراد در اين جمهوري از طريق سايت www.....com اقدام کنید و خودتون مستقیم در سایت عضو نشید چون با دعوت نامه هم به خودتون هم به فردی که دعوت نامه میفرسته 5 گلد خواهید داد

Return Of The Nestor
09/04/04, 12:59 AM
خیلی خوبه .. فقط باید منتظر نظرات بقیه هم باشیم

xerxes99
09/04/04, 01:08 AM
به نظرتون اون جمهوری اینترنتی رو عوض کنیم بهتر نیست؟ مثلا حکومت اینترنتی؟ جمهوری اینترنتی خوشم نمیاد:p
اون قسمت محیط گرافیکی نداره رو هم حذف کنیم هر وقت بیاد خودش می بینه:D

FCSooti
09/04/04, 01:13 AM
به نظرتون اون جمهوری اینترنتی رو عوض کنیم بهتر نیست؟ مثلا حکومت اینترنتی؟ جمهوری اینترنتی خوشم نمیاد:p
اون قسمت محیط گرافیکی نداره رو هم حذف کنیم هر وقت بیاد خودش می بینه:d
اون قسمتش که محیط گرافیکی نداره به نظرم مهمه که باشه، وقتی اسمی از یه بازی آنلاین میاد به چی فکر می کنی؟ به اینکه با این اینترنت نفتی و سرعت پایین که نمی تونم بازی کنم. ولی وقتی به یکی بگی که محیط گرافیکی نداره و با دایال آپ هم می شه بازی کرد ترقیب می شه که ببینه چیه که محیط گرافیکی نداره و با دایال آپ هم می شه بازیش کرد.

xerxes99
09/04/04, 01:27 AM
اون قسمتش که محیط گرافیکی نداره به نظرم مهمه که باشه، وقتی اسمی از یه بازی آنلاین میاد به چی فکر می کنی؟ به اینکه با این اینترنت نفتی و سرعت پایین که نمی تونم بازی کنم. ولی وقتی به یکی بگی که محیط گرافیکی نداره و با دایال آپ هم می شه بازی کرد ترقیب می شه که ببینه چیه که محیط گرافیکی نداره و با دایال آپ هم می شه بازیش کرد.

یک بار بالا نوشتیم با دیال آپ می تونین بیاین.
خیلی ها هستن که تا بگیم گرافیک نداره دیگه حتی سرم نمی زنن باز اگه نگیم ممکنه بیان یک سر بزنن نمک گیر شن:d
راستی می تونیم یک تیکه اضافه کنیم مثل زمان پاکستان
رومانی به ایران حمله کرده و ایران هم اکنون نیازمند سربازان تازه نفس و از این چرت پرت هاست
یکم حس وطنپرستی رو توش زیاد کنیم.

FCSooti
09/04/04, 01:32 AM
یک بار بالا نوشتیم با دیال آپ می تونین بیاین.
خیلی ها هستن که تا بگیم گرافیک نداره دیگه حتی سرم نمی زنن باز اگه نگیم ممکنه بیان یک سر بزنن نمک گیر شن:d
راستی می تونیم یک تیکه اضافه کنیم مثل زمان پاکستان
رومانی به ایران حمله کرده و ایران هم اکنون نیازمند سربازان تازه نفس و از این چرت پرت هاست
یکم حس وطنپرستی رو توش زیاد کنیم.
خوب همونی که الان داریم رو خودت دست ببر توش ببینیم چیکارش می کنی.

Hamid Reza
09/04/04, 01:41 AM
من یه پیشنهاد دارم اینو به متن اضافه کنید که به وضع سیاسی ایران بچسبونیم بازی رو

اگر بدنبال یک جا برای نشان دادن توانای خود می گردید
اگر فکر میکنید می توانید یک کشور را اداره کنید
اگر فکر می کنید میتوانید ایران به قدرتی بزرگ در جهان تبدیل کنید
اگر فکر می کنید از لحاظ اقتصادی حرفه ای هستید
اگر روز نامه نگار قابلی هستید
اگر یک فرمانده ی نظامی هستید
اگر به فکر پیشرفت زبان انگلیسی خود هستید
اگر جاسوسی را دوست دارید
نزد ما بیایید ایران مجازی نیازمند یاری شماست

imdo
09/04/04, 02:45 AM
سلام واسه آوردن افراد فقط سعی کنید که در متن این رو بگین که به این فروم بیان و درخواست بدن تا برای اونا دعوت نامه فرستاده بشه یعنی به اینجا:
http://forum.erepublik.ir/showthread.php?t=868
و بعد بهشون بگیم که بهتون در بازی در روز اول یک نامه فرستاده میشه تا بازی رو آموزش بده بهتون.که این کار رو من به کمک بچه های آموزش داریم تکمیل میکنیم که به زودی حاضر میشه
پس لطفا این رو در نظر بگیریم که در متن هایی که واسه فروم میخواین بنویسین آموزش بازی رو شامل نشه البته برای آشنایی با بازی بگین که مثلا باید کار کرد و تمرین کرد و ...اما شیوه انجامش رو نیاز نیست که بگین تا متنتون مختصر باشه و افراد بیشتری وارد بازی بشن.

imdo
09/04/04, 03:20 AM
ببینید بچه ها من از یکی دو ماه قبل در تدارک این کار بودم برای همین اول یه آموزش نسبتا کامل تهیه کردم.بعد به کمک بچه ها قرار بر این شد که برای افزایش جمعیت سه گروه انسانی وجود داشته باشه:
اول تبلیغات
دوم آموزش
سوم پشتیبانی
کار گروه اول این هست که در سایت های مختلف بازی رو معرفی کنه و فقط کارش این باشه که به افراد بگه وارد این بازی بشین و با آب و تاب هم این کار رو انجام بده در اصل این گروه همون کاری رو میکنه که شما قصد انجامش رو دارین در این آرتیکل.
واما کاری که میکنید این هست که فقط بازی رو معرفی میکنید و نه شیوه بازی کردن رو..که برای هماهنگی بیشتر متن رو از قبل آماده کنید و با هماهنگی هم اون رو به سایت های مختلف معرفی کنید.البته یه هماهنگی های خیلی ریزی هم باید واسه متن خودتون با گروه آموزش انجام بدین پس لطفا قبل اینکه متنی که آماده کردین رو پخش کنید یه اطلاعی به من بدید برای ایجاد هماهنگی بین گروها.
کار گروه دوم این هست که متن دیگری که از قبل براشون آماده شده رو همه روزه به افراد تازه وارد بفرستن و بهشون کمک کنن.مطمینا دعوت خالی جواب نمیده چون خیلی ها آشنایی با بازی ندارن و وقتی وارد بازی میشن گیج میشن و نتیجه این میشه که سریع بازی رو ترک میکنن.پس وجود این گروه هم ضروری به نظر میاد.
کار گروه سوم این هست که در یاهو همواره آنلاین باشن{البته تا جایی که میتونن}
تا در صورتی که تازهوارد ها سوالی داشتن بهشون راهنمایی لازم رو بکنن.البته گروه سوم با همفکری بچه ها قرار شد که از افراد نسبتا تازه وارد باشه مثلا کسانی که یکی دو ماه در بازی هستن.تااونا هم خودشون رو برای آینده و کار های بزرگتر برای ایران آماده کنن.
گروه دوم و سوم رو من تقریبا آماده کردم و تا یکی دو روز دیگه میتونه کارش رو شروع کنه اما گروه اول هنوز به اون طور که باید و شاید منسجم نیست.کارهای زیادی واسش توسط بقیه دوستان انجام شده اما همش پراکنده بوده
بنابراین من از همینجا از شما میخوام که افرادی که اینجا میتونن اعلام آمادگی کنن برای گروه اول که هم متن خوبی تهیه بشه و هم نظم و انسجام بین هر سه گروه ایجاد بشه که مطمینا اینجوری میتونیم در یک ماه جمعیت ایران رو دو برابر کنیم.به امید روزی که این آرزو محقق بشه.
ایمدو

Return Of The Nestor
09/04/04, 09:54 AM
خشایار جان در مورد محیط گرافیکی می تونیم بگیم که میدان های جنگ دنیای مجازی از گراقیکی ساده ولی بسار جذاب بهره مند می باشد

mehdi_mmy
09/04/04, 10:48 AM
من یه پیشنهاد دارم اینو به متن اضافه کنید که به وضع سیاسی ایران بچسبونیم بازی رو

اگر جاسوسی را دوست دارید
نزد ما بیایید ایران مجازی نیازمند یاری شماست

ییخشید وحید جان ولی به نظر من این متن برای روزنامه خوب نیست چون خیلی تبلیغیش میکنه
متن روزنامه بیشتر باید حالت اشنایی با بازی رو داشته باشه به نظر من این کار اثر سو داره چون افرادی که این متن رو می خونند فکر میکنن مثل این تبلیغات هستش که همه جا پیدا میشه
به نظر من مفهوم این خوبه ولی نه با این اگر ها
اگه میشه یه مقدار تغییرش بدید

FCSooti
09/04/04, 11:29 AM
اون متن رو باز یه کم انگولک کردم شد این:

گاهی اوقات زندگی روزمره به قدری کسل کننده می گردد که جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحات هم نمی توانند مانع از یادآوری خاطرات خسته کننده آن بشوند. در این گونه موارد بهترین کار تغییر وضعیت می باشد. بسیاری از افراد به سرگرمی های مجازی روی می آورند و زندگی جدیدشان را دقیقا مطابق با میل خود بوجود می آورند. یکی از این سرگرمی های مجازی جمهوري اینترنتی erepublik است که به مرزهای جغرافیایی نیز رحم نمی کند.
Erepublik یک بازی دستوري (text-base) می باشد که حتی برای کاربرانی که از طریق خطوط dial-up به اینترنت متصل می شوند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد و شما نیاز به سیستم خاص یا نصب برنامه ای نداريد. در این بازی شما میتوانید جزو شهروندان هر کشوری (مانند ايران) باشید. در ارپابلیک شما میتوانید دنبال کار بگردید و کار پيدا كنيد همچنین می توانید وارد حزب شوید ، وزیر شوید، یا روزنامه بزنید و اخبار بنویسید و یا یک کمپانی بزنیدو در آن فعاليت كنيد و اجناس خودرا در بازار به فروش بگذاريد و یا حتی دلال ارز و کالا بشوید. از طرفی وارد ارتش می شوید و هر روز تمرین نظامی انجام می دهید و در بروز جنگ به یاری هموطنانتان می شتابید. این بازی بر پایه نوشتار طراحی شده است و اصولا یک بازی نیست و یک دنیا و اجتماع مجازی هست، مثلا برای تمرین نظامی و کار معمول بازی تنها به 5 دقیقه وقت نیاز دارید، اما اگر کمی بیشتر وقت بگذارید با اجتماعی جدید و دوست داشتنی آشنا خواهید شد که شما را از تمامی روزمرگی ها و دغدغه های زندگی رها خواهد کرد.
حدود2 ماه پیش ایران به بخشی از امپراطوری باستانی خود دست یافت و مرزهای خود را از شرق تا هند و چین گسترش داد و تبدیل به یکی از بزرگترین کشورهای جهان مجازی شد اما به خاطر جمعیت کم ایران نسبت به وسعت زیاد آن در حال از دست دادن فتوحات خود می باشد، هم اکنون ایران با اینکه کمتر از 3% از جهان مجازی را در اختیار دارد اما 7 امین کشور قوی جهان مجازی می باشد، اما به خاطر جمعیت کم این موقعیت ایران نیز همانند سرزمین هایمان در خطر است و ایران مجازی به حضور تک تک افراد نیاز دارد. این بازی (اجتماع مجازی) طوری طراحی شده است که شما می توانید با توجه به زمان آزادی که دارید از روزی 5 دقیقه تا روزی 24 ساعت را به آن اختصاص دهید و بازی کنید، پس حتی اگر تنها روزی 5 دقیقه هم وقت آزاد دارید در این اجتماع عضو شوید و به پیشرفت ایران کمک کنید.
براي عضويت،آموزش و آشنایی با افراد در اين جمهوري از طريق سايت www.....com اقدام کنید و خودتون مستقیم در سایت عضو نشید چون با دعوت نامه هم به خودتون هم به فردی که دعوت نامه میفرسته 5 گلد خواهید داد.
بعد هم زیاد مته به خشخاش نزنید، داریم سر همین چهارتا کلمه اینور و اون ور زمان رو از دست می دیم.

HFAGANI
09/04/04, 11:54 AM
یکم از امپراتوری ایران باستان بیشتر صحبت بشه به نظر من خیلی تهیج کننده تر میشه
یک سیستم روشن هم واسه درخواست عضویت باید مشخص کنیم
ورودی جدید گیج نزنه
بدون گرافیک هم حس خوبی نداره
همون که بگیم با دیال اپ میشه بازی کرد کافیه

tkalen
09/04/04, 12:42 PM
با تشکر از جناب FCSooti و Nestor_Military
اين 2 تا قسمت بنظرم عاليه

برای تمرین نظامی و کار معمول بازی تنها به 5 دقیقه وقت نیاز دارید، اما می توانید وارد اجتماعی مجازی از ایرانیان شده به فعالیت و بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی، نظامی و اقتصادی بازی بپردازید و برای پیشرفت ایران و بازگرداندن آن به قدرت باستانی آن تلاش کنید.
2 ماه پیش ایران به بخشی از امپراطوری باستانی خود دست یافت و مرزهای خود را از شرق تا هند و چین گسترش داد و تبدیل به یکی از بزرگترین کشورهای جهان مجازی شد اما به خاطر جمعیت کم ایران نسبت به وسعت زیاد آن در حال از دست دادن فتوحات خود می باشد، هم اکنون ایران با اینکه تنها 3% از جهان مجازی را در اختیار دارد اما 11 امین کشور قوی جهان مجازی می باشد، اما به خاطر جمعیت کم ایران این موقعیت ایران نیز همانند سرزمین هایمان در خطر است

اگر کمی بیشتر وقت بگذارید با اجتماعی جدید و دوست داشتنی آشنا خواهید شد که شما را از تمامی روزمرگی ها و دغدغه های زندگی رها خواهد کرد
اينا هم خوبه

اگر جاسوسی را دوست دارید

سلام واسه آوردن افراد فقط سعی کنید که در متن این رو بگین که به این فروم بیان و درخواست بدن تا برای اونا دعوت نامه فرستاده بشه یعنی به اینجا:
http://forum.erepublik.ir/showthread.php?t=868
و بعد بهشون بگیم که بهتون در بازی در روز اول یک نامه فرستاده میشه تا بازی رو آموزش بده بهتون.که این کار رو من به کمک بچه های آموزش داریم تکمیل میکنیم که به زودی حاضر میشه
پس لطفا این رو در نظر بگیریم که در متن هایی که واسه فروم میخواین بنویسین آموزش بازی رو شامل نشه البته برای آشنایی با بازی بگین که مثلا باید کار کرد و تمرین کرد و ...اما شیوه انجامش رو نیاز نیست که بگین تا متنتون مختصر باشه و افراد بیشتری وارد بازی بشن.
جهوری اينترنتی بنظر منم جالب نيست شايد جهوری مجازی بد نباشه
بازی دستوری رو حذف کنيد محيط گرفيکی رو هم تغيير بديد، همين که بگيد با دايل اپ هم ميشه کافيه
گرافيک نداره رو بايد به صورت مثبت بگيم نه منفی،اينطوری که شما گفتيد يکم جنبه منفی داره

فقط يه مورد ميمونه
اونم آمده سازی صفحه اول forum هست چون بايد به جای ادرسه بازی آدرس اون صفحه رو بديم
يا ميتونيم يه سايت شبيه سيت اصلی بزنيم که فقط جنبه اموزشی و نمايی از بازی باشه

ممنون از همگی

Return Of The Nestor
09/04/04, 02:56 PM
دوستان به این نکته هم توجه کنید که اگر در روزنامه رسمی کشور زیاد از امپراتوری ایران باستان تعریف کنید خطر فیل.... تر ..... ینگ به شدت افزایش پیدا می کنه

xerxes99
09/04/04, 04:07 PM
من هم موافقم! کلا خیلی محافظه کارانه بریم جلو که به جای تبلیغ نابود کنیمش:p
من با متن آخری که سوتی جان دادن موافقم.

mehdi_mmy
09/04/04, 07:00 PM
به نظر منم متن برای روزنامه خوبه
یه وقتی بذاریم برای تبلیغ اینترنتی مثل فایل فلش

و یه ادرس مشخص کنید که وقتی تازه واردها میخوان عضو بشن برن به ادرس هم برای دعوت نامه در خواست بدن
هم برای اموزش یه لینک داشته باشه

Musketeer
09/04/04, 08:45 PM
اگر لینک دادید برای درخواست دعوتنامه، یه تاپیک از فاروم رو ندید. چون طرف میخواد تازه عضو بشه، قبل از عضو شدن باید بیاد تو این فاروم عضو بشه اینجوری... یکم سخت میشه و یارو یا بیخیال میشه، یا خودش میره ساین آپ میکنه. البته همیشه عده ی کمی هم هستن که منفعت جمعی رو بر منفعت فردی ترجیح میدن.

به نظر من یه صفحه از همین Domain درست کنید و یه فرم توش باشه خیلی راحت ایمیلش رو بده که دعوتنامه براش فرستاده بشه

FCSooti
09/04/04, 09:45 PM
اگر لینک دادید برای درخواست دعوتنامه، یه تاپیک از فاروم رو ندید. چون طرف میخواد تازه عضو بشه، قبل از عضو شدن باید بیاد تو این فاروم عضو بشه اینجوری... یکم سخت میشه و یارو یا بیخیال میشه، یا خودش میره ساین آپ میکنه. البته همیشه عده ی کمی هم هستن که منفعت جمعی رو بر منفعت فردی ترجیح میدن.

به نظر من یه صفحه از همین domain درست کنید و یه فرم توش باشه خیلی راحت ایمیلش رو بده که دعوتنامه براش فرستاده بشه
تو یه تاپیک دیگه هم گفتم یه بخش از فروم رو دسترسی می دیم که بدون ثبت نام هم بشه توش پست زد. اگه فرم بزاریم اون ایمیل برای کی بره و کی دعوت نامه رو بفرسته؟ اینجاش باعث اختلاف می شه.

Musketeer
09/04/04, 10:09 PM
آره این هم خیلی خوبه

Hamid Reza
09/04/04, 10:41 PM
اقا این متن که سوتی میگه زیادی خشکه ولی واسه روزنامه خوبه من واسه گروه های اینترنتی مال خودم رو پیشنهاد میکنم به نظر من باید هیجان انگیز باشه