PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوالات پیش از عضویت

FCSooti
09/04/04, 11:19 PM
در صورتی که سئوالی در مورد بازی دارید اینجا مطرح کنید.

soharb
09/04/05, 08:58 PM
با سلام چه جوری مردم یک کشور شورش می کنند

FCSooti
09/04/05, 09:11 PM
یه عده دور هم جمع می شن می گن می خواهیم انقلاب کنیم، بعد یکیشون می ره اون شهر و از تو صفحه مشخصات اون شهر مثلا این شهر
http://www.erepublik.com/en/region/Bihar
قسمت Start a Resistance War دکمه شروع انقلاب رو می زنه، البته انقلاب یه هزینه اولیه داره که بسته به تعداد جمعیت اون شهر متغییره.
بعدش انقلاب شروع می شه و باید مجموع مقدار تخریب انقلابیون از مجموع مقدار تخریب مدافعان بیشتر بشه تا اون شهر به کشور اولیه اش برسه. اینم بگم که فقط تو شهرهایی می شه انقلاب کرد که توسط کشور دیگه ای اشغال شده باشن و تو شهرهای اصلی یه کشور نمی شه انقلاب کرد.

//
راستی قبل از عضویت این سئوال برات پیش اومده :دی

ثبت نام نشده
09/04/17, 04:12 AM
سلام

خیلی سعی کردم از طریق دعوتنامه شهروند ایرانی عضو بشم. ولی نشد که نشد!
پدرم در اومد از بس دو تا ایمیل رو صدها بار چک کردم که ببینم دعوتنامه اومده یا نیومده، که صد البته نیومده تا این لحظه که این پست رو می نویسم.

حالا اومدم مستقیم عضو بشم، می بینم استانهای محدودی از کشورمون رو گذاشته، و استان تهران وجود نداره!!!!!!

عجیب نیست که سیستان و بلوچستان رو داره، ولی تهران رو نداره.

لطفا" من رو سریعا" راهنمایی کنین که باید چه استانی رو انتخاب کنم و شما ها چه استانی رو انتخاب کردین؟ !!!!! البته اونهایی که تهران هستن رو میگم.

وقتی استان تهران نداره، باید چه کار کنم؟

لطفا" سریع جواب بدین. من رو خط هستم.

باتشکر

atilaa
09/04/17, 03:49 PM
تهران را داره منطقه شمالغرب را باید انتخاب کنی ولی اونجا نرو بهتر هست هست به یک منطقه مورد نیاز بری الان تو سمرقند (jhatkhand) هم بیمارستان با کیفیت داریم که تو جنگ خیلی بدردت میخوره هم اونجا نیرو لازم داریم

برای رفتن به سمرقند باید کشور هندوستان (india ) را انتخاب کنی و ار مناطق سمرقند (jharkhand ) که مقابل این شهر نوشته annexed by iran یعنی توسط ایران تصرف شده برو اونجا مستقر شو و وقتی که پوینتت به 25 رسید میتونی در جنگهای ایران شرکت کنی و از بیمارستان اونجا 50 ولنس رایگان بدست بیاری و به ازای هر جنگ دو پوینت دیگه کسب کنی و زودتر به لول 6 برسی و 5 گلد جایزتو بگیری البته به شرطی که اون روز جنگ داشته باشیم

در جنگ هم روز اول فقط یک جنگ بکن تا بتونی از بیمارستان استفاده کنی و ولنس یا جونت به 90 برسه و بعد روزهای بعد هر روز میتونی 4-5 تا جنگ کنی و دوباره ولنست را ببری بالای 90

behrang
09/04/17, 07:10 PM
یک سوال

با اینکه الان 7 ماهه تو بازیم ولی هنوز این رو نمیدونم

نگاه کنین چرا بعضی استان ها باید 150 گولد بدی تا انقلاب بشه ولی در بعضی دیگه با 58 تا هم میشه؟؟

یک سوال دیگه

چه کسی میتونه بین دو کشور جنگ رو راه بندازه و یا متوقف کنه؟؟

رئیس جمهور یا مجلس و یا وزیر جنگ

اگه هست میشه به صورت تصوری بهم نشون بدین چون میدونم هیچ وقت به این پست ها نمیرسم میخوام به صورت تصویری و با عکس ببینم این کار رو که چطوری یک کشور با کشور دیگه وارد جنگ میشه

Ernesto_Rommel
09/04/17, 07:38 PM
اولیش رو که همون اول توضیح دادند ، بستگی به تعداد جمعیت شهر و دیوار دفاعی داره و دومی هم دست رئیس جمهور هست تا اونجا که میدونم

behrang
09/04/18, 06:53 AM
خیلی کامل بود

من میگم مصور بگین برام تو یک خط خلاصش کرد

Ernesto_Rommel
09/04/19, 11:23 AM
استاد دلبر من!

هروقت شدم رئیس جمهور برات تصویریشم میزارم! مفهوم شد؟! البته شاید تو ویکی باشه! اما ما که چیزی در این مورد به صورت تصویری تا این لحظه ندیدیم! ماله مجلس اره اما ریاست جمهوری خیر!

بعدم اون یکی که دیگه توضیح تصویری نداشت! میخوای مثلا عکس خودم رو توی جاوا اندونزی بندازم بگم چون الان من تو این شهرم دیوار 10000 تا رفت بالا؟! چشمک

بعدشم خدائش موندم تصویری واسه چیت هست؟! بابا یه دکمه گور به گوری هست که جنگ شروع میشه یه دکمه هم هست که تموم میشه! بگو میلاد دانته واست باره!

NEC
09/04/19, 12:34 PM
یک سوال

با اینکه الان 7 ماهه تو بازیم ولی هنوز این رو نمیدونم

نگاه کنین چرا بعضی استان ها باید 150 گولد بدی تا انقلاب بشه ولی در بعضی دیگه با 58 تا هم میشه؟؟

یک سوال دیگه

چه کسی میتونه بین دو کشور جنگ رو راه بندازه و یا متوقف کنه؟؟

رئیس جمهور یا مجلس و یا وزیر جنگ

اگه هست میشه به صورت تصوری بهم نشون بدین چون میدونم هیچ وقت به این پست ها نمیرسم میخوام به صورت تصویری و با عکس ببینم این کار رو که چطوری یک کشور با کشور دیگه وارد جنگ میشه

جواب سوال اول :
براي شروع هر انقلابي ميزان حداقل 50 گلد لازم هست ( مثل شهريه ثابت دانشگاه آزاد مي مونه :d ) و به ميزان 0.25 گلد به ازاي هر شهروند اون شهر بايد به اون 50 طلا اضافه كني . سرجمع ، ميزان طلاي لازم براي انقلاب در شهر بدست مياد .

جواب سوال دوم :
فقط رئيس جمهور هر كشور مي تونه لايحه جنگ با كشور ديگه رو به مجلس پيشنهاد بده و اگه راي مثبت آورد جنگ با كشور ديگه شروع ميشه
چيز خاصي هم نداره كه بخواي تصويري ببيني :d
يكي دو تا دكمه هست شبيه همون هايي كه موقع كار وتمرين ميزني :d

atilaa
09/04/19, 01:45 PM
بالایی کامل بود یک چیزی هم من اضافه کنیم

هر نفر که میره در یک شهر ساکن میشه اگر به اون شهر حمله بشه یا انقلاب بشه به ازای هر نفر ساکن اونجا 100 واحد به دیوار اونجا اضافه میشه یعنی 400 نفر ساکن باشند دیوار اونجا میشه 40000 واحد

اگر شهر سیستم دفاعی هم داشت به ازای هر ستاره سیستم دفاعی 10 درصد دیگه هم به کل دیوار اضافه میشه
مثلا شهر 400 نفری بالا با سیستم کیو 2 دبوارش میشه 48000 واحد
و همون شهر به سیستم کیو 5 دیوارش میشه 60000 واحد

roozgar
09/04/19, 03:40 PM
بالایی کامل بود یک چیزی هم من اضافه کنیم

هر نفر که میره در یک شهر ساکن میشه اگر به اون شهر حمله بشه یا انقلاب بشه به ازای هر نفر ساکن اونجا 100 واحد به دیوار اونجا اضافه میشه یعنی 400 نفر ساکن باشند دیوار اونجا میشه 40000 واحد

اگر شهر سیستم دفاعی هم داشت به ازای هر ستاره سیستم دفاعی 10 درصد دیگه هم به کل دیوار اضافه میشه
مثلا شهر 400 نفری بالا با سیستم کیو 2 دبوارش میشه 48000 واحد
و همون شهر به سیستم کیو 5 دیوارش میشه 60000 واحد
یهنی الان سمرقند حدود 50 هزار تا دیوار داره !؟ با 340 تا شهروند و دفاع لول5
و این دیوار تو شورش هم نقش داره یا فقط جنگ بین کشورها
وو در چه صورت جنگ مغلوبست !؟ یعنی اگه دسمن نصف دیوار رو گرفته باشه و تو عکس وسطهای شهر باشه برنده میشه یا حتما باید کل شهرو بگیره ؟!

behrang
09/04/19, 03:59 PM
آها خب از اول بگین لایحه هستش چرا خودتونو میکشین

real-life
09/04/23, 09:10 PM
بازی برای ایمیلم هیچ پیام تاییدی نفرستاد.چیکار کنم؟:-s

real-life
09/04/23, 09:29 PM
اقا کسی نبود جواب مارو بده:(

real-life
09/04/23, 10:25 PM
درست شد.:clap:

drfoad
09/04/24, 12:48 AM
درست شد.:clap:

آقا خوش اومدی، با ورودت به بازی یه نامه بهت میده، که آی دی تعدادی از دوستان توش هست ، اگه سوالی داشتی می تونی از تک تکه اونا بپرسی

pedram v
09/04/28, 04:37 PM
من تازه ثبت نام کردم ونمی تونم غذا بخرم
(شغل دارم سه روزم هست که کار می کنم ولی رو هر غذایی که می زنم ازش نمی خره چی کار کنم}

motahar
09/04/28, 04:43 PM
در بازار هر محصولی رو انتخاب کنید برای خرید جلوش یه کادر خالی هست که باید تعداد مورد نظرتون برای خرید رو بنویسید و کنارش دکمه ی بای (خرید کردن) هست توجه کنید عددی که مینویسید باید کمتر یا برابر تعداد موجود اون محصول باشه همچنین قیمت نهایی باید کمتر یا برابر موجودی شما باشه
اگر خطایی که میبینی برامون بنویسی بهتر میشه راهنمایی کرد

abbasmirza
09/04/28, 04:44 PM
به چندتا سوال من جواب ده نازنین
ریال داری یا نه؟
غذایی که انتخاب میکنی با مبلغ ریالی که داری متناسب هست یا خیر؟
تعداد غذایی که میخوای بخری به اندازه کافی عرضه شده یا نه؟
اشکال شما در یکی از این سوالات ایجاد شده
اگر یه کم بیشتر دقت کنید درست میشه

ثبت نام نشده
09/04/29, 01:17 PM
سلام تو قسمت Citizen Name باید چی بنویسم؟؟؟؟
اشکالی داره فارس رو انتخاب کنم؟؟؟

HFAGANI
09/04/29, 01:38 PM
یک ایدی برای خودت انتخاب کن میتونه اسمت باشه یا اسم شخصیت هایی که دوست داری یا هر چیز دیگه

برو به هند و سمرقند رو انتخاب کن الان تو بازی مال ایرانه و به کمک تو نیاز داره

jharkhand=سمرقند