PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورود

mjm17
13/01/29, 01:37 PM
سلام عزیزان راهی هست بدون فیلتر وارد شم و ثبت نام کنم؟

megahack
13/01/29, 02:18 PM
برای ورود راحت تر کافیه تو آدرس سایت بجای http عبارت https رو تایپ کنین ولی اینطوری نمی تونین ثبت نام کنین، اگه به راهنمایی و کمک نیاز داشتین بهم پی ام بدین :y:

rezaphoto
13/01/29, 02:29 PM
در حال حاضر هیچ راهی وجود نداره شاید در آینده یه کارایی کردیم .

یا شاید رئیس جمهورهای بعدی بیشتر پیگیر طرح گرفتن دامین جدید واسه سایت بودن و با ادمین مذاکره کردند

KraToS
13/01/29, 07:18 PM
در حال حاضر هیچ راهی وجود نداره شاید در آینده یه کارایی کردیم .

یا شاید رئیس جمهورهای بعدی بیشتر پیگیر طرح گرفتن دامین جدید واسه سایت بودن و با ادمین مذاکره کردند

زیاد در مورد این مساله زور زدم جوابی نگرفتیم ، حتی درخواست ساب دامین هم دادیم که بازم به جایی نرسید
البته این بحث 2 سال پیش هست ، شاید جدیداً آدم بشه

amirh.o.s
13/01/29, 09:01 PM
آقا اون پوریا رو گرفتن برا این بحث بازی حالا میخواین سایتو از شیلتر در آرین؟:دی

KraToS
13/01/30, 03:24 AM
یه قانون خوب هست که میگه دنیای واقعی نباید ، توجه کنین نباید ! بیاد توو داخل بازی ، اگه مراعات بشه من حاظرم برم دنبال کاراش !

par30web
13/01/30, 03:45 AM
یه قانون خوب هست که میگه دنیای واقعی نباید ، توجه کنین نباید ! بیاد توو داخل بازی ، اگه مراعات بشه من حاظرم برم دنبال کاراش !
ایران رعایت کنن، اگه یه شخص خارجی خواست یک چیزی که طبق قانون ما غیرقانونی هست اما طبق قانون سایت قانونی هست رو بفرسته، چیکار میخوای بکنی دقیقا؟

mjm17
13/01/30, 01:47 PM
ببخشید یدونه ف . ی . ل . ت . ر . ش . ک . ن دارین لینک بزارین

megahack
13/01/30, 02:50 PM
ببخشید یدونه ف . ی . ل . ت . ر . ش . ک . ن دارین لینک بزارین

قانون 9) هر گونه بحث و سئوال در مورد راه های مولتی سازی، راه های کسب درآمد غیر قانونی، عبور از فیــلتر، نرم افزارهای فیــلترشکن، پروکـــسی و معرفی سایت های عبور از فیـــلتر و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نمیباشد.

اگر به راهنمای نیاز داشتین بهم پی ام بدین :y:

KraToS
13/01/31, 05:50 AM
ایران رعایت کنن، اگه یه شخص خارجی خواست یک چیزی که طبق قانون ما غیرقانونی هست اما طبق قانون سایت قانونی هست رو بفرسته، چیکار میخوای بکنی دقیقا؟

چی مثلاً ؟ فک کنم اینجا هم پورن غیر قانونی باشه ها :دی