PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : »»» پیجی برای تبلیغ در فیسبوک...!!!

lopez
13/03/22, 02:49 AM
تبلیغ سایت های غیره تو فیس هم باعث میشه ملت همیشه در صحبت رپورت بزنن و آسپم شه و کلی داستان دیگه...هم اینکه فیسبوک بلوکش کنه هم تورو هم لینکتو
ولی خب وقتی تبلیغ پیج میکنی اوضاع فرق میکنه خوبیش اینه دیگه بحث های بالایی نیس اما خب یه بدی داره اینه که یه کم فرایند دعوتو طولانی میکنه گرچه تو بی بازاری یه ماهی کوچولو هم بگیری خودش خدائیه :دی
خب منم یه پیجی ساختم صرفاً جهت استفاده تبلیغی تو کامنت ها و ...
نمیگم با لینک من دعوت کنید.یه ایده ای بود برای رهایی از بلوک شدن : )

خلاصه دوستان واسه این گفتم نتقدی حرفی سخنی کشمشی دارید بریزید بیرون پخته شیم :دی

لوپز

https://www.facebook.com/pages/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%BE%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D A%A9/153580611471264

Amir
13/03/22, 03:25 PM
ادامه بده خدا با ماست :d

Dr.Williams
13/03/23, 08:18 PM
یکی هم پیدا نمیشه اینا رو راضی کنه بازی رو از فیلتر در بیارن

lopez
13/03/24, 02:23 AM
ان فیلتر کردن سایت دیگه خیلی خیلی سخته:دی

mahdi*
13/03/24, 06:35 PM
آره آخه مگه این بازی چه مشکلی داره فیلترش کردن

Dr.Williams
13/03/25, 02:33 PM
آره آخه مگه این بازی چه مشکلی داره فیلترش کردن
تجمع ایرانیانه
اکر تظاهرات بشه راحت میشه تو بازی خبرشو پخش کرد
تراوین رو دم انتخابات سیستم پیام رسانیشو کلا بستن اگر ادمین ارپ هم زیر بار این قرتی بازیا میرفت الان فیلتر نمیشد

mahdi*
13/03/27, 01:25 PM
تبلیغ سایت های غیره تو فیس هم باعث میشه ملت همیشه در صحبت رپورت بزنن و آسپم شه و کلی داستان دیگه...هم اینکه فیسبوک بلوکش کنه هم تورو هم لینکتو
ولی خب وقتی تبلیغ پیج میکنی اوضاع فرق میکنه خوبیش اینه دیگه بحث های بالایی نیس اما خب یه بدی داره اینه که یه کم فرایند دعوتو طولانی میکنه گرچه تو بی بازاری یه ماهی کوچولو هم بگیری خودش خدائیه :دی
خب منم یه پیجی ساختم صرفاً جهت استفاده تبلیغی تو کامنت ها و ...
نمیگم با لینک من دعوت کنید.یه ایده ای بود برای رهایی از بلوک شدن : )

خلاصه دوستان واسه این گفتم نتقدی حرفی سخنی کشمشی دارید بریزید بیرون پخته شیم :دی

لوپز

https://www.facebook.com/pages/ایرپابلیک/153580611471264

این لینکو تو احزاب و ارتش ها هم بزار تا بچه ها لایک کنن