PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره انتخاب بازی

rezaderaz
13/09/01, 08:16 PM
اگر کسی دنبال بازی آنلاینی که با سبکی که دوست داره میگرده من مشاوره میدهم:دی
با تجربه بازی کردن 80% بازی های آنلاین دنیا البته تحت وب:دی

megahack
13/09/01, 08:25 PM
آقا مشاوره ترک بازی هم میدین؟ :D فقط اگه تضمینی باشه میام! :p

rezaderaz
13/09/01, 08:30 PM
اگر میخوای بازی آنلاینو ترک کنی اینترنتو ترک کن:d

megahack
13/09/01, 08:37 PM
این درمان به درد نمی خوره ! حالا تو بازی آنلاین ورلد آف وارکرفت اینا سمتش باید رفت یا نه؟ :D آفلاینشو تموم کردم همون Frozen Throne اینا رو ولی آنلاینش نمی دونم تو چه مایه هاس؟

راستی این مشاوره شما رایگانه دگه؟ ;-))

rezaderaz
13/09/01, 08:45 PM
اگر ورد آف وارکرافتو میخوای بازی کنی بت پیشنهاد میکنم که بازی نکنی چون اعتیاد زیادی بازیش داره دوتا آلستار فروزن ترون هم با ایرانیا اصلا نباید بازی کنی چون یک مشت افراد بی خانواده افتادن داخلش که هر کاری بکنی چه ببری چه ببازی فحش رکیک به عزیزترین کسان آدم میدند تو روم های لول بالاش این درصد خیلی کمتره اما بلاخره توی همون روم های بالا هم هست

دیگه هر چه قدر کرمته اگرم ندادی مشکلی نیست اما ارزش دادنو داره:d

Princes persia
13/09/01, 08:54 PM
مالک جات خالی اونروز با امیر کوگاایران و پیمان البوس رفتیم 6 7 دست دوتا زدیم :دی

Dr.SkA
13/09/01, 08:55 PM
بازی آنلاین ترک کردن نداره :دی هر چی هم ترک کنی یه بازی دیگه جایگزین میکنی ، تنها راهش همون ترک نت هست :d

AmirSardar
13/09/01, 09:35 PM
شرطی دوتا میزنیم :d
بود؟! نبود؟!
مالک پیشنهاد میکنم دوتا بازی نکنی چون همونطور که رضا گفت به شدت اعتیاد آوره
فحش و فحش کاری زیاده
ولی تو روم یک کم پیش میاد که فحش بهت بکشن
مگه اینکه بد بازی کنی :d
من خودم روزی 6 ساعت بازی میکنم :d

milad2000
13/09/01, 09:57 PM
مالک این پست تو بخش بازی های تحت مرورگره. می دونی چرا؟ چون بخش بازی های آنلاین غیر مرورگری وجود نداره.
رسیدگی کن :swear1::swear1::swear1::swear1::swear1::swear1::s wear1::swear1::swear1::swear1::swear1::swear1::swe ar1::swear1::swear1::swear1::swear1::swear1:

AmirSardar
13/09/01, 09:59 PM
اینجا کسی هست که دوتا بازی کنه؟!

milad2000
13/09/01, 10:16 PM
اینجا کسی هست که دوتا بازی کنه؟!

من خیلی دوست دارم یاد بگیرم

Princes persia
13/09/01, 10:23 PM
امیر ایدی گارنات و برام پی ام کن یه حالی بهت بدم دیگه شرطی شرطی نکنی اینجا :دی

AmirSardar
13/09/01, 10:28 PM
حسین میخوام یه کلن بزنم فقط برای بچه های ایریپ
پایه هستین؟!

=======

میلاد اگه وقت آزاد داری بهت یاد بدم

Advie The Great
13/09/01, 10:57 PM
آقا اگه خواستین ارپی با هم بازی کنید به من هم بگید:swear1:
همچین سوسک کنم دیگه کسی به خودش نگه دوتاباز;-))

milad2000
13/09/01, 11:18 PM
حسین میخوام یه کلن بزنم فقط برای بچه های ایریپ
پایه هستین؟!

=======

میلاد اگه وقت آزاد داری بهت یاد بدم

وقت که دارم ستاپش رو ندارم.لینک می دید دانلود کنم؟

Princes persia
13/09/01, 11:40 PM
والا من کلن دارم اما پایه ی کلن ارپی هستم

اما تا حالا با هر ارپی بازی کردم نوب بوده :دی

پیمان بعد 2 سال بازی کزد بازیش خیلی خوب بود

منم 1به 1 شرطی میزنم باهاتون :دی

rezaderaz
13/09/02, 02:26 AM
شرطی دوتا میزنیم :d
بود؟! نبود؟!
مالک پیشنهاد میکنم دوتا بازی نکنی چون همونطور که رضا گفت به شدت اعتیاد آوره
فحش و فحش کاری زیاده
ولی تو روم یک کم پیش میاد که فحش بهت بکشن
مگه اینکه بد بازی کنی :d
من خودم روزی 6 ساعت بازی میکنم :d
تو روم 1 هم خیلی زیاده به خصوص آخر شبا که فقط این روم و روم 2 فعالند بهترین روما رومای لول بالا هستند

Advie The Great
13/09/02, 11:22 AM
تو روم 1 هم خیلی زیاده به خصوص آخر شبا که فقط این روم و روم 2 فعالند بهترین روما رومای لول بالا هستند

تجربه به من گفته که روم 1 و های لول روم های 3 و4 از همه روم ها نوبخونه ترند. روم 3 و 2 از اینا توش آدمای بهتری میان معمولا.
ولی کلا الانا دیگه بهترین روم دیتور هست خیلی خوبه کسی هم توش فحش نمیده چون ادمین هاش فعالن تا یکی ریپورت با اسکرین شات بده بن می کنند.
آمار بازی هات رو هم دیتور میده خیلی خوبه همش هم هاستباته. پس روم فقط
dtor dota room 01 یا
dtor dota room

والا من کلن دارم اما پایه ی کلن ارپی هستم

اما تا حالا با هر ارپی بازی کردم نوب بوده :دی

پیمان بعد 2 سال بازی کزد بازیش خیلی خوب بود

منم 1به 1 شرطی میزنم باهاتون :دی

آخه دیگه تو ارپ نیستی چجوری شرط ببندیم؟
من مود
-arshomnp
باهات می زنم که نامردی هم نشه.

AmirSardar
13/09/02, 01:38 PM
وقت که دارم ستاپش رو ندارم.لینک می دید دانلود کنم؟ والله لینک که ندارم ولی چشم پیدا میکنم بهت میدم چون من خودمم نداشتم یکی از دوستان کل بازی رو برام کپی کرد اورد
تو روم 1 هم خیلی زیاده به خصوص آخر شبا که فقط این روم و روم 2 فعالند بهترین روما رومای لول بالا هستند آره آخر شب زیاد میشه چون بچه های قدیمی هم میان و اگه بد بازی کنی بد میشه :d ولی من خودم کم پیش اومده فحش بخورم :d

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

رضا بیا یه کلن بزن به اسم ایریپ بعد همه بریزیم اونجا

rezaderaz
13/09/02, 05:14 PM
والله لینک که ندارم ولی چشم پیدا میکنم بهت میدم چون من خودمم نداشتم یکی از دوستان کل بازی رو برام کپی کرد اورد آره آخر شب زیاد میشه چون بچه های قدیمی هم میان و اگه بد بازی کنی بد میشه :d ولی من خودم کم پیش اومده فحش بخورم :d

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

رضا بیا یه کلن بزن به اسم ایریپ بعد همه بریزیم اونجا

من بارها شده خوب بازی کردم نفر اول بازی بودم یارو رو کشتم فحش داد بعد لفت داد یعنی اگر خوبم بازی کنی فحشه رو باید بخوری یه مشت بچه افتادن تو روما که اصلا معنی فحشو نمیدونن

اینم کلن
http://clan.intl.garena.com/clan/profile/baxerepublik

Advie The Great
13/09/02, 06:10 PM
من بارها شده خوب بازی کردم نفر اول بازی بودم یارو رو کشتم فحش داد بعد لفت داد یعنی اگر خوبم بازی کنی فحشه رو باید بخوری یه مشت بچه افتادن تو روما که اصلا معنی فحشو نمیدونن

اینم کلن
http://clan.intl.garena.com/clan/profile/baxerepublik

آقا گفتم که برو توی
dtor dota ladder
بازی کن.
اونجا نه قحش میدهند نه لفت.

rezaderaz
13/09/02, 06:12 PM
آقا گفتم که برو توی
dtor dota ladder
بازی کن.
اونجا نه قحش میدهند نه لفت.
اونجا که باید دعوت بشی

Advie The Great
13/09/02, 06:15 PM
اونجا که باید دعوت بشی

نه بابا
من همین الان رفتم توش راحت

rezaderaz
13/09/02, 06:23 PM
نه بابا
من همین الان رفتم توش راحت
فکر کردم fairplay رو میگی
ایم رومی رو که میگی تا حالا ندیدم اگر میتونی اسکرین شاتشو بگیر بزار

Advie The Great
13/09/02, 06:29 PM
http://upload7.ir/images/83560463747247080192.png
البته شنیدم که یکم داغون شده سیستمش تو این ماهه گذشته
ولی تا یه ماه پیش اگه می زدی آمار بازی هات و کیل ها و دد ها و یونیت کیل هر کس رو اگه می زدی !sd name نشون میداد.
همش هم هاستباته. ادمین هاش هم فعالند . روم هم ایرانیه

megahack
13/09/02, 06:34 PM
شما چی چی دارین رمزی حرف میزنین؟‌ http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/cuckoo-smiley.gif

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

مالک این پست تو بخش بازی های تحت مرورگره. می دونی چرا؟ چون بخش بازی های آنلاین غیر مرورگری وجود نداره.
رسیدگی کن :swear1:
خوب مشاروه هم برای بازی های تحت مرورگره دگه! :biggrin:

rezaderaz
13/09/02, 06:45 PM
http://upload7.ir/images/83560463747247080192.png
البته شنیدم که یکم داغون شده سیستمش تو این ماهه گذشته
ولی تا یه ماه پیش اگه می زدی آمار بازی هات و کیل ها و دد ها و یونیت کیل هر کس رو اگه می زدی !sd name نشون میداد.
همش هم هاستباته. ادمین هاش هم فعالند . روم هم ایرانیه
از رومش خوشمان آمد :دی

SuperSuldier
13/09/08, 01:28 AM
دوستان یه بازی استراتژیک هست ، مثل تراوین ، ولی خیلی از تراوین چرت ، بهتره ! اصلا اول این بوده بعد تراوین اومد ! خلاصه هم جالبه هم هیجانی هم خوب ! مثل تراوین فانتزی نیست ! مدل بازی مثل تراوین !
هی میگم تراوین چون فکر نکنم کسی بشناسه اینو ولی ماشالله همه تراوینو میشناسن !

یه بازی استراتژیکیه همون طور که گفتم ، شما یه دهکده دارید ، با گسترش و ساهت سرباز های مختلف از دهکده خودتون محافظت میکنید و میتونید به بقیه دهکده ها حمله کنید
بیشتر خارجی هستن ، و برای اینکه ببینید توی جهان چند مرده حلاجین خیلی خوبه ! ایرانی های خیلی خفنی هم بودن که بازی میکردن و رنک های اول جهان شدن
پیشنهاد میشه حتما امتحانش کنید

tribalwars.net

این لینک بازیه ، یه چیز هم بگم ، مثل ایریپ نیست که حتما باید پول خرج کنی ! حتی بدون خرج پول هم میتونید تا مقام های خوبی بالا برید

rezaderaz
13/09/08, 05:06 PM
دوستان یه بازی استراتژیک هست ، مثل تراوین ، ولی خیلی از تراوین چرت ، بهتره ! اصلا اول این بوده بعد تراوین اومد ! خلاصه هم جالبه هم هیجانی هم خوب ! مثل تراوین فانتزی نیست ! مدل بازی مثل تراوین !
هی میگم تراوین چون فکر نکنم کسی بشناسه اینو ولی ماشالله همه تراوینو میشناسن !

یه بازی استراتژیکیه همون طور که گفتم ، شما یه دهکده دارید ، با گسترش و ساهت سرباز های مختلف از دهکده خودتون محافظت میکنید و میتونید به بقیه دهکده ها حمله کنید
بیشتر خارجی هستن ، و برای اینکه ببینید توی جهان چند مرده حلاجین خیلی خوبه ! ایرانی های خیلی خفنی هم بودن که بازی میکردن و رنک های اول جهان شدن
پیشنهاد میشه حتما امتحانش کنید

tribalwars.net

این لینک بازیه ، یه چیز هم بگم ، مثل ایریپ نیست که حتما باید پول خرج کنی ! حتی بدون خرج پول هم میتونید تا مقام های خوبی بالا برید
اینو قبلا بازی کردم مثل تراوین وقت زیاد میگیره کسی که میخواد بازی کنه یا باید خیلی بیکار باشه یا باید چند نفری روی 1 اکانت بازی کنن:دی
اگر کسی خواست بازی کنه و هم اکانتی لازم داشت منو خبر کنه :دی

rezaderaz
13/11/06, 05:14 PM
خواستم اطلاع بدم که یه همچین تایپیکی هنوز وجود داره:d