PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سؤال درمورد رجیستر کردن نیک در irc

ashkan2244
13/09/14, 04:58 PM
سلام
من زیاد از irc سر در نمیارم!
تا الان ازش استفاده میکردم ولی امروز که خواستم برم یه چنل فهمیدم نیک رجیستر نکردم و باید نیک رجیستر کنم!
یکی ممکنه به من نیک رجیستر کردنو یاد بده؟!

megahack
13/09/14, 05:19 PM
سلام

با یوزرنیم مورد نظرت وارد یه کانال شو (بهتره تنها باشی تو کانال تا اگه اشتباهی زدی مشکلی پیش نیاد)
اول با ایمیل معتبر و پسورد دلبخواه اینو بزن (پسوردت لازمت میشه بعدا):

/msg nickserv register YOURPASSWORD YOUREMAIL
(چون زبان فروم فارسی هستش اون اسلش --/-- افتاده راست وگرنه اول و سمت چپه)

بعدش به ایمیلت یه متنی میاد، اون متنو کپی و تو کانال وارد کن، یوزرنیمت رجیستر شد! اکثر وقتا یاهو جواب نمی ده بهتره جیمیل و چیز دگه باشه.

هر وقت با اون اسمت وارد شدی و این چیزارو گفت:
-NickServ- This nick is owned by someone else. Please choose another.
-NickServ- (If this is your nick, type /msg NickServ IDENTIFY password.)

یعنی باید پسوردتو وارد کنی، پس مطمئن باش یوزر نیمت همونی هستش که ثبت نام کردی، اگه نیست کافیه فرمان زیر رو بدی

/nick USERESHOMA

به جای USERESHOMA یوزرنیم خودتو بنویس، بعدش با فرمان زیر لاگین می کنی:

/msg NickServ IDENTIFY password

به جای password رمز خودتو که هنگام ثبت نام زدی بنویس.

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

اگه تو کانالی بودی و اینترنت قطع و وصل شد و دیدی اسمت آنلاین نشون می ده ولی مال تو نیست یعنی روح شدی! این فرمان رو بزنی اون روح رو میکشه و دوباره زنده میشی!

/msg NickServ GHOST nickname password

بجای nickname password مال خودتو بنویس.

ashkan2244
13/09/14, 05:25 PM
مرسی دادا ;)

​بالاخره یکی کمکمون کرد!

megahack
13/09/14, 05:31 PM
چیز خاصی نبود! من در خدمتم، الان بعضی کانال ها فقط بعد از لاگین کردن ( با استفاده از /msg NickServ IDENTIFY password ) اجازه ورود به کانال رو می دن، واسه همین باید یوزر رو رجیستر کرد.

ashkan2244
13/09/14, 05:45 PM
قربونت
آره میخواستم برم iTrade که نمیتونستم. الان رفتم مرسی