PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با چراغ adsl مودم

milad2000
13/11/07, 02:23 PM
سلام دوستان مشکلی با مودم پیدا کردم که گفتم اینجا بگم شاید شما بتونید کمکم کنید.

چراغ ADSL مودمم چشمک زن می مونه و ثابت نمی شه. گفتن از نویزه اما از سر خط هم چک کردم اما اونجا هم همین مشکل بود. لازم به ذکره موقع چک کردن سیم رو از شبکه خانگی قطع کرده بودم. مودم خودم Zyxel 4 لینک وایرلس دار هستش.
گفتم شاید از مودم باشه مودم TP link 4 لینک وایرلس دار آوردم بازم همین مشکل بود. هر دوتا مودم تو جای دیگه خوب کار می کنن.
جالبه یه مودم تک لینک TP link آوردم کامل به اینترنت وصل شد.
پشتیبان می گه پورتت رو از مخابرات چک کردم مشکلی نداشته.

ممنون می شم اگر کمکم کنید

pier-port
13/11/07, 02:27 PM
سلام دوستان مشکلی با مودم پیدا کردم که گفتم اینجا بگم شاید شما بتونید کمکم کنید.

چراغ ADSL مودمم چشمک زن می مونه و ثابت نمی شه. گفتن از نویزه اما از سر خط هم چک کردم اما اونجا هم همین مشکل بود. لازم به ذکره موقع چک کردن سیم رو از شبکه خانگی قطع کرده بودم. مودم خودم Zyxel 4 لینک وایرلس دار هستش.
گفتم شاید از مودم باشه مودم TP link 4 لینک وایرلس دار آوردم بازم همین مشکل بود. هر دوتا مودم تو جای دیگه خوب کار می کنن.
جالبه یه مودم تک لینک TP link آوردم کامل به اینترنت وصل شد.
پشتیبان می گه پورتت رو از مخابرات چک کردم مشکلی نداشته.

ممنون می شم اگر کمکم کنید

مشکل ار پورتهای مخابرات
چون پرتهای دسته چندم از رده خارج شده افعانستان رو خریده با همونها داره سرویس میده
خیلی وقتها حتی پورت می سوزونن اینقدر آشغاله

milad2000
13/11/07, 07:20 PM
پشتیبان رفته چک کرده می گه پورت مشکلی نداشته

pier-port
13/11/08, 01:09 AM
پشتیبان رفته چک کرده می گه پورت مشکلی نداشته

ضر مفت زده

milad2000
13/11/08, 09:09 AM
:y:
یعنی می گی شنبه خودم برم مرکز مخابرات؟

pier-port
13/11/08, 12:43 PM
:y: یعنی می گی شنبه خودم برم مرکز مخابرات؟ شنبه که چیزی نیست همین امشب برو کارشون رو بساز مرتیکه های دزد

fns4565
16/09/17, 01:00 PM
هم مخابرات مشکل داره هم مودم زیکسل