PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آماده سازی یک متن جامع من باب آموزش تازه واردین بی بی بوم پیشرو

Mr.Mahv
13/12/10, 01:37 AM
همون طور که در جریانید یک بیبی بوم بزرگ در پیشرو داریم که جمعیت زیادی رو بهمون اضافه خواهد کرد ما اگه در کمترین حالت بتونیم 100-200 نفر رو آموزش بدیم که با توجه به معیار های ما پیشرفت کنن میتونیم یکی از قویترین ها باشیم پس لازم میبینم که ازتون درخواست کمک کنم که آموزش های بیسیک اما مهم رو کناره هم تو این تاپیک جمع کنیم و به مدت یک ماه یک مقاله که این جا روش اجماع میکنیم که کامل و جامع باشه هی پشت هم چاپ شه و با خرید وت مقاله اول کشوری باشه !
بسم الله شروع کنید :دی

arash pol
13/12/10, 01:42 AM
http://erep.hostei.com/strength-calculator/ (http://www.erepublik.com/gr/main/warn/aHR0cDovL2VyZXAuaG9zdGVpLmNvbS9zdHJlbmd0aC1jYWxjdW xhdG9yLw==)
بهترین سایت برا محاسبه زمین تمرینو قرار داد ها اینه

Mr.Mahv
13/12/10, 01:42 AM
آرش کسی که میاد تازه :دی که یه کاره نمیریم اون رو توضیح بدیم که :دی

arash pol
13/12/10, 01:44 AM
باو کلا گفتم اگه کسی خوات درباره زمین تمرینا آموزش بده این به درد میخوره

Bacteriboy
13/12/10, 01:44 AM
تایید میشه

دقت کنید که تازه واردا توی ورژن جدید وارد بازی میشن و باید یکم مقالات قبلی که لینکش رو توی نامه ابتدایی هست رو ادیت کنیم یا اگه لازمه مقاله جدید بدیم

Mr.Mahv
13/12/10, 01:45 AM
یکی از مشکلات همینه معلوم نیست تو کدوم ورژن وارد میشن

Bacteriboy
13/12/10, 01:47 AM
یعنی چی معلوم نیست؟

Mr ICE
13/12/10, 01:48 AM
یعنی اینکه ورژن جدید تو بعضی از کشورها فعاله فعلا
مثلا تو صربستان فعاله و تو ایران نیس

Informer
13/12/10, 01:49 AM
وبلاگ پویا رو بزارین
حله

kiarashrazor
13/12/10, 01:49 AM
یعنی چی معلوم نیست؟
در حال حاضر از هر 5 - 6 سیتیزن جدید یکیشون از ورژن جدید سر در میارن. این یعنی یه چی حدود 20 نفر از هر صد نفر که خیلیه باید حواسمون به اونها هم باشه

Mr.Mahv
13/12/10, 01:50 AM
چیزایی که مد نظره منه آشنایی با کلمات مهم مثه سی پی - ان ای - بی اچ
توضیح اینکه چرا فایت زدن مثه سمه براشون کامل
آموزش بی اچ هانترینگ
تمرین و ورک
=======================
و همچنین در ورژن جدید ایناش رو خودم توضیح میدم چه جوریه تمرین و اینا :دی

آموزش بازار و یه معرفی کوچیک از تاپ فایو احزاب + چگونگی پیشرفت + روش های دوری از بن شدن
دیگه چی ؟

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

وبلاگ پویا رو بزارین
حله
من خودم وبلاگ پویا میرم اینایی که بلدم یادم میره :دی

naeim1
13/12/10, 01:50 AM
تازه واردینی که بچه خوشگل هستند رو بفرستین پیش من توی اتاق پشتی بهشون آموزش میدم :banana: :loudlaff:

arash pol
13/12/10, 01:52 AM
وبلاگ پویا رو بزارین
حله

منم موافقم وبلاگ پویا رو بذارین
حله دیگه ما هم هر روز به جا شات دعوا سه چهار بار لینکه وبلاگو شات میدیم

Mr.Mahv
13/12/10, 01:53 AM
نصف ایرانی ها گشادن :دی رو لینک کلیک نمیکنن ! بعد وبلاگ پویا گیج کنندس یه خورده برای تازه وارد نمیدونه از کجا شروع کنه ما میخوایم این گشادیتون رو بزارید کنار ه مقاله جامع بنویسیم که تو نامه لینک این رو بفرستیم

Tondar21
13/12/10, 01:59 AM
عاقا این مقاله رو باید به دو قسمت تقسیم کنیم
ورژن قدیمی
ورژن جدید
که هرکی برای آموزش بره به ورژن مربوط به خودش
باید مقاله کاملا واضح باشه که طرف حوصلش سر نره یا اینکه گیجش نکنه ... در مورد چیزایه مهم و ابتدایی با جزییات توضیح داده بشه که طرف پشیمون نشه بعدا که چرا این کارو کرد یا این کارو نکرده

Mr.Mahv
13/12/10, 02:01 AM
تندر خودت تازه وارد بودی و بیشتر واردی :دی اهل گیم هم هستی چه بخش هایی بیشتر مهمه برای یک کسی که هیچ آشنایی نداره؟

Bacteriboy
13/12/10, 02:01 AM
محمد مقاله خوبه اما یه مشکلی هس، به همون علت از هم گسیختگی عضلات تحتانی که گفتی اگه طولانی بشه کسی نمیخونه

pier-port
13/12/10, 02:02 AM
چقدر ابلهید شما ویکی ادمین رو کرم داشتن بچه ها ماتحتشون پاره شد ترجمه فارسی کردن ؟

Mr.Mahv
13/12/10, 02:03 AM
باید جذابش کنیم :دی جو بدیم و هیجان :دی بعد خیلی خلاصه بگیم و ببیشتر لینک بدیم :دی که طرف مشتاق بود بره یاد بگیره راجب چیز های کمتر با اهمیت ولی مهم هاش مثه فایت و اینا رو باید کامل بگیم

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

ببعی من یه بار ویکی رو خوندم :دی میخواستم بای بدم :دی

Bacteriboy
13/12/10, 02:04 AM
ویکی که کلا هیچی نداره :دی

pier-port
13/12/10, 02:05 AM
باید جذابش کنیم :دی جو بدیم و هیجان :دی بعد خیلی خلاصه بگیم و ببیشتر لینک بدیم :دی که طرف مشتاق بود بره یاد بگیره راجب چیز های کمتر با اهمیت ولی مهم هاش مثه فایت و اینا رو باید کامل بگیم

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

ببعی من یه بار ویکی رو خوندم :دی میخواستم بای بدم :دی

کاش این کارو می کردی خیلی بد شد اه لعنتی
راستی برای مثال شات هاش شات من مثال هست دقت کردی ؟

Mr.Mahv
13/12/10, 02:07 AM
در راستای این مقاله هم یه متن آماده کنیم فوق حشر برای نامه ی اول رییس جمهور :دی سعی کنیم جذاب باشه جذب شن با همون نامه :دی

---------- Post added at 01:07 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

کیان و ببعی :دی حوصله دارید جمع بندی کنیم الان ؟ توی آی ار سی مثلن ؟

naeim1
13/12/10, 02:09 AM
هر کاری میکنین فقط توی مقاله ها عکس زیاد استفاده کنین من خودم مقاله هایی که نوشته زیاد دارن رو نمیخونم چون هم چشمام اذیت میشن هم حوصلم سر میره ولی مقاله ای که عکس زیاد داره توجهم بیشتر جلب میشه حتی اگه مقاله ی مسخره ای باشه :y:

Bacteriboy
13/12/10, 02:10 AM
الان یاهو هستم حوصله آی آر سی ندارم بیا ببینم چه کاری از دستمون برمیاد :دی

bacteriboy

Tondar21
13/12/10, 02:12 AM
یکی اینکه قشنگ عین آدم حالیشون کنیم که فایت نزنن حالاحالا ها
دوم روش درست و حسابی بی اچ زدنه ... که تو این مورد جسور خیلی وارده برای آموزش
سوم اینکه پول و گلد رو کجا و چجوری خرجش کنن //// نحوه پول درآوردن هم بهشون یاد بدید ( چه کثیف چه تمیز)
بعدم بیاید تازه واردا رو به دو قسمت تقسیم کنید .... اونایی که میتونن پول خرج کنن ... اونایی که نمیتونن
بهشونم یه کوچولو مولتی بازی هم یاد بدین :دی تا هم بتونن پول خیلی تمیز در بیارن :دی هم بعدا بتونن بیشتر بدردمون بخورن (البته واسه اونایی که پول خرج بازی نمیکنن)

Mr.Mahv
13/12/10, 02:14 AM
یاهوم هنگه :دی بیاید همینجا ادامه میدیم !
خب بچه ها چه موضوعاتی شامل مقاله باشه؟

pier-port
13/12/10, 02:14 AM
ای آرسی ندارم
شماها جمع بندیش کنید بدید من طنزش می کنم تحویلتون میدم

Bacteriboy
13/12/10, 02:15 AM
تندر میخوای توی یه قسمت دیگه همکاری کن :دی

بابا هنوز نیومده مولتی بازی یادشون بدیم؟ خو بن میشن

Mr.Mahv
13/12/10, 02:16 AM
تندر :دی مولتی بازی یاد نمیدیم بهشون :پی :دی

pier-port
13/12/10, 02:18 AM
اول باید طرف رو موندگار کنی
مقاله اولت باید توش شوکولات و راهنمایی داشته باشه برای شروع بازی
کارهایی که ادمین می خواد بگه رو توضیح بده که کدوم رو به ترتیب انجام بده

Mr.Mahv
13/12/10, 02:21 AM
لینک فروم تو مقاله باید باشه همینطور تو فروم سعی کنیم تاپیک های دکتر اسکا آموزش بالا باشه

Tondar21
13/12/10, 02:26 AM
بابا نگفتم که نیومده یاشون بدیم که :دی
میگم استعدادا رو از الان شناسایی کنیم واسه میکری :دی
بقیه پیامم رو هم بخونید ... اونا رو تو اولویت بزارین
جسور رو هم پیداش کنید بیاد نظرشو بگه

Informer
13/12/10, 02:45 AM
گوسفند
آی ار سی که دارم ندارم نداره :))
www.mibbit.com
از اینجا بیا

pier-port
13/12/10, 02:51 AM
گوسفند
آی ار سی که دارم ندارم نداره :))
www.mibbit.com (http://www.mibbit.com)
از اینجا بیا

تو هنوز درت مشکل داره
بهانه می دونی چیه ؟
من بهتر از تو بلدم بیام آی آرسی
خودم اولین مقاله رو دادم نرم افزار ام ای ار سی رو معرفی کردم

Bacteriboy
13/12/10, 02:58 AM
بهتره عجله نکنیم و پله پله بریم جلو، همون اول اگه بخوایم همه اطلاعاتو بشون بگیم میگرخن که، اول باید بفهمن جریان چیه، بمونن تو بازی بعد بریم سراغ بی اچ و پول و اینا

MoYseN
13/12/10, 12:07 PM
بببینید من کلا همیشه همه کارامو براش 1 ساختار میچینم با 1 نامه نمیشه اون کارایی که ما این ماه میخوایم انجام بدیم انجام بدیم !!! باید این نامه باشه 1 تیم بزرگ اموزشی از بازیکنای جدید و قدیمی باشن و حتی وجود 1 تیم حمایتی با یک ساختار مشخصم باید تو این ماه باشه وگرنه با دادن اطلاعات اونم به صورت متن هیچکسی رو نمیشه جذب کرد

Green Dr
13/12/10, 07:45 PM
بنظرم باید بیشتر از آموزش اون چیزی که این بازی داره(میهن پرستی) رو در تازه واردین ایجاد کنیم اینجوری طرف بخاطر ایران تو بازی میمونه نه حزب و چیز دیگه ای
بعد هم باید تا حدی که می شه جو داخل بازی رو آروم نگه دارید چون کسایی که میان بخاطر ایران دارن میامن و عملا دنبال یکم آرامشن و دنبال این نیستن که فحشای بقیه رو بخونن
حرف آخرم نسخه فارسی رو در اختیارشون بزارین اصلا هم نباید کسی رو یاد بدیم که مولتی بزنه اینجوری ادمین حساس تر میشه بلکه راه پول در آوردن یادشون بدیم(مقاله پهلوون)
اینطوری از لحاظ اقتصادی تا یک سال دیگه حرف اول خواهیم زد

Dr.SkA
13/12/10, 11:18 PM
با توجه به شاهکار جدید ادمین فقط باید منتورها هماهنگ باشن !!!
و جو شات باکس رو خوب نگاه داریم و تازه واردهارو اد کنیم .
مقاله آموزش ورژن جدید رو نیاز هست تو فروم بزاریم که ارجاع بدیم اینجا و مقاله ورژن قبل هم هر 2روز چاپ مجدد شه !!!
فعلا همینا دیگه :دی
آهان راجع به راههای در آوردن پول تمیز هم اگه وقت کنم تاپیکشو این آخر هفته تو فروم میزارم :devil:

Mr.Mahv
13/12/10, 11:37 PM
ما بحثمون سره ورژن قدیمه ! ورژن جدید که خوده خود آ»وز ادمین کامله

T iTaN
13/12/11, 12:04 AM
تنها چیزی که الان لازم ندارم به بازیکنای جدید یاد بدیم میهن پرستیه ! طرف رگ غیرتش همون اول کار می گیره ، تا لول 25 فایت می زنه بعدم که می فهمه اشتباه کرده خوشش نمی آد می ره . یا توی جمعیت مولتی میکری و دست های پشت پرده به خاطر میهن پرستی و رگ غیرتش وارد می شه و بن می شه و ول می کنه و می ره.
اگه دقت کرده باشید توی ایران و این بازی یه جو هست به اسم " سو استفاده از تازه واردا " :) از هر جهت دقت کنید زوم همه روی این هاست. چه ادمین که هی می خواد گلد بخرن و از نظر لول پیشرفت کنن ، چه دزدا برای اسکم کردنشون ، چه مولتی میکر ها برای استفاده از نیرو هاشون و چه حزبا برای افزایش جمعیتشون.
اول سعی کنیم یه محیط امن برای تازه وارد ها درست کنیم ، بعد بریم سراغ چیز های دیگه .

منم به کجا چنین شتابان کنان :d به کمک شتر می شتابم :d منم می خوام کمک کنم :d فقط یکی بگه الان چیا لازم داریم؟ لیستشون کنه تا هر نفر یه رده رو انتخاب کنه.
پرابلم شتر؟ :d

Persian Alpha
13/12/11, 05:29 PM
سلام

من به عنوان یه تازه وارد هیچ کمکی از دوستان رده بالا ندیدم تو این بازی

فقط یبار یه خارجی رو ادد کردم 100 تا تانک بهم داد ازش تشکر کردم گفت تازه واردا نیاز دارن به کمک امیدوارم خوب ازشون استفاده کنی

تا الان هم به مقامات ایران هرکدومشون پیام دادم نظر دادم هیچکدوم توجه نکردن

اکثرا تون فقط بلدین حرف بزنین و مقاله بدین ( کلی گفتم )

من نیومدم بگم ازتون کمک میخوام نه فقط خواستم بگم با مقاله زدن نیست و حرف زدن نیست

یه پیشنهاد هم دارم البته اگر کسی توجه کنه

روز اول برای همه تازه وارد ها از طرف رییس جمهور یه نامه بزنید بعد تشکر و قدرانی و این حرفا لینک انجمن رو بزارید براشون که بتونن با دوستان راحت تر ارتباط برقرار کنن و دوستان رو بشناسن

و بعد ماقله اموزشی هم تا اینجا اکثرا خسته کننده هستن هرچند که کامل توضیح داده باشین ولی برای یه تازه وارد کسل کنندس

شما اموزش های اولیه رو توی یک سری مقاله تحت عنوان اموزش روزانه قرار بدین

مثلا اموزش روز اول یه ماقله ده خطی یا کمتر بزنین فقط در مود جزییات روز اول توضیح بدین

تقریبا ده روز حالا کمتر یا بیشترش بستگی به خودتون داره اینجوری اموزششون بدیم نه خسته میشه کسی نه از بازی زده میشن تازه توی این مدت کلی به تجربشون اضافه میشه

شما اول کار برمیگردین میگین اصلا فایت نزن فقط تمرین و کار این یه برخورد افتضاح و زنندس
شما اصل بازی رو نمیتونین توی یه جمله اول کار به طرف بفهمونین چون تموم جلوه های بازی داره بهشون میگه مبارزه کنین

خب حالا شما که میگین فایت نزن فقط تمرین و ورک الان یه تازه وارد که هیچی نداره با روزی 5 تا زور بازو تا کی میخواد دووم بیاره ؟ اینه که از بازی خسته شون میکنه

یکم هم روی عواملی که تازه واردا رو خسته میکنه کار کنین احترام بین بازیکن ها که اصلا وجود نداره من فک میکنم این بازی یسری قوانین نیاز داره بین جامعه خودمون حداقل که باید بزرگترا این کارو کنن

یکم روی کارامون و حرفامون دقت کنیم کسی رو از دست نمیدیم اگر یه رابطه دوستی بین کاربرا ایجاد کنین هیچکدوم از بازی خسته نمیشن

ولی شما ها یا بلدین با هم دعوا کنین یا وقتی هم که خوشالین بهم دیگه فحش میدین در کل بهم احترام نمیذارین

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

و ببخشین کسی میتونه در مورد بی بی بوم به من یسری توضیحات بده لطفا

Dr.SkA
13/12/11, 08:01 PM
سلام

من به عنوان یه تازه وارد هیچ کمکی از دوستان رده بالا ندیدم تو این بازی

فقط یبار یه خارجی رو ادد کردم 100 تا تانک بهم داد ازش تشکر کردم گفت تازه واردا نیاز دارن به کمک امیدوارم خوب ازشون استفاده کنی

تا الان هم به مقامات ایران هرکدومشون پیام دادم نظر دادم هیچکدوم توجه نکردن

اکثرا تون فقط بلدین حرف بزنین و مقاله بدین ( کلی گفتم )

من نیومدم بگم ازتون کمک میخوام نه فقط خواستم بگم با مقاله زدن نیست و حرف زدن نیست

یه پیشنهاد هم دارم البته اگر کسی توجه کنه

روز اول برای همه تازه وارد ها از طرف رییس جمهور یه نامه بزنید بعد تشکر و قدرانی و این حرفا لینک انجمن رو بزارید براشون که بتونن با دوستان راحت تر ارتباط برقرار کنن و دوستان رو بشناسن

و بعد ماقله اموزشی هم تا اینجا اکثرا خسته کننده هستن هرچند که کامل توضیح داده باشین ولی برای یه تازه وارد کسل کنندس

شما اموزش های اولیه رو توی یک سری مقاله تحت عنوان اموزش روزانه قرار بدین

مثلا اموزش روز اول یه ماقله ده خطی یا کمتر بزنین فقط در مود جزییات روز اول توضیح بدین

تقریبا ده روز حالا کمتر یا بیشترش بستگی به خودتون داره اینجوری اموزششون بدیم نه خسته میشه کسی نه از بازی زده میشن تازه توی این مدت کلی به تجربشون اضافه میشه

شما اول کار برمیگردین میگین اصلا فایت نزن فقط تمرین و کار این یه برخورد افتضاح و زنندس
شما اصل بازی رو نمیتونین توی یه جمله اول کار به طرف بفهمونین چون تموم جلوه های بازی داره بهشون میگه مبارزه کنین

خب حالا شما که میگین فایت نزن فقط تمرین و ورک الان یه تازه وارد که هیچی نداره با روزی 5 تا زور بازو تا کی میخواد دووم بیاره ؟ اینه که از بازی خسته شون میکنه

یکم هم روی عواملی که تازه واردا رو خسته میکنه کار کنین احترام بین بازیکن ها که اصلا وجود نداره من فک میکنم این بازی یسری قوانین نیاز داره بین جامعه خودمون حداقل که باید بزرگترا این کارو کنن

یکم روی کارامون و حرفامون دقت کنیم کسی رو از دست نمیدیم اگر یه رابطه دوستی بین کاربرا ایجاد کنین هیچکدوم از بازی خسته نمیشن

ولی شما ها یا بلدین با هم دعوا کنین یا وقتی هم که خوشالین بهم دیگه فحش میدین در کل بهم احترام نمیذارین

لایک داری آقا ، لایک داری :دی
چقد خودم رو کشتم که این ملت رو بکشونم به فروم ، ولی نشد که نشد :p
جدا اگه اینجا یه فروم درست حسابی بشه (با عرض معذرت از مدیریت فروم مالک عزیز :دی) میشه از خود فروم بازیکن جذب کرد حتی !!!
یادمه اون موقع ها که تراوین میزدم ، همیشه تو سرور هایی بازی میکردم که تاپیک نقد و بررسی فعالتری داشت و به جای این که پاشم به اکانت سر بزنم کف خواب فروم بودم :)))

و ببخشین کسی میتونه در مورد بی بی بوم به من یسری توضیحات بده لطفا

بی بی بوم یه اصطلاح هست که تو بازی استفاده میشه و منظور اینه که بازیکن های جدید بسیاری وارد یه کشور بشن به طرق مختلف مثل تبلیغات تو فروم ها یا فیسبوک و اینا .

Persian Alpha
13/12/11, 08:14 PM
لایک داری آقا ، لایک داری :دی
چقد خودم رو کشتم که این ملت رو بکشونم به فروم ، ولی نشد که نشد :p
جدا اگه اینجا یه فروم درست حسابی بشه (با عرض معذرت از مدیریت فروم مالک عزیز :دی) میشه از خود فروم بازیکن جذب کرد حتی !!!
یادمه اون موقع ها که تراوین میزدم ، همیشه تو سرور هایی بازی میکردم که تاپیک نقد و بررسی فعالتری داشت و به جای این که پاشم به اکانت سر بزنم کف خواب فروم بودم :)))

.

انجمن انگار خاک مرده روشه با عرض معذرت البته به یکم انرژی نیاز داره همه تازه وارد ها اول باید بیان اینجا راشون بندازیم بعد شروع کنن به ادامه بازی که اصولا کسی به اینچیزا فکر نمیکنه ولی واقعا جای کار داره اداره کردن فروم

از مدیران عزیز هم تشکر میکنم که حداقل هستن

بی بی بوم یه اصطلاح هست که تو بازی استفاده میشه و منظور اینه که بازیکن های جدید بسیاری وارد یه کشور بشن به طرق مختلف مثل تبلیغات تو فروم ها یا فیسبوک و اینا .

ممنون از توضیحتون پس درست متوجه شدم

من به یکی از دوستان پیشنهاد دادم که به یه پیام بدیم هرکسی سایت و وبلاگ داره بنر انجمن رو بزاره روی سایت و وبلاگش

البته گفتم میتونیم یه سایت یا یه وبلاگ جدا بزنیم که فقط توضیحات داخلش باشه که در حد پیشنهاده

من خودم روزانه 30 هزار بازدید ثابت داره سایتم یعنی 30 هزار کاربر ثابت داره

این پیشنهاد رو من به دوستان دادم ولی اصلا اهمیت ندادن ولی خیلی ناراحت شدم حداقل میتونستن بگن نه اقا لازم نیست نمیخوایم به نظرم خیلی بهتر بود

ای اقا سرتو درد نیارم هزار سال دیگم که بی بی بوم بزنن هیچی نمیشه منی که الان هستم کسی اهمیت نمیده گفتم که بهتون یه نفر هم به من کمک نکرد جواب پیام هم نمیدن دگ چهع برسه بخوان کمک و راهنمایی کنن

Dr.SkA
13/12/11, 08:35 PM
ممنون از توضیحتون پس درست متوجه شدم
من به یکی از دوستان پیشنهاد دادم که به یه پیام بدیم هرکسی سایت و وبلاگ داره بنر انجمن رو بزاره روی سایت و وبلاگش

البته گفتم میتونیم یه سایت یا یه وبلاگ جدا بزنیم که فقط توضیحات داخلش باشه که در حد پیشنهاده

من خودم روزانه 30 هزار بازدید ثابت داره سایتم یعنی 30 هزار کاربر ثابت داره

این پیشنهاد رو من به دوستان دادم ولی اصلا اهمیت ندادن ولی خیلی ناراحت شدم حداقل میتونستن بگن نه اقا لازم نیست نمیخوایم به نظرم خیلی بهتر بود

ای اقا سرتو درد نیارم هزار سال دیگم که بی بی بوم بزنن هیچی نمیشه منی که الان هستم کسی اهمیت نمیده گفتم که بهتون یه نفر هم به من کمک نکرد جواب پیام هم نمیدن دگ چهع برسه بخوان کمک و راهنمایی کنن

در مورد بی بی بوم حتما به نادر (http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/224802) یا دیفال (http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6988434) پیام بده ، قطعا پیگیری میکنن .
بله ، این که کمک نمیشه رو قبول دارم ، کمک هایی هست بازم ولی کمه ، بیشترش به علت فرهنگ غلطیه که تو بازی جا افتاده
" که همه اکانت های جدید مولتی هستن ، مگر خلافش ثابت بشه !!! "
که خوب باید رفتار رو بهتر کنیم با تازه واردا ، بعضی موقع ها دیدم که تیکه اندازی هم میشه به سوالات تازه واردا :|
جو کلی هم با اینکه نسبت به چند ماه پیش بهتر شده و فحش ها خیلی کمتر شده ، ولی بازم باید روش کار بشه .

Persian Alpha
13/12/11, 08:56 PM
ممنون ، دقیقا به همین شخص 6988434 پیام دادم فک کنم سه روز پیش بود پیام دادم تا الان که من جواب ندیدم بدن

کلا من به هرکسی پیام دادم جواب ندادن ،

بله قبول دارم کمک هایی هم هست ولی ...

ولی برای حرفای بیخود و الکی وقت دارن تو شات باکس رو ببینی متوجه میشی من که سوال میپرسم هیچکس جواب نمیده خب ولی یکی از خودشون فقط بیاد بگه سلام زیرش میبینیه هزارتا
لایک داره و ده هزار نفر هم جواب دادن

منظورم بزرگترای کوچیک بازی بود ، کلی گفتم

عین من هم خیلی ها هستناااا که واقعا از شما ها ناراضی هستن

در مورد توهین و فحاشی هم اگه من همچین کاری کنم حداقلش اینه کسی بهم دیگه اهمیت نده یا مثلا کمکی نکنن بهم ولی خب خودتون که دیگه میدونین کیا فحاشی میکنن

ولی با این حال بازم کنارشون هستین پس مشکل اصلی از خودتونه ( منظورم شما نیستینا دوست عزیزم حرفام شده مثل درد دل دی: )

شما نگاه کن بعد همین شخض میاد واسه رییس جمهوری درخواست میده و چمیدونم 200 خورده ای هم رای میاره بحث من حزبی و سیاسی هم نیستا هیچکدومتون هم نمیشناسم

ما اول باید بین خودمون یه انقلاب کنیم باور کنید اینجوری هیچی درست نمیشه ماه بعدی باز دوباره همه چی از اول

حرف زیاد دارم بزنم ولی فک میکنم همینقدر کافی باشه

Mr.Mahv
13/12/11, 09:08 PM
عزیزم میدونم چی میگی بهت میتونم چند تا پیشنهاد کنم برو تو اددلیست من هر کی هست ادد کن :دی بچه های خوب بازی هستن :دی حزبت رو عوض کن :دی برو مهر

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

من خودم عضو سبزم :دی ولی بهترین جئو رو اون جوی که تو گفتی رو مهر داره

Trio
13/12/11, 09:13 PM
من هنوز بعد 11 ماه بازی با فروم نمیتونم ارتباط بر قرار کنم کسی میدونه چه کار کنم؟ :-s

در مورد حرفایی که تو این تاپیک هم زده شده، اول از همه دم خارجیه گرم. ولی یه حقیقتی وجود داره الان مود مملکتمون فکر کنم موجودیش منفیه وای به حال بقیه. تو وضیعت بدی گیر کردیم

Persian Alpha
13/12/11, 09:14 PM
عزیزم میدونم چی میگی بهت میتونم چند تا پیشنهاد کنم برو تو اددلیست من هر کی هست ادد کن :دی بچه های خوب بازی هستن :دی حزبت رو عوض کن :دی برو مهر

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

من خودم عضو سبزم :دی ولی بهترین جئو رو اون جوی که تو گفتی رو مهر داره

خود شما هم تو اختشاشات حضور داشتین مستر محو دی: ( شوخی کردم )

ممنون ازت دوست عزیز

اونی که خوبه خوبه ، بد رو باید خوب کرد :thankyou:

Mr.Mahv
13/12/11, 09:29 PM
متاسفانه تو بازی بد رو نمیشه خوب کرد پس باهاشون قاطی نمیشیم که اعصابمون خورد نشه :دی
لو رفتم :-"
==============
تریو :دی من فروم به خاطره زامبی بازی میومدم :دی
مودمون منفی نیست :دی

Bacteriboy
13/12/11, 10:00 PM
آره راس میگه متاسفانه یه جوی هس که کلا اگه کسی رو نشناسیم تو شات باکس جوابشو نمیدیم

من خودم یه اکانت دیگه داشتم وقتی باش پست میذاشتم اصن هیشکی توجه نمیکرد :دی حالا با این یکی اگه کسی جواب هم نده حداقل یکی 2 نفر میان وت میکنن پستارو :دی

یه مشکل دیگه هم به نظر من کمبود منتوره، بیشتر وقتا منتوری نیست که جواب بده، بعضی وقتا هم هستن اما ظاهرا وقت جواب دادن ندارن

همپا
13/12/11, 10:13 PM
میشه آی دی یاهوی من رو هم بزارین توی نامه به تازه واردا بدین :دی
باور کنید چند ماه انقد با تازه واردا چت کرده بودم دیگه توان برام نمونده بود .. اما انقد که متاسفانه مولتی به پستم خورد شکست روحی خوردم :no1: