PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال مهم

M Σ H Я D A D
13/12/17, 06:29 AM
سلام دوستان
چند سوال داشتم

- الان تو بازی ایران کجاست ؟ ترکیه کل خاک ایران رو گرفته !!!
- من الان یو کا هستم توی یکی از گروه های اصلی دارن مارو تمرین میدن که بشیم نیروهای ویپه رده اصلی یو کا ولی بهم امروز گفتن که اصلا داخل جنگ فایت نزنم و فقط کار و تمرین کنم تا حالا هم که 15 روزه دارم بازی می کنم هیچ مدال یا چیز دیگه ای نگرفتم
من الان لول 23 هستم و کلی فایت زدم و اومدم جلو یکی میتونه بهم بگه چرا نباید فایت بزنم ؟ مگه افزایش لول چه بدی ای داره ؟
اگه یه نفر کامل توضیح بده ممنون میشم

alexlee
13/12/17, 09:13 AM
سلام دوست گلم تبریک میگم که در جمع ما هستی
حیف عجله دارم و زود باید برم سرکار
اما به صورت کاملا خلاصه
این بازی در حال حاضر جنگ سالاره
هر بازیکن بر طبق لولی که داره در 4 دویژن دسته بندی میشه
اگر به جنگ ها نگاه کنی جنگ در 4 دویژن مختبف به صورت موازی در حال انجامه
مهمترین نکته برای ایجاد تخریب بیشتر قدرت نظامی شما دئوست عزیز هستش
شما امروز قدرت نظامی بالا ندارین
در نتیجه میزان دمیجی که شما به وسیبه اسلحه ای که میخواهید باهاش فایت بزنین کم هستش
در نتیجه اگر امروز رو شما دوست عزیز صرف بالا بردن میزان قدرت نطامی خودتون بکنین در آینده ای نزدیک در جنگ ها برای ایران عزیزمون مفید تر خواهید بود
نیروهای ویپه که فرمودین سعی در ایجاد بازیکنانی قرت مند در آینده ای نزدیک رو داره که آینده ی ایران عزیزمون رو بسازند

میگم خداوکیلی شانس آوردم وقت نداشتم
بازم اگر سوالی باشه من سر ظهر میام خونه
در خدمتت هستم عزیزم

تو بازی هم میتونی راحت منو پیدا کنی

11alexlee11

rezaderaz
13/12/17, 01:32 PM
من بت پیشنهاد میکنم که یک اکانت دیگه بسازی چون اکانتتو با فایت زدن خراب کردی اگر بخوای با این اکانتت همین روندو ادامه بدی با استرنج خیلی کم وارد دیو 2 میشی که اونجا قدرت اکانتا و مقدار دمیجشون خیلی بیشتره نسبت به دیو 1 و در نتیجه پیشرفت درون دیو 2 هم سختره و پس از مدتی ممکنه از بازی زده بشی پس بهتره تا دیر نشده یک اکانت جدید بسازی.

M Σ H Я D A D
13/12/18, 12:01 AM
من یه کمی راجب دیویژن و اینا مطالعه کردم اما هنوزم کامل قانع نشدم
اما واقعا فکر می کنید بهترین راه اینه که یه اکانت جدید بسازم ؟
من الان 68 تا طلا دارم اونارو چیکار کنم دوباره باید بخرمشون ؟

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

راستی اگه مثلا از اول شروع کنم و فایت نزنم و فقط کار و تمرین کنم تا کی باید این کارو انجام بدم ؟
بالاخره باید یه لول هدفی وجود داشته باشه ؟

rezaderaz
13/12/18, 12:11 AM
اگر از اون بچه مایه دارا هستی که میتونه گلد بخره که دیگه نباید برات فرقی کنه که برای اکانت جدیدتم گلد بخری :d

توی دیو 1 خیلی راحت میتونی روزی 2 3تا مدال بی اچ بگیری که هر مدال 2تا گلد بت میده هر چه قدر بیشتر توی دیو1 بمونی بهتره و نسیت به دیو های بالاتر خیلی راحت تر میتونی بی اچ بگیری هر چه قدرم لولت و دیوت پایین تر باشه و مدال و قدرت نظامیت بیشتر باشه هم برای کشورت مفید تر هم بقیه روت بیشتر حساب میکنند هم اکانتت قوی تره

لینک پروفایلتم بده تا به یکی بگم آموزش بی اچ گرفتن درستو بت بگه

M Σ H Я D A D
13/12/18, 12:13 AM
نه بابا بچه مایه دار کجا همه پولمو دادم :دی
میتونم این گلدامو بدم به بقیه چند تا آدم مورد اعتماد و بعد اونا به اکانت جدیدم منتقلش کنن ؟

rezaderaz
13/12/18, 12:20 AM
آره فقط به کسانی گلدا رو بده که لولشون خیلی بالا باشه که دیگه مشکلی پیش نیاد

M Σ H Я D A D
13/12/18, 06:39 PM
من یه اکانت جدید ساختم اما تا اومدم دو سه تا از این ماموریت هارو برم تا Storage بگیرم شدم لول 6 !!!!!!!!!!!!
اشکالی نداره یا بازم گند زدم به اکانتم ؟

Mr.Mahv
13/12/18, 06:45 PM
عزیزم دیگه فایت نزن لول شش مشکلی نداره ولی بالاتر نرو

rezaderaz
13/12/18, 06:49 PM
این جایزه ورک و تمرینتم نگیری بهتره

M Σ H Я D A D
13/12/18, 07:06 PM
خب اینکه دست من نیست که
من هر روز تمرین و کار کنم خود به خود تجربه می گیرم
این چیزی نیست که بخوام جلوشو بگیرم
من که گیج شدم

rezaderaz
13/12/18, 07:12 PM
من جایزشو میگم اونو که هیچ کس نمیتونه جلوشو بگیره:d

وقتی تمرین میکنی روزانه بت یک جایزه ای میده که میتونی برداشتش کنی میتونی هم نکنی که هر بار اگر تا 4 روز بگیریش بت 1 استرنج و 1 اکس پی میده و اگر 5 روز بگیریش توی روز پنجم بت 5 استرن و 5 اکس پی میده که این کار در عرض 5 روز بت 9تا اکس پی اضافه میکنه در صورتی که با هر بار تمرین کردن استرنج بیشتر و فقط 2 اکس پی بت میده.

Mr.Mahv
13/12/18, 07:20 PM
تو کارخونه خودتم کار نکن نه سود داری هم اکس پی میده

Green Dr
13/12/19, 05:17 PM
بیا اکانت من بخر
www.erepublik.com/en/citizen/profile/6768805

M Σ H Я D A D
13/12/31, 05:02 AM
دوستان من الان لول 5 هستم آخراشه که بره تو لول 6
استرنجم هم هست : 80
تا کی این روندو ادامه بدم ؟

rezaderaz
13/12/31, 06:06 AM
تا آخر عمرت اگر توی بازی موندی همین روندو ادامه بده :d

M Σ H Я D A D
13/12/31, 06:25 AM
پس کی فایت بزنم و مدال بگیرم ؟ :دی
یه سوال برای هر 250 استنرج یه مدال و 5 طلا میده ؟ یا اونم مثل مدال پاتریوت میره بالا ؟ مثلا 100 هزار دمیج بعدی 200 و همینطور به بالا

rezaderaz
13/12/31, 06:38 AM
تو با فایت زدن فقط 1 مدال پاتریوت میتونی بگیری که اونم اگر برای کشورت بزنی میتونی بگیریش که هر بارم میگیریش برای این که بتونی بازم بگیریش باید دمیج بیشتر بزنی تو الان توی دیو 1 به راحتی میتونی روزی 2 یا 3تا بی اچ بگیری فقط کافیه توی قسمت جنگا بری و تمام جنگایی رو که زمان سپری شدشون بالاتر از 1 ساعت است ببینی و اگر دیدی دمیجا توی جنگ جوریه که میتونی با 1 راکت یا 2 راکت بی اچ بگیری و اگر دمیج بزنی دیوار بر نمیگرده اون جنگو 4 چشمی به پا که 2 دقیقه آخر یعنی روی ساعت 1:28 به اون کشور سفر کن و راکتاتو بزن این جوری خیلی راحت میتونی بی اچ بگیری.

هر بارم که به استرنج 250 برسی 1 مدال و 5 طلا میده

اگر الان جایزه کار و تمرینتو که بت روزی 1 استرنج و اکس پی میده و توی روز پنجم 5 استرنج و اکس پی میده میگیری دیگه نگیرش.

Ilastsya
14/01/07, 02:55 PM
یکی کمک کنه به من
من الان دارم همینکارو می کنم لول 7 هستم و 120 استرنج دارم
الان آفر تخفیف آپگرید زمین تمرین اومده
من 23400 پول دارم با 7 تا گلد
اما چون لولم پایینه نمی تونم گلد بخرم
برای زمین تمرین 1 لول 4 با تخفیف 93.5 گلد میخوام
کسی هست داخل بازی برام بفرسته من بهش پول رو بدم ؟
اصلا با این پولم میتونم 93.5 گلد بخرم ؟
کمکم کنید میخوام زودتر آپگرید کنم

milad2000
14/01/07, 04:46 PM
یکی کمک کنه به من
من الان دارم همینکارو می کنم لول 7 هستم و 120 استرنج دارم
الان آفر تخفیف آپگرید زمین تمرین اومده
من 23400 پول دارم با 7 تا گلد
اما چون لولم پایینه نمی تونم گلد بخرم
برای زمین تمرین 1 لول 4 با تخفیف 93.5 گلد میخوام
کسی هست داخل بازی برام بفرسته من بهش پول رو بدم ؟
اصلا با این پولم میتونم 93.5 گلد بخرم ؟
کمکم کنید میخوام زودتر آپگرید کنم

خوب جا این همه شیون و زاری لول آپ کن تا برسی به سطحی که بتونی گلد بخری. کاری نداره که
تازه اینجور آفرها هر ماه یکبار می یاد زیاد نگران نباش

rezaderaz
14/01/07, 07:34 PM
تو در روز فقط 10 گلد میتونی از کسی بگیری یا بخری هر کاری بکنی توی این افر نمیتونی اپدیت کنی چون به گلد مورد نیاز نمیتونی برسی