PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود بازی ورد آف وارکرافت

rezaderaz
13/12/17, 11:34 PM
میخواستم بازی ورد آف وارکرافتو چون حجمش زیاده به جای دانلود از یه جایی بخرمش رفتم گیمنتمون صحابش گفت سی دیشو ندارم یا باید کیستو بیاری برات بریزم یا یه فلش 32 گیگ گفتم بیخیال رفتم یه سی دی فروشی گفتم ورد اف وارکرافت داری؟ گفت ورد اف وارکرافت چیه بازی جدید تر از ورد اف وارکرافت داریم گفتم بازی جدیدتر از ورد اف وارکرافت! ! ! ! ! گفت آره ردیف اول دوم و سوم ! ! ! ! باو یارو نمیدونه ورد اف وارکرافت آنلاینه فرقشو با بقیه بازیا نمیدونه پس گفتم اینم بیخیال رفتم یه سی دی فروشی جلوتر اونم نداشت جلوتر که رفتم دیدم یه سی دی فروشی هست نوشته بود عرضه جدیدترین بازی های روز دنیا یه عکس پرنس پرشیا بزرگم زده بود بالاش رفتم داخل دیدم یه دختری نشسته پشت میز داره با گوشیش ور میره گفتم سلام بازی ورد آف وارکرافت دارید یه خورده مکث کرد و گفت چی؟ گفتم ورد اف وارکرافت گفت غیر مجازه؟؟؟؟ یه خورده جلوی خندمو گرفتم گفتم نه گفت توی اون ردیفو نگاه کن اونجا هستش نگاه کردم دیدم نبود گفتم اینم بیخیال خلاصه تصمیم گرفتم از ناچاری دانلودش کنم حالا کسی سایتی میشناسه که خودش ازش دانلود کرده باشه و بدونه که مشکلی نداره تا منم از اونجا دانلود کنم؟

یادمه یه جا دیدم برای بازیش گفته بود گرافیک بالا نمیخواد درسته؟

F.RevengeR
13/12/18, 01:27 AM
بیا لول بازی کن از زندگی لذت ببر
www.leagueoflegends.com

rezaderaz
13/12/18, 01:33 AM
گرافیک چند میخواد؟

milad2000
13/12/18, 04:42 PM
ن این لول رو خواستم دانلود کنم و دانلود هم کردم اما بعد از نصب هم دوباره برا آپدیتش هم نمود. اگه مقدوره بزنید دی وی دی پستش کنید هزینش پرداخت می شه :)

Nader.ImmOrtal
13/12/21, 11:00 PM
لول هفته ای دویست مگ آپدیت داره

rezaderaz
13/12/21, 11:12 PM
لول فکر نکنم به اینترنت ایرانیا بخوره :d

pier-port
13/12/21, 11:28 PM
مگه تو ایران ما اینترنت هم داریم ؟

T iTaN
13/12/22, 01:03 AM
مگه تو ایران ما اینترنت هم داریم ؟

نه والله ولی گوسپند مخابراتی داریم :دی
روشون دیش می ذارن می فرستن تو خیابونا مردم بهشون متصل شن :دی

pier-port
13/12/22, 01:05 AM
نه والله ولی گوسپند مخابراتی داریم :دی
روشون دیش می ذارن می فرستن تو خیابونا مردم بهشون متصل شن :دی

جتلی ؟
من فکر می کردم بروسلی

Princes persia
13/12/22, 01:35 AM
شما آپدیت دوتا 2 رو ببینید چی میگید :دی
200تا که چیزی نیست

milad2000
13/12/22, 01:42 AM
لول هفته ای دویست مگ آپدیت داره

نادر می تونی آخرین نسخش رو برام پست کنی؟ بزنی دی وی دی بفرستی بیاد؟

Princes persia
13/12/22, 02:02 AM
نادر از اسپانیا پستش کن :دی

milad2000
13/12/22, 04:45 PM
نادر از اسپانیا پستش کن :دی نادر مقيم اسپانياس؟ شرمنده نمي دونستم. خوب از هموطنان غيور ايراني كسي اين بازس رو انجام نمي ده؟

rezaderaz
13/12/25, 01:19 PM
من بازی ورد آف وارکرافت نسخه Catalysm 4.3.4 رو دانلود کردم از یه سایتی اما نه فایل اجرایی داره نه لانچری و نه چیزی که باش بازی رو اجرا کنم از جایی میتونم فایل های اجرایشو دانلود کنم؟
اگر کسی کمکم کرد که درستش کنم بش 2 گلد میدم