PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش تبلیغ مجارها

FCSooti
09/04/11, 08:28 PM
شاید براتون سئوال باشه که مجارستان چی شد که همچین شد و دارن چیکار می کنن که همچین می شن، شاید فکر کنید یه عده دارن شب و روز خودشون رو چیز می دن تا افراد جدید رو دعوت کنن. ولی رمز موفقیتشون هیچ کدوم از اینها نیست، این افزایش 7000 نفریشون که مثل قارچ رشد کردن حاصل فقط 2 تا مقاله هست که تو یکی از پر طرفدارترین سایت هاشون زده شده index.hu به همین سادگی.
خیلی ها فکر می کنن که متن باید در حد 3-4 خط باشه و بازی رو برای طرف تو همین چند خط جذاب نشون بدیم، اما این 2تا مقاله مجارها هیچ کدوم از این 2 تا ویژگی رو نداره. مقاله اولشون حدود 1400 کلمه بود (چیزی حدود 5-6 صفحه) و مقاله دومشون هم 1000 کلمه بود. اما تحلیل این 2 تا مقاله:
مقاله اول: 9 فوریه 2009 زده شد (حدود 2 ماه پیش) و شروع طوفانی داشت، جفت پا همون اول اومد تو حس وطن پرستی و تعصب و غیرت ملت مجارستان، که ما الان تحت سلطه رومانی هستیم و رومانی داره ما رو قورت می ده یه نقشه هم چسبوندن اون وسط که فقط 2تا منطقه از مجارستان باقی مونده که اونها هم داره رومانی قورتشون می ده، بعد یه ناخونک به تاریخ واقعیشون و یه تاریخ نظامی از ایرپابلیکشون که دارن هر روز ضعیفتر می شن و چیزی نمونده از صحنه روزگار محو بشن و تا تونستن با احساسات ملت بازی کردن و بعد از اینکه ملت داغ شدن اومدن راه حل رو گذاشتن جلوی پاشون که بیایید عضو بشید که ثواب داره و کافیه فلان کار رو بکنید و بهمان کار رو ( یه اموزش کاملا خلاصه از بازی دادن). البته اون وسط هم لیست جمعیت کشورها رو اوردن.

مقاله دوم: که 8 آپریل زده شد و موج دوم رشد قارچی جمعیت رو به دنبال داشت، تو این مقاله اول اومدن و قدرت روز افزونشون رو نشون دادن که تونستن مناطقشون رو یکی بعد از دیگری از دست رومانی نجات بدن و اقداماتشون رو تو این 2 ماهه لیست کردن که با این افزایش جمعیت قدرتمون اینقدر شده و اگه بیشتر بشه چی می شه و نقل قول اوردن از بزرگان کشورشون، بعد هم باز گریزی زدن به جمعیت و اینکه چهارمین کشور پر جمعیت هستن و می خواهن کل دنیا رو بگیرن.

می بینید که با یه کار روانشناسی هم ملت رو مجبور کردن که این همه مقاله رو بخونه و هم اینکه بیاد تو بازی عضو بشه و ادامه بده، به نظرم ما هم باید طرز فکرمون رو تو متن ها عوض کنیم و از همین شیوه استفاده کنیم که بیایید به کشورمون کمک کنیم و آبرومونو حفظ کنیم نه اینکه بیایید تو بازی عضو بشید تا عقده های دنیای واقعیمون رو خالی کنیم.

با در نظر گرفتن مقاله های مجارها پیشنهاد می دم که یه همچین خط فکری رو تو متن هامون رعایت کنیم(طول متن 820 کلمه و کمتر از 2 صفحه شده):

کمک رومانی ایران رو گرفت.
این صدایی هست که این روزها از ایران در دنیای مجازی شنیده می شه، اما دنیای مجازی چیه و کجاست؟
دنیای مجازی جاییه که شما می تونید برای خودتون زندگی جدیدی شروع کنید، حزب سیاسی بسازید و فعالیت سیاسی کنید، یک یا چند کمپانی بسازید و اونو مدیریت کنید، یا بچسبید به فعالیت های نظامی و یک مارشال بشید یا اینکه دوست دارید دلالی را تجربه کنید و دلال کالا و ارز بشید، شاید هم دوست دارید خرابکار بشید و تو امور دیگر کشورها دخالت کنید یا اینکه فقط یه کارمند ساده باشید و زندگی آرومی داشته باشید یا هیچ کدوم از اینها شما رو راضی نمی کنه و تا رئیس جمهور نشید دست از تلاش بر نمی دارید. همه این کارها رو می تونید تو ایرپابلیک انجام بدید.
قضیه رومانی و گرفتن ایران چیه؟ رومانی کجا و ایران کجا؟
تو این دنیای مجازی همه جور اتفاقی می تونه بیافته که هیچ ارتباطی به دنیای واقعی نداره. اینجا می تونه رومانی یکی از ابرقدرتهای این دنیا باشه (چرا ما نباشیم؟) رومانی الان بخش هایی (یا همه) از مجارستان، اکراین، روسیه، چین، پاکستان و چند کشور دیگه رو فتح کرده و به ایران رسیده، یه نگاه به نقشه زیر بندازید:

فکر کنید یه نقشه اینجاس که کل دنیا رو رومانی برداشته:دی

قسمت های زرد رنگ رومانی هست و سبزهای پررنگ هم ایران، همونطور که می بینید ایران هم در این بین بیکار نبوده و تونسته مستعمراتی برای خودش داشته باشه و 3تا از بهترین مناطق آسیا رو از نظر مواد معدنی رو تحت سلطه خودش در بیاره و رومانی هم در مرحله اول چشم به این مناطق غنی داره و برای به دست اوردن اونها و ضربه زدن به ایران از هیچ تلاشی دریغ نمی کنه و برای جلوگیری از پیشروی اونها به کمک تک تک شما نیاز داریم، درسته که این فقط دنیای مجازیه و ایران واقعی نیست اما بیشتر از 110000 نفر(تا این لحظه) در جهان این ایران رو به رسمت می شناسن و برای اون احترام قائل هستن، پس در صورتی که به اعتلای اسم ایران اهمیت می دی با ما همراه شو و ادامه این مطلب رو بخون. (حتی با دایال آپ هم می تونی کمک کنی)
خب، چرا رومانی به ایران حمله کرده ؟
رومانی تو این جهان نقش امریکا تو دنیای واقعی رو داره و خوی امپریالیستی خودش ور تو جهان مجازی بارها نشون داده، مهمترین دلایل حمله رومانی اینها هستن:
1- به دست اوردن مناطق غنی که در اختیار ایران هست.
2- تحت فشار قرار دادن اندونزی و دیگر همپیمانان ایران.
3- گرفتن انتقام از ایران به خاطر کمک به روسیه و اندونزی در مقابل رومانی
چطور رومانی اینقدر قوی هست؟
تو این دنیای مجازی حرف اول رو جمعیت می زنه، در حال حاظر جمعیت رومانی بیش از 11000 نفر و جمعیت ایران کمتر از 3000 نفر هست، این جمعیت زیاد رومانی برای اونها هم قدرت نظامی، هم قدرت سیاسی و هم قدرت اقتصادی به همراه داره به طوری که الان قدرت نظامی رومانی به خاطر جمعت تقریبا 4 برابریش نسبت به ایران حدودا 3 برابر ایران هست، هر چقدر کشوری پر جمعیت تر باشه کشور قوی تری تو این دنیای مجازی هست. برای همین از همه شما می خواهم که جزئی از ایران مجازی باشید تا قدرت ایران روز به روز بیشتر بشه و ایران رو به جایگاهی تو این دنیای مجازی برسونیم که همیشه آرزو داشتیم ایران واقعی تو اون جایگاه باشه.
برای نمونه تا حدود 2 ماه پیش مجارستان کشوری به مراتب ضعیفتر از ایران بود و جمعیتی حدود 1500 نفر داشت و اگر کمک های ایران و اندونزی و سایر کشورهای هم پیمانش نبود الان کاملا جزئی از رومانی شده بود، اما از 2 ماه پیش به این طرف اوضاع فرق کرد، در فرصت کمی جمعیتش به 4000 و بعد به 8000 نفر رسید و الان به سرعت روند رو به رشدی دارد به طوری که در یک روز 1000 نفر به جمعیت این کشور اضافه شد و تونست کمک مناطق از دست رفته خودش رو از رومانی پس بگیره و امروز هم آخرین منطقه باقی مونده خودش رو با یک جنگ شجاعانه از رومانی پس بگیره.
اگر دیر بجنبیم رومانی کم کم همه ایران را خواهد گرفت ، ما که در دنیای واقعی نگذاشتیم یک وجب از خاک ایران از دست بره نگذارید که دنیای مجازی که می توانیم با روزی 5 دقیقه وقت گذاشتن از آن دفاع کنیم کشور عزیزمان از دست برود، تنها کافی است که به سایت erepublik.com مراجعه کنید و در آن عضو بشید و به ایران در این دنیای مجازی که به صورت بازی طراحی شده است، جان تازه بدهید. باز هم تکرار می کنم که برای عضویت و فعالیت در این جهان مجازی نیازی به اینترنت پرسرعت ندارید و با دایال آپ هم می تونید فعالیت و کمک کنید.
* در صورتی که می خواهید از اوضاع سیاسی و نظامی ایران با خبر شوید اینجا را بخوانید
** برای آموزش های اولیه این دنیای مجازی این لینک را ببینید.

البته اینی که نوشتم رو نه ادیت کردم و نه چیزی و همینطوری نوشتم اومدم جلو. می تونیم ما هم همچین متنی تو این مایه آماده کنیم و سعی خودمون رو بکنیم که تو سایتهای پر طرفدار ایرانی ( تو خود سایت و نه تو فروم هاشون) و حتی سایتهای روزنامه های جام جم و همشری منتشر بشن.

اون مقاله های مجاری رو می تونید از اینجا (http://forum.erepublik.ir/article.zip) دانلود کنید، سایت اصلی تو ایران چیزتره.

xerxes99
09/04/12, 11:45 AM
یک گروه جمع کنیم که برن تو فروم ها تبلیغ کنن.
یکی بره مقاله رو بزنه بقیه پشت سرش بیان تایید کنن:p

mehdi_mmy
09/04/12, 12:08 PM
اقا حرفی نیست که متن طولانی باشه
من حتی میگم اگه کامل باشه بهتره ولی شما مطمئنی تو ایران هم مثل مجارستان متن های طولانی رو میخونند؟

من که میگم کسی که چیزی رو هم بدونه وحتی نو اون مطلب علاقه داشته باشه هم خیلی وقت نمیذاره چه برسه به این متن که اصلا نمیدونن چیه

یا باید لااقل انقدر قشنگ شروع بشه که بخوان یه چند خطی بخونند
و بعد تو هر چند خط یه مطلب خیلی جالب از بازی گفته بشه که خواننده مشتاق بشه که چند خط دیگه هم ادامه بده و به همین ترتیب گوشاش مخملی بشه بشینه همه مطلب رو بخونه

ولی بازم من میگم باید یه متن کوتاه باش که در عین کوتاهی خیلی هم کامل باشه
که البته این کار نیاز به یه متخصص داره
و شاید هم من اشتباه میکنم

Return Of The Nestor
09/04/12, 03:06 PM
من با این سبک متن موافقم ... خودم هم روشی رو در نظر دارم که خیلی کم خرجه و البته ضریبش هم پایینه ولی می شه در تعداد بسیار بالا انجامش داد تا تعداد زیادی رو جذب کرد .. اگر تونستم به نتیجه برسونمش اینجا مطرح می کنم تا همه توی منطقه زندگیشون استفاده کنند

behrad kharaman
09/04/12, 04:37 PM
بابا بگید رومانی ایرانو گرفت پاشید بیایید که این غول بی شاخو دم را از وطن مجازیمون با اردنگی پرت کنیم بیرون و امپراطوری هخامنشیان را از نو باز سازی کنیم:دی

joker shadow
09/04/12, 07:47 PM
گنده جون خيلي مرسي و خيلي دستت درد نكنه! تحقيقت فوق العاده بود!!! اما يك اشكال گنده داره! اونم اينه كه ما ايراني هستيم نه مجار!
1.خيلي از ايراني ها از سايتها فقط گوگل و سايتهاي بد بد رو ميشناسن ولا غير اكثرشون هم كه فقط ميان ميچتن و ميرن
2.ما ايراني ها حوصله خوندن متن طولاني نداريم من كه خودم يك روزنامه خون حرفه اي هستم زورم مياد اين چيزي كه زدي رو بخونم! چه برسد به ملتي كه حتي كتاب درسي دانشگاهشون رو هم آكبند ميبرن ميفروشن!

abbasmirza
09/04/12, 08:19 PM
1.خيلي از ايراني ها از سايتها فقط گوگل و سايتهاي بد بد رو ميشناسن ولا غير !

حالا که اینجوریه به نظر من ببخشید روم به دیوار یه عکس بی تربیتی هم بزاریم وسطای متن تا ملت هم حال کنن هم گول بخورن بیان مقاله رو بخونن
البته یه تیتر بی تربیتی مثلا (رابطه*ی ××× ایران خانوم با آقای رومانی لبنیاتی سر کوچه) هم میشه روش گذاشت تا خوانندگان ایرانی گول بخورن و وقتی به آخراش میرسن تازه میفهمن چه ×××× خوردن و چی خوندن... :d

joker shadow
09/04/12, 08:29 PM
حالا که اینجوریه به نظر من ببخشید روم به دیوار یه عکس بی تربیتی هم بزاریم وسطای متن تا ملت هم حال کنن هم گول بخورن بیان مقاله رو بخونن
البته یه تیتر بی تربیتی مثلا (رابطه*ی ××× ایران خانوم با آقای رومانی لبنیاتی سر کوچه) هم میشه روش گذاشت تا خوانندگان ایرانی گول بخورن و وقتی به آخراش میرسن تازه میفهمن چه ×××× خوردن و چی خوندن... :d

شايد بهترين راه هم همين باشه!:d:cool::hehe: