PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح صندوق حمایت از تازه واردین

moqaniyani
15/11/03, 09:21 AM
با سلام ، میدونم که خیلیا دیشب در گروه از بحث مطلع شدن...
از اونجایی که دولتها کاری برای حمایت از تازه واردها نمی کنند بر این شدم تا طرح صندوق حمایت از تازه واردین رو اینجا مطرح کنم و خودمون از خودمون حمایت کنیم..
شرح طرح:
یک نفر که قابل اعتماد هست که میتونه از بین خودمون و یا قدیمیهایی که بهشون اعتماد داریم انتخاب می کنیم به عنوان مسئول صندوق و هر تازه واردی که به بازی میاد باید هر روز 5 سی سی برای مسئول صندوق ارسال کنه تا زمانی که جمع دونیتهای فرد به 2000 سی سی برسه و درضمن از قدیمیهای بازی هم میتونن کمک کنند ، که این 2000 هزار سی سی هر تازه وارد یکسال با روزی 5 سی سی طول میکشه...

خوب بگفته وزیر دفاع وقت 30 نفر تازه وارد یافت شده ... ;) که اگر در روز از این سی نفر 5 سی سی دریافت بشه روزی 150 سی سی تو صندوق جمع میشه و در 10 روز میشه 1500 سی سی ، درسته کمه ولی باید از یجایی شروع کرد.

الان 2 تا بحث وجود داره که دوست دارم درمورد اونها بحث کنیم و زودتر این قضیه رو راه بندازیم...

1 - مسئول صندوق کی باشه
2 - با سی سی هایی که جمع کردیم چجوری میتونیم به تازه واردها یا خودمون کمک کنیم.
3 - چجوری مبلغ صندوق رو افزایش بدیم.

برای مورد 3 نظره خودم این هست که مثلا درصدی از صندوق که خودمون مشخص میکنیم توی تجارت و دلالی استفاده بشه که سود حاصل از اون به مبلغ صندوق اضافه شه ، خودم میدونم با خرید خونه q1 با قیمت مثلا 409 و فروش اون در بازار ایران با قمیت 425 میشه 16 سی سی روی هر خونه سود کرد که اگر موافق باشید من مسئول صندوق باشم ، کاری جز ورک ، ترین و خرید و فروش برای افزایش درآمد این صندوق نخواهم کرد....

منتظر نظرات شما هستم.بیاین همینجا این صندوق رو احداث کنیم و راش بندازیم ، برای آینده ایران هم خوبه...

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

راستی برای اینکه حرف و حدیثی پیش نیاد ، یه تاپیک جدا میزایریم برای مبلغی که به مسئول صندوق اهدا میشه ... مسئول صندوق هم موظف میشه هر هفته ریز واریزیها و برداشتها رو در اون ذکر کنه...

sh.sh
15/11/03, 12:32 PM
مالیات رو حساب نکردی عزیز

moqaniyani
15/11/03, 02:00 PM
مالیات رو حساب نکردی عزیز

مالیات چی؟

sh.sh
15/11/03, 05:03 PM
خودم میدونم با خرید خونه q1 با قیمت مثلا 409 و فروش اون در بازار ایران با قمیت 425 میشه 16 سی سی روی هر خونه سود کرد

مالیات فروش خونه کیو یک رو تو بازار ایران

farid70
15/11/04, 02:58 PM
از اونجایی که اقتصاد بازی وابستگی شدیدی به تصمیمات ادمین داره ریسک این کار زیاد هست. مثلا الان تورنمنت و میشن هر ماه میده و خرید مردم از بازار زیاده، در نتیجه قیمت ها رفته بالا. حالا اگه 2 3 ماه چیزی نده و بازار راکد بشه مثل زمستون پارسال قیمتا سقوط میکنه. البته 2 کا سی سی که پول زیادی نیست که نگرانش باشید ولی روی پولهای درشت تر از این ریسکا نکنید بهتره به نظرم

moqaniyani
15/11/04, 04:28 PM
من سه تا سوال مهم پرسیدم که انتظار داشتم از این 30 تا تازه وارد حد اقل 15 تاش تو بحث شرکت کنه ، که این نشونه بدیه ، و احتمال مولتی بودن بیشتر این 30 تا تازه وارد بالا میره ...

3 تا سوال اصلی ایناست ، خواهش میکنم توی بحث شرکت کنید و نظرات و راه حل های خودتونو بگید :
1 - مسئول صندوق کی باشه
2 - با سی سی هایی که جمع کردیم چجوری میتونیم به تازه واردها یا خودمون کمک کنیم.
3 - چجوری مبلغ صندوق رو افزایش بدیم.

amirh.o.s
15/11/04, 04:36 PM
اصلى ترين طريقه مصرف كه قبلا اگر اشتباه نكنم حسين ام، زحمتش رو كشيده بود و جمع آورى مى كرد و خودش هم كمك زيادى كرد، در خصوص زمين تمرينه
يعنى كسايى كه زمين تمريناشون لول پايينه رو در اولويت قرار بديد براى كمك

princess_sepide
15/11/04, 06:20 PM
سلام
من دیشب عضو بازی شدم
از صبح کلی مقاله خوندم الان کلا هنگ کردم :d
این سی سی ها رو که بدیم بعدش چی میشه ؟ یکم بیشتر توضیح بده من متوجه نشدم :)

sh.sh
15/11/04, 06:46 PM
سلام به همه دوستان
قدیمی و جدید
شاید حرفام یکم طولانی باشه ولی از همه خواهش می کنم ک تا اخرشو بخونین
چند وقته ک حرف و صحبت سر حمایت از تازه واردها زیاد شده و طرح های خوبی هم بینشون بودن .
خیلی از قدیمی ها ی بازی خودشون اکانتاشونو فول ترین کردن و خودشونو بالا کشیدن . هممون میدونیم ک ایران با اوجش فاصله داره ولی میشه با یکم حمایت از تازه واردها و فقط تو مدت 1 سال همشونو فول ترین کنیم و اگه از همین تازه واردها حمایت کنیم خودش بهترین بیبی بوم ه و میتونیم واسه چند سال بعد جمعیت تانک های ایرانو افزایش بدیم
خواسته ی من از قدیمی تر ها اینه ک بیاین کمکی که کسی به ما نکرده رو در حق تازه واردا انجام بدیم و حمایتشون کنیم . به نظرم اکانتهایی ک بیشتر از یه سال سن دارن دیگه هیچی ک نداشته باشن 2000 سی سی رو میتونن کمک کنن
یکی از طرح های خوب این بود که بازیکنا روزی یه مبلغی رو کنار بزارن و یا بانکی تاسیس بشه و بهشون وام داده بشه
تازه واردهای عزیز بزارین رک بگم ، کسی دوست ندارخ پولش الکی هدر بره و یا به کسی کمک کنه که چند ماه بعد از بازی بره و آپ کردن زمین هاش بیهوده باشه و فقط به ادمین کمک بشه این وسط قدیمی تر ها کمک می کنن ولی از تازه وارد ها هم یه کاری میخوام ک انجام بدن . اگه میخواین بهتون کمک بشه ، به هیچ عنوان دنبال مولتی بازی نرین ک بن میشین . دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
طرح منم اینه ک اول قدیمی ها چراغو روشن کنن و بیان هرچقدر که می تونن کمک کنن و ببینیم چقدر جمع میشه و تازه واردها هم هفته ای 100 سی سی به شخصی که خودتون انتخاب می کنین بفرستین . هر کسی هم که میتونه بیشتر بفرسته تا جمع پس اندازش به 2000 سی سی برسه ، زودتر وام میگیره .
سود وامها هم بسته به سرعت باز پرداخت از 7 تا 15 درصده.
واسه ریاست صندوق هم حسین ام اگه قبول کنه ، لطف کرده.
بقیه موارد رو هم شما پیشنهاد بدین

moqaniyani
15/11/04, 08:11 PM
سلام به همه دوستان
قدیمی و جدید
شاید حرفام یکم طولانی باشه ولی از همه خواهش می کنم ک تا اخرشو بخونین
چند وقته ک حرف و صحبت سر حمایت از تازه واردها زیاد شده و طرح های خوبی هم بینشون بودن .
خیلی از قدیمی ها ی بازی خودشون اکانتاشونو فول ترین کردن و خودشونو بالا کشیدن . هممون میدونیم ک ایران با اوجش فاصله داره ولی میشه با یکم حمایت از تازه واردها و فقط تو مدت 1 سال همشونو فول ترین کنیم و اگه از همین تازه واردها حمایت کنیم خودش بهترین بیبی بوم ه و میتونیم واسه چند سال بعد جمعیت تانک های ایرانو افزایش بدیم
خواسته ی من از قدیمی تر ها اینه ک بیاین کمکی که کسی به ما نکرده رو در حق تازه واردا انجام بدیم و حمایتشون کنیم . به نظرم اکانتهایی ک بیشتر از یه سال سن دارن دیگه هیچی ک نداشته باشن 2000 سی سی رو میتونن کمک کنن
یکی از طرح های خوب این بود که بازیکنا روزی یه مبلغی رو کنار بزارن و یا بانکی تاسیس بشه و بهشون وام داده بشه
تازه واردهای عزیز بزارین رک بگم ، کسی دوست ندارخ پولش الکی هدر بره و یا به کسی کمک کنه که چند ماه بعد از بازی بره و آپ کردن زمین هاش بیهوده باشه و فقط به ادمین کمک بشه این وسط قدیمی تر ها کمک می کنن ولی از تازه وارد ها هم یه کاری میخوام ک انجام بدن . اگه میخواین بهتون کمک بشه ، به هیچ عنوان دنبال مولتی بازی نرین ک بن میشین . دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
طرح منم اینه ک اول قدیمی ها چراغو روشن کنن و بیان هرچقدر که می تونن کمک کنن و ببینیم چقدر جمع میشه و تازه واردها هم هفته ای 100 سی سی به شخصی که خودتون انتخاب می کنین بفرستین . هر کسی هم که میتونه بیشتر بفرسته تا جمع پس اندازش به 2000 سی سی برسه ، زودتر وام میگیره .
سود وامها هم بسته به سرعت باز پرداخت از 7 تا 15 درصده.
واسه ریاست صندوق هم حسین ام اگه قبول کنه ، لطف کرده.
بقیه موارد رو هم شما پیشنهاد بدین

دمت گرم که حرفت عالی بود ...خیلی ممون هستم از اینکه وقت گذاشتی و نظرت رو بیان کردی ...بنظره من هم با پولی که جمع میشه ، کمک کنیم تازه واردها زمین تمرینشون رو ببرن بالا ... خیلی عالی ... و ترتیبش و الویتش با کسیه هست که خودش زودتر از بقیه روزی 5 سی سی رو کمک کنه ...

اول سعی می کنیم مثلا همه تازه واردها رو زمین تمرینشون رو به سطح یک برسونیم ، ولی زمین تمرین هزینه زیادی داره آپدیت کردنش...هر گلد توی بازار تقریبا 294 سی سی هست برای آپدیت کردن زمین تمرین به سطح بعدیش 20 گلد نیاز داریم که 20 گلد میشه تقریبا 5880 سی سی ... یعنی برای هر تازه وارد باید این مبلغ پرداخت بشه ...

خوب من یسری قوانین میزارم برای صندوق

1 - کمک به صندوق آزاده ، هرکسی میتونه هر سی سی که میتونه کمک کنه...
2 - یه مقاله زده میشه برای صندوق که در اون واریزیها و برداشتی ها هر هفته منتشر میشه تا شبه ای درش وجود نداشته باشه و دوستان میتوانند با آندروس کردن مقاله به صندوق کمک کنن
3 - مسئول صندوق به هیچ عنوان نباید وابستگی حزبی و سمت دولتی داشته باشه که بازم شبه ای درش به وجود نیاد.
4 - اولین مسئول صندوق توسط اعضای تازه وارد انتخاب خواهد شد و از این پس هم به همین ترتیب ولی مسئول قبلی باید طرف رو تایید کنه و ضمانت کنه
5 - میزان اولیه تشکیل این صندوق باید بصورت عمومی و با جزئیات منتشر بشه

چندتا هم نظر دارم:

1 - بهتره مسئول صندوق از تازه واردین انتخاب بشه چون اونها کاری جز ترین و ورک ندارن و نسبت به قدیمی ها وقت بیشتری دارند.
2 - مسئول های بعدی هم از بین تازه واردین بعدی انتخاب میشه ولی قیلش باید ثابت شده باشه طرف مولتی نیست
3 - مسئول صندوق میتواند هر هفته 25 درصد از مبلغ صندوق را در بازار سرمایه گذاری کند و باید سودش را دوباره به صندوق اضافه کند و کتبا جزئیاتش رو منتشر کنن
4 - اول از همه تازه واردین باید ثبت نام کنند
5 - اصلا ب کیا بگیم تازه وارد ، به اونهایی که کمتر از 1 ماه میباشد که وارد بازی شدن.

توجه ، موارد بالا فقط نظر من هست ، شما هم نظر بدین و یه قانون کلی برای این صندوق رو تا آخر این هفته تصویب کنیم...لازم به ذکر است اگر کسی در مباحث شرکت نکنه و من تنها باشم ، قوانین را خودم مطرح و تصویب می کنم...پش مشارکت کنید لطفا.

Aidin
15/11/04, 09:25 PM
طرح خیلی خوبیه
ولی اگه کمکی خواستین و اینا حساب بنمایید رو ما ;)

sh.sh
15/11/04, 09:45 PM
خواهش داداش.
راجه به کمک به صندوق نوشتی ک ب روزنامه اندروس کنیم . شاید من بخوام به خودت کمک کنم و پول اندروس شخصیه و بیشتر واسه ترغیب نویسنده هاست
واسه ضمانت و تایین ریاست : کسی نمیاد نفر بعد از خودشو تضمین کنه و واسه 2 دلیل من گفتم حسین ام رئیس بشه . 1.فوق العاده دست و دلش بازه 2.قدیمیه و به فکر جتازه وارد ها ست
حسین چون تجربه داره تو این ضمینه خوبه ولی در صورتی ک وقت داشته باشه . واسه این هم ک رئیس رو از بین خودتون انتخاب کنین می تونین چند نفری رو انتخاب کنین تا پیش حسین یه مدتی به عنوان معاون کار کنن تا راه و چاه رو یاد بگیرن و بعدش صندوق به طور کامل دست خودتون باشه.
در رابطه با خرید و فروش هم میتونم یکم راهنماییتون کنم.
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1387958
این اکانت قبل از شروع همین تورنمنت آخری نزدیک 9000 گلد داشت و هفته قبل از ترنمنت قیمت رو بالا برد و همه رو فروخت و بلافاصله قیمت و پایین آورد و همه سرمایشو تبدیل به گلد کرد .اگه تو چند روز آینده آفر تخفیف واسه آپ گرید نیاد ، همین گروه قیمت بازار رو پایین میارن و دوباره تمامی سرمایشو به گلد تبدیل میکنه.
در رابطه با اینکه گفتی به کیا میشه گفت تازه وارد ، تعریف خواصی نداره ولی واسه وام دادن حتما شرایطی رو تعیین کنین.
فرض کن من الان 1 مولتی بزنم . چند روز بعدش ک شهروند بالغ شدم میتونم گلد های تو اکانتمو بفروشم و به حساب صندوق بریزم . با حساب خودت میشه 5800 سی سی و شما موظفین ک بهم وام بدین.به محض دریافت وامم هم میتونم تمامی پول رو به این اکانتم منتقل کنم و بعدش هم اکانتو پاک کنم.ب همین سادگی.ولی اگه تو حزبی فعالیت داشته باشم و واسه دریافت وام هم حزب یا ارتش و یا اکانتی ضمانتمو بکنه ، دیگه نمیشه به راحتی ... . واسه اینه ک می گم شرایطی رو معین کنین.مثلا به کسی وام بدین ک :
1.ضمانت شده باشه
2.حد اقل 2 ماه تو بازی باشه.

الان هم رو قوانین کار کنین و بعد از انتخابات یه مقاله بدیه و تو اون قدیمی ها میزان کمکی ک میتونن انجام بدن رو مشخص کنیم تا بعدش واسه میزان وام و نحوه سودش و بقیه چیزاش روش کار بشه.

moqaniyani
15/11/04, 11:21 PM
درود بر ایران و ایرانی

طرح صندوق حمایت از تازه واردین در روز 12 آبان 1394 (روز 2905 ایریپ) توسط اینجانب مطرح شد ، در گذشته صحبتهای زیادی شد در این مورد ، ولی عملی صورت نگرفت ، و خودم که یک تازه وارد هستم ، پیشنهاد اجرای این طرح توسط خوده تازه واردین را در فروم مطرح کردم ، در زیر پیش نوس قوانین این صندوق مطرح خواهد شد و 24 ساعت بعد از انتشاردر صورتی که کسی مخالفتی با قوانین زیر نداشته باشد ، بعنوان قوانین طرح صندوق حمایت از تازه واردین رسما شناخته خواهد شد.
خودم 800 سی سی را برای این صندوق در نظر خواهم گرفت ، و چون در این مدت کسی در رابطه با مسئول صندوق نظری نداده است ، و بدلیل آنکه خودم هم تازه وارد هستم و فعلا کاری جز ورک و ترین ندارم ، بصورت آزمایشی بمدت یک ماه مسئول این صندوق خواهم بود ، در صورتی که تازه واردین عزیز ، از خدمات و مسئولیت پذیری بنده شکایتی نداشته باشند 5 ماه دیگه تمدید خواهد شد.

ببینید ، این صندوق برای حمایت افرادی مثل من و شما ها درست شده ، پس خواهش می کنم توی رعایت کردن قوانین اون کوشا باشید و سعی کنید حمایتتون رو از صندوق قطع نکنید ، البته اگر 2000 سی سی کمک کنید دیگه صندوق از شما انتظار حمایت نداره ، فقط بیاد داشته باشید ، اگر این صندوق حمایت نشه ، افراد بعدی که مثل شما وارد بازی میشوند و انتظار کمک دارند ، حمایت نخواهند شد ، برای اجرای یکسری قوانین نباید حتما زور بالای سرمون باشه.

من و شما = ما ، بعنوان بنیان گذار این صندوق در تاریخ کشورمون نام برده خواهیم شد ، این کاره ما باید یک فرهنگ بشه در بازی ، و سازنده های این فرهنگ خود ما هستیم ، یک فرهنگ درست و زیبا که باعث پیشرفت افراد جامعه و در نهایت خود جامعه خواهد شد پس در زنده موندن این فرهنگ کوشا باشیم.

و یک مورد مهم دیگه ، روی سخنم با تازه واردین است : دوست عزیزم ، حالا که وارد بازی شدی ، باید بگم ، اول این بازی شاید کیم سرد بشی ولی ادامه بده و بازی رو ترک نکن ، این کشور به نیروهایی مثل شما نیازمند است ، و سعی کن مثل یسری از افراد به منافع خودت فکر نکنی ، و بدنبال حفظ و پیشرفت منافع کشورت در بازی باشی تا ایران از این وضعیت بیرون بیاد ، هدف این صندوق هم همینه.

از این پس در این پیش نویس بجای صندوق حمایت از تازه واردین از "صندوق" استفاده خواهد شد و اگر جایی اعضای صندوق بکار بردم منظورم تازه واردینی هست که در این صندوق ثبت نام کرده اند.

پیش نویس قوانین صندوق حمایت از تازه واردین

کمک به صندوق توسط شهروندهای قدیمی می تواند یا بصورت گلد و یا سی سی باشد.
مبلغ کمک به صندوق نباید در حدی باشد که موجب بن شدن مسئول صندوق شود.
هر کسی می تواند به این صندوق کمک کند.
تمامی تازه واردین باید مبلغ 2000 سی سی به این صندوق کمک کنند
تبصره 1 : در صورتی که تازه واردی توان پرداخت این مبلغ را نداشته باشد ، باید بصورت قسطی این مبلغ را به صندوق واریز نماید
تبصره 2 : مبلغ اقساط نباید از روزی 10 سی سی کمتر باشد.
تبصره 3 : تاره واردین باید اقساط خود را روزانه به مسئول صندوق دونیت نمایند.
تبصره 4 : درصورتی که تازه واردی اقساط خود را بیش از 1 هفته پرداخت نکند ، از تحت حمایت صندوق خارج میشود.
5 . در صورتی که تازه واردی ، بعد از حمایت صندوق و قبل از واریز مبلغ 2000 سی سی به صندوق ، واریزی نداشته باشد(صندوق بهش کمک کنه و زمیناش رو آپدیت کنه ، و بعد یهو خودش دیگه به صندوق کمک نکنه) ، بعد از گذشت 3 روز از تحت حمایت صندوق و هر یک از شهروندان تازه وارد خارج شده و نام آنها بعنوان متخطی و شخصی که از صندوق دزدی کرده همیشه در گزارشات هفتگی مسئول صندوق درج خواهد شد.
6 . بعد از تکیمل مبلغ واریزی (2000 سی سی) توسط افراد تازه وارد ، که 200 روز با اقساط روزی 10 سی سی بطول خواهد کشید (6 ماه) ، قوانین صندوق دیگر شامل حالشان نخواهد شد و دیگر لازم نیست مبلغی را بصورت اقساطی به صندوق واریز نمایند .
تبصره 1: در صورت تمایل شهروند تازه وارد ، میتواند به حمایت از صندوق ادامه دهد ، ولی صندوق دیگر حمایتی نسبت به او ندارد ، مگر شرایط او بحرانی باشد که در آنصورت ، مسئول صندوق می تواند تا سقف 1000 سی سی و فقط یکبار به او کمک کند.
7 . تازه واردینی میتوانند از این طرح استفاده نمایند که حد اکثر 2 ماه از ورودشان به بازی گذشته باشد.
8 . درخواست کنندگان باید با واریز اولین اقساط خود در این طرح ثبتنام کنند و الویت حمایت در این طرح با کسانی است که زدوتر ثبتنام کرده اند.
نحوه ثبتنام بدین صورت است : در خواست ثبتنام به مسئول صندوق توسط ارسال پیام در منوی بازی ارسال میشود سپس قسط اول را به مسئول صندوق دونیت می نماید و در صورتی که این 2 عمل انجام شود ، بر اساس زمان ارسال درخواست ، الویت بندی خواهند شد.
9 . حمایت صندوق بدین صورت خواهد بود :
9-1 . به ترتیب کسانی که ثبتنام کردند ، صندوق موظف خواهد بود در بالا بردن سطح زمینهای تمرینی از او حمایت کند.
9-2 . هر تازه واردی که سطح زمین تمرینیش ، بک لول ارتقاع پیدا کرد ، نوبت به نفر بعدی میرسد.
10 . زمان ثبتنام جمعه ها میباشد و تازه واردینی که قبلاً ثبتنام نکرده اند ، باید درخواستهای خود را جمعه ها برای مسئول صندوق ارسال کنند.
11 . مسئول صندوق از این پس توسط خود تازه واردین و از بین خودشان انتخاب خواهد شد.
12 . انتخاب مسئول صندوق هر 6 ماه صورت خواهد گرفت و بعد از اتمام دوره 6 ماهه مسئول صندوق باید مسئولیتش را به نفر بعد از خودش تحویل دهد.
13 . تمامی قوانین صندوق شامل حال مسئول صندوق هم میباشد.
14 . درصورتی که بعد از 3 روز خبری از مسئول صندوق نباشد و حضور او در بازی حس نشود ، تازه واردین می توانند مسئول صندوق دیگری انتخاب نمایند و با مسئول صندوق قبلی طبق این قوانین برخورد میشود.
تبصره 1 : مسئول صندوق باید قبل از غیبت بیش از 3 روز در همین تاپیک و مدیا اطلاع رسانی کند ، و مسئول صندوق موقت از بین تازه واردین انتخاب نماید و مبلغ صندوق را به مسئول موقت صندوق دونیت کند تا امور صندوق جاری بماند.تبصره 2 : بعد از بازگشت مسئول صندوق تبصره 1 همین قانون ، مسئول موقت باید مبلغ صندوق را بازگرداند و تمامی ریز واریزی ها و برداشتها در همین تاپیک منتشر شود ، در غیر اینصورت همانند بند 4 تبصره 4 با او برخورد خواهد شد و هیچ مبلغی به او نباید دونیت شود.
15 . در صورتی که تازه واردی قرار است بیش از 3 روز از بازی خارج شود و حضور نداشته باشد ، باید این مورد را به مسئول صندوق اطلاع دهد و مسئول صندوق این موضوع را از طریق همین تاپیک و در مدیا اعلام کند و فرد مورد نظر بعد از بازگشت می تواند اقساط خود را ادامه دهد.
تبصره 1 : درصورت عدم بازگشت کاربر بعد از مدت زمان ذکر شده توسط خودش که قبلا این موضوع را طبق قانون همین بند اعلام کرده باشد ، همانند بند 4 با او رفتار خواهد شد و صندوق باید حمایت خود را از او صلب کند.
تبصره 2 : در صورت امکان حمایت صندوق از این کاربر وجود خواهد داشت که اقساط عقب افتاده خود را به صندوق واریز نماید.
16 . درصورتی که تازه وادردین از عملکرد مسئول صندوق راضی باشند و با آرای 51% افرادی که در صندوق ثبتنام کرده اند می توانند از او صلب مسئولیت کرده و مسئول صندوق دیگری را طبق قوانین انتخاب نمایند.
تبصره 1 : اسامی اعضای تازه وارد باید توسط مسئول صندوق در این تاپیک به همراه آدرس پروفایل هر هفته منشتر شود.
تبصره 2 : رای خود مسئول صندوق در این قانون ارزشی ندارد و در زمان شکایت از او تمامی تازه واردین ثبت نام شده به جزاو حکم کلیت پیدا می کنند.
17 . مسئول صندوق بجز ورک و ترین زدن و رسیدگی به امور تازه واردین نباید فعالیت حزبی یا دولتی و یا هردو را انجام دهد.
18 . مسئول صندوق نباید در طول مدت سمت خود عضو حزب باشد.
19 . مسئول صندوق نباید در طول مدت سمت خود در دولت سمتی داشته باشد.
20 . مسئول صندوق باید هر جمعه درخواستهای ثبتنامی را رسیدگی و در این تایپیک و مدیا منتشر نماید.
21 . مسئول صندوق باید تمام جزئیات واریزی ها و برداشتیها را هر 5 شنبه در همین تایپیک و در مدیا منتشر نماید.
22 . مسئول صندوق هیچوگونه دخل و تصرفی در مبلغ صندوق ندارد و نخواهد داشت و فقط از مبالغ صندوق باید در راستای حمایت از تازه واردین استفاده شود و در صورت مشاهده و ثابت شدن تخلف وی ، همانند بند 4 و تبصره 4 این قوانین با او رفتار خواهد شد.
23 . مسئول صندوق بعد از 10 روز از گذشت سمت خود می تواند درصورت تمایل حداکثر تا 20 % از مبلغ صندوق را درصورت داشتن علم کافی در این زمینه ، در بازار سرمایه گذاری نماید و سود حاصل از آن را به صندوق اضافه کند ، در صورتی که بعد از 7 روز از سرمایه گذاری سودی حاصل نشود باید مبلغ سرمایه گذاری شده را به صندوق طی اقساط 2 ماهه پس دهد همچنین او موظف است قبل از سرمایه گذاری ، این مورد را در این تایپیک و در مدیا همراه با جزئیات مطرح نماید.
24 . مسئول صندوق در صورت عدم تمایل به ادامه بازی و یا ادامه سمت خود بعنوان مسئول صندوق ، باید 24 ساعت قبل از کناره گیری در این تایپیک و در مدیا اعلام نماید و اعضای تازه وارد یکی از تازه واردین را که در این صندوق ثبتنام کرده است را بعنوان مسئول صندوق موقت انتخاب کرده و مسئول قبلی باید تمامی مبالغ صندوق را بعد از انتساب مسئول جدید ، به مسئول جدید دونیت کند و تمامی جزئیات واریز و برداشتها را این تاپیک و مدیا منتشر نماید و در صورت کشف شدن موردی که نشان دهنده تخلف وی از قوانین یافت شود طبق قوانین با او برخورد خواهد شد.
25 . مسئول صندوق در صورت اتمام دوره 6 ماهه تا انتساب مسئول بعدی باید صبر نماید و بعد از آن مانند بند 24 عمل کند.
26 . مسئول صندوق نمی تواند بصورت متوالی این سمت را ادامه دهد.
27 . مسئول صندوق بعد از انتساب ، ابتدا یک ماه بصورت آزمایشی باید انجام وظیفه نماید و در صورت تمایل اعضای صندوق میتواند به سمت خودش تا 5 ماه ادامه دهد.

این قوانین در 27 بند و 11 تبصره بصورت پیش نویس برای رای گیری و تصویب در این تاپیک قرار میگیرد ، در صورتی که 24 ساعت بعد از انتشار این قوانین مخالفتی در بندها و تبصره های این قوانین وجود نداشته باشد ، این قوانین به عنوان قوانین اصلی صندوق حمایت از تازه واردین شناخته شده است و تمامی اعضای صندوق که ثبتنام می کنند باید این قوانین را اجرا نمایند.

من خودم 800 سی سی برای صندوق گذاشتم کنار ... به امید روزی که این مورد در بازی فرهنگ شده باشد و دیگر تازه واردها نگارن رشدشون توی بازی نباشن و به امید ایرانی قدرتمند و قوی .

mohamadrezaaa
15/11/04, 11:48 PM
به نظر من نظر sh sh خیلی خوبه چنوقت پیش نیک اندیش نامی هم به اسم بانک میهنی اینو مطرح کرد . به هر حال اگر یه پولداری مسعولیت رو بگیره خیلی بهتره چون هم راه های پولدراوردنو بلده هم این پولا براش پولی نیست که یه بلایی سرش بیاد :D .. ما از این جیبمون در اریم روزی پنج تا سی سی اخه به کجا میرسه صد ها سال طول میکشه تازه اگه این وسط یکی مولتی در نیادو همه رو بالا نکشه :D

moqaniyani
15/11/05, 12:10 AM
به نظر من نظر sh sh خیلی خوبه چنوقت پیش نیک اندیش نامی هم به اسم بانک میهنی اینو مطرح کرد . به هر حال اگر یه پولداری مسعولیت رو بگیره خیلی بهتره چون هم راه های پولدراوردنو بلده هم این پولا براش پولی نیست که یه بلایی سرش بیاد :D .. ما از این جیبمون در اریم روزی پنج تا سی سی اخه به کجا میرسه صد ها سال طول میکشه تازه اگه این وسط یکی مولتی در نیادو همه رو بالا نکشه :D

باید از یجایی شروع کرد ... من از خودت 12000 سی سی خریدم ، پس برای من هم چیزی نیست ... همچنین اجباری هم نیست ، هر تازه واردی خواست میتونه ثبنام کنه...

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

خواهش داداش.
راجه به کمک به صندوق نوشتی ک ب روزنامه اندروس کنیم . شاید من بخوام به خودت کمک کنم و پول اندروس شخصیه و بیشتر واسه ترغیب نویسنده هاست
واسه ضمانت و تایین ریاست : کسی نمیاد نفر بعد از خودشو تضمین کنه و واسه 2 دلیل من گفتم حسین ام رئیس بشه . 1.فوق العاده دست و دلش بازه 2.قدیمیه و به فکر جتازه وارد ها ست
حسین چون تجربه داره تو این ضمینه خوبه ولی در صورتی ک وقت داشته باشه . واسه این هم ک رئیس رو از بین خودتون انتخاب کنین می تونین چند نفری رو انتخاب کنین تا پیش حسین یه مدتی به عنوان معاون کار کنن تا راه و چاه رو یاد بگیرن و بعدش صندوق به طور کامل دست خودتون باشه.
در رابطه با خرید و فروش هم میتونم یکم راهنماییتون کنم.
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1387958
این اکانت قبل از شروع همین تورنمنت آخری نزدیک 9000 گلد داشت و هفته قبل از ترنمنت قیمت رو بالا برد و همه رو فروخت و بلافاصله قیمت و پایین آورد و همه سرمایشو تبدیل به گلد کرد .اگه تو چند روز آینده آفر تخفیف واسه آپ گرید نیاد ، همین گروه قیمت بازار رو پایین میارن و دوباره تمامی سرمایشو به گلد تبدیل میکنه.
در رابطه با اینکه گفتی به کیا میشه گفت تازه وارد ، تعریف خواصی نداره ولی واسه وام دادن حتما شرایطی رو تعیین کنین.
فرض کن من الان 1 مولتی بزنم . چند روز بعدش ک شهروند بالغ شدم میتونم گلد های تو اکانتمو بفروشم و به حساب صندوق بریزم . با حساب خودت میشه 5800 سی سی و شما موظفین ک بهم وام بدین.به محض دریافت وامم هم میتونم تمامی پول رو به این اکانتم منتقل کنم و بعدش هم اکانتو پاک کنم.ب همین سادگی.ولی اگه تو حزبی فعالیت داشته باشم و واسه دریافت وام هم حزب یا ارتش و یا اکانتی ضمانتمو بکنه ، دیگه نمیشه به راحتی ... . واسه اینه ک می گم شرایطی رو معین کنین.مثلا به کسی وام بدین ک :
1.ضمانت شده باشه
2.حد اقل 2 ماه تو بازی باشه.

الان هم رو قوانین کار کنین و بعد از انتخابات یه مقاله بدیه و تو اون قدیمی ها میزان کمکی ک میتونن انجام بدن رو مشخص کنیم تا بعدش واسه میزان وام و نحوه سودش و بقیه چیزاش روش کار بشه.

بازم ممنون هستم ازتون ، از اینکه وقتتون رو در اختیار ما میزارید. ... متاسفانه بعد از پست پیش نویس قوانین ، پست شمارو خوندم و حتما مواردی که گفتید بررسی میشه و پیش نویس را اصلاح خواهم کرد...موفق باشید.

Poya97
15/11/05, 08:45 AM
من كلا با هر نوع حمايتي موافقم

sh.sh
15/11/05, 02:33 PM
دو ماه زمان کمیه واسه این ک طرف تو تازه واردین قرار بگیره . به نظرم شما هم در اکانتاتونو تخه کنین و 1 اکانت جدید درست کنین . علت این کار هم اینه ک بتونین استارتر پک رو بخرین (25تومنه) خسیسی هم نکنین چون همتونن این پولو دارین و امتیازات زیادی داره
شرایطی هم ننوشتی واسه متقاضیان.فقط گفتی ک کمتر از 2 ماه سن داشته باشن ک 90 % مولتی ها رو شامل میشه
شرایط باز پرداخت رو هم ننوشتی
یه مورد دیگه هم ک الان یادم اومد اینه ک اگه به شما گلد یا سی سی زیادی دونیت بشه حتما حتما حتما بن میشی از طرف ادمین .

mohamadrezaaa
15/11/05, 02:51 PM
ن استارتر پک رو بخرین (25تومنه) خسیسی هم نکنین چون همتونن این پولو دارین و امتیازات زیادی داره

چی هست میشه بیشتر توضیح بدی ؟ من الان زمین تمرین اولیم لول سه شده حیفه از اول بیام :(

sh.sh
15/11/05, 04:04 PM
استارتر پک تو 24 ساعت اولی ک اکانتتو شروع می کنی میتونی بخریش .
30 تا گلد داره و یکم چرندیا ته دیگه ک مهمترینشون همون گلداست و امتیازی ک به وفاداریت ادمین میده واسه خرید استارتر پک.5 یورو قیمتشه
اگه زمین تمرین اولتو تا لول 3 بالا بردی ، بازم میصرفه واست.تا لول 20 ک بالا بیای 20 تا گلد داری و با خرید استارتر پک میشه 50 تا ک با اومدن تخفیف میتونی زمیناتو بالا ببری.
بازم این نظر منه و با قدیمی ها مشورت کن . با دکتر سیاوش حتما مشورت کن و خودت تصمیم بگیر

moqaniyani
15/11/05, 06:33 PM
دو ماه زمان کمیه واسه این ک طرف تو تازه واردین قرار بگیره . به نظرم شما هم در اکانتاتونو تخه کنین و 1 اکانت جدید درست کنین . علت این کار هم اینه ک بتونین استارتر پک رو بخرین (25تومنه) خسیسی هم نکنین چون همتونن این پولو دارین و امتیازات زیادی داره
شرایطی هم ننوشتی واسه متقاضیان.فقط گفتی ک کمتر از 2 ماه سن داشته باشن ک 90 % مولتی ها رو شامل میشه
شرایط باز پرداخت رو هم ننوشتی
یه مورد دیگه هم ک الان یادم اومد اینه ک اگه به شما گلد یا سی سی زیادی دونیت بشه حتما حتما حتما بن میشی از طرف ادمین .

برای این مشکلاتی که گفتی ، چه راه حلهای وجود داره ... یکیش میتونه همون خرید استارتر پک باشه که ادمین برای دونیت صندوق بنت نکنه و منظورت از شرایط باز پرداخت چیه ... ؟یکم بیشتر موضوع رو بشکافی ممنونت میشم.

hasanjp
15/11/05, 07:01 PM
این نظر چه طوری هستش

اگر محصولی را با قیمتی که می خواهی هر هفته بگیری در بازار به فروش بذاری تا اون های که می خواهن کمک کنن بیان خرید کنن

و اون های هم که می خواهن پول بیشتری بدن محصول گران تری بذاری

moqaniyani
15/11/05, 07:09 PM
مرسی حسن جان ، بنظرم فکر خوبی میتونه باشه ...
فکر کنم بشه اقساط اعضای صندوق هم به این شکل درستش کرد ، یعنی توی بازار جنسی رو هم اندازه اقساط که 10 سی سی هست ، مسئول صندوق قرار بده و خوده کسی که عضو صندوق هست اون رو بخره ... میشه از غذا استفاده کرد که مورد نیازشه...
نظرتون در این باره چیه ...؟ آیا بازم ادمین بن میکنه...!؟

Aidin
15/11/05, 07:15 PM
والا بازار اصولا بهتر از دونیت هستش اما بازهم ادمین کنترل بازار رو هم داره و میتونه ببینه چه خبره ولی خوب ریسکش کمتر از دونیت هستش مخصوصا اگه افراد مختلف بیان اینکار رو انجام بدن

sh.sh
15/11/05, 07:41 PM
شما به تازه اردها وامهایی میدین ک زمیناشونو آپ کنن . چطوری میخواین پول رو پس بگیرین تا بتونین به کس دیگه ای وام بدین؟
مثلا به یکی ک وام میدین طرف ظرف مدت 4 ماه پولو با سودی ک مشخص می کنین پس میده
واسه جلوگیری از این جریان بن شدم هم از ادمین خرید کنین یا خرید کنین ک بازم طرف باید مالیات رو بده
یکی از دلایلم واسه این ک قدیمی ها رئیس باشن هم همینه ک اونا با این دوزار پول بن نمیشن.

moqaniyani
15/11/05, 09:38 PM
ازت خیلی ممنونم sh.sh ، از تمام رهنماییهات...

سخنی با دوستان دیگه :

11 روزه اومدم توی این بازی و به لطف پارسا تونستم راه شناختن افراد رو توی این بازی بفهمم ... توی این بازی خیلیها دم از باهم بودن میزنن و گاهی تا دم دمهای صبح بیدارن و اظهار دارن که مهم "باهم بودن" توی این بازی است ، ولی معنی و مفهوم واقعی باهم بودن رو میدونید از کیا یاد گرفتم...

از کسایی که شاید خیلیهاتون خبر ندارید که اونا هم وجود دارن ، کسانی که دلشون واقعا برای ایران میسوزه و دنبال قوی کردن اکانت خودشون نیستن ، اونا دوست دارن همه باهم پیشرفت کنن ... معنی واقعی باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم که بدونه اینکه توی گروه یا بحث شرکت کنه ، جز انرژی مثبت دادن ، راه حلهای خوب و حمایت کردن اونم توی پی وی ، بدونه اینکه کسی بفهمه کسی هست که به فکرشونه یاد گرفتم ، کسی که بدونه هیچ منت و چشم داشتی ، پا به پای من برای طرح نظر داده ، پشتم بوده و به جز جمله "ادامه بده ، کارت خوبه ، من باهتم" چیزه دیگه ای نداده ، بعضی وقتها از خودم خجالت میکشم ، شرم میکنم که یه شهروند از شهروندهای ایرانم ، میدونید چرا ، چون خیلیها معنی و مفهوم اتحاد رو نمی دونند ، چون همه دم از معرفت و رفاقت و باهم بودن میزنن ، اما فقط 2 الی 3 نفرشون هستن که واقعا پشتتن و کمکت میکنن.
معنی ومفهوم واقعی باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم ، با اینکه تازه به بازی اومده بودم حاضر بود 12000 سی سی رو بدونه هیچ چشمداشتی بهم بده و در ازای اون چیزی ازم طلب نکنه ، اونم مثل من تازه وارده ، از من زودتر اومده تو بازی ... تازه واردها میدونن 12000 سی سی درآوردنش چقدر سخته ...
معنی و مفهوم باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم که وقتی احساس کرد به نظرش ، به راهنماییهاش احتیاج دارن ، دریغ نکرد و بدونه هیچ منتی تجربیات و راهنماییهاشو در اختیار ما قرار داد تو همین تاپیک.

بهتر نیست کمی خجالت بکشیم ، انتظار داریم یکی بیاد و همه چیرو درست کنه و ماهم بشینیم فقط شعار بدیم ...
وقتی یه حرکتی که هم به نفع خودمونه ، هم به نفع کشورمونه آغاز میشه ، بجای اینکه نظر و پیشنهاد سازنده ای بدیم تا شاید این حرکت بجایی برسه ، چوب لای چرخش کنیم ، یا با حرفهای بیمورد روحیه شون رو خراب کنیم ...حداقل کاری انجام نمیدید ، برای حل مشکل ، راه حلی نمیدید ، حتی حاضر نیستید 1 دقیقه بشینید و برای حل مشکل خودتون فکر کنید ، حداقلش روحیه بقیه رو خراب نکنید ، خیرتون به کسی نمیرسه ، حداقل شرتون نرسه ...

میشناسم کسی رو که تازه پاشو از دست داده و از کمر به پایین فلجه ، داره با شما بازی می کنه ، ولی اونقدر مرد هست که از همون بدو ورودش داره برای شناسایی مشکلات ایران و شما ها تلاش میکنه با اینکه سنی هم نداره ، ولی طرز فکرش مثل یسری از افراد نیست...(ببخش منو نمیخواستم بگم) ، میدونید مثل اون سری از افراد که دم از مشکلات ایران میزنن ولی کاری نمیکنن منو یاد چی میندازه ، داستان اون موشه که توی مزرعه بود ، همون که یروز مزرعه دار تله موش میاره توی مزرعش ، همون موشه که میره به بقیه حیوانات مزرعه میگه مزرعه دار یه تله موش آورده ، و همشون میگن به ما مربوط نیست مشکل خودته ... کی میخوایم بزرگ بشیم ، کی میخوایم معنی این بیت از شعر رو که روی سر در سازمان ملل هست رو با تمام وجودمون بفهمیم

بنی آدم اعضای یکدیگرند
که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار

تو کز محنت دیگران بی غمی
نشاید که نامت نهند آدمی

امیدوارم بعد از این تاپیک ، یاد بگیریم چجوری باید باهم باشیم!!! نه فقط توی دنیای مجازی ، حتی واقعی...:(

شاید تعدادشون کم باشه ، ولی با تمام وجودم به وجودشون توی این بازی افتخار میکنم ...

sh.sh
15/11/05, 10:09 PM
خواهش داداش
وظیفست بخدا . در واقع با کمک به شما من دارم به آینده ایران کمک می کنم

یه کمک دیگه هم از دستم بر میاد واسه همه تازه واردها
کسی رو میشناسم ک حاضره واسه هر روز کار 111 سی سی پرداخت کنه و از اون جنتل من های واقعیه و حساب کردم با این کارش ، سود که نمی بره هیچ ، هفته ای 50کا سی سی هم از جیب خرج می کنه و یکی از کسایی بود ک 1 دنیا بهم کمک کرد
شاید باورتون نشه ولی من با همین پول تونستم امروز فول ترین بشم ک قدیمی ها میدونن شاهکاره (من فقط استارتر پک خریدم)
اگه خواستین پیشش کار کنین ؛ تو بازی بهم پیام بدین
اسمم هم شهابه

Aidin
15/11/05, 10:47 PM
ازت خیلی ممنونم sh.sh ، از تمام رهنماییهات...

سخنی با دوستان دیگه :

11 روزه اومدم توی این بازی و به لطف پارسا تونستم راه شناختن افراد رو توی این بازی بفهمم ... توی این بازی خیلیها دم از باهم بودن میزنن و گاهی تا دم دمهای صبح بیدارن و اظهار دارن که مهم "باهم بودن" توی این بازی است ، ولی معنی و مفهوم واقعی باهم بودن رو میدونید از کیا یاد گرفتم...

از کسایی که شاید خیلیهاتون خبر ندارید که اونا هم وجود دارن ، کسانی که دلشون واقعا برای ایران میسوزه و دنبال قوی کردن اکانت خودشون نیستن ، اونا دوست دارن همه باهم پیشرفت کنن ... معنی واقعی باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم که بدونه اینکه توی گروه یا بحث شرکت کنه ، جز انرژی مثبت دادن ، راه حلهای خوب و حمایت کردن اونم توی پی وی ، بدونه اینکه کسی بفهمه کسی هست که به فکرشونه یاد گرفتم ، کسی که بدونه هیچ منت و چشم داشتی ، پا به پای من برای طرح نظر داده ، پشتم بوده و به جز جمله "ادامه بده ، کارت خوبه ، من باهتم" چیزه دیگه ای نداده ، بعضی وقتها از خودم خجالت میکشم ، شرم میکنم که یه شهروند از شهروندهای ایرانم ، میدونید چرا ، چون خیلیها معنی و مفهوم اتحاد رو نمی دونند ، چون همه دم از معرفت و رفاقت و باهم بودن میزنن ، اما فقط 2 الی 3 نفرشون هستن که واقعا پشتتن و کمکت میکنن.
معنی ومفهوم واقعی باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم ، با اینکه تازه به بازی اومده بودم حاضر بود 12000 سی سی رو بدونه هیچ چشمداشتی بهم بده و در ازای اون چیزی ازم طلب نکنه ، اونم مثل من تازه وارده ، از من زودتر اومده تو بازی ... تازه واردها میدونن 12000 سی سی درآوردنش چقدر سخته ...
معنی و مفهوم باهم بودن رو از کسی یاد گرفتم که وقتی احساس کرد به نظرش ، به راهنماییهاش احتیاج دارن ، دریغ نکرد و بدونه هیچ منتی تجربیات و راهنماییهاشو در اختیار ما قرار داد تو همین تاپیک.

بهتر نیست کمی خجالت بکشیم ، انتظار داریم یکی بیاد و همه چیرو درست کنه و ماهم بشینیم فقط شعار بدیم ...
وقتی یه حرکتی که هم به نفع خودمونه ، هم به نفع کشورمونه آغاز میشه ، بجای اینکه نظر و پیشنهاد سازنده ای بدیم تا شاید این حرکت بجایی برسه ، چوب لای چرخش کنیم ، یا با حرفهای بیمورد روحیه شون رو خراب کنیم ...حداقل کاری انجام نمیدید ، برای حل مشکل ، راه حلی نمیدید ، حتی حاضر نیستید 1 دقیقه بشینید و برای حل مشکل خودتون فکر کنید ، حداقلش روحیه بقیه رو خراب نکنید ، خیرتون به کسی نمیرسه ، حداقل شرتون نرسه ...

میشناسم کسی رو که تازه پاشو از دست داده و از کمر به پایین فلجه ، داره با شما بازی می کنه ، ولی اونقدر مرد هست که از همون بدو ورودش داره برای شناسایی مشکلات ایران و شما ها تلاش میکنه با اینکه سنی هم نداره ، ولی طرز فکرش مثل یسری از افراد نیست...(ببخش منو نمیخواستم بگم) ، میدونید مثل اون سری از افراد که دم از مشکلات ایران میزنن ولی کاری نمیکنن منو یاد چی میندازه ، داستان اون موشه که توی مزرعه بود ، همون که یروز مزرعه دار تله موش میاره توی مزرعش ، همون موشه که میره به بقیه حیوانات مزرعه میگه مزرعه دار یه تله موش آورده ، و همشون میگن به ما مربوط نیست مشکل خودته ... کی میخوایم بزرگ بشیم ، کی میخوایم معنی این بیت از شعر رو که روی سر در سازمان ملل هست رو با تمام وجودمون بفهمیم

بنی آدم اعضای یکدیگرند
که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار

تو کز محنت دیگران بی غمی
نشاید که نامت نهند آدمی

امیدوارم بعد از این تاپیک ، یاد بگیریم چجوری باید باهم باشیم!!! نه فقط توی دنیای مجازی ، حتی واقعی...:(

شاید تعدادشون کم باشه ، ولی با تمام وجودم به وجودشون توی این بازی افتخار میکنم ...
دیگه اینجوری هم که شما فکر میکنی نیست :|

moqaniyani
15/11/05, 10:55 PM
دیگه اینجوری هم که شما فکر میکنی نیست :|

خیلی بدتر از ایناست باید یه تلنگری به خودمون بزنیم.

sh.sh
15/11/05, 10:57 PM
این رو هم بگم راجه به کار که اگه شما هر روز کار کنین و روزی 1 مرتبه اضافه کار بزنین حقوقتون به 187 میرسه

Albus
15/11/06, 01:20 AM
سلام

شرمنده بابت تاخیر یه مقداری سرم شلوغ بود

واقعا طرحی هست که روش فکر شده و بنیه خیلی قوی و پایداری داره و میشه روش مانور داد و بهترین روش ارائه رو براش تعیین کرد

من چندسال قبل طرح های ترکیه و آمریکا رو برای تازه واردها یکم زیر نظر گرفتم ولی چون ایران بیبی بوم نداشت نمیشد به هیچکدوم ترتیب اثر داد ، الان با طرح شما میشه خیلی کارهای خوب و پیشرفته ای کرد

اینایی که میگم نظرات من بعد از خوندن همه مباحث این تاپیک هست

تعدادی از تازه واردین عزیز هنوز شهروند بزرگسال (نوعی درجه بندی در بازی) نشدن و دونیت براشون مقدور نیست

پیشنهادات من اینها هستن

هر روز یک مقاله توسط مسئول صندوق زده بشه ، تازه واردین عزیز بسته به میزان تواناییشون یکی از 3 گزینه اندوروس رو انتخاب کنن و مقاله رو اندوروس کنند ، مبلغی که اهدا کردند به عنوان پرداخت اون روز اونها ثبت میشه و خوبی این کار اینه که 10 سال بعد هم لینک روزنامه رو باز کنی باز مشخصه کی تو چه تاریخی چه مقداری اهدا کرده

اجباری نیست که هر تازه واردی حتما هر روز پرداختی داشته باشه یا مثلا بیشتر از یک هفته بدون پرداخت نمونه ، نه! هدف ما تحت فشار گذاشتن تازه وارد نیست بلکه کمکه
بستگی به خودش شخص داره که کی و چه زمانی چه مبلغی بخواد دونیت کنه

زمانی که پس انداز تازه وارد به میزان 1000 ریال شد ، میتونه به اندازه 2 برابر این مقدار از صندوق کمک بگیره فقط و فقط برای آپدیت کردن زمین تمرین هاش

این مقدار اولیه هست و هرچه پس انداز بیشتر باشه مقدار کمکی که میگیره بیشتر خواهد بود

شرط لازم برای گرفتن این کمک اینه که ایشون برای هر زمین تمرینی که درخواست کمک دارن ، حداقل یک لولش رو قبلا خودشون آپگرید کرده باشن ، اینجوری ریسک مولتی بودنشون از بین میبره و این روش قبلا توی ترکیه اجرا میشد
همچنین رییس ارتششون هم ضمانتشون رو میکنه

برای هر مقاله ای که زده میشه ، قدیمی ها میتونن کمک های خودشون رو به نفع تازه واردها به صندوق دار دونیت کنن و میزان این کمک ها هر بار توی همون مقاله درج میشه ، از اون جایی که این کمک ها تقریبا چندین برابر اهداهای خود تازه واردها میشه ، هزینه کمک بلاعوض به تازه واردین تامین میشه و نیازی نیست که تازه وارد حتما به میزان مبلغ دریافتیش پولی برگردونه یا حتی سودی هم بازپرداخت کنه

هدف از اون پرداخت های کم روزانه و رسیدن به 1000 ریال هم اینه که تازه وارد خودش توی کار مشارکت داشته باشه و علاوه بر اینکه کسی نمیتونه بعدا سرش منتی بذاره ، این وام بلاعوض در قبال تلاش و مشارکت اجتماعی و اقتصادی خودش باشه و چیزی باشه که احساس کنه براش زحمت و انتظار کشیده (که خودش باعث افزایش انگیزه و شیرینی بازی میشه ) نه پولی بادآورده

ضمنا مهم ترین شرط هم عدم آلوده شدن تازه وارد به بحث مولتی بازی باشه

Mr.Mahv
15/11/06, 02:02 AM
طرحت خیلی خوبه !!!

آلبوس مگه محدویت لولی نداره اندورس ؟ یا محدودیت بالغ شدن داره ؟

sh.sh
15/11/06, 02:14 AM
اتفاقا الان میخواستم بهت نامه بدم واسه ریاست صندوق ک خودت اومدی اینجا
واسه پول دریافتی ، ب نظرت 2000 کم نیست؟کمتر از 7 گلد میشه
یعنی مثلا زمین تمرین 1 اگه طرف لول 2 رو خودش اپ گرید کنه و بخواد بالا ببره باید 50 تا گلد داشته باشه ک ما داریم 7 تا بهش کمک می کنیم
نظرت چیه ک لول 2(یعنی 20گلد)رو صندوق کمک کنه و لول 3 رو خود شخص و لول 4 رو صندوق؟
واسه جابجایی پول ه اندروس رو مطرح کردین ک واسه تازه واردها عالیه ولی بازیکنای قدیمی چ کنن؟اونا ک اولش واسه موجودی اول صندوق زیاد کمک می کنن ک با اندروس نمیتونن کمک کنن.پس باید شخصی رو مشخص کنیم واسه کمک قدیمی ها و مثلا خود میلاد هم واسه جدید ها

moqaniyani
15/11/06, 02:24 AM
دست مریزا آلبوس جان (مریزا رو نمی دونم درست نوشتم یا نه)

نظرات خیلی خوبی دادی ، ببخشید ،سلام ، آلبوس دامبلدور عزیز ، خیلی منتظر شرکت شما در این بحث بودم ، و خیلی خوشحالم از اینکه نظر خودتون رو بیان کردید ، و باید بگم خیلی هم ایده خوبی است ، فقط یک مسئله است ، اون بخشش که گفتید قدیمیا مبالغ بیشتری رو به مسئول صندوق دونیت کنند ، اونجا موضوع بن شدن مطرح میشه ، اگر مسئول صندوق از خوده تازه واردین باشه خیلی احتمال بن شدن میره بالا و همینطور باید چاره ای برای این موضوع مطرح کرد که اگر مسئول صندوق از قدیمیها انتخاب بشه ، اومدیم و اون قدیمی مدتی نبود ، اونوفت چیکار کنیم...؟البته الان بیدارم تا طرح رو پخته تر کنم با کمک دوستانی مثل شما ... همین الانم که تایپ می کنم ، راه حلهایی هم به ذهنم رسیده...! من برم یه جمع بندی بکنم...بازم منتظر نظرات سازنده همه دوستان کماکان هستم.

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

اتفاقا الان میخواستم بهت نامه بدم واسه ریاست صندوق ک خودت اومدی اینجا
واسه پول دریافتی ، ب نظرت 2000 کم نیست؟کمتر از 7 گلد میشه
یعنی مثلا زمین تمرین 1 اگه طرف لول 2 رو خودش اپ گرید کنه و بخواد بالا ببره باید 50 تا گلد داشته باشه ک ما داریم 7 تا بهش کمک می کنیم
نظرت چیه ک لول 2(یعنی 20گلد)رو صندوق کمک کنه و لول 3 رو خود شخص و لول 4 رو صندوق؟
واسه جابجایی پول ه اندروس رو مطرح کردین ک واسه تازه واردها عالیه ولی بازیکنای قدیمی چ کنن؟اونا ک اولش واسه موجودی اول صندوق زیاد کمک می کنن ک با اندروس نمیتونن کمک کنن.پس باید شخصی رو مشخص کنیم واسه کمک قدیمی ها و مثلا خود میلاد هم واسه جدید ها

دقیقا منم همین سوالها برام پیش اومد شاهین جان ، و موضوع بعدیش عدم حضور مسول صندوقه ، همنو فرد قدیمی ، اگر مدتی نباشه ، اونوقت چطور میشه ، تا بیایم مسئول بعدی رو پیدا کنیم موضوع پیچیده میشه و موضوع بعدی ، یک تازه وارد شاید نتونه خودش زمینش رو لول 1 بکنه و درضمن از کجا بفهمیم زمینش رو قبلا خودش ارتقا داده یا نه ...

Albus
15/11/06, 02:30 AM
خوب نیست که در ابتدای کار مسئولیت صندوق با تازه واردها باشه

باید تعدادیشون کنار مسئول باشن تا تجربه شخصیشون کمی بیشتر بشه

جدای از مزیت دونیتی که یک قدیمی تر داره ، تجربش باعث میشه تا اگه اتفاق های پیش بینی نشده ای هم افتاد بتونه در سریعترین زمان بهترین واکنش رو نشون بده

در مورد اینکه 2000 ریال کمک کم هست هم من نگفتم که این مقدار کمک بشه ، گفتم کف میزانی که یک تازه وارد میتونه پس از پس انداز درخواست کمک بکنه 1000 ریال هست تا مدتی مشارکت داشته باشه

وگرنه مثلا کسی که 50 گلد نیاز داره ، صبر میکنه تا پس اندازش بره بالاتر و مبلغ بیشتری رو به عنوان کمک دریافت کنه

روال طبیعی همه ی کارها هم اینه که برای نفع بیشتر تلاش و انتظار بیشتری هم نیازه

مثلا اگه کسی به طور مثال توی چهار ماه (که توی بازی خیلی زود میگذره) مبلغ 5000 ریال پس انداز کرده باشه ، میتونه 10000 ریال کمک بگیره

میشه مقدار دریافت کمک به ازای پس انداز رو نسبتش رو تغییر داد اما به این هم توجه کنید که طوری نشه که صندوق کمبود بودجه بیاره و تازه واردها بعد از کلی پس انداز پولی نمونه تا بهشون کمک کنیم

sh.sh
15/11/06, 02:33 AM
شاهین کیه؟
همه زمین تمرین ها از لول 1 شروع میشه .یعنی لول 1 هست و نیازی به ارتقا ب لول 1 نداره.زمین تمرین ها به ترتیب به این میزان گلد واسه ارتقا نیاز دارن.
20-70-170
یعنی اگه از لول 1 بخواین به لول 4 برسونینش باید در کل 170 گلد داشته باشین و اگه از لول 2 به 3 باید 50 گلد داشته باشین
آلبوس معمولا همیشه هست . اونجوری نیست ک 24 ساعته آنلاین باشه ولی هر روز سر میزنه ب اریپ.

Albus
15/11/06, 02:38 AM
دقیقا منم همین سوالها برام پیش اومد شاهین جان ، و موضوع بعدیش عدم حضور مسول صندوقه ، همنو فرد قدیمی ، اگر مدتی نباشه ، اونوقت چطور میشه ، تا بیایم مسئول بعدی رو پیدا کنیم موضوع پیچیده میشه و موضوع بعدی ، یک تازه وارد شاید نتونه خودش زمینش رو لول 1 بکنه و درضمن از کجا بفهمیم زمینش رو قبلا خودش ارتقا داده یا نه ...

تازه وارد رو اینقدر هم ضعیف جلوه ندیم لطفا

هدف ما کمک هست نه تقبل کامل هزینه های بازی کردن افراد

اگه همه یا اکثریت هزینه رو ما تقبل کنیم پس اون تازه وارد چه لذتی از این بازی کردن خواهد برد؟؟

اینجا دنیای واقعی نیست که بگیم مثلا به دلیل عدم امکان مالی تازه وارد گرسنه میمونه و اگه بهش غذا ندیم میمیره و گناه داره

من و خیلی خیلی های دیگه خودمون زمین تمرین هامون رو به مرور بالا بردیم

هدف از این کار اینه که میزان قدرت کشور و قدرت نظامی تازه واردین از همون ابتدا زیاد باشه برای همین کمکی بهشون تعلق میگیره

در مورد صندوق دار هم افرادی هستن که همه روی اسمشون قسم میخورن

مثلا همین حسین ام که ذکرش شد شما مطمئن باشید شخصی مثل ایشون (حالا چه قبول کنن زحمت این کارو و بهشون پیشنهاد بشه اصلا یا نه) اگر مسئولیتی بگیرن تا آخرش بهش متعهد میمونن و اگر روزی بخوان برن یا غیرفعال بشن ، خودشون کل مبلغ صندوق رو برمیگردونن و حتی کمک میکنن تو انتخاب صندوق دار بعدی

چه بسا اون روز یکی از همین تازه واردها تجربه کافی رو کسی کرده باشه که خودش ادامه بده

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

راستی همه ی آپگرید ها باید توی زمان تخفیف انجام بشه

ولی وام باید از قبل داده بشه چون روزانه بیشتر از 10 گلد نمیتونه کسی دریافت کنه یا تبدیل کنه

sh.sh
15/11/06, 02:38 AM
دقیقا حرف منو زدی در مورد ریاست و معاونش
من نظرم اینه ک این مبلغ کمک بلاعوض نباشه و وام باشه تا نفرات بعدی هم بتونن ازش استفاده کنن.
آلبوس قبول داری اگه طرح درست و پایدار اجرا بشه خودش بهترین راه افزایش جمعیه؟
پس بیا یه طرح کامل رو اجرا کنیم . اول راجه ب شرایط ایجاد موجودی اول ، شرایط دریافت وام و متقاضی و نحوه بازپرداختش چند تا قانون کاربری وضع کنیم.

moqaniyani
15/11/06, 02:48 AM
به این هم توجه کنید که طوری نشه که صندوق کمبود بودجه بیاره و تازه واردها بعد از کلی پس انداز پولی نمونه تا بهشون کمک کنیم

این موضوع هم بر میگرده به اینکه اعضای صندوق ( تازه واردین ) اقساط پس انداز خودشون رو و قدیمی ها کمک های خودشون رو قطع نکنن.

پس با حرفی که شاهید زد ، یک تازه وارد ( خودم تجربه کردم) با داشتن یک خونه q1 می تونه 187 سی سی در روز به جیب بزنه که اگر روزی 10 سی سی از این مبلغ رو در صندوق پس انداز کنه 177 سی سی در روز براش میمونه ، تازه واردها باید در نظر داشته باشن فعلا نباید سی سی های خودشون رو خرج کنن. و اگر فرض کنی 170 سی سی در روز هم خودش داره بعد از یک ماه (30) روز خودش 5100 سی سی پس انداز می کنه که میشه چیزی حدود 17 گلد و 3 گلد در مرحله اول اگر بهش کمک شه می تونه یک لول زمین تمرینش رو ارتقا بده ، کما اینکه خیلی زودتر و تازه احتمالا با تخفیف ، یعنی گلد هم براش میمونه و در مرحله بعدی صندوق برای آپیدیت زمین مرحله 3 بهش کمک می کند ... باید به اونها نحوه تجارت موفق هم آموزش داده بشه بعد از یک ماه. خیلی خوب میشه ، ما اگر20 تا تازه واردهم داشته باشیم و روزی 10 سی سی کمک کنن ، میشه روزی 200 سی سی و در ماه میشه 6000 سی سی تازه کمک اخزاب یا قدیمی ها رو حساب نکردم. خیلی داریم خوب پیش میریم. احتمالا تا صبح بیدارم تا طرح کلی رو بنویسم یکبار دیگه تغییرات رو و باز به رای گذاشته بشه. هنوز منتظر نظرات و پیشنهادات و ایده های شما دوستان هستم.

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

دقیقا حرف منو زدی در مورد ریاست و معاونش
من نظرم اینه ک این مبلغ کمک بلاعوض نباشه و وام باشه تا نفرات بعدی هم بتونن ازش استفاده کنن.
آلبوس قبول داری اگه طرح درست و پایدار اجرا بشه خودش بهترین راه افزایش جمعیه؟
پس بیا یه طرح کامل رو اجرا کنیم . اول راجه ب شرایط ایجاد موجودی اول ، شرایط دریافت وام و متقاضی و نحوه بازپرداختش چند تا قانون کاربری وضع کنیم.

من اصلا در طرحم صحبتی از بلاعوض نزدم ، و این کمک رو بصورت وام مطرح کردم ، یک تازه وارد طی 30 روز 300 سی سی توی صندوق میزاره و ما بهش 2 الی 3 برابرش رو میدیم تا بزاره رو سی سی هایی که خودش پس انداز کرده ، تا بره بازر ارز گلد بخره و زمینش رو آپدیت کنه و به همین ترتیب تا زمانی که زمین فریش کامل ارتقا پیدا کنه...

Albus
15/11/06, 02:49 AM
بازپرداخت اینجا جوابگو نیست

شما با چیزی جز یه اواتار و یه صفحه روی مانیتور با چیز بیشتری از یه شخص حقیقی ارتباط ندارین که بخوایم اهرم فشاری هم روش باشه

موضوع مقاله زدن و اسم بردن از کسی که پول نداده یا اینکه مثلا کسی تو ارتش یا حزب راهش نده رو هم فراموش کنین

اولا که هدف ما کمک هست و خدا نکنه که حتی به قیمت کل پول های مجازی ولو به قیمت پس ندادن وام بخوایم با آبروی کسی بازی کنیم

دوما توی بازی که فردی محروم از خدمات کشوری و لشکری کاندیدای ریاست جمهوری میشه ، انتظار واکنش روسای احزاب یا ارتش هارو به پس ندادن وام چند هزار ریالی ناقابل نداشته باشین

تنها کاری که میشه کرد اینه که از کسانی که وام دریافت کردن و سودش رو بردن خواهش کنیم که بعد از دریافت وام هم سعی کنن پرداخت هاشون رو ادامه بدن تا افراد بیشتری مثل اونها سود کنن ، ضمن اینکه زمین تمرین ها فقط یک مورد نیست و اگه کسی پرداخت هاش رو قطع کرد دیگه بعدا وام برای زمین های دیگه که قیمتشون هم سنگینتره بهش تعلق نمیگیره

میلاد حرف خیلی قشنگی تو پست اول زده

همبستگی و اتحاد و اعتماد با حرف به دست نمیاد

من به جای وضع قوانین سخت گیرانه واسه باز پس دادن وام ، دوست دارم به تازه وارد هموطن اعتماد کنم و این اعتماد و همبستگیم رو بهش تو عمل نشون بدم

مطمئنم که جواب بهتری از قانون های سخت و پیچیده میگیرم

وقتی هم که چند نفر از بازپرداخت سرپیچی کنن ، با کمال میل و تا جایی که در توانم باشه اون مبلغ کم رو جبران میکنم و مطمئن باشین ده ها نفر توی ایران هم اینجوری فکر میکنن و کمک هاشون (در صورتی که ببینن واقعا داره کمکی به تازه واردها میشه) نمیذاره کسری بودجه ای رخ بده

sh.sh
15/11/06, 03:05 AM
در رابطه به بازپرداخت هم واسه این میگم ک این پول باعث بشه ک بجای 1 نفر ، چندین نفر رو بالا بکشه ولو شده طرف بعد چند ماه پس بده.
در مورد اعتماد هم بهترین راهه ولی خوب همین الان شما جمعیت رو دارین می بینین . ملومه وام باید به دست چه کسایی برسه .
تو بازار گلد من 1 اکانت لول 20 با قدرت 60 و 6 روز سن رو دیدم ک 779 گلد واسه فروش گذاشته بود !!!
طرف حرف من هم این مدل اکانت ها بود

شاهین کیه میلاد؟!!!!!!
من شهابم
در رابطه با حسین ام هم دقیقا حرف منو زدی آلبوس . ولی فکر کنم حسین سرش شلوغه .
واسه همین هم میگم خودت رئیس باش ک کوله باری از تجربه داری

moqaniyani
15/11/06, 03:08 AM
هرچه از دل براید ، بر دل بشیند ، الان که نگاه ی کنم به قوانین ، شرمم میاد ، راست میگه آلبوس ، ما اومدیم با قوانینمون فرض رو بر این گذاشتیم که عضو صندوق مولتیه ... و بعد قوانین رو وضع کردیم ، البته بهتره بگم ( کردم ) که از همه افراد جامعه مجازی و شهروندانم معذرت میخوام ، فردا صبح قوانین رو بر این اساس منتشر می کنم که عضو صندوق به یک شهروند محترم و قابل اعتماده ، با اینکه شاید یکسری ها به قول آلبوس شیطون بره تو جلدشون و سو استفاده کنن ... ولی بخاطر ترتیبی که وجود داره ، میدونم حداقل 4 5 نفر در هر دوره زمینشون آپدیت میشه ... خودمون باید به خودمون اعتماد کنیم...دوستون دارم ... همتون رو ... فقط خواهش می کنم یکبار برای باهم یکدست و یکرنگ بشیم ، متحد .... همه باهم بازی کنیم. برای یک هدف ، هدف هممون ، ایران باشه.

به امید ایرانی سر بلند و قدرتمند و به امید ایرانی قیور و با معرفت

sh.sh
15/11/06, 03:13 AM
البوس جان بیا و حتی شده موقتا ریاستو بر عهده بگیر
بعدش هم 1 آف تاپیک : چرا مقاله های سیاسی رو ادامه نمیدی؟

Albus
15/11/06, 03:20 AM
من تخصص و سابقه ای تو کارهای مالی ارپابلیک ندارم ، چطور مسئولیتی رو قبول کنم که هردو مورد رو میخواد؟؟؟

ایشالا ادامه میدم حتما ، تورنمنت اخیر باعث شد مجبور شم روند مقالات رو عوض کنم

moqaniyani
15/11/06, 03:21 AM
البوس جان بیا و حتی شده موقتا ریاستو بر عهده بگیر
بعدش هم 1 آف تاپیک : چرا مقاله های سیاسی رو ادامه نمیدی؟

با آف موافقم ، ساعت 2 صبحه ، و داریم طرح رو با کمک هم پخته ترش می کنیم.

hossein m
15/11/06, 11:47 AM
خوب دوستان
عذر می خوام که دیر به جمع پیوستم.
بابت نظر خوبی که نسبت به من دارید از همه به خصوص شهاب ممنونم. این برام ارزشمنده.

مطلب در مورد این موضوع خیلی زیاده. مدتی پیش قرار بود طرحی با همین تم انجام بشه که نیمه کاره موند. چون سازوکار مناسبی برای کمک در نظر گرفته نشده بود.
برای جزئیات، رجوع کنید به این مقاله من
http://www.erepublik.com/en/article/-hossein-m--2485251/1/20

البته ما نمی خوایم اون ساز و کار پیچیده رو پیاده کنیم.
به نظر من فرمول بندی پیمان آلبوس عزیز برای این کار عالیه: ساده و موثر.
پیشنهاد من اینه: کمک تازه واردها به صورت اندورس به اکانت میلاد و کمک قدیمی ترها که مبلغ زیاده به یک نفر دوم. اون فرد هم می تونه پیمان آلبوس، پدرام یا هر قدیمی خوش سابقه ای باشه.
نکات زیادی طرح شد و خیلی هاش روشن شد.
موارد زیر رو من اضافه می کنم:
1. در مورد بن شدن نگران نباشید، با یک تیکت حل میشه.
2. در مورد اینکه کدوم زمین تمرین اولویت آپگرید داره "حتما" و "اکیدا" باید به تازه وارد اطلاع رسانی بشه.
3. در صورت گرون شدن گلد به هر دلیلی، متاسفانه ریسک به پای شرکت کننده در صندوق هست و همون طور که سی سی پرداخت کرده، سی سی دریافت خواهد کرد و نه گلد.
4. کمک ها به صورت بلاعوض باشه، نه به صورت وام چون تازه وارد منبعی برای جبران وام نداره.
5. چند و چون و روند تغییرات ورودی و خروجی صندوق به صورت هفتگی و کاملا روشن، مقاله بشه.
6. اگر حجم صندوق بالا رفت، صرفا در بازار ارز با پول ها کار بشه که البته ریسک این کار با کسی هست که در بازار ارز فعالیت می کنه.

مورد دیگه ای بود اضافه می کنم.
شاد باشید، همیشه.

moqaniyani
15/11/06, 06:35 PM
خوب سلامی دوباره به دوستان عزیز ، من تصمیماتی که تا الان گرفته شده و بهترین راه حلها رو اینجا مطرح می کنم تا اگر موافق هستید زود تر طرح رو استارت کنیم :

1 - مسئول صندوق قرار شد یکی از افراد قدیمی باشه که دارای وفاداری به ادمین بالایی هست تا موقع دونیت دادن قدیمی ها و احزاب مشکل بن براشون پیش نیاد ، افراد پیشنهاد شده حسین ام ، پیمان آلبوس.
2 - معاون صندوق از بین تازه واردین مشخص میشه تا با زدن مقاله آندروس جمع کنه
3 - اعضای صندوق نسبت به توانایی های مادیشون بین 5 تا 25 سی سی با آندروس کردن مقاله معاون صندوق اقساط خودشون رو تا 2000 سی سی ادامه میدن.
4 - معاون صندوق باید هروز مقاله بده و میزان آندورس های جمع شده روز قبل رو در اون شفاف منتشر کنه
5 - اعضای صندوق باید میزان آندرویس خودشون رو در کامنت مقاله معاون بگن تا بشه حساب کتاب کرد.
6 - کسانی که میخوان عضو صندوق بشن تا حمایت بشن باید احزاب معرفیشون کنند.
7 - در زمان معرفی احزاب برای ثبتنام یک عضو ف خود حزب معرف باید 1000 سی سی به صندوق بده و به مسئول صندوق دونیت کنه.
8 - عضو صندوق باید خودش طی یک ماه با کار کردن و اضافه کاری مبلغی را خودش پس انداز میکنه و برای لول آپ کردن زمین تمرین ، قسمتی از اون مبلغ رو خودش تامین میکنه و ما بقیش رو از مسئول صندوق میگیره.
9 - عضو صندوق در طول مدتی که تحت حایت صندوق هست خرج ها ی بیهوده نباید بکنه و در امر پس انداز خودش هم کوشا باشه.
10 - مسئول صندوق هم هر هفته گزارش شفافی از پرداختها و واریزها در این تاپیک و مدیا باید منتشر کنه.
11 - الویت با کسانی است که زودتر از طرف حزب خودشون به صندوق معرفی میشن.
12 - ثبتنام منوط به دونیت حزب معرف است.
13 - اعضای صندوق نباید در طول بازی حمایت خودشون رو با آندرویس کردن مقاله معاون صندوق قطع کنند و این زنجیره رو ادامه باید بدیم تا نسل به نسل در ایران بچرخه و جاویدان بمونه.

از حسین ام و پیمان آلبوس خواهش می کنم زودتر یک نفرشون مسئولیت صندوق رو بر عهده بگیرند تا زودتر این طرح استارت بخوره.

اگه چیزی رو فراموش کردم بگین و اگر باز نظری دارین حتما بیان کنید همچنین هر کدوم از بندها اگر هنوز بنظرتون مشکلی داره حتما مطرح کنید.

درضمن منم نظرم این هست این وام بلاعوض باشه ولی عضو صندوق تا زمانی که در بازی هست باید مقاله معاون رو آندرویس کنه.

دوستون دارم ... همتون رو...

یه چیز دیگه ، میشه الویت رو بر اساس این فرمول هم حساب کرد :
http://i60.tinypic.com/5fexl0.jpg

milad2000
15/11/06, 07:00 PM
کلیاتش خوبه

اندروس هر کسی پایین مقاله مشخصه دیگه نیاز به نوشتن نداره که

moqaniyani
15/11/06, 07:03 PM
کلیاتش خوبه

اندروس هر کسی پایین مقاله مشخصه دیگه نیاز به نوشتن نداره که
مقارش که مشخص نیست؟

mohamadrezaaa
15/11/06, 07:12 PM
روش کار فرمول چیه ؟ و نحوه اولویت دهی براساس کمتر بودن امتیازه یا بیشتر بودن ؟

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

از رنگ اندروسه مقدارش معلوم میشه ... میشه گزارش دیروز اندروس امروز رو بگیره از اعضا و مسعول فقط برای گزارش فردا اندروس فرد رو با گزارش قبل جمع کنه

---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

یکی دسترسی منو فعال کنه

Albus
15/11/06, 07:29 PM
معرفی از طرف ارتش باشه نه حزب

چون حزب ها سر و کارشون با مولتی زیاده ولی ارتش ها نه

moqaniyani
15/11/06, 07:51 PM
1 - مسئول صندوق قرار شد یکی از افراد قدیمی باشه که دارای وفاداری به ادمین بالایی هست تا موقع دونیت دادن قدیمی ها و احزاب مشکل بن براشون پیش نیاد ، افراد پیشنهاد شده حسین ام ، پیمان آلبوس.
3 - اعضای صندوق نسبت به توانایی های مادیشون بین 5 تا 25 سی سی با آندروس کردن مقاله معاون صندوق اقساط خودشون رو تا 2000 سی سی ادامه میدن.
4 - معاون صندوق باید هروز مقاله بده و میزان آندورس های جمع شده روز قبل رو در اون شفاف منتشر کنه
5 - اعضای صندوق باید میزان آندرویس خودشون رو در کامنت مقاله معاون بگن تا بشه حساب کتاب کرد.
6 - کسانی که میخوان عضو صندوق بشن تا حمایت بشن باید ارتش معرفیشون کنند.
7 - در زمان معرفی ارتش برای ثبتنام یک عضو ف خود ارتش معرف باید 1000 سی سی به صندوق بده و به مسئول صندوق دونیت کنه.
8 - عضو صندوق باید خودش طی یک ماه با کار کردن و اضافه کاری مبلغی را خودش پس انداز میکنه و برای لول آپ کردن زمین تمرین ، قسمتی از اون مبلغ رو خودش تامین میکنه و ما بقیش رو از مسئول صندوق میگیره.
9 - عضو صندوق در طول مدتی که تحت حمایت صندوق هست خرج ها ی بیهوده نباید بکنه و در امر پس انداز خودش هم کوشا باشه.
10 - مسئول صندوق هم هر هفته گزارش شفافی از پرداختها و واریزها در این تاپیک و مدیا باید منتشر کنه.
11 - الویت با کسانی است که زودتر از طرف ارتش خودشون به صندوق معرفی میشن.
12 - ثبتنام منوط به دونیت ارتش معرف است.
13 - اعضای صندوق نباید در طول بازی حمایت خودشون رو با آندرویس کردن مقاله معاون صندوق قطع کنند و این زنجیره رو ادامه باید بدیم تا نسل به نسل در ایران بچرخه و جاویدان بمونه.

الویت هم میشه بر اساس فرمول زیر محاسبه شد : ( امتیاز بیشتر )

moqaniyani
15/11/06, 08:42 PM
الان فقط منتظریم تا یکی مسئولیت صندوق رو قبول کنه ... اگه به گفته حسین ام ، نگرانی بن وجود نداره و با یه تیکت حل میشه این گزینه ها فعلا پیشه روی ماست :

1 - حسین ام ، پیمان آلبوس ، شهاب sh

مسئول صندوق معلوم شه ، استارت کار میخوره ، لطفا یکی از اینها این مسئولیت رو قبول کنه خواهشا...

moqaniyani
15/11/07, 03:48 PM
سلام به همه دوستان عزیز ، لطفا برید و این مقاله رو بخونید و اگر تازه وارد هستید ، کامنت بزاری زیرش ... و حتما ویت کنید تا بیاد بالا...ممنون:

https://www.erepublik.com/en/article/-1344-2562819/1/20

moqaniyani
15/11/08, 01:24 AM
سلام به همه دوستان عزیزم
ضمن عرض تبریک به همه کسانی که برای راه افتادن و اجرایی شدن این طرح تلاش کردن ، از همه شما دوستان که از این طرح حمایت کردید ، با نظرات و پیشنهادات خوبتون برای پخته تر شدن این طرح ما رو از ایدهای خوبتون دریغ نکردید سپاس گذارم...

از همه تازه واردین که منم جزی کوچک از اونها هستم هم بخاطر حمایتهاشون واقعا سپاس گذارم ، و ممنونم از اینکه پشت هم بودیم تا بتونیم اول برای پیشرفت کشورمون و دوم برای حمایت از تازه واردین قدم برداریم.

از دوستان دیگه که وافعا در این امر پررنگ درخشیدند ، و ما تازه واردین رو توی این راه تنها نگذاشتن بسیار سپاس گذارم ...میشناسیدشون خودتون دیگه ...چه کتابی دارم حرف میزنم انگار پشت تیریبونم..

آقایان و خانم ها ، صندوق حمایت تازه واردین با مسدولیت پیمان عزیز فردا رسما شروع به کار خواهد کرد ، اطلاعات بعدی توسط شخص شخیص ایشان به سمع و نظر شما خواهد رسید.

فقط ، این صندوق کار فرهنگی و اجتماعی همه ما ایرانی هاست ، بیایین با حمایت از صندوق از این فرهنگ مراقبت کنیم تا نسل به نسل بین بازیکنان بگذره و زنده بمونه ... لازمه ادامه دادن راه ما ، ادامه دادنش و حمایت کردنش توسط خوده ماست...هیچ فرقی نداره ، تازه وارد یا قدیمی ، حزبی یا نظامی ، دولتی یا کارگر ، هممون از یک خاک هستیم ، باید برای خاکمون ارزش قائل باشیم ...

موفق و پیروز باشید.

Marshal persia
15/11/08, 10:30 PM
اصن چرا فقط واسه تازه واردا
میشه این کارو هم کرد که کل ملت تو گروهای چند نفر هر روز پول بزارن رو هم

hossein m
15/11/11, 03:42 PM
6 - کسانی که میخوان عضو صندوق بشن تا حمایت بشن باید ارتش معرفیشون کنند.
7 - در زمان معرفی ارتش برای ثبتنام یک عضو ف خود ارتش معرف باید 1000 سی سی به صندوق بده و به مسئول صندوق دونیت کنه.
9 - عضو صندوق در طول مدتی که تحت حمایت صندوق هست خرج ها ی بیهوده نباید بکنه و در امر پس انداز خودش هم کوشا باشه.
11 - الویت با کسانی است که زودتر از طرف ارتش خودشون به صندوق معرفی میشن.
12 - ثبتنام منوط به دونیت ارتش معرف است.

الویت هم میشه بر اساس فرمول زیر محاسبه شد : ( امتیاز بیشتر )

این فرمول و جدول که سال پیش توسط من ارائه شد برای این هست که کمک به بهینه ترین شکل ممکن انجام بشه و با مقدار منابع ثابت، استرنث بیشتر یبه دست بیاد.
دوستان در همون مقاله در موردش نظرات خوبی دادند و فرمول به شکلی که اینجا ذکر کردید در اومده.

این چارچوب برای همه دیویژن ها کاربرد داره.

moqaniyani
15/11/11, 06:36 PM
این فرمول و جدول که سال پیش توسط من ارائه شد برای این هست که کمک به بهینه ترین شکل ممکن انجام بشه و با مقدار منابع ثابت، استرنث بیشتر یبه دست بیاد.
دوستان در همون مقاله در موردش نظرات خوبی دادند و فرمول به شکلی که اینجا ذکر کردید در اومده.

این چارچوب برای همه دیویژن ها کاربرد داره.

بخاطر همینم ازش استفاده میخوایم بکنیم

Mr.Abraham
19/07/11, 01:08 PM
احتمالا این بحث مربوط به چند سال پیش هستش اما اگر هنوز هم از تازه واردین حمایت می کنید لطف کنید منو راهنمایی کنید که چطور باید گلد بدست بیارم و این که چطور یک مقدار سرعت رشدم رو در این ابتدای کار بالا ببرم تا در حد میانگین کشور قرار بگیرم

megahack
19/07/11, 06:53 PM
احتمالا این بحث مربوط به چند سال پیش هستش اما اگر هنوز هم از تازه واردین حمایت می کنید لطف کنید منو راهنمایی کنید که چطور باید گلد بدست بیارم و این که چطور یک مقدار سرعت رشدم رو در این ابتدای کار بالا ببرم تا در حد میانگین کشور قرار بگیرم

ین بحث به 5 سال پیش، یعنی عصر آهن مربوط میشه. الان منتور (راهنما) داریم. شما هر کمکی و راهنمایی داشتی حتما بهم نامه بده؛تو بازی هم میام بهت نامه بدم اصن ;-)).
ا

fariborzz
19/07/15, 07:01 PM
هر سوالی داری به این شخص توی تلگرام پیغام بده @Mntkal

M.Safari
19/08/04, 02:13 AM
ین بحث به 5 سال پیش، یعنی عصر آهن مربوط میشه. الان منتور (راهنما) داریم. شما هر کمکی و راهنمایی داشتی حتما بهم نامه بده؛تو بازی هم میام بهت نامه بدم اصن ;-)).
ا

منم راهنمایی کنین خب ������ نامه دوز دارم

PersianShaman
20/02/13, 08:21 PM
پیشنهاد می کنم اضافه سی سی هارو کمک کنیم به تازه واردها (با نظارت بخاطر مولتی) و بریزیم توی این صندوق و یه ماده هم بذاریم این صندوق وصل شه به آکادمی هوایی...

milad2000
20/02/13, 09:08 PM
جا این همه حمایت از تازع وارد ب نظر من اکانتای متوسط رو شاخ کنیم بهتر باشه

amin1366
20/02/14, 03:07 AM
جا این همه حمایت از تازع وارد ب نظر من اکانتای متوسط رو شاخ کنیم بهتر باشه

صد در صد موافقم
:)

San Feng
20/02/18, 09:45 PM
تازه وارد فعال را حمایت کنید

megahack
20/02/18, 11:27 PM
تازه وارد فعال را حمایت کنید

سلام
خوش اومدین :toyou:

دسترسی تون فعال شد:congratualtions:

سوال و راهنمایی و کمکی لازم بود در خدمتم :y:

sadegh rezaei
20/02/24, 01:31 AM
اینجا اسپم کدست؟
همینکه اکادمی درشو تخته نکردم برین خداروشکر کنید :دی
تازه واردا زخمم کردن ۸۰%مولتین هم که ماشاالله مثلا قبلا تو بازی اومدن و رفتن تازه برگشتن که من باورم نمیشه

بیگ.ام
20/02/24, 09:40 PM
الان به نظر من این بحث این باشه که از مولتی فعال تازه وارد حمایت کنیم یا از مولتی فعال قدیمی
شوخ طبعی از خصوصیات بارز امام بود

amirabbasgolab0
20/10/06, 10:32 PM
آقا واقعا تاپیک خوبیه.
ممنون که از تازه وارد ها حمایت می کنید، ما بدنسازان (https://shorturl.at/iqY45) نیاز به حمایت بیشتری داریم :)))))))

GreatDariush
20/10/07, 09:33 PM
من پیشنهاد می کنم هم از تازه واردها حمایت شه هم از اکانت های ضعیف. البته مولتی ها نه.

M.Talebi
21/01/16, 12:21 AM
سلام
دسترسی منو بی زحمت فعال کنید.