PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف اکانت و...

KakMasoud
17/02/14, 01:16 AM
سلام
من خیلی وقت پیش تو بازی ثبت نام کردم ولی بازی نکردم. تا چن روز پیش که دوباره حس بازی انلاینم گل کرد و کمی گشتم دیدم اسمان دژ ظاهرا زیر و رو شده و... ایمیلمو چک کردم رسیدم به شهروند شما در حال مردن است :no1:
دو سه روزه بازی رو شروع کردم منتها فایت زیاد زدم و اینجا خوندم این کار اول بازی اشتباس...الان میخوام این اکانتمو حذف کنم یکی دیگه بسازم

1 راه و روش حذف اکانت چیه
2 چن تا مقاله خوب و به روز معرفی کنین برای اشنایی کلی با بازی و اموزش
3 خودم قبلا رابر که بعدا شد هفت تیر مسخره رو بازی کردم. اگه کسی هست که میتونه اول بازی کمک حال این جوون نوپا باشه لینک بده با دعوت نامه ش عضو شم

megahack
17/02/14, 09:09 PM
سلام
من خیلی وقت پیش تو بازی ثبت نام کردم ولی بازی نکردم. تا چن روز پیش که دوباره حس بازی انلاینم گل کرد و کمی گشتم دیدم اسمان دژ ظاهرا زیر و رو شده و... ایمیلمو چک کردم رسیدم به شهروند شما در حال مردن است :no1:
دو سه روزه بازی رو شروع کردم منتها فایت زیاد زدم و اینجا خوندم این کار اول بازی اشتباس...الان میخوام این اکانتمو حذف کنم یکی دیگه بسازم

1 راه و روش حذف اکانت چیه
2 چن تا مقاله خوب و به روز معرفی کنین برای اشنایی کلی با بازی و اموزش
3 خودم قبلا رابر که بعدا شد هفت تیر مسخره رو بازی کردم. اگه کسی هست که میتونه اول بازی کمک حال این جوون نوپا باشه لینک بده با دعوت نامه ش عضو شم

برای حذف اکانت بهشون با ایمیلی که ثبت نام کردی ایمیل ارسال کن:
[email protected]
[email protected]
البته از سیستم تیکت هم می تونی استفاده کنی:
http://m.erepublik.com/en/tickets
که فکر کنم ازت تائیدیه ایمیل می خوان تا مطمئن بشن خودت می خوای دلت کنی.
اکانتو حذف هم نکردی اصلا مشکلی پیش نمیاد مگر اینکه بین دو تا اکانت داد و ستد بکنی و مثلا پول جنس اینارو به اکانت ها دونیت کنی، در غیر اینصورت حتی با دوتا اکانت همزمان هم احتمال بن شدن کمه.

KakMasoud
17/02/15, 09:21 AM
برای حذف اکانت بهشون با ایمیلی که ثبت نام کردی ایمیل ارسال کن:
[email protected]
[email protected]
البته از سیستم تیکت هم می تونی استفاده کنی:
http://m.erepublik.com/en/tickets
که فکر کنم ازت تائیدیه ایمیل می خوان تا مطمئن بشن خودت می خوای دلت کنی.
اکانتو حذف هم نکردی اصلا مشکلی پیش نمیاد مگر اینکه بین دو تا اکانت داد و ستد بکنی و مثلا پول جنس اینارو به اکانت ها دونیت کنی، در غیر اینصورت حتی با دوتا اکانت همزمان هم احتمال بن شدن کمه.

ممنون
فقط یه چیزی.من بخاطر اتک زدن میخواستن حذف اکانت کنم ظاهرا میگن دیگه اتک بزنی ایرادی نداره.درسته؟

megahack
17/02/15, 09:41 PM
فایت زدن ایرادی نداره. فقط باید مواظب باشی که بین دو تا اکانت با آیپی و سیستم یکسان داد و ستد (حتی تو بازار ارز و اجناس) نداشته باشی. کلا نترس از بن شدن وقتی اکانتت قدرت گرفت خودت کم کم متوجه خم و چم اینا می شی. :d کمکی چیزی لازم داشتی در خدمتم.

KakMasoud
17/02/15, 11:43 PM
ممنون وقت گذاشتی
از الان سوالاتم توی بازی ازت شروع میشه :d