PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد بازی

pedram v
09/04/30, 02:42 PM
ادم کجا سکونت کند بهتره
لطفا راهنمایی کنید:fuzzy::1522:

motahar
09/04/30, 02:59 PM
اگر به شهر کم جمعیت برید برای کشور مفید تره
اگر میخواهید در جنگ شرکت کنید باید در شهری باشید که بیمارستانش دارای کیفیت بالاتر باشه
به غیر از این دو مورد محل سکونت شما تفاوت چندانی نداره

pedram v
09/04/30, 03:11 PM
اگر به شهر کم جمعیت برید برای کشور مفید تره
اگر میخواهید در جنگ شرکت کنید باید در شهری باشید که بیمارستانش دارای کیفیت بالاتر باشه
به غیر از این دو مورد محل سکونت شما تفاوت چندانی نداره

مثلا یه شهرو تو ایران بنویسید که ادم موقع ثبت نام اونو انتخاب کنه

motahar
09/04/30, 03:46 PM
Jharkhand
Liaoning
این دو تا بیمارستان با کیفیت دارن اولی مربوط به هند هست و دومی مربوط به چین توی هرکدومش بوایی بری (البته قبل از ثبت نام ) باید کشور اصلیش رو انتخاب کنی که اینکار توصیه نمیشه
Heilongjiang
مربوط به چین هست و جمعیت کمی داره و در حال

در مورد سایر شهر ها من به شما Sistan and Baluchistan رو توصیه میکنم که هم شهر مرزی هست برای ما هم جمعیت کمی داره

غیر از موارد بالا شهر های یزد نورث رجیون اصفهان و فارس بیمارستان کیفیت 4 دارن ترتیب کثرت جمعیتشون هم از کمترین به بیشترین همینجوریه که نوشتم

pedram v
09/04/30, 03:55 PM
jharkhand
liaoning
این دو تا بیمارستان با کیفیت دارن اولی مربوط به هند هست و دومی مربوط به چین توی هرکدومش بوایی بری (البته قبل از ثبت نام ) باید کشور اصلیش رو انتخاب کنی که اینکار توصیه نمیشه
heilongjiang
مربوط به چین هست و جمعیت کمی داره و در حال

در مورد سایر شهر ها من به شما sistan and baluchistan رو توصیه میکنم که هم شهر مرزی هست برای ما هم جمعیت کمی داره

غیر از موارد بالا شهر های یزد نورث رجیون اصفهان و فارس بیمارستان کیفیت 4 دارن ترتیب کثرت جمعیتشون هم از کمترین به بیشترین همینجوریه که نوشتم
\پس شما می گید سیستان و بلوچستانو انتخاب کنم؟

motahar
09/04/30, 04:27 PM
به نظر من اونجا خوبه اما چند وقت دیگه که لولت بالا رفت و خواستی بجنگی به یکی از شهر هایی که بیمارستان کیفیت 5 داره بری خیلی بهتره

pedram v
09/04/30, 04:32 PM
به نظر من اونجا خوبه اما چند وقت دیگه که لولت بالا رفت و خواستی بجنگی به یکی از شهر هایی که بیمارستان کیفیت 5 داره بری خیلی بهتره
فقط دو سوال برم باقی مانده
1) که چه جوری یه نفر می تونه یک جا به جای دیگه مهاجرت کنه؟
2)مثلا الان منطقی که توشون جنگ کدومند

albaloot
09/04/30, 04:39 PM
فقط دو سوال برم باقی مانده
1) که چه جوری یه نفر می تونه یک جا به جای دیگه مهاجرت کنه؟
2)مثلا الان منطقی که توشون جنگ کدومند

سلام جواب شماره یک
اول باید بیلیط بخری که میتونی بری تو قسمت مارکت و از اونجا بیلیط بخری و در ضمن باید از حزب و کارخونه ای که کار می کنی استعفا بدی بعد با خرید بیلیط می تونی سفر کنی از قسمت my places سپس profile سپس سمت راست دکمه Change residence را میزنی و از قسمت New location: یک کشور و شهرشو انتخاب میکنی و گزینه move رو میزنی و اینجوری مسافرت یا همون مهاجرت میکنی-- در ضمن یادت باشه که هیچ وقت تو کشوری که باش داری جنگ میکنی نمیتونی بری باید از کشور واسطه استفاده کنی یعنی اگه بخوای بری پاکستان باید بری یک کشور دیگه مثلا برزیل (هر کشور دیگه) و سپس از اونجا به پاکستان سفر کنی

جواب سوال دو
می تونی بری تو قسمت my places سپس army و Show active wars رو میزنی بین دو تا کشور یه قسمت داره به نام details زیر اون اگه نشته شده باشه 1 active battles یعنی اونجا جنگه الان ایران نیاز به کمک داره و با پاکستان داره جنگ میکنه
امیدوارم که توجیح شده باشی

motahar
09/04/30, 04:39 PM
برای تعویض منطقه سکونت از منوی مای پلیس به پروفایلتون برید
دراونجا سمت راست بالا چند تا گزینه هست روی گزینه ی چنج رزیدنت بزنید
در دو منویی که براتون میاره کشور و منطقه ی مورد نظر رو انتخاب کنید
دکمه ی پایین رو بزند و به همین راحتی سفر شما انجام میشه

پیش نیاز این کار یک عدد بلیط هست که باید از مارکت تهیه کنید

همینطور بریا سفر خارج از کشور از کار حزب و مقام های سیاسی مثل مجلس و ریاست جمهوری باید استعفا بدید

به این نکته هم توجه داشته باشید که به کشور هایی که با اونها رد جنگ هستیم یا متحد دشمن ما هستن نمیتونید مسافرت بصورت مستقیم کنید ایتدا باید به کشوری بی طرف برید و ازاونجا به کشور دشمن یا متحدانش

در مورد جنک هم از منوی مای پلیس گزینه ی ارمی رو بزنید پاییین سمت چپ گزینه ی اکتیو وار رو مشاهده میکنید
به این نکته توجه کنید که برای جنگهایی که در کشور شما مستقیما درگیرش هست یا یکی از متحدان ما در گیرش هست لزومی به تغییر محل سکونت نیست