PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال و کمک

hectoor
09/05/04, 07:53 AM
سلام خدمت دوستان چند تا سوال و بعدش درخواست کمک
اگه ولنسم زیاد باشه مقدار مهارت هم در تمرینات و کار بیشتر میشه منظورم اینه که اگه مثلا ولنسم 80 باشه مهارت گرفتنام مقدارش بیشتر میشه؟
اگر من بدون سلاح برم بجنگم و به احتمال زیاد ضربه بخورم برای کشور لطماتی داره درسته؟
بعد درخواست کمک هم اینه که یکی به ما گیفت برسونه ؟
لینک پروفایل
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1452623

motahar
09/05/04, 08:10 AM
سلام سوالاتتون رو من میتونم جواب بدم ولی کمک رو سایر دوستان باید استین بالا یزنن دیرو دست کم به دو نفر از بچه ها گیفت و پول دادم الان خودم هیچی ندار شدم :d

هر چی ولنس شما بیشتر باشه مقدار تولیدتون بیشتر میشه مثلا اگر یه شما با اسکایل مشخصی ولنستون 90 باشه و 15 واحد تولید کنید اگر ولنستون زیر 60 باشه تولیدتون میشه حدود 10 و به همین ترتیب ولنس همین تاثیر رو در میزان تخریب هم داره
اما در بالا رفتن اسکایل تاثیری نداره

شما در جنگ ضربه ای نمیخوری بلکه در هر جنگی چه با سلاح برید چه بی سلاح فقط 10 واحد از ولنستون کم میشه
اما تفاوت سلاخ داشتن در اینه که اگر شما یک اسلحه ی کیو 1 داشته باشید تخریبتون 20% افزایش خواهد یافت ولی اگر هیچ سلاحی نداشته باشید نه تنها اون افزایش 205 رو نخواهید داشت بلکه 50% هم کاهش خواهید داشت
اگر جنگ مهم و حیاتی ای باشه بله به ضرر کشور هست چون یه بدون سلاح و به نسبت سلاح کیو 1 شما 70% کمتر از توانتون تخریب کردید
در ضمن برای اینکه بتونید مثل سایر کاربران تمام بخشتهای فروم رو دسترسی داشته باشید رد بخش درخواست دسترسی کاربران عادی به ترتیبی که همونجا ذکر شده درخواست بدید
موفق باشید

hectoor
09/05/04, 09:25 AM
فکر کنم وزارت رفاه چیزی باشه که کمک کنه
من اگه ولنسم بیشتر بشه تولیدات بیشتری میکنم بنابراین می تونم حقوق بیشتری طلب کنم بنابراین می تونم حتی به صورت اقساطی پول رو پرداخت کنم
ایا کسی می تونه به من کمک کنه؟

motahar
09/05/04, 10:25 AM
هکتور جان به تاپیک دسترسیت یه سری بزن
یه کوچولو هم کمکت کردم دیگه خداییش الان باید یکی به من کمک کنه :p

به اندازه یه گیفت کیو 3 و یه فود کیو 4
ببخشید بضاعتم از این بیشتر نبود در حال حاضر

hectoor
09/05/04, 01:01 PM
این متن در قسمت کمپانی هست منظورش چیه ؟
You do not have any active job offers

behrang
09/05/04, 01:05 PM
خب معنی این یعنی اینکه در رشته و اسکیل شما هنوز کاخرونه داری درخواست کارمند نداده

مثلا الان اسکیلت 3 هست و تو زمینه زمین هم هستی کار نیست برای همین باید بری توی زمینه صنعتی و اسکیل 1

اینطوری میتونی کار پیدا کنی

motahar
09/05/04, 01:37 PM
البته بازار کار کمی به هم ریخته کمی صبر کنید افر های جدید رو حتما دوستان کارونه دار اضافه میکنن تذکر لازم بهشون داده شده

behrang
09/05/04, 01:44 PM
باید هرچه زودتر صورت بگیره وگرنه با مشکل مواجه میشیم و بچه ها مدال کارگر تلاشکارشون میپره

من همین الان یک کارخونه میزنم با 1000 تا آفر اسکیل یک تا کمی مشکل حل شه

motahar
09/05/04, 01:53 PM
من کارخونه دارم
مواد خام هم داره
پول ندارم فعالش کنم ای ار

behrang
09/05/04, 02:03 PM
مطهر الان چک کردم در هر زمینه ای آفر وجود داشت پس چرا میگین آفر نیست؟؟؟

motahar
09/05/04, 02:09 PM
خب حتما کارخونه دار اومده افر گذاشته دیگه اگه به اون تاپیک اخطار مراجعه کنی متنی که سایت فرستاده بود برای نماینده ها رو کپی کرده بچه ها هم که یکی دو تاشون اومدن گفتن افر نیست البته اون تاپیکی که زدم الرتش برای من 4 ساعت قبلش رسیده بود

خدا رو شکر که برو بچز تشرف اوردن
گفتم که کمی صبر کنن حل میشه :d

behrang
09/05/04, 02:34 PM
باید یک یوزر انتخاب بشه و توش همه دو تا کارخونه زده بشه یکی صنعتی و یکی منابع زمینی

بعد برای اسکیل های 0 و 1 آفر بدن به حقوق 1 ریال

اینطوری کارگری رو زمین نمیمونه و بعد از 3 روز کار میتونن با اسکیل 2 یا 2.5 از کارخونه برن هر جایی خواستن کار کنن

حالا این رو باید توی مجلس حل کنین

motahar
09/05/04, 02:38 PM
البته با 3 روز کار اسکایل میشه 1.25 :)
اگر هم با اسکایل 1 اومده باشه میشه 1.75

behrang
09/05/04, 02:41 PM
فکر نکنم

اگه بیان صنعت میشن 2 ولی زمین نه

حالا نظرت در مورد حرف من چیه؟؟

hectoor
09/05/05, 07:39 AM
من تا جایی که می دونم افر ها به بالا رفتن اسکیل کارگری کمک می کنه درسته ؟
ایا همه کارخانه ها باید این افر ها رو داشته باشند یا نه به میل شخص هست من در کارخانه اسلحه سازی کار می کنم؟

motahar
09/05/05, 10:46 AM
افر (پیشنهاد) ارتباطی به بالا رفتن اسکایل نداره
بلکه انجام کار روزانه هست که اسکایل (مهارت) شما رو بالا میبره
ارسال افر به این مکعنیه که اون کارخونه دار قصد افزایش کارمند هاش رو داره
در زمینه ی صنعت و همینطور معدن کارخونه باید 10 کارمند داشته باشه تا تولیدش به اندازهی حد اکثر برسه کارخونه ای که نداشته باشه این یزان کارمند رو در رجه مهارتی که کارمند میخواد افر ارسال میکنه
این تعداد کارمند برای صنایع ساختمانی 20 نفر هست
در ضمن دوستانی که تازگی به جمع ما پیوستن و ولنس پایینی دارن بهتره در کارخونه های کیو 1 و حد اکثر 2 مشغول بشن چون کار روزانه بسته به کوالیتی کارخونه از ولنس شما کم میکنه
موفق باشید