PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دلیل مصرف نکردن غذای روزانه؟

vahid_m
09/05/13, 11:41 PM
سلام دوستان
من امروز صبح ثبت نام کردم و بعد از کار کردن و تمرین ولنس من شد 48 که 3 واحد غذای سطح 1 خریداری کردم و اف شدم ، الان که دوباره چک میکنم میبینم ولنس من هنوز هم 48 است و هیچکدام از غذاها مصرف نشده
مگه سیستم به صورت اتوماتیک اقدام به استفاده غذا نمیکنه؟اگر اینطور هست پس مشکل از چی هست؟

abbasmirza
09/05/13, 11:51 PM
دوست عزیز
غذا فردا با شروع روز بطور خودکار مصرف خواهد شد
و فقط یک غذا مصرف میشه

vahid_m
09/05/14, 12:06 AM
دستت درد نکنه
یعنی در طول 24 ساعت فقط یک غذا مصرف میشه؟پس بهتره که غذای سطح بالا مصرف کنیم،درسته؟

abbasmirza
09/05/14, 12:08 AM
آره عزیزم
اما چون شما اول بازی هستی و تازه وارد نمی دونم قادر به خرید غذا با کیفیت بالا هستی یا نه
اما اگه شما تا 5 روز آینده بتونی با غذای کیفیت1 و کار حتما باید کیفیت 1 باشه سر کنی
وقتی به لول 5 برسی می تونی بری جنگ و با یک جنگ کردن و بیمارستان رفتن والنست تقریبا روی 80 وا میسته

vahid_m
09/05/14, 12:12 AM
بازم ممنون
اتفاقا کارم سطح 1 هست ، پس یاید سر کنم:d

motahar
09/05/14, 01:59 AM
ممنونم ار عباس عزیز بایت پاسخگوییش
دوست عزیزم خدمتتون عرش کننم که شما به خیلی از بخشهای فروم دسترسی نداری به دلیل عدن تایید عضویت
برای دیدن سایر بخشهای به بالای فروم بخش اطلاعیه ها مراجعه کنید و لینکی که با عنوان تایید صلاحیت هست کلیک کنید و طبق اون عمل کنید ت ا دسترسیتون به بقیه مطالب فروم هم ازاد بشه و بتونیداز همه ی مطالب استفاده کنید
موفق باشید