PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر آنچه در مورد كارخانه داري بايد بدانيم!

djcsaeed
09/05/27, 03:15 PM
سلام

اول عرض كنم اين عنوان رو انتخاب كردم كه هر كسي مطلبي در اين مورد داشت اينجا قرار بده و هر كس هم خواست اطلاعات كسب كنه سر در گم نشه.

من ميخوام كارخونه بزنم. چكار كنم!؟ بيست تا طلا دارم.

در حال حاضر تو ايران نيستم. لطفا هر چيزي كه صلاح ميدونيد و فكر مي كنيد براي شروع لازم هست رو بفرماييد تا استفاده كنيم.

متشكرم.

M0hammad
09/05/27, 03:22 PM
اگه میخوای کارخونه رو با 20 گلد بزنی ، اون 20 گلد رو بریز سطل آشغال
حد اقل باید 50 گلد داشته باشی ... !

djcsaeed
09/05/27, 03:24 PM
متشكرم.

اگر ممكنه توضيحات بيشتري بديد.

behizz
09/05/27, 03:27 PM
اگه میخوای کارخونه رو با 20 گلد بزنی ، اون 20 گلد رو بریز سطل آشغال
حد اقل باید 50 گلد داشته باشی ... !
من حدود 25 تا 30 گلد داشتم هنوز هم زنده هستم !!:yes:
بستگی داره چه کارخونه ای بخوای بزنی , کدوم کشور و ...

djcsaeed
09/05/27, 03:30 PM
من روماني هستم الان :d:d:d

يعني گير افتادم تا ساعت 7هفت و نيم بعد از ظهر.

هيچي نميدونم لطفا كمك رساني كنيد. مثلا من نميدونم منابع يك شهر چه ربطي به اون نوع كارخونه داره. چون هرچي نگاه ميكنم اون شهر هرچي داره با بقيه چيزايي كه نداره از لحاظ قيمت تو فروشگاه تفاوت خاصي ندارن. (:d)

M0hammad
09/05/27, 03:32 PM
من حدود 25 تا 30 گلد داشتم هنوز هم زنده هستم !!:yes:
بستگی داره چه کارخونه ای بخوای بزنی , کدوم کشور و ...

خوب با 30 گلد فقط میشه بلیط سازی زد ...
کارخونه ی دیگه ضررره

behizz
09/05/27, 03:46 PM
خوب با 30 گلد فقط میشه بلیط سازی زد ...
کارخونه ی دیگه ضررره
چرا توهین می کنی ما اینجا بلیط نمی سازیم که :p شرکت حمل و نقل (از نوع هوایی اش) هستیم!! :y:

من که اینو دارم ضرر نکردم فکر کنم سود هم دارم ! البته باید از کارمند های اسکیل تقریبا پایین با سلامتی بالا استفاده کنی ! حقوق تو رومانی هم که خیلی پایین هست .
فقط یکم کارخونه دارهاش حالشون خوب نیست :no1: موقعی که باید قیمت بازار رو بالا ببرن اینقدر قیمت رو میارن پایین که ....

M0hammad
09/05/27, 03:52 PM
چرا توهین می کنی ما اینجا بلیط نمی سازیم که :p شرکت حمل و نقل (از نوع هوایی اش) هستیم!! :y:

من که اینو دارم ضرر نکردم فکر کنم سود هم دارم ! البته باید از کارمند های اسکیل تقریبا پایین با سلامتی بالا استفاده کنی ! حقوق تو رومانی هم که خیلی پایین هست .
فقط یکم کارخونه دارهاش حالشون خوب نیست :no1: موقعی که باید قیمت بازار رو بالا ببرن اینقدر قیمت رو میارن پایین که ....

اون موقع که بالا بود به خاطر انتخابات بودش گلم

توی ایران هم قیمت ها 9 ریال بود و موقع انتخابات شد 13 ریال و الان دوباره باید کم کم بیاد پایین ...

یا مثلا آهن که یک دفعه گرون میشه ...

Pejman SS
09/05/27, 04:29 PM
آقا یه سوال...
برای اینکه تو یه شهر خاص بخوایم کارخونه بزنیم باید با ارگمون به اون شهر سفر کنیم و اونجا بزنیم؟
بعد اگه تو ارگمون یه کارخونه دیگه باشه منتقل می شه با ارگ یا همون جایی که تاسیس شده می مونه؟

gonde
09/05/27, 04:39 PM
آقا یه سوال...
برای اینکه تو یه شهر خاص بخوایم کارخونه بزنیم باید با ارگمون به اون شهر سفر کنیم و اونجا بزنیم؟
بعد اگه تو ارگمون یه کارخونه دیگه باشه منتقل می شه با ارگ یا همون جایی که تاسیس شده می مونه؟

خودت یا ارگانت در هر شهری که باشید شرکت همونجا تاسیس میشه.
شرکتهای قبلی سرجاشون می مونن! یعنی بعد از تاسیس شرکت، جای شرکت همیشه ثابته و عوض نمیشه.

djcsaeed
09/05/28, 02:02 PM
من نميدونم تو كارخونه چجوري حقوق پايه و قيمت توليداتم رو مشخص كنم !؟

يعني ميتونم حقوق تك تك افراد رو تغيير بدم- ولي نميدونم چجوري حقوق افرادي كه هنوز نيومدن ولي ميخوان بدونن چقدره رو مشخص كنم.

همچنين ميخوام قيمت محصولاتم رو پايين بيارم تا فروشم بيشتر بشه.

behrang
09/05/28, 02:18 PM
این لینک رو برو و دانلود کن توش یک برنامه اکسل هست که من خیلی وقت پیش از یکی از دوستان گرفتم اگه از این استفاده کنی مقدار سود و ... رو میتونی پیش بینی کنی اینطوری دیگه با مشکل واجه نمیشی

http://rapidshare.com/files/238098815/__1576___1585___1606___1575___1605___1607____1605_ __1583___1740___1585___1740___1578____1705___1575_ .html

djcsaeed
09/05/28, 02:21 PM
متشكرم.

يه سوال ديگه. من ميخواستم كارخونه بزنم گفت بايد از كارت در بياي. در اومدم كارخونه زدم حالا ميگه كار پيدا كن. وقتي ميرم كار پيدا كنم ميگه

You cannot be an employee as long as you own a company.

تو هر كارخونه اي اين رو ميزنه :)

Bump: بعد يه سوال ديگه (با عرض شرمندگي)

من ولنس كارمندامو چجوري متوجه بشم ؟

حتي تو پروفايلشون هم ميرم چيزي نيست !!؟

Bump: بعد يه سوال ديگه (با عرض شرمندگي)

The_Legend
09/05/28, 03:08 PM
متشكرم.

1.يه سوال ديگه. من ميخواستم كارخونه بزنم گفت بايد از كارت در بياي. در اومدم كارخونه زدم حالا ميگه كار پيدا كن. وقتي ميرم كار پيدا كنم ميگه

2.بعد يه سوال ديگه (با عرض شرمندگي)

1. وقتی با اکانت اصلی کارخونه داری نمیتونی بری کار بگیری! حداقلش اگه میخواستی کار کنی باید با اکانت ارگت کارخونه میزدی!

2. میتونی بری تو پروفایلشون ببینی ...!
یا برو به این مقاله و ببین چی کار کنی!!!(اون قسمت ولنس کارمندان)----->
http://www.erepublik.com/en/article/erepublik-plus-1-808442/1/20

Bump:
متشكرم.

1.يه سوال ديگه. من ميخواستم كارخونه بزنم گفت بايد از كارت در بياي. در اومدم كارخونه زدم حالا ميگه كار پيدا كن. وقتي ميرم كار پيدا كنم ميگه

2.بعد يه سوال ديگه (با عرض شرمندگي)

1. وقتی با اکانت اصلی کارخونه داری نمیتونی بری کار بگیری! حداقلش اگه میخواستی کار کنی باید با اکانت ارگت کارخونه میزدی!

2. میتونی بری تو پروفایلشون ببینی در قسمت Bio ...!
یا برو به این مقاله و ببین باید چی کار کنی!!!(اون قسمت ولنس کارمندان)----->
http://www.erepublik.com/en/article/erepublik-plus-1-808442/1/20

behrang
09/05/28, 06:25 PM
کار اشتباهی کردی چند روز پیش هم یکی خواست اینکارو بکنه جلوشو گرفتم اگه کارخونه بزنی با اکانت خودت دیگه از حقوق و مدال کار و ... خبری نیست چون دیگه کارخونه داری

Bump: کار اشتباهی کردی چند روز پیش هم یکی خواست اینکارو بکنه جلوشو گرفتم اگه کارخونه بزنی با اکانت خودت دیگه از حقوق و مدال کار و ... خبری نیست چون دیگه کارخونه داری

djcsaeed
09/05/30, 06:59 PM
حالا اشتباه كردم. چيكار كنم !!؟

Bump: حالا اشتباه كردم. چيكار كنم !!؟

behizz
09/05/30, 07:21 PM

bump: حالا اشتباه كردم. چيكار كنم !!؟

به نظر من بگذار واسه فروش یکی از بچه ها بیاد بخره بعد برو اکانت ارگ بخر باز از اون بخرش ! :d

M0hammad
09/05/30, 08:47 PM

bump: حالا اشتباه كردم. چيكار كنم !!؟

یک گلد بزار فروش و بعد سریع بپر برو با اکانت ارگ بخرش

behrang
09/05/30, 08:54 PM
http://forum.erepublik.ir/showthread.php?t=2054