PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبليغات اس ام اسي بازي

Mirzapoor
09/01/08, 02:23 AM
سلام بچه ها اين اولين تاپيكي كه تو عمرم مي زنم خواستم بدونيد:p حالا بريم سر اصل مطلب:

بچه ها ما مي تونيم با كمي خرج از جيب خودمون و جمع كردن پول يا يكي از شركت هاي ارسال اس ام اس انبوه به توافق برسيم تا برامون به شماره هاي موبايل از سراسر كشور اس ام اس تبليغي اين بازي رو بده

اگر قبول داريد رأي مثبت بديد كه اگه اكثريت مثبت شد تو قسمت بعد يه تاپيك ديگه مي دم و توش قيمت ها و نوع تبليغات از نظر شماره هاي فعال مي دم

ممنون

Mirzapoor
09/01/08, 02:29 AM
آره :p

HossianShirazi
09/01/08, 02:50 AM
نه من اینقدر بدم میاد برام اس ام اس تبلیغاتی میاد و هر شرکتی که میفرسته اسمش رو به خاطر میسپارم تا ازش چیزی نخرم.

حتی یک بار یکی از کاندیدهای شورای اسلامی یک پیغام تسلیتی برای مناسبی فرستاد برای تبلیغ , نه خودم بهش رای دادم نه گزاشتم کسی تو فامیل بهش رای بده.

آخه این چه حرکتیه!!این مزاحمت برای مردم.

نمیخواستم تو ذوقت برنم ولی نظر من اینه دیگه.

bestboy999
09/01/08, 02:51 AM
نظرت بسیار به جاست ولی باید دید چند % از افراد حاضر به همکاری مالی هستند.

راستی قیمت سراغ داری؟ مثلا کدهای مختلف فرق دارن باهم باید دید که کدوم منطقه از کشور و چه کدهایی رو میشه دعوت کرد.

در این زمینه هم فکری کردی؟

Mirzapoor
09/01/08, 02:59 AM
آره

چند بار هم همين كارو كردم ولي حسين اون بالا راضي نيست :(

Hamed.K
09/01/08, 03:11 AM
موافقم امین جان
کار نو و جالبیه

bestboy999
09/01/08, 03:29 AM
آره

چند بار هم همين كارو كردم ولي حسين اون بالا راضي نيست :(

خوب چطوری؟ بهترین راه و منطقه چیه و کجاست؟ و قیمت 1000 تا اس ام اس؟(به چه خطی)

Mirzapoor
09/01/08, 03:36 AM
به تمامي كد هاي ايرانسل تو هر منطقه بالاي 1000 تا دونه اي 5 تومان
زماني كه من اين كار رو كردم همراه اول همه ي كد ها و منطقه هارو يك قيمت مي داد البته به تعداد هم بستگي داشت بالاي 1000 تا هر اس ام اس 9 تومان

motahar
09/01/08, 06:20 AM
فکر خوبیه و میشه روش کار کرد ضمن اینکه این نوع تبلیغات چون برای سود مالی نیست شاید یه کمی توجیح پذیر باشه و گیرنده رو جذب کنه
اما در کل منم با نظر حسین موافقم کلا با این مدل تبلیغ حال نمیکنم و اساسا اس های تبلیغاتی رو نمیخونم

FCSooti
09/01/08, 09:49 AM
من کاملا مخالف هرگونه تبلیغ خارج از نت هستم، اگر هم قراره تبلغی خارج از نت صورت بگیره باید کاملا هدف مند باشه مثلا تو مجله های بازی.
ضریب نفوذ اینترنت تو ایران رو بگیریم 15% که عدد خیلی خوشبینانه ای هست، بگیریم امکان اینکه به مسیج توجه کنن و بیان عضو بشن رو بزاریم بالاترین حالت و بگیریمش 50% حالا اگه این 2تا درصد رو با هم ضرب کنبم می شه 0.075 یا به عبارتی 7.5% که عدد خیلی کمیه برای هدفی که ما داریم. بهتره روش های تبلیغاتی آنلاین رو امتحان کنیم و بی خیال اینجور تبلیغات بشیم.

motahar
09/01/08, 09:56 AM
بیا امین جون حسین یه حساب کتاب اصولی برات کرده

حسین جان ممنون ایول ضریب نفوذ نت رو خوب امدی کمتر کسی اینو حساب کرده بود یعنی به هر 100 شماره ای که ایم اس فرستاده بشه 15 نفرشون به نت دسترسی دارن حالا چند تا از این 15 نفر اینقدر حال دارن مثل ما که بیان ببه این بازی بچسبن الله اعلمممممم

راستی امید گزینه های این نظر سنجیت چرا اینقدر باحاله http://qsmile.com/qsimages/63.gif

ParsiKade
09/01/08, 02:13 PM
شما فکر کردید چند نفر توی ایران به اینترنت دسترسی دارن ؟ :D
اصلا فکر کردید همون تعدادی هم که دسترسی دارن چند نفرشون غیر از چت یا چک کردن میل از اینترنت استفاده ی دیگه ای هم می برن ؟ :p

کاربران اینترنت ایران خیلی کم تر از اون چیزی هستند که من و شما فکرشو بکنیم ! کمتر از 1% از افرادی که براشون SMS میفرستید شاید بیان به بازی :D
حالا بحث موندگاریشون جداست !

در کل حسین راست میگه ، تبلیغات باید در حدود اینترنت باشه ، بیرون از اون کسی نمیاد :swear1:

HossianShirazi
09/01/08, 04:25 PM
شما فکر کردید چند نفر توی ایران به اینترنت دسترسی دارن ؟ :d
اصلا فکر کردید همون تعدادی هم که دسترسی دارن چند نفرشون غیر از چت یا چک کردن میل از اینترنت استفاده ی دیگه ای هم می برن ؟ :p

کاربران اینترنت ایران خیلی کم تر از اون چیزی هستند که من و شما فکرشو بکنیم ! کمتر از 1% از افرادی که براشون sms میفرستید شاید بیان به بازی :d
حالا بحث موندگاریشون جداست !

در کل حسین راست میگه ، تبلیغات باید در حدود اینترنت باشه ، بیرون از اون کسی نمیاد :swear1:
راست میگه من هر موقع میرم کافی نت جزء معدود کسانی هستم که کاری به منسجر ندارم و کارهای دیگه میکنم.
البته بقیه ای که هستند مشغول ثبت نام اینترنتی هستند و فقط من هستم که برای ورود به یک سایت رفتم کافی نت.

یک بار یک نفر ازم پرسید هک بلدی گفتم نه برو به این آدرسه یک فرومه یادت میدن.گفت فروم دیگه چیه براش توضیح دادم آخر سر گفت یعنی چت روم نیست؟

Mirzapoor
09/01/08, 05:56 PM
راست میگه من هر موقع میرم کافی نت جزء معدود کسانی هستم که کاری به منسجر ندارم و کارهای دیگه میکنم.
البته بقیه ای که هستند مشغول ثبت نام اینترنتی هستند و فقط من هستم که برای ورود به یک سایت رفتم کافی نت.

یک بار یک نفر ازم پرسید هک بلدی گفتم نه برو به این آدرسه یک فرومه یادت میدن.گفت فروم دیگه چیه براش توضیح دادم آخر سر گفت یعنی چت روم نیست؟

حسين جون ميشه آدرس فرومش رو بدي ؟

HossianShirazi
09/01/08, 05:59 PM
حسين جون ميشه آدرس فرومش رو بدي ؟
خدایش بیامرزاد.بستنش.
ولی شکارچی رو سرچ کنی تو گوگل 4 تاسایت بهت میده که در این زمینه کار میکنن و هیچ تضمینی نیست که با ورود به اونها حک نشی.

Mirzapoor
09/01/08, 06:27 PM
مرسي اين كارا مال ما نيست :d

xerxes99
09/01/08, 09:59 PM
خوب حالا که دوره هم جمعیم چطوره یک بحثی سر تبلیغ آنلاین کنیم؟
مثلا من از بازی سنتر اومدم اون بالاش(بلاش نه) می تونیم تبلیغ بدیم! البته همیشه بحث مالیش مطرح

bestboy999
09/01/08, 10:26 PM
به نظرم توی جام جم روز یک شنبه اگه بتونیم مطلب بدیم عالیه.

ویژه نامه ی کلیک.

xerxes99
09/01/08, 10:54 PM
یکی یک تاپیک بزنه ببینه چند نفر حاضرن پول بدن

Pool2GB_old
09/01/18, 05:55 AM
یکی یک تاپیک بزنه ببینه چند نفر حاضرن پول بدن

من الان میزنم...