PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توسعه امکانات فارسی ای-ریپابلیک

AHHP
09/08/16, 03:02 PM
سلام

من طراحی و برنامه نویسی وب می کنم و تو مستندسازی و فارسی سازی سیستمهای تحت وب هم سابقه دارم.
من جزو تیم فارسی سازی سیستم مدیریت محتوای MODx (http://modxcms.ir) هستم و همه آموزش این سیستم توسط خودم، ترجمه یا تالیف شده. (البته سایت در حال توسعه است و فقط فرومش قابل دسترسیه).

من در نظر دارم که فعالیتهای فارسی سازی رو تا حد امکان منسجم کنم که دو بخش اصلی داره:

مقالات آموزشی و بخش وایکی (Wiki)
نمای اصلی سایت

من توی این سیستم جدید هستم و کاربران رو نمیشناسم و نمی دونم که چه فعالیتهایی تا حالا انجام شده ولی چیزی که برداشت کردم این بود که فقط مقالات وایکی بصورت جسته گریخته ترجمه شدند و تیم مشخصی براش وجود نداره به اضافه اینکه سیستم وایکی امکان چپ به راست شدن هم داره که متاسفانه صفحات فارسی اینطور نیستند.

هدف دوم که هدف اصلی منه، اضافه کردن زبان فارسی به زبانهای اصلی سایت که فعلا فقط انگلیسی و اسپانیایی هست. با توجه به اینکه ایرانیها توی این زمینه ها فعال هستند و اینکه سایت بعد از دو سال فقط همین دو تا زبان رو داره، میشه نتیجه گرفت که خود ای-ریپابلیک چنین برنامه رو نداره که زبانهای جدید رو اضافه کنه ولی به هر حال من با نظر مثبت اومدم تا بتونم یه تیم کوچیک جمع کنم و به سایت اعلام آمادگی کنم.

به هر صورت، هرکس کاری در این زمینه کرده، تجربه خاص، اطلاعات مفید، حرف یا نظری داره اینجا مطرح کنه تا انشاالله به یه نتیجه ای برسه. اگر سایت نشه، حداقل میشه مقالات رو منسجم و برنامه ریزی شده ترجمه و تالیف کرد و به نوعی مقالات آموزشی پراکنده رو یه جا جمع کرد.

حالا من خوشبینانه در نظر میگرم و حرفم رو تموم می کنم. برای انجام این برنامه ها، فعلا به تخصصهای زیر نیازه:

توانایی ترجمه روان متون ای-ریپابلیک (شناخت اصطلاحات)
تخصص در زمینه CSS (سایت فارسی باید RTL شه)

من از همه این راهها قابل دسترسی هستم: همین تاپیک، ایمیل و مسنجر یاهو: albert_einistein و Boplo.ir (http://boplo.ir)

پیروز و مانا باشید
امیرحسین

HellGuard
09/08/16, 03:47 PM
موفق باشی عزیز;):y:

AHHP
09/08/17, 11:44 AM
یه نفر با نام arman258 (http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/970231) به من تو سایت مسیج داد که بیا سایت فارسی رو تست کن. در آدرس erepublikfa.co.cc و نیازی هم به ثبت نام نداری.
رفتم لاگین کردم. دیدم من رو توی سایت اصلی لاگین کرد. یعنی یوزر و پسورد من رو گرفت و وارد سایت اصلی کرد. این وسط یوزر و پسورد من لوع رفت!

اگر همچین پیامی گرفتید، مراقب باشید که اطلاعاتتون رو از دست ندید! من اگر اتفاقی بیفته و کاری انجام بشه، اینجا معرفی می کنم.

این هشدار رو دادم تا هویت و نیت این آقای آرمان مشخص شه!

AHHP
09/08/23, 05:20 PM
چه استقبال سنگینی!!!!
یعنی هیچ کس اینجا زبانش هم خوب نیست که بتونه ترجمه کنه؟

دوستانی با این برنامه موافقند و تو انجمن فعال هستند لطف کنند، لینک این تاپیک رو توی امضاشون قرار بدن تا شاید یه نفر پیدا شه ما دلمون خوش بشه........

Musketeer
09/08/23, 07:33 PM
اول از همه ازت ممنونم دوست عزیز

حالا سوالی که برام پیش اومده، اینه که اگه ترجمه کنی، کجا میشه ازش استفاده کرد؟

به نظرم با ادمین یک صحبتی بکنیم که یک نفر رو داریم که اینقدر بارشه و همه ی کارها رو بلده بکنه. اونوقت میشه ترجمه ی فارسی رو رسما خود ادمین ها اضافه کنن

citroen
09/08/23, 08:33 PM
:119::biggrin:

aminrahmani
09/08/23, 08:47 PM
به نظر من اگه با ادمین صحبت کنیم می تونیم اضافه کنیم مثل هتریک...

GeneralM
09/08/23, 09:27 PM
البته باید یکی صحبت کنه که ادمین قبولش داشته باشه

AHHP
09/08/24, 12:32 AM
سلام
ممنون که تو بحث شرکت می کنید.

حالا سوالی که برام پیش اومده، اینه که اگه ترجمه کنی، کجا میشه ازش استفاده کرد؟ اول ترجمه کنی نه و ترجمه کنیم. دوما اگر به نتیجه بشینه، مثل سایت تراوین، سایت کاملا فارسی میشه و سوما اینکه وقتی سایت چندزبانه است و دو تا زبان بیشتر نداره، اگه سومی فارسی باشه، کلی برای ایران اعتباره!

به نظرم با ادمین یک صحبتی بکنیم که یک نفر رو داریم که اینقدر بارشه و همه ی کارها رو بلده بکنه. اونوقت میشه ترجمه ی فارسی رو رسما خود ادمین ها اضافه کننمن خودم می تونم این کار رو تنهایی انجام بدم ولی تنهایی زمان می بره! به اضافه اینکه وقت من هم محدوده.
من گفتم تیم جمع کنیم تا هم سرعت، هم کیفیت بالا بره...
در ضمن، یه نفر که اینقدر بارشه یعنی چی؟ من تخصص فضایی که نخواستم. یه مترجم و یه طراح. ترجمه که کاربرها زیاد انجام میدن. حالا طراحی وب یه چیزی. چرا می ترسید؟

به نظر من اگه با ادمین صحبت کنیم می تونیم اضافه کنیم مثل هتریک...
من می خواستم تیم حسابی جمع کنم که با دست پر پیش ادمین برم که مثلا اینجوری نشه که موافقت کنه و ما نتونیم از پسش بر بیایم. این بحث رو اول با رییس جمهور فعلی کردم.

البته باید یکی صحبت کنه که ادمین قبولش داشته باشه
اضافه کردن فارسی یکم مشکل داره و من میترسم که اونا موافقت نکنند. چون فارسی فقط زبان نیست. قالب هم باید تغییر کنه. به قبول داشتن اینها نیست. ادمین کیو قبول داره؟ کیو میشناسه؟ پسرخاله هاش که نیستیم! اگر جزو برنامه اشون باشه، قبول می کنند.

حالا جدا از سایت، من بحث وایکی (Wiki) رو هم کرده بودم. اون دوستانی که مقالات رو ترجمه کردند، علاقه ای به ادامه کار و به ثمر نشستنش ندارند؟

par30web
09/08/24, 01:39 AM
مثل کی... مثلا آتیلا! که البته اونم خودش داره ترجمه می کنه ویکی رو!

---------- Post added at 01:39 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

قالب بندی که کاری نداره! یه دو تا کد رو عوض می کنیم!

AHHP
09/08/24, 02:39 AM
قالب بندی که کاری نداره! یه دو تا کد رو عوض می کنیم!
قالب سایت خیلی حرفه ای طراحی و با jQuery مچ شده. RTL کردنش از یکی دو تا کد خیلی بیشتره.
Cross-browser کردنش هم نکته خیلی مهمیه.

من از لحن شما و عدم استقبال از اینجا زیاد خوشم نیومد. نمی دونم، یه جورایی مثل اینکه یه جو منفی یا یه همچین چیزی بین اعضا وجود داره که به این کار احساس خوبی ندارند. شاید من فکرم متفاوته. شاید دوستان از کار تیمی تجربه خوبی ندارند.
شاید فکر می کنید این کارها به درد نمی خوره و سودی نداره. من از تراوین اینجا اومدم. جذابیت فوق العاده تراوین، سادگی و قابل فهم بودنشه. توی 10 دقیقه میشه روش بازی و انگیزه فعال بودن رو متوجه شد ولی اینجا اینطور نیست. ای-ریپابلیک به خودی خود پیچیده تر از بازی های آنلاین معروف دیگه هست و این انگلیسی بودنش هم عامل منفی محسوب میشه. در واقع برای کاربر ایرانی Friendly نیست!
من وقتی ثبت نام کردم. یکی از دوستان با نام Rabin کمی اطلاعات کلی از روش بازی و هدف بازی به من داد و با اینکه خیلی از صفحات وایکی رو خوندم، ولی هنوز هم با کلمات و اطلاعات جدیدی رو به رو میشم.
حالا اگر این دوستمون نبود، سر در آوردن از فلسفه بازی وقت و حوصله خاصی میخواد. اینو می خوام بگم که زبان فارسی، کاربران فارسی زبان رو بهتر و سریعتر جذب می کنه و جلوی کسایی که ثبت نام می کنند و بعد از دو روز حوصله اشون سر میره و بیخیال میشن رو تا حدی میگیره. چون بر خلاف تراوین که جذابیتش، بازی کردنشه، جذابیت اینجا، فلسفه و هدفشه. دوستانی که برای تبلیغ بازی توی مجله بایت برنامه ریزی می کنند، باید به این نکته هم فکر کنند که بازی برای کسی که اولین بار لاگین می کنه و تصور ذهنی نداره، چطور می تونه باشه و چقدر می تونه جذبش کنه.

مثلا یه فروشگاه رو در نظر بگیرید. صاحب فروشگاه با هر بهونه ای مردم رو میکشه داخل فروشگاه تا فروشش زیاد بشه ولی در واقع فقط کسایی که قصد خرید دارند، خرید می کنند و بقیه فقط فروشگاه رو شلوغ می کنند...
حالا این فروشگاه اگه فقط روی خریدارهای واقعی سرمایه گذاری کنه، سود بیشتری میبره.
یعنی بجای اینکه، تبلیغ کنید که ای-ریپابلیک فلان و بسال. کاربر رو به سایت بکشونید و ولش کنید، وقتی به سایت رسوندیدش، نگه اش دارید تا به یک بازیکن فعال تبدیل شه. به نظر من زبان فارسی، حمایت و ارزش قائل شدن برای کاربرانه.

aminrahmani
09/08/24, 09:26 AM
کاملا حرفات درسته...
ولی 2 نکته برای ترجمه من حودم هم می تونم باشم ولی برای وب باید یکی را پیدا کنی من تخصصم تالارگفتمان (vb) هستش ولی از برنامه نویسی html چیزی سر در نمیارم.
پس توی ترجمه می تونی روی من حساب کنی.
ولی به نظر من ما باید اول با ادمین صحبت کنیم ببینیم قبول می کنه یا نه چونکه بعدش یه دفعه می بینی این همه زحمت را جواب منفی بده.
پس اولا ما باید یک تیم خودمون درست کنیم
ثانیا به ادمین بگیم
ثالثا کار را شروع کنیم

با تشکر

GeneralM
09/08/24, 10:10 AM
اما به نظر من اول یه کم کارو انجام بدید بعد برید به ادمین بگید ، وقتی بفهمه شما کار بلدید و می تونید کار انجام بدید مسلما این کارو قبول میکنه اما همینجوری اگه برید بگید قبول نمی کنه

aminrahmani
09/08/24, 10:17 AM
اینم نظر خوبی هستش...
یعنی ما مثلا My Place را فارسی کنیم و بعدش به ادمین نامه بزنیم.
راستی اگه ما فارسی کنیم باگی به وجود نمیاد؟

AHHP
09/08/24, 04:17 PM
اما به نظر من اول یه کم کارو انجام بدید بعد برید به ادمین بگید ، وقتی بفهمه شما کار بلدید و می تونید کار انجام بدید مسلما این کارو قبول میکنه اما همینجوری اگه برید بگید قبول نمی کنه
اینم نظر خوبی هستش...
یعنی ما مثلا My Place را فارسی کنیم و بعدش به ادمین نامه بزنیم.
راستی اگه ما فارسی کنیم باگی به وجود نمیاد؟
یه توضیح بدم که چطور این سایتها معمولا زبان اضافه می کنند. این سیستم ها تمام کلمات و جملات عبارات رو توی یه سری فایل ذخیره می کنند. مثلا اینجوری:

$lang['company'] = "Copmany";
$lang['newspaper'] = "Newspaper";
و ما برای فارسی کردن. یه فایل جدید درست می کنیم. اینجوری:

$lang['company'] = "شرکت";
$lang['newspaper'] = "روزنامه";
و اونا به سایت اضافه می کنند. به همین سادگی. با این تفاسیر، اضافه کردن زبان اصلا باگ ایجاد نمی کنه و کار شاقی هم نیست تخصص بخواد ولی کلمات و عبارات زیاد هست و زمان میبره.
اما در رابطه با چپ به راست کردن. من از این میترسم که زیر بار اون نرن، چون باید فایلهای خارجی ما رو به سایت اضافه کنند. این بخش هم باگ ایجاد نمی کنه (اگر خیلی فاجعه نباشه) ولی ایده خوبیه که یه طرح RTL (چپ به راست) بدیم و نظرشون رو ببینیم.

FCSooti
09/08/24, 04:29 PM
در رابطه با اون راست به چپ کردن، فکر نکنم زیاد کار عمیقی بخواهد، یکی از بچه ها یه پلاگین فایرفاکس درست کرده بود که سایت رو تا حدود خوبی راست به چپ و فارسی می کرد، تو تاپیک ها هست، بگردی پیداش می کنی.

aminrahmani
09/08/24, 04:45 PM
اگه این جوری هستش پس ما یک تیم ترجمه درست کنیم و یک بخش سایت را فارسی کنیم و برای ادمین بفرستیم.
بعدش اگه قبول کرد ادامه کار و اگر هم نه سماجت در کار:)
من هم می خواهم توی لیست مترجم ها اون آخر ها باشم.
پس نفر اول تیم ترجمه با اجازتون من باشم...

par30web
09/08/24, 07:44 PM
اگه این جوری هستش پس ما یک تیم ترجمه درست کنیم و یک بخش سایت را فارسی کنیم و برای ادمین بفرستیم.
بعدش اگه قبول کرد ادامه کار و اگر هم نه سماجت در کار:)
من هم می خواهم توی لیست مترجم ها اون آخر ها باشم.
پس نفر اول تیم ترجمه با اجازتون من باشم...
اینجوری نمی شه، باید کلشو ترجمه کنیم و به صورت منظم و یه جا بدیم به ادمین و ...

من از لحن شما و عدم استقبال از اینجا زیاد خوشم نیومد.
مشکل از اینجاست که تا بحال چدین بار این طرح شروع شده و نصفه رها شده... آدم می ترسه که دوباره بیاد و وسط کار بقیه ول کنن و برن!:devil:

Musketeer
09/08/24, 08:51 PM
اول ترجمه کنی نه و ترجمه کنیم. دوما اگر به نتیجه بشینه، مثل سایت تراوین، سایت کاملا فارسی میشه و سوما اینکه وقتی سایت چندزبانه است و دو تا زبان بیشتر نداره، اگه سومی فارسی باشه، کلی برای ایران اعتباره!
من خودم می تونم این کار رو تنهایی انجام بدم ولی تنهایی زمان می بره! به اضافه اینکه وقت من هم محدوده.
من گفتم تیم جمع کنیم تا هم سرعت، هم کیفیت بالا بره...
در ضمن، یه نفر که اینقدر بارشه یعنی چی؟ من تخصص فضایی که نخواستم. یه مترجم و یه طراح. ترجمه که کاربرها زیاد انجام میدن. حالا طراحی وب یه چیزی. چرا می ترسید؟

اول من یک چیزی بگم! اینجا یک نفر رو پیدا کنی باهات همکاری بصورت اجرایی کنه خودمم فقط!!:1522: به جان خودم اگه یک نفر دیگه پیدا کردی هر چی تو گفتی!! ;) اینجا یک نفر باشه از کار اجرایی نترسه منم، خیالت راحت!
بعد عزیز راستش رو بخوای منظورم از اینهمه بارشه این قضیه راست به چپ و ایناش بود. من حاظرم کامل کامل کامل سایت و پیغامهاش رو ترجمه کنم! ولی ترجمه کجا و درست کردن نهاییش کجا؟
بعد اینم بگم! امید نداشته باش که ادمین فارسی رو سومین زبون اضافه کنه. خیلی خوبه که از الآن اقدام کنیم. ولی من بهت قول میدم ادمین تا زبون نصف کشورها رو اضافه نکنه، سراغ فارسی نمیآد

HellGuard
09/08/24, 08:56 PM
آقا من کلمه کلمه از بابیلون میتونم ترجمه کنم کمک خواستید بگید:D:y:

AHHP
09/08/24, 09:30 PM
بسیار بسیار ممنون از تمایل برای همکاریتون.
درباره موافقت ادمین. بستگی به اهدافشون داره. مثلا ما توی سیستمی پیشنهاد اضافه کردن زبان فارسی رو دادیم که ادمینهاش هیچی از rtl و چپ به راست نمی دونستن. در حالیکه دو نفر از ادمینها اسراییلی بودن و در حال زیر آب زدن. ولی هم زبان فارسی اضافه شد و هم کدهای هسته سیستم فقط برای فارسی زبانها تغییر کرد.
این یعنی اگر بخوان زبان اضافه کنند، استقبال می کنند کاری با بقیه مسائل مثل سومین زبان و جمهوری اسلامی ندارند و اگر نخوان که قطعا برقشون ما رو بیشتر میگیره.
به هرحال من قبل از اینجا، موضوع رو با میلاد (رییس جمهور فعلی) مطرح کرده بودم و طی صحبتی که با هم داشتیم، قرار شد یه حرکتهایی برای معرفی کارمون داشته باشه. انشاالله تا چند روز آینده، من با ادمین تماس میگیرم و درخواست می کنم.
برای درخواست، دو تا نکته هست که در مخ زنی به درد می خوره. یکی اینکه آیا کسی هست که با سایت (ادمین) از طرف ایران تماس داشته باشه یا به عبارتی حرفش پیش ادمین ها برو داشته باشه که حداقل همون اول، سرمون رو به طاق نکوبند!
و اینکه کسی کار خاصی، دستاوردی، چیزی برای پز دادن ایران می دونه که از اون طریق نرمشون کنیم. مثلا بگیم ما این کار رو کردیم. انقدر مهمیم و اینجور چیزا که در واقع بگیم ایران مهمه و اینجوری بزنیم تو گوششون؟

باز هم ممنون از همه دوستان دلسوز

aminrahmani
09/08/24, 10:38 PM
اولا شما خودت نرو پیش ادمین چون جواب منفی بده دیگه به رومانیایی ها هم جواب منفی میده: )
ثانیا بچه ها آماده هر گونه کمک کردن به تو هستند.
ثالثا یکی از بچه های ایران نرم افزار ارزان ترین جنس ها را نوشته که می تونیم بهش نشون بدیم.
به این روزنامه بیاید و وت و ساب هم بدید و یک کامنتی هم به زبان انگلیسی بنویسید.
این روزنامه مخصوص همون برنامه هستش پس می تونه برای این کار و ایران خوب باشه.
دست شما هم درد نکنه
http://www.erepublik.com/en/article/find-the-cheapest-products-by-look-up-tools--905088/1/20

FCSooti
09/08/24, 10:48 PM
اولا شما خودت نرو پیش ادمین چون جواب منفی بده دیگه به رومانیایی ها هم جواب منفی میده: )
ثانیا بچه ها آماده هر گونه کمک کردن به تو هستند.
ثالثا یکی از بچه های ایران نرم افزار ارزان ترین جنس ها را نوشته که می تونیم بهش نشون بدیم.
به این روزنامه بیاید و وت و ساب هم بدید و یک کامنتی هم به زبان انگلیسی بنویسید.
این روزنامه مخصوص همون برنامه هستش پس می تونه برای این کار و ایران خوب باشه.
دست شما هم درد نکنه
http://www.erepublik.com/en/article/find-the-cheapest-products-by-look-up-tools--905088/1/20
کافیه اسم اینو بیاره ادمین از پا آویزونش می کنه (البته با اون آوریزون خدا بیامرز فرق داره ها).
سر یه موضوعی فکر کنم ادمین هنوز اسم این سایت رو یادش باشه :دی
//
برای ارتباط هم بهتره رئیس جمهور فعلی یا آتیلا تماس بگیرن بهتره، میلاد که رئیش جمهور هست و آتیلا هم که رفیق گرمابه گلستان

aminrahmani
09/08/24, 10:52 PM
اسم چیو...؟
نرم اقزار خودت را یا این فارسی ساز را؟

Musketeer
09/08/24, 10:59 PM
والا بهترین کسی که میتونم بهت معرفی کنم بری پیشش برا صحبت با ادمین آتیلا هست. ولی این که میگم ادمین زبون فارسی رو دست کم به این زودی اضافه نمیکنه دلیل داره! ادمین سودش از فروش گلد و این چیزها هست. ایران هم که خریدش از بازی به صفر میل میکنه! حتی تنها روش پرداخت پول به اریپابلیک که برای ایرانی ها قانونی هست هم به درخواست خود اریپابلیک آی پی ایران رو قبول نمیکنه!! این چیزها هست. وگرنه از نظر فنی من شک ندارم شما میتونی... مهم ادمینه که باید بخواد

aminrahmani
09/08/24, 11:04 PM
حالا امتحانش ضرر نداره...
آتیلا را می فرستیم ببینیم چی می گه...

par30web
09/08/24, 11:52 PM
آره بابا آتیلا رفیق فابه ادمینه...
در ضمن فکر نکنم هزینه زیادی داشته باشه، فقط متن هست دیگه، بازی که تفاوت نداره، با چند تا کد حله فقط بخش سختش ترجمه هستش

FCSooti
09/08/25, 04:55 AM
اسم چیو...؟
نرم اقزار خودت را یا این فارسی ساز را؟
منظورم اون نرم افزاره بود.

aminrahmani
09/08/25, 09:47 AM
بازم ایهام:-)
کدوم را می گی...؟
اسمش را بنویس

FCSooti
09/08/25, 12:23 PM
بحث رو داریم منحرف می کنیما lookup tools

Musketeer
09/08/25, 02:08 PM
این امین رحمانی چقدر اسپم میده. اعصاب آدم خط خطی میشه:swear1:

AHHP
09/08/25, 10:47 PM
من با میلاد صحبت کردم و خیلی پایه بود. وزیر تبلیغات و آموزش هم که هست. با آتیلا هم صحبت کنید ببنید نظرش چیه؟
استقبال چند از دوستان هم نشون میده که الکی اینجا نیستیم!
بر و بچ جمع شیم، شور کنیم ببنیم از چه طریقی بهتره وارد شیم. بحث رو کش ندیم.

par30web
09/08/25, 10:50 PM
اگر آخر داره من هم پایه هستم، خوبه که متخصصین در امور مختلف، مثل ترجمه و ویکی و قالب بندی و برنامه ریزی هم هستند! ما هم اون وسط چایی میاریم!

AHHP
09/08/25, 10:56 PM
اگر آخر داره من هم پایه هستم، خوبه که متخصصین در امور مختلف، مثل ترجمه و ویکی و قالب بندی و برنامه ریزی هم هستند! ما هم اون وسط چایی میاریم!
شما سروری!
من تا یه حدی، هرقدر تعداد بیشتر باشه، کیفیت بالاتر میره. فقط خدا کنه تو ذوقمون نزنند.

که البته در اون صورت هم میشه فعالیتها رو ادامه داد. چون من الان دیدم که بعضی دوستان توی سایت دارند مقالات آموزشی تولید می کنند. همین الان تو این فکر بودم که اینها رو یه جا جمع کنیم و مرتب ارائه بدیم. اون موقع تازه واردا (مثل خودم) کلی دعامون می کنن و صاف میریم بهشت!

par30web
09/08/25, 11:08 PM
خوبه، منم یه سری آموزش به سبک ویکی نوشته بودم فکر کنم الآن اطلاعاتش دست بوریانی باشه

amo abbas
09/08/30, 12:33 AM
سلام
من طراحی وب تا حدودی و یکمم css بلدم البته اگه بیشتر توضیح بدی ببینم چی می خوای وقت میذارم یاد میگیرم . اگه دیدی کسی نیومد گزینه آخر من در خدمتم . هر کاری که بتونم انجام میدم

AHHP
09/08/30, 03:45 AM
سلام
من طراحی وب تا حدودی و یکمم css بلدم البته اگه بیشتر توضیح بدی ببینم چی می خوای وقت میذارم یاد میگیرم . اگه دیدی کسی نیومد گزینه آخر من در خدمتم . هر کاری که بتونم انجام میدم
پهلوانان نمی میرند! :yes:

amo abbas
09/08/31, 12:17 AM
پهلوانان نمی میرند! :yes:
همین که تو میگی;)

AHHP
09/11/12, 11:31 PM
سلام دوستان
من با سایت مکاتبه کردم درباره اضافه کردن زبان فارسی که تقریبا اصلا تحویل نگرفتند و دلسرد شدم تا اینکه جدیدا چند تا زبان جدید اضافه کردند و من هم پیگیری زیادی کردم تا اینکه قبول کردند من جزو تیم بومی سازی باشم و اگه موقعیتش فراهم شد هماهنگی های فارسی با من انجام بشه.

دیروز مسئول بخش بومی سازی با من تماس گرفت و گفت که فعلا قرار نیست زبان جدیدی اضافه بشه ولی بهتره که روی بخش Wiki کار کنید. منم گفتم باشه!
امروز دوباره تماس گرفت که ترجمه بخش Insider خیلی جدیه و یه جورایی میخوان ما رو محک بزنند. خلاصه اونهایی که اعلام آمادگی کرده بودند، بیان جلو!
قرار بر این شده که هر آرتیکلی که ترجمه میشه، آیدی مترجم با لینک به صفحه پروفایلش، بالای آرتیکل قرار بگیره.

شرکت کنید لطفا
موفق باشید
امیرحسین

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

یه چیز خیلی مهم.

اینا خواستند که لینک ترجمه های Insider رو واسشون بفرستم. کسی بوده که مقاله های Insider رو توی روزنامه اش ترجمه کرده باشه؟

خیلی زود جواب خواستند.

mrphoenix
09/11/13, 12:29 AM
برای اون کاری که در صفحه ی اصلی هست اصولا هیچ چی لازم ندارن
متخصص چیه بابا؟ میره یه InputStream از یه فایل میگیره و تمام.
اما در کل. من پایه ام.
من تجربه ی طراحی سایت (توجه کنید طراحی سایت. نه نصب تمپلیت) دارم.
اینا رو تا حدود خفنی بلدم.
J2SE, J2EE, Hibernate, MySQL, tomcat ,Html, jsp,struts
اینارو هم تا حدودی کار کردم:
AJAX, JavaScript

انواع و اقسام دیتا مدلینگ رو هم با توجه به ObjectOriented بلدم.

یه چندتا دیگه هم کار بلدم. اگه خواستید در خدمتم.

AHHP
09/11/13, 01:31 PM
ممنون.
این آدرس اصلی هست: http://wiki.erepublik.com/index.php/Insider
من الان دیدم که یکی دو تاش ترجمه شده.

راهی هست که بشه فهمید آیا روزنامه ای قبلا این مقاله های ترجمه کرده یا نه؟

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

mrphoenix عزیز ممنون بابت اعلام همکاری.