PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فارسی کردن این صفحه

aminrahmani
09/08/17, 01:51 PM
سلام میشه این صفحه را نقطه به نقطه و واو به واو برای من و همه فارسی کنید.
با سپاس
http://www.erepublik.com/en/forum/topic/85645/contract-guidelines-rules-for-making-valid-contract---updated-6-feb-2009/1

aminrahmani
09/08/17, 10:19 PM
پس چی شد؟؟؟

persian_man_iran
09/09/18, 02:23 AM
سلام
عزیز گوگل یه صفحه داره مخصوص همین کار و
حالا برو از وب گردیت لذت ببر
http://translate.google.com/#

aminrahmani
09/09/18, 02:06 PM
اینا که می دونستم
دیگه هم نیازی نیست خودم ترجمش کردم

se7en
09/09/21, 05:36 PM
1. هر بحث در فروم در این مجموعه نشان دهنده قرارداد مورد توافق توسط 2 یا بیشتر اشخاص eRepublik ؛
2. قراردادهای فقط می تواند به شهروندان خود را امضا کرده باشد و یا به نمایندگی ، در این صورت ، به نمایندگی از سازمان ، حزب ، شرکت ، کشور ، منطقه یا روزنامه که آنها منجر شده است ؛
3. قرارداد معتبر است و اگر آن شرایط را شکستن قوانین eRepublik ؛
4. قرارداد در نظر گرفته شده است در صورتی معتبر است که مورد توافق شرایط را شهروندان خود را ارسال عبارت : "من با شرایط قرارداد موافقم" و متن کامل دارید ؛
5. قرارداد حداقل باید شامل این اطلاعات :
- اشخاص که مورد توافق قرارداد ، و اگر موجود است یک شهروند ، که شهروند که نمایندگی نهاد نیست ؛
- شرایط موافقت کرد ؛
- زمان اعتبار ؛
- آنچه باید به ضربات پنالتی پیروز شده توسط مدیر اجرا می شود در صورت قرارداد توسط یکی از سازمان های شکسته است ؛
- چه اتفاقی می افتد در یک مورد از طرف های درگیر modifies نقاط دارید و یا امضا با تغییر نظر در موضوع دارید ؛
- چه اتفاقی می افتد در یک مورد از طرف های درگیر را دریافت ممنوعیت دائم یا قطعات و یا تمام خواص آن نهاد توسط : مدیریت impounded است ؛
- چه اتفاقی می افتد در یک مورد از شهروندان که علائم دارید می میرد ؛
6. قرارداد به پایان می رسد ، اگر که :
- از آن می رسد آن محدودیت زمانی ؛
- یکی از سازمان های معافیت های قرارداد بدون رضایت یکی دیگر (ها) ؛
- تمام اشخاص که امضا قرارداد جدید را در این بحث همان عبارت : "من می خواهم برای بستن این قرارداد" ؛
7. اگر یکی از نهادهایی که در توافق نامه امضا شده در نظر است که یکی دیگر را شکست قوانین قرارداد ، شهروند که نمایندگی نهاد است که می تواند برای یک محاکمه بپرسید. هزینه از یک محاکمه 5 طلا است و باید توسط این نهاد که می پرسد payed محاکمه خواهد شد.
برای درخواست یک محاکمه یک شهروند باید در این بحث دارید پیام ارسال شده عبارت : "من می خواهم برای شروع از یک محاکمه علیه موجودیت $ موافقم که 5 طلا را از حساب من به عنوان هزینه های دادگاه حذف شده است." - از کجا "$ نهاد" با نام نهاد که از نقض قرارداد متهم شده است جایگزین نمود.
قاضی باید به درخواست و تجزیه و تحلیل اعلام نتیجه. اگر به این نتیجه می گوید که نهاد آغاز شده است که محاکمه شد حق ، هزینه دادگاه را توسط حزب متهم به قاضی pursuer.The payed خواهد شد توسط مدیر ، بیان کرد.
اگر قاضی آمده است که قرارداد تا به دستورالعمل ها احترام نمی باشد ، آن را بدون از بین بردن هر نوع طلا لغو خواهد شد.
ما در نظر است که امضا حذف نمی شوند ، تغییرات در قرارداد ، و یا به روز رسانی ها. ما حذف خواهد شد منقضی شده contracts.We مهربانی که بخواهید ، برای قراردادها که شامل شرکت ها ، به ارائه لینک به آن شرکت ها در متن دارید و یا در نظر برای شرکت ها ایجاد شده و یا خریداری شده پس از امضای قرارداد).
C81e728d9d4c2f636f067f89cc14862c_55x55
مدیر
ناظر
فرستاده شده در تاریخ 8 ماه پیش
قراردادها »قرارداد دستورالعمل ها - قوانینی را برای ساختن معتبر قرارداد
این نمونه ای از یک قرارداد معتبر برای خرید و یا فروش محصول است. شما ممکن است به سادگی با کلمات زیرخط دار جایگزین آنهایی که احترام به موازین قرارداد شما.
"شهروند را به شهروند محصولات اکس B. بایت شهروند اهدا خواهد شد ý طلا را به شهروندان اهدا A. شرایط را از این قرارداد باید در ظرف چند ساعت Ž بعد از انجام قرارداد توسط هر دو طرف امضا شده است.
اگر قرارداد توسط هر دو طرف شکسته شده است ، خواص رد و بدل خواهد شد به صاحبان قبلی خود برگردانده می شود ، اگر چنین عملی امکان پذیر است. این نیز معتبر در مورد احزاب که شکستن قرارداد دائم هستند ممنوع شد ، و یا خواص آنها impounded ، و یا شهروند که قرارداد امضا می میرد. احزاب که شکسته خواهد شد قرارداد سه روزه بان همچنین دریافت خواهید کرد.
اگر قرارداد توسط هر دو طرف ، یا یکی از امضا تغییر است تغییر ، خواص رد و بدل خواهد شد به صاحبان قبلی خود برگردانده می شود ، اگر چنین عملی امکان پذیر است. احزاب است که بار قراردادی یا امضا نیز برای سه روز ممنوع. دریافت خواهید کرد "
یاد داشته باشید که باید توسط شهروندان قرارداد امضا شود (با ارسال یک نظر "من با شرایط قرارداد موافقم") و بدن از قرارداد باید توسط هر یک از دو طرف نوشته شده باشد که امضاء قرارداد.
سازمان هایی که در این نوع قراردادها دخالت خواهد بود برای همیشه ممنوع اعلام شد.
مشاهده تمام افزودنیهای دارید تغییر کند و مثال فوق اجرا خواهد شد با شروع روز بعد 445 - زمان eRepublik.

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

ترجمه کردم برو حالشو ببر

hmmftg
09/12/31, 08:37 AM
واقعا خیلی مزخرف ترجمه کردی
حتی بدتر از خود گوگل!