PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک اموزش عضویت درحزب

koorosheparsi
09/08/22, 07:42 PM
سلام من سوالم اینه چه شکلی می توینم عضو حزب شیم
چه ظوابط و شرایطی باید داشته باشیم
ایا این که اون حزب چند تا عضو داره هم تاثیر داره چه تاثیری
اگر همچین تایپکی هست ادرسشو بزرید من وقتی اومدم دیدم اینو حذف می کنم
مر30

HellGuard
09/08/22, 08:58 PM
سلام من سوالم اینه چه شکلی می توینم عضو حزب شیم
چه ظوابط و شرایطی باید داشته باشیم
ایا این که اون حزب چند تا عضو داره هم تاثیر داره چه تاثیری
اگر همچین تایپکی هست ادرسشو بزرید من وقتی اومدم دیدم اینو حذف می کنم
مر30
تو قسمت my places بعد party بعد چندتا حزب میاد میتونی توی یکی عضو بشی البته قبل همه این کارا باید لولت به 7 رسیده باشه و یک پیشنهاد به تعداد نفرات اون حذب نگاه نکن درباره حزبی که میخوای توش عضو بشی تحقیق کن بعد عضو بشو

koorosheparsi
09/08/22, 09:13 PM
مرسی
حالا در مورد بالا رفتن لول چه کار کنم؟

HellGuard
09/08/22, 09:22 PM
مرسی
حالا در مورد بالا رفتن لول چه کار کنم؟

کار و تمرین نظامی لولتو بالا میبره البته فکر کنم رای دادن هم یک امتیاز به لولت بده

koorosheparsi
09/08/22, 10:30 PM
یعنی من در طول چند وقت می تونم لولم به 7 برسه

در مورد پول همه اگه توضیح بدی ممنون می شم من الان فقط 5تا پول ایران دارم

HellGuard
09/08/22, 10:35 PM
یعنی من در طول چند وقت می تونم لولم به 7 برسه

در مورد پول همه اگه توضیح بدی ممنون می شم من الان فقط 5تا پول ایران دارم

ببینم عزیز اصلا شما آموزش بازیو خوندی;-)):D

نمیتونم بگم تا چند وقته دیگه به لول 7 میرسی بستگی به بازیت داره اگه هروز بیای یکی دو روز دیگه فکر کنم.

پول توضیح نمیخواد الان با پول واقعی چیکار میکنی با پول بازی هم همون کارو بکن:y:

koorosheparsi
09/08/22, 10:45 PM
راه نمای جامعی تا حالا ندیدم

HellGuard
09/08/22, 10:56 PM
راه نمای جامعی تا حالا ندیدم

اینو دانلود کن خوبه::y:
http://www.2shared.com/file/7319029/6359cf1b/erepublik.html
به صورت pdf هست آموزشش;)

koorosheparsi
09/08/22, 11:04 PM
اینو قبلا دانلود کرده بودم گفته بود کامله ولی کامل نبود
مثلا در مورد حزب فقط روش عضو شدن و خارج شدنو گفته بود

از کجا می تونم بفهمم حقوقم در روز چقدره؟

aminrahmani
09/08/22, 11:04 PM
دستت درد نکنه
اصلا سایت را گشتی...
ادمینان عزیز لطفا توی اعلانات آدرس آموزش ها را بگذارید

HellGuard
09/08/22, 11:14 PM
اینو قبلا دانلود کرده بودم گفته بود کامله ولی کامل نبود
مثلا در مورد حزب فقط روش عضو شدن و خارج شدنو گفته بود

از کجا می تونم بفهمم حقوقم در روز چقدره؟

به مرور زمان خودت همه چیو یاد میگیری اینی که دادم اموزش پایه بازیه:y:

تو کارخونت جلوی اسمت نوشته چقدر حقوق میگیری:D

koorosheparsi
09/08/22, 11:47 PM
بعد سوال دیگه من این هست که می شه من و یکی با دوتا کامپیوتر مختلف ولی با یه ای پی دوتا اکانت داشته باشیم؟

YASHAR_2568
09/08/23, 01:12 AM
بعد سوال دیگه من این هست که می شه من و یکی با دوتا کامپیوتر مختلف ولی با یه ای پی دوتا اکانت داشته باشیم؟

ببین اینجا اگر هزار تا کامپیوتر هم باشه ولی آی پی یکی باشه همتون بن میشید
باید آی پی ها متفاوت باشه

aminrahmani
09/08/23, 09:27 AM
میشه ولی نباید چیزی به هم دنیت کنید...
حتی 0.01 ریال...
ولی این جوری هم ادمین مشکوک میشه

koorosheparsi
09/08/23, 02:45 PM
از کجا می فهمیم بن شدیم؟

YASHAR_2568
09/08/23, 02:59 PM
از کجا می فهمیم بن شدیم؟

کاری نداره
وقتی یوزر خودت رو داری لوگین میکنی یه پیغام میاد که شما بن شدی:d

koorosheparsi
09/08/23, 04:44 PM
خوب حالا یه مطلب اونم این که الان یه نفر قوانین دهگانه را گذاشته به نامه nezame novin که قوانینی می زارم اینجا بخونید و این که اونجا نوشته استفاده از یک ای پی به معنی مولتی بودن نیست یعنی کار منم درست شد
سلام ابتدا باید از اتیلا عزیز برای ترجمه تشکر کنم و این مقاله را برای این زدم که تازه واردها بن نشوند
ترجمه قوانین ارپابلیک
قوانین ده گانه ارپابلیک :

1- همه شهروندان آزاد و با شرایط برابر در حقوق و اعتبار متولد میشوند
1-1 - هر شهروند حق دارد انتخاب کند که در چه شرکتی کار کند و همچنین چه میزان پول برای کارش دریافت کند
1-2 - هر شهروند حق دارد انتخاب کند که در جنگ شرکت کند یا نه

2 - هیچ شهروندی حق ندارد شهروند دیگر را پریشان کند
2-1 - نژادپرستی ، عقاید افراطی ، فریب کاری واستفاده از آثار مربوط به مسائل جنسی ممنوع هست
2-2- فحاشی و همچنین تهمت زدن عمومی بدون دلیل و یا حمله غیر مستقیم به یک شهروند ممنوع هست ،

3- آزادی مطبوعات به صورت مطلق هست البته بدون شکستن قوانین 2 ، 1-2 ، 2-2 ، 1-3 و 2-3
3-1 - بی ادبی ، فحاشی ، اسپم و تبلیغات برای محصولات یا خدمات خارج از ارپابلیک مجاز نیست
3-2 - نقل قول بحثهای خصوصی بدون رضایت افرادی که شامل آن میشوند ممنوع هست
یک شهروند میتواند شهروندی را که نقل قول خصوصی وی را بدون رضایت فرد بیان کرده را گزارش دهد

4 - دارائی هایی که توسط یک فرد از راههای غیر قانونی یا روشهای غیر عادلانه بدست آید توقیف خواهد شد
4 - 1 - بعضی از این کارها ( کسب اموال نا مشروع ) ممکن هست سبب ین دائم فرد شود
4 - 2 - به اضافه ، اگر این دارایی ها قبل از اینکه توقیف شوند ، فروخته و یا منتقل شوند افرادی که شامل این معاملات هم شده اند بن دائم خواهند شد

5 - یک فرد فقط میتواند یک اکانت داشته باشد
5 - 1 - ایجاد و یا مدیریت چند اکانت ممنوع هست و نتیجه اش بن دائم خواهد بود استفاده از یک آی پی مشابه توسط چند فرد معیاری برای شناسایی آن افراد به عنوان مولتی نیست
5 - 2 - ایجاد و استفاده از یک آواتار و یا نام نا مشروع یا نامناسب ممنوع هست و نتیجه اش بن دائم خواهد بود . استفاده از مارکهای جهانی به عنوان اواتار توصیه نمی شود و شما ممکن هست مجبور شوید آنرا تغییر دهید اگر صاحب مارک تجاری آنرا درخواست کند

6 - هر شخص مسئول هست هر گونه باگ و هک و یا خطاهای حساس را که در بازی پیدا میکنند گزارش دهند
6 - 1 - استفاده از باگها در بازی ممنوع هست همچنین هر عملی که سبب شود که شخص یک برتری ناعادلانه در برابر سایر اشخاص پیدا کند نیز ممنوع شده هست
6 - 2 - استفاده از یک اسکریپت یا ابزار یا برنامه های که جزو برنامه های جانبی که برای عموم توسط تیم ارپابلیک توسعه یافته ، نباشند اگر چه باعث شود یا نشود که شما یک امتیاز غیر عادلانه کسب کنید ممنوع هست

7 - روش تماس با تیم ارپابلیک بصورت یک روش رسمی هست
( با استفاده از گزینه کنتاکت در پایین صفحه )
7 - 1 - هر گونه تهمت و یا شکایت علیه تیم ارپابلیک زده شود باید از طریق کانال رسمی باشد در غیر این صورت رسیدگی نخواهد شد
7 - 2 - بحثهای عمومی در ارپابلیک مورد حمایت هست به هر حال این بحثها و دادخواهی ها راجع به اعمال تیم ارپبالیک نسبت به یک شخص یا یک گروه از اشخاص باشد مجاز نخواهد بود چون فقط تیم ارپبالیک ابزار لازم را برای تصمیم گیری در مورد آن شخص یا گروه دارد که تخلف کرده هست و بحثهای عمومی که به منظور زیر سئوال بردن تصمیمات تیم ارپابلیک ایجاد شوند مجاز نخواهند بود

8 - همه قوانین قدیمی در مورد ویکی و فروم همچنان کاربرد دارند
8 - 1 - به خاطر شکستن قوانین دسترسی فرد به فروم و ویکی به صورت موقت یا دائم مسدود خواهد شد و سرانجام این محدودیت دسترسی میتواند به اکانت اصلی شخص هم اعمال شود

9 - هر جریمه فرد ( اف پی پوینت ) در امتبازات تخلف فرد ثبت خواهد شد
9 - 1 - برای هر قانون شکنی 0.5 امتیاز جریمه برای بنهای موقت به میزان روزهای بن شدن جریمه ثبت خواهد شد و یا یک بن دائم به خاطر شدت و تکرار تخلف میتواند مورد لحاظ قرار گیرد
9 - 2 - شخص اگر همه 5 امتیاز یا بیشتر از آن را دریافت کند بن دائم خواهد شد
9 - 3 - هر امتیاز منفی بعد از دوماه از تاریخ دریافت آن پاک خواهد شد

10 - برای استفاده از ارپابلیک شما باید سنتان از 14 سال بیشتر باشد
10 - 1 - ما این حق را داریم هر اکانتی را که توسط افراد زیر 14 سال ایجاد و یا مدیریت شده اند را ببندیم
---------------------------------------- ---------------------
پی نوشت 1 : اگر دقت کرده باشید این قوانین ده گانه حاوی یک نکته جالب هست
همونطور که میدانید خداوند به حضرت موسی ده قانون فرستاد که مردم با رعایت آنها به رستگاری برسند که اینجا ها هم ادمین 10 قانون برای رستگاری ما فرستاده
البته این احتمال هم وجود دارد که یکی از ادمینهای سایت یک یهودی متعصب باشد چون در یکی از قوانین هم اشاره کرده که پست های ضد یهودی ممنوع هست
---------------------------------------- --------------------
این مقاله صرفا برای تازه واردها میباشد تا بن نشوند
در اخر دوباره از اتیلا عزیز تشکر می کنم

اینم لینک مطلب ووت بدین و ساب کنین

http://www.erepublik.com/en/article/-1-906851/1/20

koorosheparsi
09/08/31, 12:54 PM
اقا من دوباره سوال دارم و اونم این هست که اگر مثلا یه حزب 3-4تا عضو داشته باشه بعد من عضو شم چه فرقی داره با این که برم توی حزبی که 200-300تا عضو داره و این که اگر اون 3-4 نفر دیگه کلا توی بازی نباشن من باید چه کار کنم؟؟؟

HellGuard
09/08/31, 02:02 PM
اقا من دوباره سوال دارم و اونم این هست که اگر مثلا یه حزب 3-4تا عضو داشته باشه بعد من عضو شم چه فرقی داره با این که برم توی حزبی که 200-300تا عضو داره و این که اگر اون 3-4 نفر دیگه کلا توی بازی نباشن من باید چه کار کنم؟؟؟

سعی کن تو حزبی عضو بشی که جزو 5 حذب اول باشن تا بتونی برای مجلس کاندید بشی تنها فرقشون همینه:D:y:

koorosheparsi
09/08/31, 11:12 PM
اون وقت یعنی من الان عضو یک حزبی شدم که 5-6تا عضو داره می تونم بیام بیرون؟؟؟
پس اگر این طوری هست دیگه عضو بقیه حزب ها شدن خوب نیست همون بهتر می ذاشتن فقط 5 تا حذب وجود داشته باشه

memorix7000
09/09/01, 03:35 PM
هر وقت بخوای میتونی از یه حزب بیای بیرون توی حزب کلید resign و میزنی
بعدم ممکنه یه حزبی تبلیغ کنه هدفاش خوب باشه یهو بیاد تو 5 حزب اول اینطوری فایده داره که تو حزبی غیر 5 حزب اول باشی

koorosheparsi
09/09/05, 03:06 PM
من دیدم بعضی از حزب ها از کاندیدای یک حزب دیگه تبلیغ می کنن
م شه مثلا یه ادم خیلی خوب باشه بعد از حزب های پایین باشه بعد حزب های بزرگ ازش پشتیبانی کنن؟؟؟