PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیدی من هک شد!

Hossein.H
09/09/06, 08:13 PM
با سلام دوستان عزیز!

آیدی من امروز هک شود توسط بعضی از دوستان که مثلا خیلی هکر هستن و واردن.:d
بهشون تبریک میگم والنسم رو هم صفر کردن امیدوارم همین طوری که کارشون ادامه بدن هر کاری هم بکنن دیگه پژمان رئیس جمهور شده حالا می خوان بسوزن یا نه کرم سوختگی هم دارم.

این چند وقته خیلی خوش گذشت دوستان اگه جایی کسی رو ناراحت کردم واقعا عذر می خوام و امیدوارم منو حلال کنه دیگه بریم به کار های مهمتری جز این بازی برسیم این یه بازی هست و این چیز ها توش پیش میاد بعضی ها یکم عقده ی هستن و فک می کنن با گرفتن یه آیدی من مثلا دیگه هیچی تموم هست.
نه هیچ خبری نیست ما میریم به زندگی مون برسیم این چند وقته از اینکه در خدمت شما دوستان عزیز گرامی بودم بهم خوش گذشت فقط اومدم بگم آیدیم هک شده و همین برام یه دلیل شد که دیگه بازی نکنم ببخشید اگه سرتون رو درد آوردم فک کنم طولانی ترین مقاله ی هست که تا به حال توی فروم زدن.
با تشکر از همه
همه تون رو به خدای بزرگ می سپرم
خدانگهدارتون

par30web
09/09/06, 08:17 PM
ای بابا! کی بوده طرف؟ می شناسیش؟ مردین برین دشمنانمون رو هک کنید نه ایرانیارو! آدمای *****

Esteghlal_Iran
09/09/06, 09:21 PM
chejori hak shodi??

atilaa
09/09/06, 11:53 PM
خدا ازشون نگذره
ايميلتم عوض كردن ؟
يك فورگت پاسورد برن ببين واست پاسورد ميفرسته يا نه

HellGuard
09/09/07, 12:13 AM
هیچی از دشمن میخوریم از ایرانیم باید بخوریم.

pooyamb
09/09/07, 12:30 AM
ببين مي توني پست رو بدست بياري يا نه.
من كه فعلا برات 6 تا ولنس فرستادم

Hossein.H
09/09/07, 12:51 AM
با سلام خدمت شما دوستای عزیز!
والا ایمیل رو که عوض کرده و هیچ طوری نمیشه بدست آورد پسورد رو خودتون رو اذیت نکنید و گیفت هم ندید چون لازم نیست.:d

از همتون ممنون که نگران بودید.

pooyamb
09/09/07, 01:00 AM
نمي دوني چطور هك شدي؟
اگه ميدوني بگو اكانتت رو از طرف برات پس مي گيرم

Hossein.H
09/09/07, 01:02 AM
نه والا خودم حدثیاتی مزنم ولی درست نیست با گمانه زنی کسی رو متهم کنم زیادم جالب نیست نامه اصلی که برام فرستادن رو به دو تا بچه ها دادم.
زیاد برام مهم نیست اکانت برگرده یا نه دییگه نمی خوام بازی کنم شما هم زیاد جوش نزن و اعصابت رو خورد نکن بی خود.:d

HossianShirazi
09/09/07, 01:02 AM
حالا کجا؟
یکی دیگه بساز ....
درسته من از یک کاندید دیگه طرفدراری میکردم ولی اگر میخای تا همین اکانت خودم بدم بهت.خودم یکی دیگه میسازم ...

یک هک شدن که ناراحتی نداره.
بگو گور پدر اکانت قبلی ... یکی دیگه بساز.

Hossein.H
09/09/07, 01:07 AM
بابا مسئله این نیست آخه HossianShirazi من خودمم گفتم برای این بازی زیاد لازم نیست اعصاب خودت رو بهم بریزی والا برای منم اکانت ساختن کاری نداره ولی دیگه قبول کن از من گذشته مثل قبل حوصله به خرج بدم و دیگه اون موقع که بودیم کاری نکردیم الان بیام بگم چی ؟؟؟
دوباره به خاطر یه انتخابات دیگه بیان و آیدیم رو هک کنن؟؟؟؟
حالا من بگم گور پدر آیدی والا تقریبا نصف دارایم تو اون آیدی بود اون رو چیکار کنم عزیرم اینا همه دست تو دست هم میده تا دیگه بازی رو کنار بزارم اگه حداقل کار مثبتی می کردم چرا ولی کاری هم انجام ندادم والا برای ایران.
موفق باشید و پیروز

pooyamb
09/09/07, 01:16 AM
اااااااااااااااااا
نگو اينارو اگه نقش مهمّي نداشتي كه هكت نمي كردن.
الانم برو سعي كن شايد ادمين دلش سوخت پسش رو داد بهت.
حالا چقد داشتي؟

Hossein.H
09/09/07, 01:26 AM
پولش مهم نیست در همین حد بدون که پول 1 هفته کارگری با اسکیل 6 و 7 من بود + یه خونه کیو 5 و 5عدد گلد که تازه بدست آورده بودم.
والا به ادمین که نامه دادن یکم خنده داره پس من رو بده ولی والا دیگه حسش نیست منت اون نمی دونم کجایی رو بکشم وقتی دارم از داخل کشور اینطوری می خورم دیگه اونا اگه جوابم رو هم ندن و اکانتم بر نگرده برام اصلا غیر عادی و بد نیست و زشت نیست و فکر نکنم اکانتم بر گرده فقط این رو زدم اگه از طرف اکانتم براتون یه وقت نامه داده شد و چیزی خواست بهش ندید.
با تشکر

pooyamb
09/09/07, 01:30 AM
يه سوال
ولنس رو چطوري ميشه صفر كرد؟

Hossein.H
09/09/07, 01:32 AM
والا اینطوری که اینا صفر کردن والا اینطوری که خودش گفته بود اول رفتن زحمت کشیدن و جنگیدن بعدا هم نمی دونم چیکار کردن یه روزه والنسم رو صفر کردن/

pooyamb
09/09/07, 01:33 AM
اگه روشش رو فهميدي به من بگو حتما.
خيلي به دردم مي خوره.

Hossein.H
09/09/07, 01:48 AM
چشم اگه فهمیدم چطوری میشه سر چشم به شما هم میدم.راستی شما برای چی می خوای؟؟؟؟؟؟؟:d

pooyamb
09/09/07, 01:59 AM
يك عدّه هستند كه بميرن بهتره.
منظورم رو مي فهمي ديگه؟
يك سري اكانت كه بدرد نمي خورن كارشونو انجام دادن.
:d

HellGuard
09/09/07, 02:03 AM
ناقلا میخوای کیو ترور کنی:d

pooyamb
09/09/07, 02:08 AM
بعضي از دوستان كه براي 5 گلد متولّد ميشن رو.
بيشتر از اين نمي تونم توضيح بدم.
فكر كنم همه فهميدن ديگه؟
:d :d :d :d

HellGuard
09/09/07, 02:12 AM
هان میخوای مولتیاتو سرشونو بکنی زیر اب:d

pooyamb
09/09/07, 02:26 AM
:D :D :D :D :D
البته سرشونو زير آب نكنم هم مهم نيست ولي بكنم بهتره.
آخه مي ترسم ادمين گير بده بگه 1 اكانت بايد داشته باشي چرا 100-200 تا مي سازي

atilaa
09/09/07, 02:31 AM
با ارگت به ادمين نامه بده و بگو هك شدي و ايميل اكانتت را هم براشون بفرست اكانتتو بهت بر ميگردونن
اگه نشد بگو يك فك رديگه بكنيم ولي اگه ميخواهي بري كه كلا هيچي

Hossein.H
09/09/07, 02:39 AM
والا با اکانت سو اومدم ریپورت بدم ولی صفحه ریپورت برام نیومد اقا وحید گل راهی نیست.
با دو تا مرورگر هم امتحان کردم.

HossianShirazi
09/09/07, 10:59 AM
بعضي از دوستان كه براي 5 گلد متولّد ميشن رو.
بيشتر از اين نمي تونم توضيح بدم.
فكر كنم همه فهميدن ديگه؟
:d :d :d :d
اون یارو پس رو داشته که این کار رو کرده.
اگر شما هم پسورد اون اکانتها رو داری که کاری نداره.
برو باهاش به رئیس جمهور رومانی یک بدو بیراهی بگو تا سریع کلکش کنده بشه برای همیشه.

aminrahmani
09/09/07, 12:51 PM
چه توضیح بده ببینیم چه جوری هک شدی تا ما دم به تله ندیم:-)

Hossein.H
09/09/07, 01:30 PM
هک که نمیشه گفت یکم بی احتیاطی خودم بوده تقریبا میشه گفت کرک شده پسوردم.سعی کنید پسوردتون رو تلفیقی از حروف و اعداد بزارید جوری که گرفتنش سخت باشه مثلا:
hoeof@add
اینطوری بهتر هست این روشی هست یکی از بچه ها گل یادم داده.:D

pooyamb
09/09/07, 01:36 PM
پسورد منو كه كسي نمي تونه هك كنه.
حروف هم نداره فقط عدده.

HossianShirazi
09/09/07, 03:56 PM
پسورد منو كه كسي نمي تونه هك كنه.
حروف هم نداره فقط عدده.
پس میشه تلفیقی از سال تولد خدت و اعضاء درجه 1 و شاید هم دوستان نزدیک ....

pooyamb
09/09/07, 03:58 PM
سال تولّد خودم آره هست ولي بقيه رو نمي توني حدس بزني.
سال تولّد كس ديگه اي همن نيست.
البته من تو خانواده پسوردم اوپنه.
همه مي دونن چيه.

par30web
09/09/07, 08:55 PM
یه برنامه بود پسورد ژنراتور! برنامه توپی بود! پسوردامو با اون درست کردم و یه هفته همش تکرار می کردم تا حفظم بشه :دی

Hossein.H
09/09/08, 02:50 AM
آقایون محترم، ادمین عزیز بنده رو بن کردند برای همیشه تا خیال خودم وهمه راحت بشه.
انشاا... موفق و پیروز و موید باشید.
این آیدی منم بی زحمت حذف کنید چون دیگه بازی نمی کنم.
با تشکر خدانگهدار همتون فقط حلالم کنید بدی از من دید ها.:d

nabeghe
09/09/08, 04:12 AM
خب بگرد یه یوزری که بازی رو ترک کرده بگیر!:223:

HossianShirazi
09/09/08, 01:16 PM
نابغه درست میگه.
اصلاً میگم که میخای یوزر من رو بگیر ...
جدی میگم.:y::y::y::y:
من هم تا چند وقت دیگه باید برم سربازی و نیستم.

یا اصلاً برو اکانت آتیلا رو بگیر .... اون هم قراره بره سربازی دیگه ...;-))

atilaa
09/09/08, 04:51 PM
اي بابا حالا ميخواستيم ببنيم چي به چيه و يك راه حل پيدا كنيم زد بن كرد

حسين جون من 10 سال پيش رفتم سربازي : دي

aminrahmani
09/09/08, 04:53 PM
حسین شیرازی بخشش می کنی!!
چه خبره:)

Hossein.H
09/09/08, 05:51 PM
این ادمین کلا همین طوریش با ایران زیاد راه نمیاد بخواد اکانت هک شده من رو دیگه بده خیلی حرف هست حالا اگه رومانیایی بودم شاید ولی ایران فک نکنم.
حسین جان والا منم خودم دانشگاهم تو مهر و اینا کمتر میام نت بعد شهرستان هم هستم مشکلم دوبرابر میشه برای پیدا کردن کافی نت خالی.
آقا دیگه بخوام یه اکانت پیدا کنم و برگردم بازی دیگه هیچی فوقش یه اکانت 15 گیرم بیاد و تا بخوام دوباره از نو اون همه کار براش بکنم میشه 1 سال بازی بیخیال شیم بهتره.
آقایون محترم و گل و خانوم های انگشت شمار بازی واقعا خیلی کیف داد این چند وقته بازی کردم و واقعا امیدوارم بتونید ایران رو بسازید.
وحید جان فقط یه چیزی ببین خونه و بقیه وسیله های من به کی دونیت شده دیگه همون من اکانت من رو برداشته فقط همین قدر اگه زحمت بکشی ممنون میشم.:d
حسین جان از اونجا که خودت مدیر محترم انجمن هستی لطفا این اکانت رضا 0090 رو هم بزار تو موزه جز آثار تاریخی.:d
با تشکر
خدانگهدارتون

aminrahmani
09/09/08, 06:25 PM
رضا دلمون برات تنگ میشه.
مطمئن باش می رم سراغ ریپورت دادنش
ال بلاش تقلبی هستش دیگه؟

Hossein.H
09/09/08, 06:31 PM
امین جان ال بالاش رو چیکار داری.
من نمی دونم کار کی بوده و اگرم بدونم دیگه لازم نیست چون کاری نمیشه کرد اکانت من بن شده بهتره به جای اینکه همه بریم این و اون رو مقصر کنیم بشنیم در کنار هم دوستانه بازی کنیم و کاری با اکانت کس دیگهی نداشته باشیم اگه خیلی مردیم خودمون رو بهتر کنیم نه آیدی هم دیگه رو هک کنیم این هنر نیست.
با تشکر

aminrahmani
09/09/08, 07:01 PM
نه اون بلاش را نمی گم که من اون تقلبی رو می گم

pooyamb
09/09/08, 07:04 PM
EI balash
اي بالاش
ال بالاش رو نمي گه.

aminrahmani
09/09/08, 07:07 PM
پویا توی این کارا استاد هستش:)
آره درست می گه

pooyamb
09/09/08, 07:13 PM
كوچيكتيم دادا.
منظورت تو هك بود؟
من عمرا اينقدرا نامرد نيستم.
اون هم بخوام هك كنم اينقدر مسخره هك نمي كنم.
با يه پيج ساده كه فرد رو گول بزنه.
يا حدّاقل يه كم درست و حسابي صفحه رو مي سازم.
اصلا مي خواي بريم تو كارش؟

aminrahmani
09/09/08, 07:28 PM
من از این کارا خوشم نمیاد.
منشورم این نبود که توی هک استادی من گفتم توی این اسم های آدم های خلاف استادی:)
راستی پایه هستید بریم یه زبون ژاپنی برای بازی درست کنیم بفرستیم برای ژاپنی ها و بعدشم هکشون کنیم:)

Hossein.H
09/09/08, 07:32 PM
pooyamb والا میگم نمی دونم کار کی بوده و به کس خواستی هم اشاره نمی کنم چون نمی دونم کار کی بوده دیگه تهمت زدن که دردی رو دوا نمی کنه.

koorosheparsi
09/09/08, 11:35 PM
اصلاغ یکی نیست به اینا بگه اقا این جا دنیای مجازیه مثل واقعیت که نمی شه تقلب گسترده کرد ما الان باید فقط به فکر ابادانی ایران باشیم(مواضعم توی دنیای مجازی کاملا با مواضعم تو دونیای واقعی فرق داره)

pooyamb
09/09/08, 11:45 PM
يه درخواست.
از 2 روز قبل اين كه هك بشي بگو چه كارايي كردي.
منم بهت مي گم كي هكت كرده.
پيشنهاد خوبيه؟
بعد هم بگو آتيل جون بره به ادمين بگه از بن درت بياره.
آتيل جون رگ خواب ادمين رو داره.
البته قصد توهين نبود چون رفاقت با ادمين به نفع ايرانه و خوبه يه نفر از ايران با ادمين رفيق باشه.
ولي كلّا مي گم واي به حالت آتيلا اگه 3 روز ديگه بن شم(3 روز از محلت 7 روزت باقي مونده)

par30web
09/09/08, 11:53 PM
اصلاغ یکی نیست به اینا بگه اقا این جا دنیای مجازیه مثل واقعیت که نمی شه تقلب گسترده کرد ما الان باید فقط به فکر ابادانی ایران باشیم(مواضعم توی دنیای مجازی کاملا با مواضعم تو دونیای واقعی فرق داره)
اتفاقا سخت در اشتباهی، تو دنیای واقعی از هر نماینده یک نفر نظارت داره و کسایی که رای میدن معلومه ولی تو این بازی معلوم نیست که به کی رای میده! هر کسی می تونه بدون هیچ هزینه ای هم یک رای بدست بیاره و هم 50 گلد:1522: یکم تو جریانات بازی قرار بگیرید کاملا متوجه می شید...:fuzzy:

HossianShirazi
09/09/09, 12:08 AM
اي بابا حالا ميخواستيم ببنيم چي به چيه و يك راه حل پيدا كنيم زد بن كرد

حسين جون من 10 سال پيش رفتم سربازي : دي
ا,جداً مگه نفگتی که قبلاً گیر کارهای سربازی هستی!
ضایع شدم که!!!!!

این ادمین کلا همین طوریش با ایران زیاد راه نمیاد بخواد اکانت هک شده من رو دیگه بده خیلی حرف هست حالا اگه رومانیایی بودم شاید ولی ایران فک نکنم.
حسین جان والا منم خودم دانشگاهم تو مهر و اینا کمتر میام نت بعد شهرستان هم هستم مشکلم دوبرابر میشه برای پیدا کردن کافی نت خالی.
آقا دیگه بخوام یه اکانت پیدا کنم و برگردم بازی دیگه هیچی فوقش یه اکانت 15 گیرم بیاد و تا بخوام دوباره از نو اون همه کار براش بکنم میشه 1 سال بازی بیخیال شیم بهتره.
آقایون محترم و گل و خانوم های انگشت شمار بازی واقعا خیلی کیف داد این چند وقته بازی کردم و واقعا امیدوارم بتونید ایران رو بسازید.
وحید جان فقط یه چیزی ببین خونه و بقیه وسیله های من به کی دونیت شده دیگه همون من اکانت من رو برداشته فقط همین قدر اگه زحمت بکشی ممنون میشم.:d
حسین جان از اونجا که خودت مدیر محترم انجمن هستی لطفا این اکانت رضا 0090 رو هم بزار تو موزه جز آثار تاریخی.:d
با تشکر
خدانگهدارتون
اگر میخای اکانت من رو بگیر شناس هم هست.
فقط برای رفتن تو مجلس کمی دچار مشکل میشی.
تو ارتش آمریکا هم دوست داره,دوست آفریقایی هم داره.

میگم اگر اینجوری هست هممون بریم یک مولتی بسازیم برای بچه هایی که ان بلا سرشون میاد تا کسی اینجوری شد سریع یک اکانت لول بالا بهش بدیم.:y:

اکانت شما هم بزار باشه شاید خواستی برگردی .....;)

pooyamb
09/09/09, 12:19 AM
اتفاقا سخت در اشتباهی، تو دنیای واقعی از هر نماینده یک نفر نظارت داره و کسایی که رای میدن معلومه ولی تو این بازی معلوم نیست که به کی رای میده! هر کسی می تونه بدون هیچ هزینه ای هم یک رای بدست بیاره و هم 50 گلد:1522: یکم تو جریانات بازی قرار بگیرید کاملا متوجه می شید...:fuzzy:
??????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورت 10 گلد بود ديگه؟؟؟

par30web
09/09/09, 12:49 AM
??????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورت 10 گلد بود ديگه؟؟؟
با مجلس حساب کنی آره، ولی برای اینکه خیلی ضایس یه مولتی رو با دعوتنامه شروع به کار کنه :fuzzy:(سری بن می شه) بنابر این 5 گلدو گفتم!:1522: حتی با حساب گلد ریاست جمهوری... :D

rezaphoto
09/09/09, 01:50 AM
این چه مسخره بازیهیه

یه عده خر جمع شدن ور هم دارن هم وطناشون رو هک میکنن

که اونم به خاطر خود هم وطنامونه که پسورد رو و دستی میدن بهشون وگرنه که خودشون عرضه ندارن مستقیمه سایت رو هک کنن

Hossein.H
09/09/09, 11:38 PM
rezaphoto جان والا من که گفتم پسوردم کرک شده نه هک و کرک پسورد هم اینطوری هست که اگر پسوردت شامل عدد خالی باشه راحت هک میشه پس عدد با حروف بزارید بهتر هست و نمی تونن هکتون کنن به این مفتی ها تقریبا میشه گفت پسورد من رو کرک کردن.:D

koorosheparsi
09/09/10, 06:12 AM
من که پسوردم عدد هست و الانم اصلا یادم نیست چی بود همین طور همیشه تو بازی هستم صفحه را که باز می کنم تو بازیم

Hossein.H
09/09/10, 10:08 AM
یدونه فراموش کردن پسور بزن برات یه ایمیل می فرسته از طریق اون می تونی پسوردت رو عوض کنی.

ثبت نام نشده
09/09/10, 10:35 PM
سلام اقا رضا
یه اکانت لول 13 با اسکیل مناسب و مدال کارگر دارم اگه دوست داشتی ادامه بدی بگو بدمش به تو چون کار زیادی از من برنمیاد

Hossein.H
09/09/11, 04:07 AM
فعلا یکی بچه ها قول اکانت لول بالاتر رو داده ببینم کس دیگه لول بالاتر از 16 نمیده تا بر گردیم.:d

ثبت نام نشده
10/07/01, 02:57 PM
خيلي حال ميده با كوكي استافينگ اين خارجي ها رو پسشون رو بزنيم هي گلد بگيريم

هي برزيم تو حساب خزانه
واي كه چه حاليه

تازه ميتونيم كرديت كارت هم بزنيم گلد بخريم

tstsst
10/07/01, 06:21 PM
من یک اکانت لول بالا داشتم هک شد می خایی برا یوزر و پسش رو بفرستم؟؟!!
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

par30web
10/07/01, 10:18 PM
دوستان امروز آی دی من armin_it هک شد... هر کی پسش بگیره یه مژدگونی درست حسابی از من میگیره...

F.RevengeR
10/07/01, 11:14 PM
بعد بیا با هم صحبت کنیم مژدگونی هم نمیخوام :پی :دی