PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا سریع جواب بدین . حیاتیه .

shepsi
09/09/20, 07:03 PM
من یه اشتباه کردم :-s(جوگیر بودم دیگه:banana:)رفتم کلی پول غذا کیو 1 خریدم . بعدش بازم جوگیر بودم:banana:رفتم چند تاشو delete کردم . دلم خوش بود پولم زیاد شه . نمی شه فروختشون ؟؟؟ اگه نمی شه برام یه پولی گیفتی چیزی بفرستین http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1929849 ممنون می شم . من اولشم جوگیر بودم:banana:رفتم فارس . استفام درست شه میام تهران:1522: . یه چیزیم به این کارخونه دارای شراز باید بگم :swear1::swear1:که چرا اینقدر حقوق کم می دن . حتما از اصفهان اومدن . دی: :y::Dیه ریالم حقوق نمی دن(البته برای اولین باری که با اسکیل 0 می ری تو شرکتشون) یارو چند تا شرکت و کارخونه داره :swear1::swear1:زورش میاد 1 ریال حقوق بده . بخاطر همینم می خوام بیام تهران . راستی یکی یه راهنمایی بکنه . کجا وضع شغلیش بهتره بیام اونجا .:1522: وگرنه جوگیر می شم:banana:می رم کانادا:devil::fuzzy::banana::1522:. البته کاملا قاچاقی . راستی می خوام بزنم تو کار خلاف . کلاهبرداری .:fuzzy::devil:. یه ریال بدم 99999 دلار بگیرم . :devil::fuzzy::D:y::yes::1522::banana::hehe:

Magic Man
09/09/20, 07:19 PM
من یه اشتباه کردم :-s(جوگیر بودم دیگه:banana:)رفتم کلی پول غذا کیو 1 خریدم . بعدش بازم جوگیر بودم:banana:رفتم چند تاشو delete کردم . دلم خوش بود پولم زیاد شه . نمی شه فروختشون ؟؟؟ اگه نمی شه برام یه پولی گیفتی چیزی بفرستین http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1929849 ممنون می شم . من اولشم جوگیر بودم:banana:رفتم فارس . استفام درست شه میام تهران:1522: . یه چیزیم به این کارخونه دارای شراز باید بگم :swear1::swear1:که چرا اینقدر حقوق کم می دن . حتما از اصفهان اومدن . دی: :y::Dیه ریالم حقوق نمی دن(البته برای اولین باری که با اسکیل 0 می ری تو شرکتشون) یارو چند تا شرکت و کارخونه داره :swear1::swear1:زورش میاد 1 ریال حقوق بده . بخاطر همینم می خوام بیام تهران . راستی یکی یه راهنمایی بکنه . کجا وضع شغلیش بهتره بیام اونجا .:1522: وگرنه جوگیر می شم:banana:می رم کانادا:devil::fuzzy::banana::1522:. البته کاملا قاچاقی . راستی می خوام بزنم تو کار خلاف . کلاهبرداری .:fuzzy::devil:. یه ریال بدم 99999 دلار بگیرم . :devil::fuzzy::D:y::yes::1522::banana::hehe:

شما هر جای ایران باشی تو هر کارخونه ای که تو ایران هست میتونی کار کنی نیازی نیست بیای تو تهرانی که اصلا تو بازی وجود نداه :clap:

sirmamal
09/09/20, 07:22 PM
شغل به استان ربط نداره;-))
به کشور ربط داره:yes:
استان فقط به نماینده بودن:304: و بیمارستان:stretcher: ربط داره
شغل اصلا به استان ربط نداره.;-))
تازه بازی تهران نداره که بری تهران:gaah:

نمیشه معمولی فروخت.باید قرادادی دونیت کنی و پولشو بگیری:money1:

koorosheparsi
09/09/20, 11:39 PM
پس این طور که این اقا می گه کل ایرانیا اصفهانین
من توی یه کارخونه کار می کردم با اسکیل 3 و خورده ای روزی 11 ریال بم می داد
الان با همون اسکیل توی کارخونه کار می کنم ذوق کرده حقوقمون را به 8 ریل رسونده

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

2تا غدا فرستادم برات ببخشین بازم داشتم ولی نمی تونم بفرستم
پول و قراردادو ااینا نمی خواد دو ریال دیگه به دردم نمی خوره

Meysam
09/09/21, 01:10 AM
-------

2تا غدا فرستادم برات ببخشین بازم داشتم ولی نمی تونم بفرستم
پول و قراردادو ااینا نمی خواد دو ریال دیگه به دردم نمی خوره

این خودش غذا زیادی داشته، تو بازم براش فرستادی ;-))

Ahoura
09/09/21, 01:16 AM
وای چه قدر خندیدم http://myup.ir/images/8kxb99r2gnnba8utu26.gif

koorosheparsi
09/09/21, 01:59 AM
اشکال نداره 6تا غدا بده من من دونه ای 1.1 می خرم ازت می شه 6.6 بفرست تا منم پول بفرستم

shepsi
09/09/21, 07:01 AM
منظورم از تهران یه همون پایتخت بود بابا . چرا همه گیر دادن بهش ؟؟دی:
باشه . 6 تا غذا می فرستم تو هم 7 تا بده دیگه . خوب ؟

amir05
09/09/21, 11:50 AM
[QUOTE=koorosheparsi;44735]اشکال نداره 6تا غدا بده من من دونه ای 1.1 می خرم ازت می شه 6.6 بفرست تا منم پول بفرستم[/QUO

مگه میشه پول فرستاد چجوری؟
چجوری میشه گیف فرستاد؟
:bliss::bliss::bliss::bliss::bliss:

Meysam
09/09/21, 12:04 PM
مگه میشه پول فرستاد چجوری؟
چجوری میشه گیف فرستاد؟

واسه پول دونات کردن، روی عکس کسی که میخوای واسش پول دونات کنی کلیک میکنی(یه جوری باید پیداش کنی، یا با سرچ یا از توی کارخونش یا حزبش...)
یعد یه گزینه زیر عکسش داره به اسم Donate میزنی، از صفحه بعد، بالای اسلات های انبارت یه سربرگ به نام Money هست، اونو که بزنی میتونی واسش پول بفرستی..

shepsi
09/09/21, 01:23 PM
باشه . 5.5 بفرست 5 تا بدم .

koorosheparsi
09/09/21, 01:38 PM
فرستادم دیگه

shepsi
09/09/21, 01:40 PM
معامله انجام شد .

koorosheparsi
09/09/21, 01:46 PM
معامله خوبی بود

اقایون دولتمرد لطفا اگه می خواین جنگ مستقیم داشته باشیت تو همین 8-9 روزه جنگ کنید که دوره بعدی که من می خوام غذا بگیرم دوباره گرون نشه

اقایون هر موقع قراره جنگ مستقیم شروع بشه انبارتونو پر کنید که تا 2-3 روز بعد از جنگ مستقیم همه چیز گرونه
از من گفتن بود

shepsi
09/09/21, 01:48 PM
یه بلیط بهم بده چند روز دیگه 17 ریال بهت می دم . فقط کیو ها چه فرقی دارن با هم برای بلیط ؟؟ کدوم کشور اوضاع کار بهتره . البته بر می گردم .

koorosheparsi
09/09/21, 01:50 PM
بلیط اگه برای فردای ایریپابلیک بخوای بت می دم
فرقش اینه که جون ازت کم می شه یا نمیشه یا تازه جون بت زیاد می شه ولی از نظر من همه چیز کیویکش خوبه
فردای ایبریپابلیک می خوای یا فردای واقعی

الان میتونم برات بلیط کیو 1 بگیرم همین الان بگیرم یا نه؟؟؟

shepsi
09/09/21, 04:14 PM
به پول خارج (بستگی به کشورش داره) بهت برمی گردونم . یه کیو 1 بگیر . قیمتشو بگو بهت برگردونم . هر چقدر خواستی بگو برگردونم ولی بیشتر از 17 ریال نه . واسه فردای ارپابلیک .

se7en
09/09/21, 04:16 PM
من کیو یک همین الان میفروشم

koorosheparsi
09/09/21, 04:47 PM
ببین من همین الان یکی می خرم و می فرستم برات پولش مهم نیست شما هر موقع دوست داشتی 14 ریل برگردون مرسی
-----------------------------------
قیمتا تو همین 1 ساعت اومده پایین شما هر موقع دوست داشتی 12 ریال بده