PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک قدم به جلو برای تبلیغات

MOOSAVI
09/09/21, 04:16 PM
سلام
با توجه به اتفاتقات اخیر و مشکلاتی که برای ما پیش اومده نیاز ما به تبلیغات چندین برابر شده...

من تو دو ماه اخیر حدود 400 نفر رو به ایرپابلیک آوردم ولی 12 نفر به لول 6 رسیدن...تجربه به من نشون داد بزرگترین مشکل فارسی نبودن و سردرگمی موقع ثبت نام هست.

راه حل من، فیلم تبلیغاتیه، البته بچه ها قبلا چندتا درست کردن ولی حجمش زیاده و تو پروفایل خودشون نشون دادن نه یه پروفایل صفر کیلومتر.
اینجا از کسایی که می تونن یه فیلم درست کنن می خوام بیان یه همتی بکنن یه قدم به جلو ورداریم.
مشخصات فیلمی که بدرد بخوره :
1.حجمش زیر 2 مگ باشه که زود دانلود شه و زمانش زیر 2 دقیقه باشه(حجم خیلی مهمتر از زمانه)
2. با پسوندهای رایج باشه که با مدیا پلیر باز بشه.
3. شامل اینا باشه:
الف) ورود به سایت و معرفی اون پیرمرده
ب) گذاشتن آواتور
پ) انتخاب شغل
ت) کار کردن
ث) تمرین نظامی
ج) روزنامه
چ) آخرش هم فروم رو معرفی کنه
اینارو خیلی تیتر وار بگه، توضیح آنچنانی نیاز نیست. فقط بگه چیکار کنید.
خودم سر رشته ندارم تو این کار وگرنه خودم درست می کردم. قول میدم کسی که فیلم مناسب رو درست کنه از وزارت تبلیغات واسش یه هدیه ناقابل بگیرم، ندادن هم خودم بهش میدم.
ممنون از همگی، به امید روز آزادسازی نورس وست:yes:

rezaphoto
09/09/22, 03:07 AM
من یه 7-8 ماه پیش یه کلیپ فلش آموزشی دیده بودم که توی همون ایریپابلیک بود..

الان از اونا زیاده ولی اونایی که ساخته بودن یا پیداشون نیست یا بازی رو ترک کردن.

خلاصه خودت زحمتش رو بکش :yes:

---------- Post added at 02:07 AM ---------- Previous post was at 01:51 AM ----------

راستی یادم رفت بگم.

بهتره که بیشتر از فایلهای پی دی اف استفاده کنیم.
آخه بیشتر تازه واردها هم میتونن سریع دانلود کنن و بخونن

فایل های ویدئویی دردسر داره
آخرش بدون استفاده میمونه