PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد سفارت خانه در کشورهای دیگه

gorgepir
09/09/22, 08:31 PM
سلام.
من تازه واردم, ولی بعد از دیدن این قسمت می خواستم بپرسم که آیا وزارت امور خارجه قصد این را ندارد که سفیر در کشورهای دیگر بگذارد؟ سفیر می تواند کارهای مربوط به جابجایی اسیران جنگی و بهبود روابط و مذاکره را انجام دهد.
اگر این پیشنهاد خیلی بی ربط است, شرمنده

rezaphoto
09/09/22, 09:39 PM
نه اتفاقا پیشنهاد خیلی خوبیه.

باید دید وزارت خارجه این کارارو کرده یا نه.

احتمالا کردن

mahtab
09/10/01, 03:25 PM
اتفاقا بحث سفارت خونه خیلی هم خوبه
می تونیم از اتفاقات اون کشور هم با خبر بشیم
فقط مشکل اینجاست که هر کسی که قراره سفیر بشه باید زبون اونجا رو بلد باشه

rezaphoto
09/10/01, 04:21 PM
راستی فکر کنم توی چنتا کشور سفارت داریم . . . ولی محدود هستن

یک مشگلی هم هست دوستمون گفت مشگل زبانه

باید زبان کشورشون رو بلد باشی یا انگلیسیت خیلی قوی باشه

jack sparrow
09/10/14, 11:56 AM
فکر نمیکنم برای داشتن سفیر توی کشورای دیگه نیازی به بلد بودن زبان اون کشور باشه فقط کافیه سفیر زبان انگلیسیو در حد قابل قبولی بلد باشه.
و با داشتن سفارت خونه توی کشورها دیگه میتونیم راحت تر به بخش اقتصادیشون وارد بشیم.

amirhoseinm
10/02/21, 01:09 AM
من انگلیسیم خوبه. آلمانی هم در حد قابل قبولی بلدم. اگر دولت مایل باشه میتونم بعنوان سفیر تو هر کدوم از کشورهای مربوطه فعالیت کنم.

Top.Persian.Girl
10/02/21, 06:22 AM
ابتدا باید وزیر امور خارجه تعریف مشخصی از سفیر و نیز شرح وظایف و حدود اختیارات اون رو تعیین کنه.
این کار توسط افرادی که مایل هستن سفیر باشن، امکان پذیره و میشه به شور گذاشت.
به نظرم هر چه سریعتر اینکار رو قبل از اجرایی شدنش انجام بدیم که پس فردا هر سفیری هر چی دلش خواست نگه و همه چی تحت نظر دولت و به سمت و سوی اهداف ملی صورت بگیره.

KraToS
10/02/21, 06:55 AM
شاید در نظر اول این کار باید انجام بشه ولی اگر وزیر خارجه تشریف ببره آی آر سی حداقل رئیس جمهور کشور مورد نظر یا نماینده ایشون رو میتونه ملاقات کنه
اگه بخوایم بیشتر در مورد کشورها بدونیم سفیر لازم میشه !

iranian player88
10/02/21, 09:18 PM
منم میتونم به عنوان دومین سفیر برم چون منم انگلیسیم خوبه ولی فقط انگلیسی بلدم
(8 ساله انگلیسی دارم میرم)