PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال از اساس بازی!!!؟؟؟

palas the great
09/09/30, 02:02 PM
سلام،
چند تا سوال واسم پیش آمده.
1)چرا پرچم ایران تو بازی پرچم اصلیه ولی تو ویکی پرچم شیر و خورشید.بهتر نیست به جای اینکه اختلافات داخلیمون رو نشون بدیم به دشمن اقتدار و فرهنگ اصیلمون رو بخوردشون بدیم؟
2)چرا ایالت بندی ایران اینجوریه؟چرا مثلا تهران وجود نداره؟ اینو کی تقسیم بندی کرده؟چرا تغییرش نمیدیم؟
3)این قسمت ها که تو نقشه هاشور خورده چی هستن؟نمیشه گرفتشون؟
4)آیا اگر به ایالتی که پایتخت یک کشوره حمله کنیم، کل کشور دست ما میفته و یا پایتختشون عوض میشه؟

par30web
09/09/30, 03:20 PM
سلام،
چند تا سوال واسم پیش آمده.
1)چرا پرچم ایران تو بازی پرچم اصلیه ولی تو ویکی پرچم شیر و خورشید.بهتر نیست به جای اینکه اختلافات داخلیمون رو نشون بدیم به دشمن اقتدار و فرهنگ اصیلمون رو بخوردشون بدیم؟
2)چرا ایالت بندی ایران اینجوریه؟چرا مثلا تهران وجود نداره؟ اینو کی تقسیم بندی کرده؟چرا تغییرش نمیدیم؟
3)این قسمت ها که تو نقشه هاشور خورده چی هستن؟نمیشه گرفتشون؟
4)آیا اگر به ایالتی که پایتخت یک کشوره حمله کنیم، کل کشور دست ما میفته و یا پایتختشون عوض میشه؟
1- این مسئله خیلی چیز ناجوریه، من خودم یه آرتیکل زده بودم در موردش
پرچم ویکی رو با رفراندوم مجلسی ها و رئیس جمهور میشه عوض کرد ولی تو بازی رو نه، سر این قضیه چندین نفر هک شدن و بازی رو ترک کردن و ...
بنابر این فعلا بی خیالش بشیم بهتره
2- این رو بازی تعیین می کنه، چند وقت پیش یکی از ایرانیان پس از کلی صحبت با ادمین اون رو رازی کرده بود تبریز رو اضافه کنه، ولی یه عده بی جنبه گفتن تا وقتی تهران نیست تبریز هم نباید باشه بنابر این باز شد همین چیزی که امروز هست، با این وضع ادمین همش رو یکی نکرده خیلی هست;-))
3- اونا فعال نیستن، نخودین کاری نمی شه کرد باهاشون
4- اگه ما به آخرین ایالت کشور که پایتختش هست حمله کنیم کشور کاملا نابود میشه و اسمش از بازی حذف میشه، فکر کنم پایتخت عوض میشه تا که ایالتش تموم بشه :d

palas the great
09/10/01, 09:15 PM
خوب مرسی خیلی!
فقط 1 چیز!
تو بازی که پرچم درسته ولی تو ویکی مشکل داره.پس چی کار به پرچم بازی داریم؟
من که نه روزنامه دارم ونه تو بازی کاره ایم.چی کار کنیم که این رفراندوم انجام شه؟

koorosheparsi
09/10/01, 09:28 PM
خوب تبریزیا ناسیونالیستن ولی تهرانیا که نیستن
ای ادمای بی جنبه

par30web
09/10/01, 10:31 PM
خوب مرسی خیلی!
فقط 1 چیز!
تو بازی که پرچم درسته ولی تو ویکی مشکل داره.پس چی کار به پرچم بازی داریم؟
من که نه روزنامه دارم ونه تو بازی کاره ایم.چی کار کنیم که این رفراندوم انجام شه؟
پرچم تو بازی رو نمیشه تغییر داد، فقط تو ویکی رو اونم با رای گیری بین نمایندگان مجلس و رئیس جمهور و پیشکستوان و ... :D
Amanda. J

par30web,
Iran's flag was changed in January 2008 by a vote of its then president and congress. Because the flag cannot be changed in the game, it was changed in the wiki. Information about the flag change can be found here: http://wiki.erepublik.com/index.php/Talk:Flag_of_Iran#NOTE_.28by_Admin.29

The congress of Iran can change the flag by holding an official referendum in the forum and getting congress and the president to change the flag to the official one in RL.

Regards,
The eRepublik Team

par30web,
This is considered legal in the game. Mexico had its flag changed in the game also, for a time being and has been changed back. The change is in the wiki and can easily be changed back. Here is the page that describes how Mexico changed their flag back to the RL flag. http://wiki.erepublik.com/index.php/Establishment_of_the_National_Flag_and_Coat_of_Arm s_of_Mexico

It took player initiative to change the flag it can take player initiative to change it again. Though a proper voting process, of course.

Regards,
The eRepublik Team

اینا حرفایی هست که ادمین به من گفته بود 4 ماه پیش!!!

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

خوب تبریزیا ناسیونالیستن ولی تهرانیا که نیستن
ای ادمای بی جنبه
خب اونطرف دوست داشته زحمتشو کشیده یه شهرو اضافه کرده! تهرانیا هم می رفتن زحمت می کشیدن اضافه می کردن! آخه مسخره بازی می کنن چرا!!:no1::no1::no1::no1:

fr00nk
09/10/01, 10:39 PM
من يه سوال دارم
مثلا الان من كلي نفت ميخرم(كارخونه هم ندارم)
بعد ميتونم اينا رو بفروشم؟؟؟/

par30web
09/10/01, 10:56 PM
همونطور که قبلا گفتم نمی تونی بخری...

Nima SSTO
09/10/02, 11:34 AM
اگه تبریز بود خیلی حال می داد من جا اصفهان می رفتم تبریز حیف واقعا حیف
اصفهان چیکار می کنی؟
قایم شدی؟!:دی
بیا Liaoning
فوقش اسیر میشی دیگه!

FCSooti
09/10/02, 11:41 AM
بحث تبریز و تهران و این جور چیزا رو نکنید که برخورد می شه.

palas the great
09/10/02, 01:34 PM
بحث تبریز و تهران و این جور چیزا رو نکنید که برخورد می شه.
وا!!!!!!!!!
چرا برخورد میشه؟
آقا من 1 سوال دارم:
آیا این بد نیست که پرچم ایران تو ویکی اشتباهه؟
آیا بهتر نیست همه چیزو درست به جهان نشون بدیم؟
چی کار کنیم که بشه رفراندوم انجام شه؟
چرا نظر شهروندان پرسیده نمیشه؟

aminrahmani
09/10/02, 01:45 PM
اگه نظری دارید خب بگید

koorosheparsi
09/10/02, 06:57 PM
اصفهان چیکار می کنی؟
قایم شدی؟!:دی
بیا liaoning
فوقش اسیر میشی دیگه!
نه من به شهرم علاقه دارم ولی چه کار کنم که باا این شهر نمی شه با تبریزیا مسابقه گذاشت

ranjbar1995
09/10/02, 07:19 PM
جریان چیه؟

Saeedgh
09/10/02, 07:57 PM
آقا تبریز و تهران هیچ فرقی نمی کنن!! مهم ایرانه که هست!! من تهرانیم ولی واقعا تبریزو دوست دارم!!

palas the great
09/10/03, 10:33 PM
آره!
نظرم اینه که باید تو ویکی هم پرچم واقعی مون باشه.
مقاله اون شخصی که آدمین گذاشته بود در مورد اینکه چرا پرچم بشه شیر و خورشید رو خوندم!
دلیل مسخره ای داشت!
نوشته بود اسلام رو نمیخوایم و از این حرفها.اگر این دوستمون کمی اطلاعات تاریخی داشت میدونست که شیر نماد حضرت علی و خورشید نماد اسلامه!
این دلیل واقعا مسخره تر از اینه که ما اعتبار ایران رو بفروشیم پیشه اجنبی ها!
اینطور نیست؟

cain4iran
09/10/04, 12:38 AM
کسی میدونه منابع در شهرها چه جوری تقسیم شده اند ، و آیا یک منبع میتونه تو یه شهر رشد کنه یا نه؟
بعضی کشورها سرزمینهای بسیار غنی دارند ولی بعضی نه ، چرا این طوره؟ تعداد شهرها و همین طور اسمشون بر چه اساسه؟

hezb baad
09/10/04, 01:23 PM
آره!
نظرم اینه که باید تو ویکی هم پرچم واقعی مون باشه.
مقاله اون شخصی که آدمین گذاشته بود در مورد اینکه چرا پرچم بشه شیر و خورشید رو خوندم!
دلیل مسخره ای داشت!
نوشته بود اسلام رو نمیخوایم و از این حرفها.اگر این دوستمون کمی اطلاعات تاریخی داشت میدونست که شیر نماد حضرت علی و خورشید نماد اسلامه!
این دلیل واقعا مسخره تر از اینه که ما اعتبار ایران رو بفروشیم پیشه اجنبی ها!
اینطور نیست؟
جک خوبی گفتی
شما هم کمی تاریخ بخونی میفهمی عربها از بن با ما در جنگ هستن!:yes:
از مقدسشون بگیر تا...;-))

Ernesto_Rommel
09/10/04, 05:36 PM
کسی میدونه منابع در شهرها چه جوری تقسیم شده اند ، و آیا یک منبع میتونه تو یه شهر رشد کنه یا نه؟
بعضی کشورها سرزمینهای بسیار غنی دارند ولی بعضی نه ، چرا این طوره؟ تعداد شهرها و همین طور اسمشون بر چه اساسه؟

ادمین اینطور میخواد و البته کمی هم توجه داره به شرائط واقعی کشورها
مثلا فلان جا نفت داره پس توبازیم اینطوره البته بعضی وقتا رعایت نمیشه

اسم شهرها هم اگر کشور معروفی باشه که کلا درست مینویسه به خصوص رومانی و... اما چون این بازی تازه شروع کرده و البته ممکنه مثلا فلان کشور دو سیتیزن بیشتر نداشته باشه نمیشههی اسم استان براش زد. ..به خصوص که بازی ورژن جدیده
برا همین مثلا کشور مفلوکی مثل ایران رو چند استان زده که مثلا استان شمالی! استان غربی و...

فقط چند استان معروفمون رو گذاشته البته بماند مثلا اسم تهران رو نیاورده بود
بچه های ایرانم هی پیام میدن اسما رو بزار اما ادمین مسخره بازی درمیاره به هردلیلی

راجبه شیر و خورشید هم اینجا رو مطالعه کنید که من اینو بیشتر قبول دارم:

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86_%D8%B4%DB%8C%D8%B1_%D9%88 _%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D8%AF

یا حق

xerxes99
09/10/04, 05:49 PM
بحث پرچم رو دوباره باز نکنید چند وقت راحت بودیم.
برای هرکسی پرچم واقعی یه چیز

koorosheparsi
09/10/04, 06:48 PM
این ویکیپدیا خیلی طولانی در کل بگو چی گفته

palas the great
09/10/04, 09:11 PM
این ویکیپدیا خیلی طولانی در کل بگو چی گفته
در کل گفته که شیر نماد پادشاه هست و از این حرفها!
و اینکه در جای دیگه گفته خورشید نماد اسلامه و شیر که قبلا شمشیر دولبه داشته ولی الان 1 لبه شده نماد حضرت علی بوده.
اگرم فرض رو شاه بگیریم.مگه ما شاه داریم آخه؟
بابا جون من حرفم اینه که چرا باید واقعیتمون رو دوگانه و کج نشون بدیم؟ همین میشه که این همه آدم تو جهان هنوز نمیدونن ایران کجای نقشه است!
چرا پرچم رسمیمون که همه جا هست نباشه؟
چرا طرف اجنبی باید از مشکلات داخلیمون خبر داشته باشه؟
آخه منطقتون چیه؟
مشکل با عربها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشکل با عربها با فروختن هویتمون حل میشه؟
نه به خدا اونها خوشحال میشن که ما تو این 2 گانگی بمونیم!
مثل قضیه دریای مازندران هست که هی میگیم خزر وقتی کل جهان میگن:"کاسپین"(مازندران)!!!!!! حالا چسبیدیم به خلیج عرب و فارس!
این پرچم هم هویت ماست.هر چی باشه!!!!!:swear1::omg:

par30web
09/10/04, 10:25 PM
توجه شما رو به ویکیپدیا جلب می کنم...
همونی که با کمکش خیلی کارها در بازی انجام دادیم و ادمین را قانع کردیم...
http://en.wikipedia.org/wiki/Flag_of_Iran (http://en.wikipedia.org/wiki/Flag_of_Iran)اینا هم گزینه های خوبین!!
file:///E:/Users/Armin/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.pnghttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/5/59/Il-Khanate_Flag.svg/120px-Il-Khanate_Flag.svg.png

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/b0/Flag_of_the_Khwarezmian_Empire.png/120px-Flag_of_the_Khwarezmian_Empire.png

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/4/49/Old_Ghaznavid_Flag.png/120px-Old_Ghaznavid_Flag.png

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/47/Flag_of_Persia_1665.svg/120px-Flag_of_Persia_1665.svg.png

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/27/Flag_of_Shah_Tahmasp_I.svg/120px-Flag_of_Shah_Tahmasp_I.svg.png

بدون شرح :swear1::omg:

palas the great
09/10/05, 06:22 PM
بله!
گزینه زیاده و من اون رو خیلی وقته خوندم.
جواب سوال من رو ندادین!
چرا از همین ها اصلا استفاده نمیکنید؟

par30web
09/10/05, 10:50 PM
خب مجلس تصویب کرد دیگه! الآنم این بحث پیش بیاد باز تو مجلس رای گیری می شه و روز از نو روزی از نو...

sayed Abolfazl
09/10/06, 01:32 AM
چرا ملت رو ميپيچونيد بگيد اينكارو ميكنيد يا نه يكي لايحه بده تموم بشه بر پي كارش ديگه اينكه شك كردن نداره پرچم بايد پرچم رسمي باشه حالا هي بيايد الكي اسپم بديد هيچ فايده اي نداشته باشه كار رو عملياتي كنيد بره. نمايندگان به جاي اينكه اينجا اظهار نظر كنند اين موضوع رو پيگيري كنند و نتيجه اش رو اينجا بزنند.

Silent28
09/10/06, 12:14 PM
اين قضيه اينقدرم پيچيده نيست
الكي سختش نكنيد
توي مجلس در موردش راي گيري بشه و تمام
نهايتش يه نظر سنجي هم گذاشته بشه كه همه افراد نظرشون رو بگن

arminromanticlove
09/10/06, 01:13 PM
لازم ديدم که به برخی دوستان اين مسئله را ياداوری کنم که پرچم اصلی ايران،همون پرچم با نماد ايرانی شيروخورشيد است.اين نماد قرنها پيش از اسلام و حضرت علی در ميان نمادهای ايران وجود داشته،پس بهتره که وقتی اطلاع کافی نداريم در مورد ان اظهار نظر نکنيم.ضمناً دوستانی که گمان ميکنند پرچم فعلی مناسب است شايد نميدانند که نمادی که در وسط پرچم قرار گرفته از نماد سيک های هندوستان برداشته شده.و اين بيشتر به خاطر نسب غير ايرانی آقای خمينی بوده است که تيره اي هندی داشته است.پس بهتره که در همين دنيای مجازی هم،تلاش کنيم که هويت واقعی خودمون رو اثبات کنيم نه هويت کسانی را که حتی نميتوان نام ايرانی بر آنها گذشت.

ثبت نام نشده
09/10/06, 04:09 PM
یه سوال چرا گزینه های my places,market,...من باز نمیشه؟

Alir3za
09/10/06, 04:22 PM
یه سوال چرا گزینه های my places,market,...من باز نمیشه؟

تو بعضی سیستمها این مشکل هست
با یک بروزر دیگه امتحان کن ببین چطوره!

palas the great
09/10/06, 08:00 PM
هویت اصلی ما همینه که الان هست! شاید قبلا هویتمون چیزه دیگه بوده ولی الان ما تو جهان با پرچم رسمیمون شناخته میشیم!
لطفا یا نظرسنجی سراسری گذاشته شه و یا یکی از نماینده های مجلس یه لایحه بده.
ممنون/

KraToS
09/10/06, 08:04 PM
مال همین جمهوری اسلامی رو بزارین بره

sayed Abolfazl
09/10/06, 10:26 PM
لازم ديدم که به برخی دوستان اين مسئله را ياداوری کنم که پرچم اصلی ايران،همون پرچم با نماد ايرانی شيروخورشيد است.اين نماد قرنها پيش از اسلام و حضرت علی در ميان نمادهای ايران وجود داشته،پس بهتره که وقتی اطلاع کافی نداريم در مورد ان اظهار نظر نکنيم.ضمناً دوستانی که گمان ميکنند پرچم فعلی مناسب است شايد نميدانند که نمادی که در وسط پرچم قرار گرفته از نماد سيک های هندوستان برداشته شده.و اين بيشتر به خاطر نسب غير ايرانی آقای خمينی بوده است که تيره اي هندی داشته است.پس بهتره که در همين دنيای مجازی هم،تلاش کنيم که هويت واقعی خودمون رو اثبات کنيم نه هويت کسانی را که حتی نميتوان نام ايرانی بر آنها گذشت.

شما خيلي بي ادبانه صحبت مي كنيد لطفاعقايد شخصيتون روبه بقيه تلقين نفرماييدجناب .
شما كلمه الله رو نماد سيك هاي هندي تصور ميكنيد؟ براتون متاسفم كه كوتاه بين هستيد.

Alir3za
09/10/06, 10:58 PM
آقایون بحث نکنین اینقدر
عقاید و نظرات متفاوته
یکی شیرو خورشیدو قبول داره یکی الله
من شخصا به جفتشم احترام میذارم چون هردو در یک دوره ای پرچم ایران بودن
اصلش همون 3 رنگ هست که اتحاد بین تمام ایرانین هستش
بحث نداره من که میگم اصلا الان بحث مهمی نیست.... اگرم قراره روزی عوض شه باید فقط 3 رنگ خالی باشه که باز فردا یکی نیاد غر بزنه :113:

HossianShirazi
09/10/06, 11:14 PM
به علت خارج شدن بحث از موارد پیرامون بازی و نقض قوانین تاپیک بسته شد.