PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد دستمزد

hamid 64
09/10/06, 01:51 PM
با سلام
من حدوده 8 روزه که این بازی رو شروع کردم ، در Q1 Movable House کار میکنم در ابتدای شروع به کار اسکیل مورد محاسبه برای کار 1 بود با حقوق 2 ولی الان مدتی است که اسکیل من به 2 رسیده ولی حقوقم روی همون عدد 2 باقی مونده ولی چیزی که باعث ارسال این پست شد این است که من امروز بعد از کار با کمال تعجب مبلغ پس اندازم رو عدد 1.99 دیدم که با فرض صفر مطلق بودن موجودیم باز هم نشان دهنده ی پرداخت پایین است ، آیا این از اصول بازی است و مالیات است یا چیز دیگر ، ممنون میشم راهنمایی کنید .
راستی والانس من 91 است . مرسی

cain4iran
09/10/06, 02:32 PM
دوست عزیز شما باید به صاحب کارخانه پیغام بدی تا حقوقت را زیاد کنه و یا اینکه از کارخانه استعقا بدی resign کنی و بری از قسمت جاب مارکت با لوجه بع اسکیلت یه شغل با حقوق مناسب پیدا کنی

hamid 64
09/10/06, 02:43 PM
مرسی
ولی من سوال اصلیم در مورد اینه که چطور وقتی حقوق من رو 2 ریال در روز زده اونوقت با کاری که همون روز کردم سرمایم میشه 1.99 .
بازم مچکرم که جواب دادین.

par30web
09/10/06, 10:35 PM
به حقوق مالیات تعلق می گیره

Nima SSTO
09/10/09, 09:36 PM
مرسی
ولی من سوال اصلیم در مورد اینه که چطور وقتی حقوق من رو 2 ریال در روز زده اونوقت با کاری که همون روز کردم سرمایم میشه 1.99 .
بازم مچکرم که جواب دادین.
بابا استعفا بده بره
دو ریال هیچی نمی شه
شما حداقل با اسکیل دو ،ریال3.5 میدن

HossianShirazi
09/10/09, 11:07 PM
به حقوق مالیات تعلق می گیره
آره.....

ثبت نام نشده
09/10/10, 12:50 PM
چجوري از كار بايد استفا بدم؟؟؟؟ من دو روزه اومدم اينجا

shervinrv
09/10/10, 12:59 PM
چجوري از كار بايد استفا بدم؟؟؟؟ من دو روزه اومدم اينجا
بر تو صفحه کمپانی
ریساین رو بزن

Bazihome
09/10/10, 01:07 PM
باید 3 روز کار کنی بیای بیرون ... یه شرکتی که میری باید حداقل 3 روز توش کار کنی بعدا بیای بیرون :دی

Parthian_Empire
09/11/23, 10:50 PM
تو صفحه کارخونه ... اون پایین نگاه کن ببین شاید جاب آفر های دیگه ای هم داشته باشه. :wcsmiley:
البته منم پیشنهاد می کنم بیای بیرون از اونجا ... خیلی کم داده این مدت بهت.

ثبت نام نشده
09/11/25, 06:10 PM
آقا من لول 15 و همیشه کار رو انجام میدم و سلامتیمم بالا 90 می باشد ولی حقوقم 6 به نظرتون حقوقم چطور و چه پیشنهادی دارین

Bazihome
09/11/25, 06:15 PM
مهم اسکیل کاریتونه نه لولتون :d

اسکیل به اسکیل حقوق میدن مثلا اگر با این لول اسکیل 4 باشی باید بهت 8 ریال حداقلش بدن ..

M.R.A
10/01/01, 03:17 PM
سلام
من یه سوال دارم
من الان 4 روزه که دارم تو یک شرکت کار میکنم.
من الان تو پاکستان موندم ولی هر روز میرم سر کار ولی هیچ پولی نمیگیرم
چرا؟

behrang
10/01/01, 03:19 PM
ارور خاصی میده؟؟

اگه اینطوره متن ارور رو اینجا بزار

اگر هم نه حتما مالیات بر درآمدش زیاده که بهت مقدار کمی پول داده میشه

amirhoseinm
10/02/10, 08:08 PM
سلام و دو سوال :
باید 30 روز رو فقط در یک شرکت یا یک کشور مداوم کار کنم تا "هارد ورکر " بگیرم؟
چطور اسکیل رو بالا ببرم تا دستمزد بیشتر بشه؟

behrang
10/02/10, 08:16 PM
باید 30 روز رو فقط در یک شرکت یا یک کشور مداوم کار کنم تا "هارد ورکر " بگیرم؟
نه میتونی 30 روز در هر شرکتی باشه

مهم اینه که 30 روز پشت سر هم کار بکنی فرقی نداره تو کدوم کارخونه و کشور باشی

چطور اسکیل رو بالا ببرم تا دستمزد بیشتر بشه؟
باید به صورت روزانه کار بکنی اسکیلت خودش بالا میره

هر روز کار بکن تا اسکیلت بالا بره

kshahnazari
10/02/10, 08:43 PM
bache ha chera land hoogoogesh engadr balast valy manufariting engadr kame?

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:40 PM ----------

chera hoogoog land engadr ziade valy manufariting enghadr kame ha ! ha! ha!

behrang
10/02/10, 08:46 PM
bache ha chera land hoogoogesh engadr balast valy manufariting engadr kame?

چون خیلی از کاخرونه های صنعتی کارمند دارن و خیلی هاشون هم ورشکست شدن به خاطر اینکه سود نمیدن

chera hoogoog land engadr ziade valy manufariting enghadr kame ha ! Ha! Ha!
خب همون بالا برات جواب دادم دیگه :دی

Ali.Ra
10/03/22, 04:07 AM
کارخونه ی کیو 1 با حقوق بالابهتره یا کیو 5 باحقوق بالا ؟
کدوم Wellness کمتری رو میگیره ؟

==============================

حمگی به صوی عاپاچی ها هملح !!:1522: ص

همگی به سوی آپاچی ها حمله !! :1522: غ

Godi
10/03/22, 03:48 PM
سلام...من شهرمو عوض كردم رفتم فارس ولي بازم بعد از جنگيدن بيمارستان 10 ولنس بم اضافه كرد..مشكل كجاست؟

abbas ghaderi
10/03/22, 03:55 PM
سلام...من شهرمو عوض كردم رفتم فارس ولي بازم بعد از جنگيدن بيمارستان 10 ولنس بم اضافه كرد..مشكل كجاست؟
بیمارستان بهخ اندازه ای که ولنس تو جنگ از دست میدی بهت ولنس میده. اگه میخوای 50تا ولنس بگیری باید 5 بار بجنگی

shilter
10/03/22, 04:05 PM

با قانون جدیدی که ادمین گذاشته، بیمارستان همون مقدار ولنسی که بعد از فایت کم میشه رو اضافه میکنه نه بیشتر.
بنابراین سعی کن ولنستو با مصرف فود کیفیت بالاتر و کار کردن تو کمپانی با ستاره کمتر افزایش بدی و کم کم به 100 برسونی. از گیفیتم میتونی استفاده کنی تا سریعتر ولنست بالا بره. بعدها هم یه خونه هم بخر. ترجیحا کیو3 به بالا.

koorosheparsi
10/03/23, 02:47 AM
کسی سوالی نداره من جواب بدم
بزار خودم سوال بيرسم
من کارمند لندم با اسکیل هفت و شش صدم چهار و نیم ریال پول می ګیرم خوبه؟(کارخونه کیو٬۲)

F.RevengeR
10/03/23, 03:03 AM
خوب که نیست ولی خب با توجه به شرایط اقتصادی الان...

Vampire
10/03/23, 05:01 AM
کارخونه ی کیو 1 با حقوق بالابهتره یا کیو 5 باحقوق بالا ؟
کدوم wellness کمتری رو میگیره ؟

==============================

حمگی به صوی عاپاچی ها هملح !!:1522: ص

همگی به سوی آپاچی ها حمله !! :1522: غ

خوب معلومه كيو 1 بهتره.

مثال ميزنم: تو كيو يك هر روز كه كار كني تقريبا 1 واحد از ولنست كم ميشه
اما تو كيو 5 حدودا 5 واحد... خوب واضح هست كه اگه بخواي تو كيو 5 كار كني و غذاي كيو 5 كمتر مصرف كني ولنست پايين مياد و هر پولي هم كه در مياري بايد خرج كني براي خريد غذا با كيفيت بالا كه بتوني جبران انرژي (ولنس) كه موقع كار از دست دادي بكني

Blacky
10/03/24, 04:16 AM
ببخشین این اسکیل رو که میگین کجا نوشته

is s mor 80
13/03/26, 12:05 PM
دوتان بهترین کشور برای کار کجاست؟

megahack
13/03/26, 12:49 PM
دوتان بهترین کشور برای کار کجاست؟
اگه کار کردن با حقوق منظورتون باشه الان آلبانی خوب حقوق می ده (115 ، 50 ، 17 ، 15 ریال چهارتا آفر اولش هستن حالا نمی دونم صاحبش اونقدر پول داره یا نه که آفر گذاشته)، ولی بعضی کشورها همیشه حقوقشون بالاست. لهستان و صربستان معمولا 15 ریال (یا هر ارز محلی)، چین و اسپانیا و آمریکا حول و حوش 14 ، برزیل و چندتای دگه هم حدود 12 ریال حقوق می دن. البته در بین همه اینها آمریکا مالیاتش بالاست ، یعنی تو کشورهای دیگه نهایتا 2 ریال از حقوق به مالیت می ره اما تو آمریکا این مقدار حدود 4 ریال هستش.

در مورد کار کردن تو کارخانه های شخصی که خودتون ساخته باشین همین کشورها و یا کشورهایی که از همه مناطق افزایش دهنده تولیدات رو دارند مناسب هستند.
لهستان، مجارستان، صربستان، اندونزی، اسپانیا، چین و غیره مناطقشون تقریبا تکمیل هستش و تولیدات بالاتری نسبت به سایر کشورها دارند، ولی برای استفاده از این امتیاز باید حتما شهروند (سیتایزنشیپ) یکی از این کشورها باشین. ایران الان تولیدات نان و مواد اولیه اش (گندم) 20% و تولیدات اسلحه و مواد اولیه اش (آهن) 40% افزایش تولید داره که فقط شامل ایرانی ها میشه.

علاوه بر کار کردن راه های دگه ای هم برای کسب درآمد بیشتر هستش که اگه خواستین خلاصه توضیح بدم. :d

mahdi*
13/03/26, 05:38 PM
دوست عزیز همون طور که وزارت اقتصاد گفت برو تو کشور خارجی کار کن که حقوق بالاتره