PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانون بهتره یا گزینه ی 2

nasser-gh
09/10/07, 10:59 PM
می دونم این مطلب اصلا ربطی به بازی نداره ولی دیدم در این قسمت میشه هر چیزی بنویسی:235:
بنابراین چون خیلی در این مورد مشکل دارم میخواستم از کسانی که تجربه داشتن بپرسم شرکت در آزمون های کدام موسسه بهتره:yes:
کانون،گزینه ی 2 یا مبتکران
ممنون میشم راهنماییم کنین.:D

YASHAR_2568
09/10/08, 01:10 AM
:235:
کانون:d

cain4iran
09/10/08, 02:35 AM
گزینه دو متوسط و البته جامعه آماری زیادی نداره
کانون اگه کتاباش را بخونی همه سوالاتش را جواب میدی جامعه آماری مجازی میزنه
مبتکران سوالات سخت و فنی به همراه درس نامه ولی جامعه آماری بالایی نداره

راستی کلاس چندی تا بهت بگم برات کدوم بهتره

Sanderson
09/10/08, 05:13 AM
همه شون سرکارین... بشین کتاب رو بخون و نهایتش از چند تا از کتابای کمکی گاجم کمک بگیر و تست کنکور رو بزن... همه ش همین... سؤالای کنکور تماماً از داخل کتاب میان نه از توی کتابای حسن بقال و حسین چقال و حسن چی و گاو اینا... همه تستا غیر استانداردن... فقط تست کنکور استاندارده... حتی خیلی از جوابای تستای کنکور توی کتابای حسن چی و گاوم اشتباهن یا از راه کنکوری پیش نرفتن و اگه بخوای اون راه رو بری یه نیم ساعتی سرکار خواهی بود...

کلا ابنا واسه سرکار گذاشتن نسل جوون و چاپیدن پولشونه وگرنه سازمان سنجش دشمن سرسخت ایناس و هر سال کارایی میکنه که حال هر کی رفته حسن چی و از روش های گاو داره پیروی میکنه گرفته بشه... واقعاً خنده داره...!

HellGuard
09/10/08, 10:17 AM
هیچکدوم:D

nabeghe
09/10/08, 10:19 AM
کی حال داره جمعه صبح پاشه:d

gameloft2
09/10/08, 11:12 AM
هيچ كدوم

xerxes99
09/10/08, 12:30 PM
مرگ بر کانون! مرگ بر کانون! ای کانون خائن آواره گردی کشتی جوانان وطن الله اکبر ...
عرضم به حضورت که بستگی به خودت داره اگه درس می خونی واقعا اینارو هم هر چند وقت یک بار بری که بتونی 4 ساعت یک جا بشینی خوبه.ولی اگه درس نمی خونی مثل یک بز می خوای بری بشینی رو صندلی همون بهتره بگیری بخوابی حداقل کیفیش بیشتره

TinTino
09/10/08, 12:40 PM
من خودم ازین موسسه ها نرفتم
فقط آخرش آزمونهای سنجشو دادم

ولی اگه بتونی از پس مبتکران بربیای کارت خیلی درسته

برات از خدا صبر می خوام تا بتونی این سال گه کنکورو بگذرونی

par30web
09/10/08, 02:58 PM
من که خودم نمی رم و خوشم هم نمیاد ولی از بین این دوتا کانون بهتره
این دوست بالایی هم خوب گفت، اگه تونستی تست های مبتکران و انرژی اتمی رو درست بزنی یعنی کارت بیسته :دی

koorosheparsi
09/10/08, 04:17 PM
من که سنم نمی خوره ولی خوب سنجش که تو گزینه ها نیست بهتر از همشه

nasser-gh
09/10/09, 11:40 AM
:235:
کانون:d

ممنون از توضیح کاملت:246:

S.M.Mousavi
09/10/09, 02:54 PM
سلام دوست عزيز
از ديد من کانون خوبه .
ولي يه چيزو از من داشته باش :
موفقيت در کار ، تلاش و کوششه.
اهلش نيستي بي خود پولتو خرج نکن.
من کسي رو ميشناسم بدون کانون فقط با معلمين مدرسه و کتاب رتبه 14 آورد.
خودم رتبه 652 آوردم.
بايد زحمت بکشي.
بايد از خيلي چيزا بزني تا موفق بشي.
در آخر توکل يادت نره يکي از شروط کسايي هست که موفق شدن.
فعلا

vooroojak
09/10/10, 12:12 AM
از زمستون برو ازمونای سنجشو بده.

من که کلهم با ازمون مخالف بودم!ولی خب به زور میرفتم میدادم!خراب میکنه رو حیه رو:دی

S.M.Mousavi
09/10/10, 12:32 AM
من فکر میکنم شما اشتباه میکنی!
ببخشیدا مشکل از شماست که روحیه رو خراب میکنه!
اگه مثل بچه آدم درسو بخونی بعد هم خراب کنی یه ذزه هم اراده و اعتماد به نفس داشته باشی هیچی نمیشه!
بازم ببخشید اینو گفتم.

ebibatboy
09/10/10, 12:38 AM
فقط آزمون های سنجش
کانون هم فقط کتاباش خوبن(اونم کتابای آبی.و برای زیست شناسی همگامان).البته کتابای بهتر از کانون هم هست

vooroojak
09/10/10, 01:11 PM
باشه می بخشمت:دی
مثل بچه ادم درس بخونی بد بری خراب کنی روحیت خراب نمیشه؟خب حتما مشکل از من بوده:دی

S.M.Mousavi
09/10/10, 02:34 PM
ببینید دوست عزیز شما اگه اعتماد به نفس خوبی داشته باشی و یه کم واقع گرا باشی و نصفه پر لیوان رو ببینی این مشکل به وجود نمیاد.
فکر نکن این حرفها مال تو کتاباست اینا چیزایی که من به چشم دیدم.
بازم ممنون.

nasser-gh
09/10/10, 08:18 PM
مرگ بر کانون! مرگ بر کانون! ای کانون خائن آواره گردی کشتی جوانان وطن الله اکبر ...
عرضم به حضورت که بستگی به خودت داره اگه درس می خونی واقعا اینارو هم هر چند وقت یک بار بری که بتونی 4 ساعت یک جا بشینی خوبه.ولی اگه درس نمی خونی مثل یک بز می خوای بری بشینی رو صندلی همون بهتره بگیری بخوابی حداقل کیفیش بیشتره

نه درس میخونم.:fuzzy:

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

من خودم ازین موسسه ها نرفتم
فقط آخرش آزمونهای سنجشو دادم

ولی اگه بتونی از پس مبتکران بربیای کارت خیلی درسته

برات از خدا صبر می خوام تا بتونی این سال گه کنکورو بگذرونی

مبتکران بودم.درصد هام هم همیشه بالای 85 بود تو ریاضی و فیزیک هم بالای 90:ok: .راستی شما چرا فکر می کنید من کنکوری ام.:213:من تازه پایه ی دومم :laugh:.میخواستم از اعضای فروم یه کمکی گرفته باشم که ببینم کدوم خوبه که تا پیش دانشگاهی همون را ادامه بدم:yes:.ولی مثل اینکه بچه های اینجا زیاد اهل آزمون دادن نیستن.:D

xerxes99
09/10/12, 01:50 PM
راستی می گن کانون مال سپاهِ:دی

dariush razmjoo
09/10/12, 01:52 PM
http://www2.erepublik.com/en/article/-3-1-979211/1/20
دوستان حتما ببینید
وت بدین تا همه بتونن ببینن
پایان هر سه جنگ + حادثه به روایت تصویر

nasser-gh
09/10/12, 02:46 PM
راستی می گن کانون مال سپاهِ:دی

کیا میگن:243:

nasser-gh
09/10/13, 02:27 PM
........

alireza j
09/10/13, 11:14 PM
همشون غیر استانداردن.کانون که سوالاش از توی کتابای خودشه. بقیه هم جامعه ی آماریشون داغونه.اما نشستن سر جلسه رو یاد بگیری خوبه.ولی به نتیجش زیاد دقت نکن.