PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب متن مناسب

SiD Mo
09/10/21, 12:02 AM
فکر کنم هر چی صبر کردیم کافی باشه دیگه باید بریم برای انتخاب بهترین متن
متن ها رو براتون می زارم که بهشون رای بدین و با تو جه به استقبال بی نظیری که از تاپیک قبلی کردین 1 هفته فرصت برای رای گیری در نظر می گیرم که بتونم رایاتونو بشمرم
پس رای بدین و به دوستانتون هم بگید که در رای گیری شرکت کنند

1.مامیلو
Hello, dear admin

I born from Iranian parents and I don't know why my Father, my Grandpa and all my previous fathers was Iranian. So I cannot speak Arabic and I have no relation with Arabs (fortunately even a country of them is not here in the eRepublik's map).
As a result, a question appears for me and so many other Iranian citizens that why our articles' font is Arabic?
Do you like to publish an article (for example) in Russian font? Sure you don't like to see your language in other font.
We have so many nice fonts such as Tahoma. We want you to correct this.
But the 2nd one, the direction of our language is RTL, please do something to change the direction of our newspapers to RTL
Thanks a lot

2.پوپک
Dear Admin,
I was born in Iran and my parents were Iranian. Their parents were also Iranian. I accidentally don't know why my father's father and my father's grandfather, and my grandfather's father and so on were all Iranian.
This is simply why I can't speak Arabic and I don't have any relation with these people. Luckily there's no Arabian country in the eRepublik.
And now the question that me and many other Iranian people with Iranian father, grandfather, grandfather's father, etc. have, is: "why the game font is Arabic for us and not Persian?"
I doubt that you like to write in Russian fonts or any other fonts not suitable for your own language. So we do.
Now, I am asking you to change the font type to something more beautiful than the current one (for instance, Tahuma).
The 2nd issue is about article alignment. Currently it is LTR, left to right, but we need RTL to make it more beautiful and readable. If possible, please let us know the code that can be used specifically while writing in Farsi/Persian or fix it generally forever.
Thank you in advance and I just hope you understand my suggestions,
Best regards,

3.
NEC
Dear Admin
We are Iranian . Our language is Persian (Farsi) . We have nothing related to Arabs . All of us talk in Persian since thousands years ago . I & many Iranians have a question that Why our writing language in erepublik is Arabic . The second problem is that our writing language is right-to-left while we couldn't write like that in erepublik . Please add a right-to-left code in "Writing Article" section .
Best Regards
4.سرمد 1
Dear Admin,
I am writing on behalf on 8887 Iranian citizens. Our official language in Iran is Persian (Farsi) and Persian is not Arabic. Although there are no Arab countries in E-Rpublik, but there exist a font for them. There are, however, no Persian fonts available.
We, Iranian citizens, ask you to develop a Persian font in E-Republik. There are lots of them available. It is also necessary to consider that Persian typo is Right- to- Left. Therefore, please do not forget the "DIR" beside "ALIGN".
Please do not hesitate to contact us in case of more questions or any information needed.
Your kind attention is highly appreciated by all Iranian citizens.
Best regards,
Iranian citizens
5.سرمد 2
Dear beloved Admin,
I was born in an Iranian family whose their family and their grand family and their grand, grand, grand, gr..................................nd family were Iranian.
Since those days, we, Iranian people, were talking Persian (Farsi). PERSIAN IS NOT ARABIC and we have no relation with Arabs who fortunately have no country in E-Republik. Therefore, we ask our dearest Admin to change Arabic font with one of the nicest Persian fonts such as Tohama or Nazanin.
we have the dream to publish our newspapers in Persian fonts in E-Republik every day and night!
Meanwhile it is necessary to inform you that Persian typo is Right-to-Left. so, please do not forget the "DIR" beside "ALIGN".
We are looking forward to hearing good news from you soon.
Best regards,
Iranian Citizens

6.آتروپاد

Hi Admin
We are Iranian, all of us were born in Iran and we live in Iran. We are not arab and we don’t live in arabian countries.(even there is no sign of them here in erepublik’s map!)
So we want to ask you change the article’s font to a Persian one (we have so many nice fonts like Tahoma)
and another request is that our language’s text direction is RTL but the game does not support it please fix it so we can improve our ecountry’s media.
Best regards.
eIranian citizens

kartal
09/10/21, 12:06 AM
mamylo

SiD Mo
09/10/21, 12:14 AM
mamylo
می گما
شما که اینقدر فرهنگ دوستی:flower:

ببینم تو دادن بودجه برای تبلیغاتش هم سرعتی عمل می کنی یا نه؟
این طرح شکست می خوره اگه در خواست عمومیش یک هفته تاپ نباشه و این امر نیازمند بودجست
می باس خرج کنی عزیز من:money1:
فکر کنم روزی 5 گلد تبلیغات کنار جاده ای کافیه واسش
اگه تاپ نشه و سریع بره ته رانش اسپما کل زحمتایی که همه براش کشیدن می ره زیر گل
:mog:

TinTino
09/10/21, 12:28 AM
شماره 1

SiD Mo
09/10/21, 12:36 AM
تیتین جون به جای اینکه اینجا بنویسی تو نظر سنجی شرکت کن
سخته بخوام اینجوری بشمارمشون
دستت درد نکنه
کارتال با توام هستمــــــــــــــــا فکر نکنی یادم رفته

TinTino
09/10/21, 12:40 AM
اولش مگه بود؟

Emichat
09/10/21, 01:02 AM
اگه حدودا دو هفته ای عقبش بندازی منم میتونم این قول رو بدم که اسپانسر تبلیغاتش بشم سید مو جان!

kartal
09/10/21, 01:06 AM
می گما
شما که اینقدر فرهنگ دوستی:flower:

ببینم تو دادن بودجه برای تبلیغاتش هم سرعتی عمل می کنی یا نه؟
این طرح شکست می خوره اگه در خواست عمومیش یک هفته تاپ نباشه و این امر نیازمند بودجست
می باس خرج کنی عزیز من:money1:
فکر کنم روزی 5 گلد تبلیغات کنار جاده ای کافیه واسش
اگه تاپ نشه و سریع بره ته رانش اسپما کل زحمتایی که همه براش کشیدن می ره زیر گل
:mog:

والا مجلس که فعلا رفتن تعطیلات آخر هفته
دو سه تا لایحه دادم تصویب کردن 2 روز هم گذشته هنوز پول ندادند
پول وارگیم و کارخونه های دولت رو ندادن اینا ! پول میخوای برا تبلیغات ؟
تاپ اینترنشان میخوای کنی مقالات رو ؟ :d
برا تاپ ملی مقاله رو اجاره میکنیم
برا تاپ اینترنشنال هم خرج میکنیم دیگه ! چاره ای نیست
البته اگر پول بدند
راستی حاجی با اکانتی که میخوای اینو بزنی از الان نیم نمره اخطار رو آماده باش :d چون 100 درصد ادمین میاد پاک میکنه اخطار هم میده
بعدشم که اینترشد پاک کرد باید دوباره بری تو فروم بزنی
بعد یه مقاله دیگه بزنی بگی دنیا امضا کن
بعد دوباره ادمین میاد میگه تا سال آینده برا ایرانی ها برنامه نداریم
ولی خوب ما باید تلاشمون رو بکنیم :d
ببین کی گفتم

rezaphoto
09/10/21, 01:53 AM
مامیلو :دی

kartal
09/10/21, 02:00 AM
10 گلد دادن برای کل تبلیغات اینم میدم برای تبلیغات جاده ای شما :دی

sina58
09/10/21, 07:31 AM
تو تاپیک فونت فارسی نظر فنی ام رو دادم.
من متن آتروپاد رو با اصلاحاتی که گفتم انجام بشه،انتخاب میکنم.

kartal
09/10/21, 12:31 PM
مال همه عزیزان خوبه مذمونشون یکیه
ولی مال مامیلو یکم شوخ تره !

SiD Mo
09/10/21, 11:35 PM
والا مجلس که فعلا رفتن تعطیلات آخر هفته
دو سه تا لایحه دادم تصویب کردن 2 روز هم گذشته هنوز پول ندادند
پول وارگیم و کارخونه های دولت رو ندادن اینا ! پول میخوای برا تبلیغات ؟
تاپ اینترنشان میخوای کنی مقالات رو ؟ :d
برا تاپ ملی مقاله رو اجاره میکنیم
برا تاپ اینترنشنال هم خرج میکنیم دیگه ! چاره ای نیست
البته اگر پول بدند
راستی حاجی با اکانتی که میخوای اینو بزنی از الان نیم نمره اخطار رو آماده باش :d چون 100 درصد ادمین میاد پاک میکنه اخطار هم میده
بعدشم که اینترشد پاک کرد باید دوباره بری تو فروم بزنی
بعد یه مقاله دیگه بزنی بگی دنیا امضا کن
بعد دوباره ادمین میاد میگه تا سال آینده برا ایرانی ها برنامه نداریم
ولی خوب ما باید تلاشمون رو بکنیم :d
ببین کی گفتم
پس چی؟
انتظار داشتی بری کاخ سفید هر روز یه منشی ردیف برات قهوه بیاره ؟ عصرشم تو چمن کاخ گلف بازی کنی؟
همینه دیگه ریاست جمهور نشدی که حال کنی
دشمن خارجی که فعلانه نداریم
مجلسیا دارن جاشون زحمت می کشن که این دوره ریاست جمهوری ، خوب بهت خوش بگذره

10 گلد دادن برای کل تبلیغات اینم میدم برای تبلیغات جاده ای شما :دی

10 گلد؟
دمت گرم دیگه
سر چارراه وا میستادم بیشتر منو می ماسید!!!:178:
دستت طلا ایشالله وارد مرحله سوم که رسیدم بهت می گم چقد خرج داره:243:
فکر روزنامه ای که قراره بن بشه رو هم کردم
چی بهتر از اکانت وزارت فرهنگ!!؟؟؟؟:trenchcoat:
به اونجا ها هم نمی رسه
فقط کافیه همه یه کپی ازش داشته باشن
هر روز که براش بفرستیم حله
یا ما رنگمون خاکستری می شه یا ادمین قهوه ای !

اگه حدودا دو هفته ای عقبش بندازی منم میتونم این قول رو بدم که اسپانسر تبلیغاتش بشم سید مو جان!
چاکرتم
البته با توجه به این حجم عظیم رای ها:113: یه یک ماهی طول می کشه که همشونو بشمرم اصلا نگران نباش می رسی بهش
ایشالله خودم برات یه مادرو دختر گیر میارم می رم برات خواستگاری مادره
دختره هم چون ناآشناس قلقش دستت نیس خودم ور می دارم

راستی به جای این کارا جم کنین دست دوستاتونو بیارین اینجا نظر بدن گهر بار بشیم

و یک چیز دیگه
به جچای این حرفا جم کنین دوستاتونو بیارین ایجا نظر بدن

Atorpad
09/10/22, 12:07 AM
به نظر منم ترجمه مامیلو بهتره

blindfox
09/10/22, 12:48 AM
من که اینگیلیسی بارم نیست که بگم کدوم خوبه!
ولی فکر کنم اولش یه نامه به ادمین بزنین یا تو فروم بنویسین ببینین چی میشه
اگه گوش نداد برین دعوا!

cain4iran
09/10/22, 03:22 PM
مامیلو

موفق باشی

miladmzz
09/10/22, 03:49 PM
بازم میگم بهترین و بی اشتباه ترین مال پوپک هست

kartal
09/10/22, 04:01 PM
شما کارتو شروع کن
خدا بزرگه :دی
راستی اون کدوم چار راه ؟ همین چهار راه کاخ و میگی ؟

SiD Mo
09/10/22, 04:13 PM
شما کارتو شروع کن
خدا بزرگه :دی
راستی اون کدوم چار راه ؟ همین چهار راه کاخ و میگی ؟

عرضم به خدمت ریس جمهور عزیز !
که بنده کارمو خیلی وقته شروع کردم اگه بخوای می تونم اولین گزارشی که به عنوان وزیر برای پژمان فرستادمو برات بفرستم یا شایدم برا همه گذاشتم که بدونن همه کارام از روی حساب و کتابه :d
و اینکه من از امروز دارم متنو برای ادمین می فرستم
کم کمک تعداد نفراتو زیاد می کنیم چطوره ؟؟:biggrin:
بعدشم عرضم به خدمتت که کاسب کار که باشی تو کوچه بنبستم پول گیرت میاد چار را که سهله اینجا و اونجا نداره که:gigglesmile:
و اینکه در این لحظه تنها کمکی که می شه کرد اینه که دوستان لینک این صفحه رو شات کن که دیگران هم ببینن و زودتر به اجماع برسیم:clap::yes:

cyrusmark
09/10/22, 04:39 PM
بعضی ها اشکال نگارشی داره . سرمد 1 بنظرم از همه بهتر اومد .

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

الان دیدم مامیلو رای اش از همه بیشتره . اگه می خواین اون رو بفرستید Hello اولش رو پاک کنید چون وقتی dear میاد تو نامه نگاری دیگه سلام استفاده نمیشه ( یکیشون باید استفاده بشه )

pejmaaan
09/10/22, 07:11 PM
فکر میکنم متن پوپک کاملتر باشه حتی تذکر داده شده که از فونت تاهوما استفاده بشه و فکر میکنم متن کاملتری بود

TinTino
09/10/22, 07:20 PM
عرضم به خدمت ریس جمهور عزیز !
که بنده کارمو خیلی وقته شروع کردم اگه بخوای می تونم اولین گزارشی که به عنوان وزیر برای پژمان فرستادمو برات بفرستم یا شایدم برا همه گذاشتم که بدونن همه کارام از روی حساب و کتابه :d
و اینکه من از امروز دارم متنو برای ادمین می فرستم
کم کمک تعداد نفراتو زیاد می کنیم چطوره ؟؟:biggrin:
بعدشم عرضم به خدمتت که کاسب کار که باشی تو کوچه بنبستم پول گیرت میاد چار را که سهله اینجا و اونجا نداره که:gigglesmile:
و اینکه در این لحظه تنها کمکی که می شه کرد اینه که دوستان لینک این صفحه رو شات کن که دیگران هم ببینن و زودتر به اجماع برسیم:clap::yes:

کوچه بن بست کجا
قزوین:fuzzy:؟

mahbod_the second
09/10/22, 09:49 PM
پوپک بهتره

ESSY
09/10/24, 02:39 AM
به نظر منم نگارش گزینه اولی بهتر بود

Eradeh
09/11/10, 01:01 PM
آقا میشه من نظرمو عوض کنم؟
مال پوپک خیلی بامزه تر و تو دل برو تر بود :دی