PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک و راهنمائی

DonMetti
09/10/23, 12:46 PM
دوستان سلام
من تازه وارد بازی شدم
از دوستانی که با تجربه هستن میخوام راهنماییم کنن
که چطور پیشرفت کنم یعنی اینکه تجربیاتشون رو در اختیارم بزارن که بتونم برای ایران مجازی مفید باشم
نمیخوام بخاطر بی تجربه بودن وقت رو که مسئله حیاتی بازیه از دست بدم
متشکرم

HossianShirazi
09/10/24, 12:08 AM
برای آشنایی اولیه با بازی اینجا (http://forum.erepublik.ir/../train) را بخوانید.

DonMetti
09/10/24, 10:53 AM
برای آشنایی اولیه با بازی اینجا (http://forum.erepublik.ir/../train) را بخوانید.
دوست عزیز متشکرم منظور من آموزش بازی نبود
به لطف دوستان به محض ورود فایل pdf آموزش بازی در اختیار من قرار گرفت و اطلاعات خوبی در مورد بازی کسب کردم
منظورم تجربه بود:d
میخوام سوالی بپرسم که به صورت عمومی مطرح نشه چطور میتونم ؟

blindfox
09/10/24, 11:42 AM
ببین کلا دو سه چیز هست تو بازی که میشه گفت معیار عددی پیشرفته
اولیش لولته که بعد از 14 هیچ ارزشی نداره، و کلا خیلی براش خودتو نکش، چون بالاتر از 14 مثل مدال فقط یه اسمه
بعدیش توان نظامیه، ترین روزانه رو هرگز از دست نده و بعد از اینکه توان نظامیت (Strength) به 3 یا ترجیحا 4 رسید حتما با اصلحه کیو یک برو تو جنگا شرکت کن، ضمنا تا میتونی جنگ روزانه رو فراموش نکن.
آخری هم پوله، پس فعلا زیاد خرج نکن (البته اگه خونه خریدی ایرادی نداره، میمونه برات) و تا میتونی ورک رو پشت سر هم انجام بده تا مدالای هاردورکر رو بگیری، اگرم بتونی یه تعدادی آدم بیاری به بازی و راهنماییشون کنی که لولشون بره بالا خیلی خوبه. سر آخر هم که خوب پولت جمع شد و این وسط تجربه های بقیه رو دیدی یا برو تو کار کارخونه داری یا بازار ارز.
-----------------------------------------------

اما یه چیزایی هست که سایت نمینویسه مثل اینکه چقدر از قوانین بازی رو بلدی که پیشنهاد میکنم ویکی رو حتما بخونی. یا مثلا میتونی روزنامه های کشورای مختلف رو بخونی و تحقیق کنی که تو هر زمینه چه شگردایی دارن.
اما از همه مهم تر تو این بازی اینه که ملت بشناسنت و دوست داشته باشن. یعنی معروف و محبوب باشی. البته این یکی خیلی وقت میبره. یعنی روز و شب کلا باید پای کامپیوتر باشی. اگه خواستی به اونجا برسی باید با همه مهربون باشی. متواضع باشی. تو همه بحثا شرکت کنی و ببینی ملت چی میگن. کمتر حرف بزنی و بیشتر گوش بدی. تا جایی که جا داره دست به تخریب نزنی و تا از چیزی مطمئن نیستی به کسی تهمت نزنی. خلاصه اخلاق انسانیت دیگه! :دندون

dashmesh
09/10/24, 12:21 PM
سلام
فعلا برای شروع هر روز کار کن. تو یک کارخونه لول 1 تا زیاد از سلامتیت کم نشه . غذای لول 1 هم بخر و تو ارتش هم هر روز تمرین کن تا بتونی به جنگ بری . یک چند روزی طول میکشه ولی ارزش صبر کردن رو داره.
موفق باشی

bastam
09/10/24, 04:03 PM
سلام من الان تو دانمارک هستم چه گونه گلد هامو به پول تبدیل کنم؟

TinTino
09/10/24, 04:12 PM
برو تو
Monetary market
از اونجا پولاتو گلد کن

DonMetti
09/10/26, 11:44 AM
ببین کلا دو سه چیز هست تو بازی که میشه گفت معیار عددی پیشرفته
اولیش لولته که بعد از 14 هیچ ارزشی نداره، و کلا خیلی براش خودتو نکش، چون بالاتر از 14 مثل مدال فقط یه اسمه
بعدیش توان نظامیه، ترین روزانه رو هرگز از دست نده و بعد از اینکه توان نظامیت (strength) به 3 یا ترجیحا 4 رسید حتما با اصلحه کیو یک برو تو جنگا شرکت کن، ضمنا تا میتونی جنگ روزانه رو فراموش نکن.
آخری هم پوله، پس فعلا زیاد خرج نکن (البته اگه خونه خریدی ایرادی نداره، میمونه برات) و تا میتونی ورک رو پشت سر هم انجام بده تا مدالای هاردورکر رو بگیری، اگرم بتونی یه تعدادی آدم بیاری به بازی و راهنماییشون کنی که لولشون بره بالا خیلی خوبه. سر آخر هم که خوب پولت جمع شد و این وسط تجربه های بقیه رو دیدی یا برو تو کار کارخونه داری یا بازار ارز.
-----------------------------------------------

اما یه چیزایی هست که سایت نمینویسه مثل اینکه چقدر از قوانین بازی رو بلدی که پیشنهاد میکنم ویکی رو حتما بخونی. یا مثلا میتونی روزنامه های کشورای مختلف رو بخونی و تحقیق کنی که تو هر زمینه چه شگردایی دارن.
اما از همه مهم تر تو این بازی اینه که ملت بشناسنت و دوست داشته باشن. یعنی معروف و محبوب باشی. البته این یکی خیلی وقت میبره. یعنی روز و شب کلا باید پای کامپیوتر باشی. اگه خواستی به اونجا برسی باید با همه مهربون باشی. متواضع باشی. تو همه بحثا شرکت کنی و ببینی ملت چی میگن. کمتر حرف بزنی و بیشتر گوش بدی. تا جایی که جا داره دست به تخریب نزنی و تا از چیزی مطمئن نیستی به کسی تهمت نزنی. خلاصه اخلاق انسانیت دیگه! :دندون

آگه چیزی رو خریده باشی میشه دوباره پولش کرد
مثلا غذا؟

Roxeta
09/10/26, 11:52 AM
تنها راهش اين هست كه به بازيكن هاي ديگه بفروشيش ...
براي اينكار ميتوني به دوستات پيغام بدي يا تو شات باكس يا ياهو پيغام بدي وقتي كسي قبول كرد جنس مورد نظرت رو براش دونات كني و اون پولش رو برات دونات كنه !

موفق باشي

Nima SSTO
09/11/01, 10:08 AM
این مقاله هم بد نیست
کار های مقدماتی شما در شروع بازی رو نشون میده که سردرگم نشید
اگه دایل اپ دارید ممکنه دیر بیاد بالا
چون تصویر زیاد داره
http://forum.erepublik.ir/showthread.php?t=769