PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز بکار گروه ایران اتک

e.Dark Knight
09/10/25, 01:14 PM
من یه مقاله زده بودم و اعلام کرده بودم میتونم با دولت در کار ترجمه همکاری کنم.
همه دوستانی که به زبانهای غیر فارسی تسلط دارن بیان و تو گروه عضو بشن که فعالیتمون رو شروع کنیم.
به کمک تک تک شما نیاز داریم.
گروه تازه تاسیس ایران اتک برای مبارزه با جنگ روانی(و ایجاد جنگ روانی:fuzzy:) و بعدها برای ایجاد رسته نظامی در جنگها و شورشها به کمک همه نیاز داره.
پس بجنبید و وقتو تلف نکنید.
هر چه سریعتر عضو بشید.
عضویت میتونه تو همین تاپیک انجام بشه و یا تو نظرات مقاله ای که لینکشو پایین گذاشتم نظر بدید تا به عنوان عضو انتخاب بشید.
زنده باد ایران

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

http://www.erepublik.com/en/article/-1-999664/1/20
لینک مقاله.
توجه داشته باشید که این گروه فقط برای کسانی نیست که به زبانهای خارجی تسلط دارن.همه میتونن در این گروه عضو بشن.
فقط نوع فعالیت خودتونو بنویسید و در صورتیکه به زبان دیگه ای مسلط هستید نام آن زبان رو هم ذکر کنید

milad2000
13/02/22, 04:00 PM
گروه خوبي هستش. هنوز فعاله يا نه؟ :rollingf::rollingf:

megahack
13/03/07, 02:15 PM
با فعالیت های گروه های جدیدی که ایجاد شدن بهتره ما هم یکی از این مدلشو داشته باشیم حداقل اسپمرای خودمونو آموزش درست بدیم ;-)) من هستم خارجکی هم چندتایی بلدم

ماهی مرکب آبی
13/03/07, 03:59 PM
باید کجا بریم اسپم بزنیم؟ من انگلیسی و فارسیشو پایه ام. :fuzzy:

sinahbt
13/03/07, 08:29 PM
im Ready o7

e.Dark Knight
13/03/07, 08:33 PM
اینو از زیر پستهای چند قرن پیش در آوردید؟;-))
حداقل مال 3 سال پیش باید باشه.
اون اوایل خیلیها داوطلب شدن و بیشتر کارمون روی ترجمه مقالات کشورها بود.
الان هم اگه کسی مایل باشه میتونیم دوباره راهش بندازیم و مقالات کشورها رو ترجمه کنیم و در بقیه کارها هم به دولت محترم کمک کنیم(بدون وابستگی حزبی).

milad2000
13/03/07, 09:29 PM
اصلا عاشق كار باستانيم :)

jack prime
13/03/08, 11:37 PM
من پایه ام :دی