PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت400iron3licو نابودکردن تازه واردا

Alireza Taji
09/10/29, 09:59 PM
کارخانه 400iron 3lics (http://www.erepublik.com/en/company/400iron-3lics-202570) الان با بالاترین حقوق تازه واردین را جذب میکنه اما به دلیل نبود ماده اولیه ، تازه واردها در اون فعالیتی نمی کنند و به مشکل می خورند. و اکثریتشون به خاطر همین مسئله بازی را کنار میذارند.
الان این شرکت 141 کارگر داره که اکثریت تازه واردها هستن که تو این شرکت گیر کردن.

این شرکت تا حالا 2-3 نفر از کسانی را که من به بازی دعوت کردم گرفته و اونها را میت بهم تحویل داده. :no1:

راهی نیست که بشه جلو این شرکت را گرفت؟
خیلی زوره اعضایی را که با زحمت جذب بازی کردی به خاطر این شرکت از دست بدی! http://footiran.ir/images/smilies/164.gif

captain-amin
09/10/29, 10:05 PM
واقعا باید یه کاری کرد.
این شرکت مسخره توی این 2-3 روز اوضاع کارخونه دارها رو هم حسابی خراب کرده !!

hectoor
09/10/29, 10:21 PM
باید برنامه ریزی شه همه رو بیارن بیرون
فقط به چند تا ادم نیاز داره که نامه ها رو ارسال کنن و در بخش کارخانه ها افر ها رو قرار بدن

dariush razmjoo
09/10/29, 10:26 PM
من یه آرتیکل با توضیحات دقیق در مورد این شرکت زده بودم ولی هیچ کس توجه نکرد

kartal
09/10/29, 11:12 PM
هیچ کاری نمیشه کرد !

Roxeta
09/10/29, 11:20 PM
خيلي اوضاع رو به هم ريخته ! كارخونه دار ها رو كه ديگه تركونده ... تنها راهش آگاهي دادن هست سعي ميكنم يك آرتيكل بزنم و توضيحات لازم رو بدم ... تا جايي هم كه بتونم تبليغ ميكنمش اگه ميتونيد تو تبليغات كمك كنيد ...

hectoor
09/10/29, 11:25 PM
ارتیکل فقط یه بخشه
بخش اصلی اینه که هر کی در اون شرکت هست رو بکشیم بیرون و بفرستیم مستقیما تو یه شرکت
چون بعضی ها ممکنه از همون کارگر ها ارتیکل رو نبینن

captain-amin
09/10/29, 11:50 PM
این ادماین فقط بلده مولتی ها رو ببنده ؟؟
خوب همچین جاهایی که خود سایت هیچ پیشبینی براش نکرده بلاخره یکی از مسئولین سایت باید دست به کار بشه دیگه !!

من که بلد نیسم ولی نمیشه به ادماین میل زد و از اون خواست این موضوع رو حل کنه ؟

sahand
09/10/29, 11:54 PM
ادمین در جدیدترین آپدیت سایت گفته که این مشکل به زودی رفع میشه

X-Gamer
09/10/29, 11:59 PM
خوب وقتی مواد اولیه نداره بیان بیرون دیگه
یکی رفته بود نتونسته بود کار کنه ریساین کرد اومد بیرون

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

سهند راس میگه مشکل حل شده . من مطمئنم میشه اومد بیرون چون از 2 نفر پرسیدم

PreuX
09/10/30, 12:07 AM
fagat mane bad bakht ta alan ono negah dashtam ke mashala mashala

jenabe daryosh khob javabemono dad

alanan be man dare tohin mikone

Roxeta
09/10/30, 12:10 AM
اصولا اگه يك شركتي پول و يا مواد اوليه نداشته باشه ميشه همون لحظه ازش خارج شد ...
فقط بايد به مردم آگاهي هاي كافي رو داد !

Alireza Taji
09/10/30, 12:18 AM
تازه وارد کافیه براش یک مشکل کوچیک پیش بیاد تا بازی را کنار بذاره.
وقتی می بینه هنوز هیچی نشده بازی داره ارور میده بازی را ادامه نمیده.

من به چندتا تازه وارد پیغام دادم اما تاثیری نداشت.

aga_ali
09/10/30, 01:27 AM
به نظر من میشه با ادمین صحبت کرد و تحت عنوان illegal بنش کرد
فکر نمیکنم نشه کاری انجام داد

kayvan46
09/11/04, 12:49 AM
منم یه روز کار کردم ولی پول نداد و پیام داد که گزارش میفرسته و حل میشه ولی من همون موقع اومدم بیرون .شاید بشه یه کارخونه جدید با یک مقدار حقوق بیشتر اونو به قعر لیست فرستاد .

Bazihome
09/11/04, 01:10 AM
یادمه تو آخرین آپدیتی که ادمین سایت نوشته بود توش این مسئله بهش اشاره شده بود و امکان استخدام کارمند بدون وجود داشتن پول در شرکت مقدور نیست و حتما باید مبلغی که برای جاب آفر گذاشته میشه تو کمپانی هم باشه ...

دیگه فکر نکنم شاهد این مشکل باشیم ....