PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ----------- یه خبر مهم -------------

ba_maram_shiraz
09/11/05, 08:36 PM
به نام خدا

سلام بچه ها یه خبر جدید من شنیدم چندجای معتبر که داره یه بازی میاد و الآن تو راه می خواد روی EREPUBLIK و EJAHAN رو کم کنه:1522:.

آقا اینجوری که معلومه فکر کنم کره ERE و EJA تمومه آخه خیلی ازش تعریف می کردن من که ندیدم.

به نظر شما میتونن روی ایریپابلیک رو کم کنند؟

از نظر من روی E-JAHAN که حتما کم میشه ولی ERE رو نمی دونم:no1:.

البته نمی دونم شاید نتونه همون ejahan رو کم کنه الله اعلم.:178:

مخلصیم ممنون می شم حدث بزنید که آیا روشون کم میشه یا نه؟

GeneralM
09/11/05, 08:41 PM
خب این بازیه چیه
لینک اون جاهای معتبر رو بده تا ما هم ببینیم

TinTino
09/11/05, 08:42 PM
اسمش چیه حالا

لینکی چیزی

وگرنه اسپم نده

ba_maram_shiraz
09/11/05, 08:45 PM
به نام خدا

آقا من غلط بکنم اسپم بدم من اینو از رفقا شنیدم و بچه های شیراز هم دارن میسازن و واسه رو کم کنیه دیگه از هیچیش خبر ندارم.

و وقتی که لینک و تنوستم بگیرم ازشون مزارم اینجا.
حالا می خواید اسم تاپیک رو یه چیز دیگه بزارم تا ملت بین یه نظر بدن ببینیم امکان کم شدن این دوتا هست یا نه؟
ایول نبندینش تا نظر بقیه هم ببینیم.

و اینجوری که فهمیدم داره مترکونه. الآنم فکر کنم توی تست باشه هرجوری شده باشه لینکشو میگیرم.

30sam
09/11/05, 10:29 PM
ای جهان روی همه رو کم کرده چون اولین بازی ایرانی تحت وب هست که ساخته ی خوده بچه های ایران هست ! البته شاید بازی های دیگه ای هم باشند ولی به این قدرت نیستن بازی های دیگه هم مثل تراوین فقط به زبان فارسی ترجمه شده اند

Hossein.ahwaz
09/11/05, 10:32 PM
کسی دعوت نامه ای جهان داره برام بفرسته ؟

[email protected]
ممنون

aminrahmani
09/11/05, 11:09 PM
ای جهان روی همه را کم می کنه من بهش امیدوارم...
زنده باد احمد و کسری و بقیه بچه های تیم ای جهان

Hamid Reza
09/11/05, 11:13 PM
فکر کنم همون شایعه است

joker shadow
09/11/05, 11:19 PM
من كه بعيد ميدونم به ايريپابليك برسه خوبي اين بازي ها به اينه كه از همه جاي دنيا توش بايد ادم باشه نه اينكه فقط از يك مملكت همه بريزن توش

ba_maram_shiraz
09/11/05, 11:20 PM
به نام خدا

بیش از 10 نفر دارن روی ای جهان کار می کنند منم بهشون تبریک میگم و آرزوی موفقیت رو دارم براشون و افتخار می کنم که قدمی برای ایرانمون برداشتن کارشونم درسته و فقط میتونم بگم تبریییییییییییییییییییییی یییییییک.

و این بازی هایی که ترجمه میشن رو من اصلا نگاشون نمی کنم چون یه مشت آدمی هستن که فقط طالب کسب مثلا شهرت هستند;

ولی تا اونجایی که من می دونم شایعه نیست منتظر باشید. توی همین تاپیک اعلام می کنم. ( البته باید برم مخ زنی )

فدای وجودتون

kartal
09/11/05, 11:46 PM
این خبر کجاش مهم بود ؟ :دی
اگرم بیاد و بخواد روی ای رپ رو کم کنه پس کپی ای رپ میشه
ای جهان هم کپی ای رپ هست دیگه !

aminrahmani
09/11/05, 11:51 PM
کارتال ای جهان اصلا شبیه ایرپ نیست و به خاطر همین اونا اصلا نمی تونند از مامبلو و تیم ای جهان شکایت کنند.
اگر شبیه بود مطمئن باش امون نمی دادند!

kartal
09/11/05, 11:54 PM
کارتال ای جهان اصلا شبیه ایرپ نیست و به خاطر همین اونا اصلا نمی تونند از مامبلو و تیم ای جهان شکایت کنند.
اگر شبیه بود مطمئن باش امون نمی دادند!

کجاش شبیه نیست ؟ :d من هرجاشو دیدم نفهمیدم کجاش فرق میکنه
حتی باگ هاش هم مثل ای رپ هست
در ضمن این بازیه خفن که این میگه احمد داره مینویسه و بزودی می بینید :d
جدی میگم ا

ba_maram_shiraz
09/11/06, 12:05 AM
به نام خدا

مخلصیم.
ببینید ای رپ اومد یه سبکی رو انتخاب کرد که از نظر من فکر کنم توی برنامه نویسیش سخترین سبک باشه آخه کلی درده سر داره وقتب بهش فکر میکنید متوجه میشید.
ولی ای رپ خیلی چیزا نداره از نظر من شایدم اشتباه کنم.

ای جهان هم من بازی نکردم ولی اینجوری که دیدم توی سبک ای رپ بود و نمی دونم چرا ازش خوشم نمیاد میدونی بد کار کرده ولی دمشون گرم باز.

دوست من نمیشه ای جهان و یا اینی که دوست من گفته رو به خاطر اینکه ای رپ زودتر سبکش و آورده له کرد. میشه ؟

شما تلوزیون sony در نظر بگیر فرضا اولین tv بوده ولی الآن toshiba اومده درسته بعد sony اومده ولی فرضا بهتره. ( مثال رو حال کردی)

خلاصه اینجوریه و این سایت رفیق ما هم نه سرکاریه نه شایعه.
دمتون داغ

aminrahmani
09/11/06, 12:06 AM
احتمالا منظورش همین هست!!!یعنی ای جهان

ba_maram_shiraz
09/11/06, 12:08 AM
به نام خدا

بابا خوشم میاد موضوع رو گرفتی ولم نمی کنیا کارت درسته.
ولی خدایش باید برم قاچاقی یه چندتا عکس ازش بیارم بزارم شاید فرجی شد و شما باور کردید.

rabin2026
09/11/06, 12:27 AM
به نام خدا:D:D
مثلا الان داری بازار گرمی* بازی رو میکنی* دیگه آره؟:y:
مردم چه راه*هایی* واسه تبلیغات که پیدا نمیکنن!!!;-)):money1:

ba_maram_shiraz
09/11/06, 12:40 AM
به نام خدا

بابا دولتمرد شما چرا دیگه؟
اجب اشتباهی کردیما که گفتیم یه خبری داده باشیم کارو مارو ببین خداوکیلی.

آقا چشم دیگه چیزی نمیگم.
نوکرتم هستم.

ببخشید اگه ناراحتتون کردم.

kartal
09/11/06, 01:12 AM
به نام خدا :دی
جم کنید بابا
همه می دونن سونی بهترین تی وی هس چیزی هم جاشو نمیگیره
ای رپ هم بهترین هست چیزی هم جاشو نمیگیره
حداقل من خودم اکانتمو اینجا ول نمیکنم برم تو یه بازی دیگه 20 ماه ورک و ترین کنم بعد برسه اینجا
والاسلام

Bazihome
09/11/06, 01:15 AM
به نام خدا :d

اینجانب حجت معروف به حجی عرض میکنم که لطفا مدیران این تاپیک رو ببندند ... :d

راستی آیا میدانستید محسن آخرین پست های خود را در سمت رئیس جمهوری در فروم میدهد !؟ :d

از فردا محسن پر ... :d

ba_maram_shiraz
09/11/06, 02:29 AM
به نام خدا

بازم سلام

حاجی اگه شما مثال منو خونده بودی بنده فرض کرده بودم.
دوم اینکه از دستم ناراحت نشیا ولی فکر کنم شما 1 متریه جلوتون رو فقط می بینید یکم به تکنولوژی و کارهای جدید هم یه نگاهی بنداز لازم میشه ها.

شرمنده هستم به خدا اگه شما یکم بهتر حرف میزدی منم مجبور نمی شدم اینجوری بگم.
از ماست که بر ماست ( d: )

خودتونم که مدیر هستید الآن دیگه زحمت بستش رو می کشید با این حرفا.
وقتی م م ل ک ت اینجوریه اینجا رو دیگه نمیشه کاری کرد ببند آقا ببند

tirant
09/11/06, 12:51 PM
توضیح بیشتر بدید

ba_maram_shiraz
09/11/06, 01:21 PM
به نام خدا

سلام.

ببین داداش من شنیدم از دوستام که دارن بچه های شیراز یه بازی به سبک ای رپ و ای جهان ارائه می دن و می گن که در سطح خودش توپه و من اینجا بیان کردم و دوستان هم صحبت هایی کردن.

در کل می می خواستم بدونم آیا امکان داره از ایران روی دسته ای رپ و ای جهان بیاد یا نه؟

درخواست نظر کردم ولی دوستان منحرف کردن.

mamylo
09/11/15, 03:06 AM
سلام بچه ها
زمانی که ما داشتیم ای جهان رو تموم می کردیم شنیدیم که چند گروه دیگه هم دارن رو بازی های مشابه کار می کنن
ما هم خوشحال می شیم همچین بازی بیاد. به هر حال آبروی ایرانه و برای من نوعی آبروی کشورم از هر چیز دیگه مهمتره
در مورد ای جهان هم یک ساعت پیش یه قرارداد با 100 هزار تومن به عنوان پیش پرداخت به یه گرافیست ماهر بستیم تا یه قالب 5 رنگ قدرتمند برای ای جهان بسازه. این از مشکل گرافیکش
در مورد حرفی که پوریا (حوکر شادو) زد: آقا به پیر به پیغمبر ایران تو ای جهان دهم بود و امروز به همت بچه ها نهم شد. از 3800 نفر فقط 200 تا ایرانی داریم ما اونجا! (اینو ببینین: http://www.ejahan.com/ranking-countries-1-1.html می دونم اگه 1000 بار دیگه هم حرف بشه همه ایرانیا می گن تو ای جهان فقط ایرانی ریخته!)
ضمناً چند ساعت پیش رنکینگ ای جهان تو سایت الکسا به زیر 200000 رسید.
یه بازی دیگه هم با ایده محسن داریم طراحی می کنیم که اونم به سبک ای جهانه ولی با یه موضوع 100% متفاوت!

ببخشید که و یه تاپیک دیگه غیر تاپیک اصلی ای جهان پست دادم، برای سازندگان این بازی هم (اگر خبرش واقعی باشه که فکر می کنم به احتمال 90% واقعیه) آرزوی موفقیت می کنم

Saeedgh
09/11/15, 03:56 AM
به نام خدا :D:D

خوب مگه چه اشکالی آدم 2/3 جا بازی کنه! :D من اگه بازی سومی هم بیاد بازم میرم بازی میکنم! مگه یک ورک وترین چقدر کار داره! :D تو ای جهان نفر چهارم ایرانم!! :yes::clap::yes::clap:

YASHAR_2568
09/11/15, 01:09 PM
به به چه اسپمر هایی اینجا مشاهده میشه:D
:omg:
:235:

ba_maram_shiraz
09/11/15, 01:28 PM
به نام خدا

سلام به دوستان عزیز مخصوصا اون حاجی قبلی من که می گه اسپم.

آقا بحث اصلا اسپم نیست خودم دارم می سازم و ایشالا یه مدت دیگه رو نمایی می کنم فقط خواستم بدونید که در راه.

از بچه های ایجهان هم تشکر فراوان دارم که کارشون رو خوب شرو کردن.

نوکرم

یا حق

rabin2026
09/11/15, 04:32 PM
به نام خدا:D
برادر هر وقت بازی رو ساختن لینکشو اینجا بذار:y:
ببینیم ارزش داره عضو بشیم یا نه:1522:
من به نام خدا گفتم؟؟
خب واسه اطمینان به نام خدا:D

Bazihome
09/11/15, 05:24 PM
به نام خدا ... :d
این بخش اگر فعلا قرار نیست توش چیزی عرضه بشه بسته بشه تا انگیزه ای برای اسپم دادن نشه ... ;)