PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در باز کردن چت روم ها

Shimiaii
09/11/27, 02:53 AM
دوستان من نمی نونم چت رو های سایت رو باز کنم
توضیح بیشتر اینکه و قتی صفحه چت باز میشه و لودش تموم میشه
یه پیغامی می ده مبنی بر اینکه اسکریپت فلش پلیر کامپیوتر شما رو کند میکنه . می خوای ببندیش یا نه
کی می دونه مشکل کجاست
کسی مشکلی مشبیه من داره؟

:(:(

cain4iran
09/11/27, 03:04 AM
منم همین مشکل را دارم
ادمین گفت که باید جاوا اسکیریپتت را آپ کنی
منم هر کاری کردم نشد ، اگه کسی یه لینک سالم برا جاوای آخرین ورژن سراغ داره بگه لطفا

shilter
09/11/27, 04:25 AM
چیز مالی نیست، اگه بازشم نکردی نکردی، البته خودمم باز نکردم و خطا میده همش :دی

mobinoo
09/11/27, 11:48 AM
شما باید فلش ده داشته باشی ، اگه هم نداشته باشی یک اروری می ده بزن no ، تا بره تو ، اگه هم نشد ریفرش بزن و چند بار روی لینک کلیک کن و انتر بزن ، میره تو

Sanderson
09/11/27, 12:32 PM
برای دریافت آخرین نسخه Adobe Flash Player به اینجا برید:

http://www.softpedia.com/get/Internet/WEB-Design/Flash/Macromedia-Flash-Player.shtml

روی دکمه Download کلیک کنید و اگه از مرورگر Microsoft Internet Explorer استفاده میکنید یکی از اونایی که جلوشون نوشته Internet Explorer رو دانلود کرده و نصب کنید و اگه از مرورگرهای Mozilla FireFox, Opera و دیگر مرورگرهای برپایه Plugin استفاده میکنید اونایی که جلوشون نوشته Plugin Based رو دانلود و نصب کنید...*دقت داشته باشید که موقع نصب هر یک از اینا باید مرورگرهای مربوطه به طور کامل بسته شده باشن (از Task manager ببینید)...

همچنین آخرین نسخه Java Runtime Environment رو از لینک زیر میتونید برای هر دو نوع سیستم های مبتی بر کدگذاری 32 بیتی (x86) و 64 بیتی (x64) دانلود کنید (در حال حاضر نسخه آخر JRE 6 Update 17 هستش)...:

http://www.softpedia.com/get/Programming/SDK-DDK/Sun-Java-JRE.shtml

بعد از این آپدیت ها اگه بازم اون ارور اومد احتمالاً به خاطر کیفیت کم سرویس اینترنتتونه و با زدن دکمه No هر بار که پرسید، بزارید کارش رو تا load کامل ادامه بده... بعد که %100 شد پنجره رو ببندید و دوباره از اول برید توش احتمالاً درست میشه...!