PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغ در بعضی مجلات و نشریات!مهم!

Botler
09/12/27, 12:56 PM
سلام دوستان. :y:
در راستای همفکری در مورد تبلیغ بازی در بین فارسی زبانان به این نتیجه رسیدم که میشه در بعضی از نشریات که در مورد IT و دنیای اینترنت و کامپیوتر چاپ میشوند هم تبلیغ کرد.
البته نه به صورت گذاشتن بنر ولی خب میشه در قسمت هایی مثل لینکدونی و... تبلیغ این بازی رو انجام داد.
اگر نظر شما مثبته، من خودم پیگیر این قضیه میشم و سعی میکنم تا تو دو سه تا نشریه اسم سایت ارپابلیک رو بیارم که خب مسلما در رشد جمعیت ایران بی اثر نخواهد بود.

موفق باشید:)

mobinoo
09/12/27, 01:23 PM
کاری که به نفعه ایران باشه همیشه +++++

behrang
09/12/27, 01:43 PM
من موافقم ولی نشریات برای اینکار مبلغی رو میگیرن

چون هیچجا رایگان کار نمیکنه

ببین اگه پولیه یک برآوردی بکن تا برات از بچه ها بگیریم و تبلیغ کنیم

Alireza Taji
09/12/27, 02:21 PM
اگه بتونی نتیجه خوبی میده.
ما برای بازی ساکر پروجکت که عضوش بودیم همچین کاری را کردیم و نتیجه خوبی داشت.
روزنامه جام جم یکشنبه ها مجله کامپیوتر داره یکی از بچه ها ایمیل زد و بازی را بهشون توضیح داد اونم فقط در حد 2 خط در یک بخش به اسمه بازی خور ها بود فکر کنم از بازی حرف زد و فکر کنم 200 تایی به بازی اومدن.

Botler
09/12/27, 04:04 PM
ضمیمه جام جم که " کلیک" هست و همچنین ضمیمه مشابهی در روزنامه خراسان با اسم " بایت " از جمله ضمیمه های it پرطرفدار هستند که باهاشون تماس میگیرم و خبرش رو میدم. احتمالا 99% این دو ضمیمه برای قرار دادن اسم بازی تو لینکدونیشون پولی نمی گیرن.

ولی میرسیم به مجله هایی مثل فناوری، بازی رایانه و... که مربوط به کامپیوتر هستند و مخاطب زیادی هم دارند.
برای تبلیغ تو این مجلات صد در صد یک پولی طلب می کنند که من صحبت می کنم باهاشون و توی یکی از این مجلات پر مخاطب ( اگر شما ایده ای دارین از مجلات بگین تا من برم سراغ همونا ) درخواست تبلیغ میکنم و مبلغ درخواستی رو همینجا اعلام می کنم.;)

ضمن اینکه تو خود همین ضمیمه های بایت و کلیک قسمتی برای تبلیغ داره که پولیه ولی خب قیمتش صد در صد ارزون تر از جاهای دیگست.
من اون رو هم قیمت می کنم خبرش رو به شما میدم.

شما اگر یک مجله مربوط به internet که مخاطب زیادی رو داره می شناسید همینجا بگید تا بررسی کنم.

مرسی از همگی :y:

e-behzad
09/12/27, 04:07 PM
تو قسمت لینکدونی کلیک قبلا این بازی معرفی شده.فکر کنم ۲ هفته پیش بود:y:
برا مجله ها هم خودت رو زیاد دردسر نده.بخوای تو مجله های معروف تبلیغ کنی باید حداقل ۱ میلیون پیاده شی.صفحه اول داخلی بازی نما ۳ میلیون پولش هست.

Botler
09/12/27, 04:10 PM
واسه همین گفتم که شاید بتونیم تو قسمتی از ضمیمه بایت یا کلیک تبلیغ رسمی بکنیم.
توی لینکدونی بایت صحبت می کنم احتمالا این هفته یا هفته آینده سایت رو قرار بدن.

sirmamal
09/12/27, 04:46 PM
مجله رایانه خبر هم اخرش بعضی موقع ها معرفی سایت داره با یک عکس از سایت
طرفدارانش هم پروپا قرصن و خداییش مجله خوبی هم هست

اون جا هم میتونید روش حساب کنید

S.M.Mousavi
09/12/27, 05:04 PM
خدا رو شکر یکی به فکر تبلیغات افتاد.
وزیر تبلیغات آرتیکل داده برای همکاری ولی حتی 1 نفر هم نیومده ...

Botler
09/12/27, 05:37 PM
اگر شماره تماسی یا ایمیلی از مجله رایانه خبر دارید لطفا همینجا بزارید.
ممنون

sirmamal
09/12/27, 05:43 PM
رایانه خبر
[email protected]

par30web
09/12/27, 11:51 PM
شمارش 88541751 هست
من بهش یه متن قشنگ فرستاده بودم.. شاید این سری چاپ بشه

Botler
09/12/28, 12:01 AM
پس صبر میکنیم تا چاپ شدن مجله رایانه خبر.
یک سوال... برنامه *** فارسی که فکر میکنم اسمش"کلیک" بود هر هفته پخش میشه و یک قسمتی داره که به معرفی سایت های خوب می پردازه و همیشه سه چهار تا فروم یا سایت فارسی خوب و پرطرفدار رو پخش میکنه.
کسی از زمان پخش دقیق و ایمیل مربوط به این برنامه خبری نداره؟
چون معرفی مجانیه اگر بتونیم سایت رو ببریم رو تلوزیون که 700-800 تا عضو جدید مسلما رو شاخه!

par30web
09/12/28, 09:01 PM
کلیک بی بی سی و همشهری جوان و چلچراغ بازی رو معرفی کرده

S.M.Mousavi
09/12/31, 04:26 PM
سلام
این مجله ها هم هست:
عصر شبکه ، عصر ارتباط ( روزنامه پرطرفداری هست ) ، علم روز علم الکترونیک و کامپیوتر ( پی سی ورد ایران ) دنیای انفورماتیک
البته من سعی میکنم آدرس سایت و ایمیل و شماره شون هم پیدا کنم بذارم.

PooYaN.N
09/12/31, 05:19 PM
چرا توی مجله های مخصوص بازی تبلیغ نمی دید ؟
(مثل : بازی نما ، بازی رایانه ...)

S.M.Mousavi
09/12/31, 05:26 PM
اینم خوبه که شما گفتی فقط متنش باید آماده بشه و دوستان به مجله یا روزنامه مورد نظر پیغام بدن یا تماس بگیرن.

Botler
09/12/31, 06:19 PM
چرا توی مجله های مخصوص بازی تبلیغ نمی دید ؟
(مثل : بازی نما ، بازی رایانه ...)

درسته که این تبلیغ خیلی ولی به دو دلیل کارساز نیست :
1. مجله هایی مثل بازی رایانه یک مقدار گرون هستند و همه نمی تونن که بخرن و درنتیجه مخاطب زیادی رو نمی تونه جذب کنه. ( ضمن اینکه تیراژ چاپش هم زیاد نیست و وقتی تو کل ایران پخش میشه، اصلا به چشم نمیاد! من خودم تو مشهد به سختی گیر میارم مجله بازی رایانه رو! )

2. تبلیغ گرافیکی که بتونه مخاطب رو جذب کنه بسیار بسیار گرون هست در این مجلات. به احتمال قریب به یقین بالای 800 هزار تومن خرجش میشه که خب.... :d

ولی من قرار شده تا با مسئولان ضمیمه it روزنامه خراسان، یعنی بایت صحبت کنم و برای یک بار اسم سایت رو قرار می دیم در لینکدونیش به صورت رایگان.
برای تبلیغ صحبت میکنم بازم خبرای جدید رو میدم.

موفق باشید

S.M.Mousavi
10/01/01, 03:28 PM
آقا سلام
یه خبر مهم:
دیشب شبکه یک مجله خبری 19:15 بازی خان وارز رو تبلیغ کرد.
اگه کسی میتونه تماس بگیره این بازی هم معرفی کنن.

rezaphoto
10/01/01, 03:54 PM
اگر شما همه چیز رو آماده کنین و فقط برای چاپ بدین به مجله پول نمیگیرن هیچ بابت رسوندن مطلب بهشون یه چیزی هم بهت میدن:دی