PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح جديد سازمان تبليغات

Reza_Mk
09/12/29, 09:53 PM
سلام به همگي

در ادامه كارهاي كه انجام شد يه فكري به ذهنم رسيد به نظرم عملي اومد به دلايلي !
مطرح مي كنم همگي نظر بدن

به نظره من چون تبليغات يه روند دوره اي نداره و مثلا شايد يك دوره تبليغات قوي توي يك ماه انجام نشه و چندين ماه طول بكشه به فكرم رسيد كه وزارت تبليغات رو از ارگان هاي دولتي حذف كنيم و به نهاد خود جوش كنيم

بطوريكه انتصاب رئيس يا مسئول اون بدست رئيس جمهور نباشه و خود اعضا راي گيري و انتخاب كنند

با اين كار ميشه كارارو خيلي بهتر در غالب سازمان تبليغات سازماندهي كرد و برنامه ريزي ها با تموم شدن دوره ويرات شخص بهم نمي خورن
نظرتون چيه

البته اين يه نگاهي جزئي بود و سازمان وقتي شروع بكار كنه منشور براش تنظيم ميشه وكارها با برنامه ريزي جلو ميره

kartal
09/12/29, 09:56 PM
والا ما که از اول تا اخرین زمانی که بازی کردیم کاری از وزارت تبلیغات ندیدیم که بخواد نهاد باشه یا وزارت خونه

فانتومتخ
09/12/29, 09:56 PM
خیلی خوفه :)

Bazihome
09/12/29, 09:57 PM
نظر ... :d

PreuX
09/12/29, 09:58 PM
ميشه فکر کرد روش طرح خوبيه ولي .....

Reza_Mk
09/12/29, 09:59 PM
محسن جان 5 دقيقه صبر كني آرشيو همكاري شمارو كامل مي ذارم اينجا ببينن همين باره آخري 4 روزه كه معطله يه امانت ftp هستم شما بعده 3 روز اومديد ميگيد من دسترسي ندارم
من مسئوليتي كه رو دوشمه به بهونه اينكه حالم خوب نيستو اين چرتو پرتا دودر نمي كنم
تا ساعت 10 امشب به من دسترسي ftp داده نشه رو هاسته خودم كارارو ادامه ميدم شرمنده www.erepublik.ir ميشم مثل احسان همه حا سايتو تبليغ مي كنم با لينك reffer خودم

Bazihome
09/12/29, 10:01 PM
محسن جان 5 دقيقه صبر كني آرشيو همكاري شمارو كامل مي ذارم اينجا ببينن همين باره آخري 4 روزه كه معطله يه امانت ftp هستم شما بعده 3 روز اومديد ميگيد من دسترسي ندارم
من مسئوليتي كه رو دوشمه به بهونه اينكه حالم خوب نيستو اين چرتو پرتا دودر نمي كنم
تا ساعت 10 امشب به من دسترسي ftp داده نشه رو هاسته خودم كارارو ادامه ميدم شرمنده www.erepublik.ir (http://www.erepublik.ir) ميشم مثل احسان همه حا سايتو تبليغ مي كنم با لينك reffer خودم
تهدید میکنی ؟ :omg::swear1::money1:

به لینک منم بی زحمت تبلیغ کن یه چند گلدی کاسب شیم :D

تنکس

Saeedgh
09/12/29, 10:08 PM
لینک منم تو امضام هست اگه لینک خواستی می تونی استفاده کنی!:D
در ضمن منم موافقم! :y:

par30web
09/12/29, 10:26 PM
آقا یه جوجه ایندکسی ساخته بودیم ما که می شد گذاشت صفحه اول سایت و یه راندومی گذاشته بودم که لینک افراد رو می داد که با دعوتنامه عضو بشن خیلی بهتره اینظوری که...

abbas ghaderi
09/12/29, 10:29 PM
لینک منم بزار اوضاع مالی خرابه شاید اینجوری یه پولی گیر ما بیاد کارخونه دار بشیم

S.M.Mousavi
09/12/29, 11:37 PM
به به بچه ها با اسپم خونه اشتباه گرفتن.
آقا کار خوبیه به نظرم میشه بیشتر کار کرد ...

rezaphoto
09/12/30, 01:27 AM
این وزیر تبلیغات اومده طرح داده ملت سر لینکشون دعوا دارن . . . عجب

به نظر من وزارت تبلیغات یه سازمان دولتی باشه بهتره چرا ؟

چون مردم حداقل به اسم ولت میان و یه کمکی میکنن که همون کمک رو هم اگر به ارگان عمومی یا خصوصی تغییر پیدا کنه نمیکنن.

حالا گیریم که این وزارت خونه شد ارگان اعضای اصلیش کیا میخوان باشن که رئیسش رو انتصاب کنن؟؟؟

کارتال شما زمانی که وزارت خونه تبلیغات فعاله عینکت رو یادت میره بزنی واسه همین فعالیت های وزارت تبلیغات رو نمیبینی.

kartal
09/12/30, 01:34 AM
خوب پس ببر رو هاست خودت لینک منم بزار :دی

رضا خان : من کلا عینکی یستم پشمام هم 10 دهم هست ! تازه کارتال تو ترکی یعنی عقاب ! عقاب هم که چشماش خیلی قویه !

rezaphoto
09/12/30, 01:39 AM
معنی کارتال توی فارسی چی میشه؟؟
لابد جوجه عقاب :laugh::laugh::loudlaff::loudlaff:

حالا جنبه شوخی داشته باش:D

kartal
09/12/30, 01:42 AM
هاهاهاها ! جنبه دارم والا الان بهت اخطار میدادم تا اینهمه اسپم ندی :دی

sir conard
09/12/30, 01:42 AM
منم موافقم چون تبلیغات یه کار بلند مدته که نمیشه تو یک ماه سرمایه گذاری کرد و نتیجش رو هم گرفت

البته این چند وقت که ما اینجا بودیم هر وزیر تبلیغاتی اومده 2-3 ماهی مونده سرجاش:d

Reza_Mk
09/12/30, 08:24 AM
رضاجان هرچي عشقته بگو اين بابا ( محسنو ميگم ) طبق گفته ديشبش دسترسي نداره شرمنده محسن ولي شما كه دسترسي نداري *ه ميخوري كسيو بن كني
كارمو همينطور عقب بندازيد اقايون مدير يروزي تلافي مي كنم مطمئن باشيد

-------------------------

چون مردم حداقل به اسم ولت میان و یه کمکی میکنن که همون کمک رو هم اگر به ارگان عمومی یا خصوصی تغییر پیدا کنه نمیکنن.

حالا گیریم که این وزارت خونه شد ارگان اعضای اصلیش کیا میخوان باشن که رئیسش رو انتصاب کنن؟؟؟

يه جلسه بزودي مي ذارم با بچه ها تو ياهو مشورت مي كنيم ببينيم نظره همگان كدومه
دمت گرم مورداي خوبيو اشاره كردي