PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد citizenship

sociant
09/12/31, 08:53 PM
سلام به همه
من مي خواستم بدونم فرق اينكه برك توي ي كشوري زندگي كنم به غير از ايران با اينكه citizenship اون كشور رو بگيرم چيه؟

چون من بيشتر براي كار ميخوام برم كه پولش بهتر باشه و بعد مدتي بر گردم ايران. ميشه فقط به آمريكا مسافرت كنم و پول جمع كردم بر گردم ايران؟

2- براي تبديل پول قبل از مسافرت بهتره پول رو تبديل به دلار كنم يا طلا؟ موقع بركشتن چي؟
3- به نظر شما كدوم كشور براي كار بهتره؟ :D

behrang
09/12/31, 09:02 PM
اگه سیتیزن شیپ جایی رو نداشته باشی وقتی بری اونجا نمیتونی توی انتخاباتش شرکت بکنی عزیز

آره میشه ولی نمیتونی توی انتخاباتش شرکت کنی

2- براي تبديل پول قبل از مسافرت بهتره پول رو تبديل به دلار كنم يا طلا؟ موقع بركشتن چي؟
فرقی نداره هر موقع عوض کنی کردی زیاد فرق نداره

3- به نظر شما كدوم كشور براي كار بهتره؟ :d
من همش توی ایران و مجارستان کار کردم

شما هم بهتره توی همین ایران کار بکنی زیاد به فکر در آمد نباش

موفق باشی

sociant
09/12/31, 09:10 PM
اخه براي كار من ميبينم مثلا توي skill 3 به من تو ايران 2-3 ريال ميدن اما توي آمريكا 4 تا 5 دلار كه هر دلار فك كنم 1.4 ريال باشه. ميخوام يه مقدار پول جمع كنيم خودنوم بكشيم بالا بعد تبديلش كنيم به طلا ذخيره مملكت بره بالا. ارز وارد كنيم d:

mrphoenix
09/12/31, 09:20 PM
اگه اسکیل لند داری
من میگم فقط روسیه
اگه صنعت داری فقط ایران

sirmamal
09/12/31, 10:22 PM
من خودم امرکیا هستم و خیلی هم بودم
بد نیست
ولی بدون که مالیت تو امریکا بالاست و اون حقوقی که اون جا نوشته از اون کم تر میگیری
مثلا من حقوقم 14.05 هست ولی 11 دلار میگیرم

ایران بمونی هیچیت نمیشه
نترس بمون همون ایران کار کن.منم وقتی وضع لند درست شه بر میگردم
هیچ جا وطن نمیشه.

sociant
10/01/01, 02:54 PM
پس ميمونم :d

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

يه سوال فني راجع به امضا بكنم.
من اين امضا رو ايجاد كردم اما كدش رو كه ميرم بزارم هيچ عكسي نشون نميده! چه كار كنم؟ الان اين عكس رو از طريق ايميج لينك دادم :)

behrang
10/01/01, 02:58 PM
خب همون باید از ایمیج لینک بدی داداشی

چون کدش اینجا کار نمیکنه پس همون عکسشو بااید بزاری

ما هم همینکارو کردیم

sociant
10/01/01, 03:12 PM
بعد اين ر چند وقت يه بار آپديت ميشه عكسه؟ چون الان لول 13 هستم

behrang
10/01/01, 03:16 PM
بعد اين ر چند وقت يه بار آپديت ميشه عكسه؟ چون الان لول 13 هستم

هر روز آپدیت میشه عزیزم