PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز تبلیغات در بلاگفا.... آپدیت اول

Return Of The Nestor
10/01/13, 07:30 PM
سلام به همه ...
بالاخره فروم باز شد و مثل اینکه مشکلا داره حل می شه ...
توی مقالم در سایت اصلی گفته بودم که تبلیغات از پنج شنبه شروع می شه ولی به دلیل مشکلاتی که برای تامین شغل تازه واردین بود این کار به تاخیر افتاد ...
امروز اکانت سلامتی کارش رو شروع کرد و آفر های مورد نیاز رو گذاشت ... فقط مونده موافقت مجلس برای بودجه رفاه.... به امید خدا فردا مراحل سفارش آگهی رو تا قبل از ساعت 10 صبح انجام می دهم و احتمالا از یکشنبه تبلیغ ما فعال می شه ...

به امید دیدن ایرانی ابر قدرت در سایه اتحاد:yes:

----------------------------------------------------------------------

امروز آگهی سفارش داده شد ... اگر مشکلی پیش نیاد از یکشنبه تبلیغات شروع می شه:1522:

البته باید در مورد انتخاب این تاریخ برای شروع آگهی عرض کنم که الان یک سری از دبیرستان ها امتحاناتشون تمام شده و تا 10 بهمن کلیه امتحان ها تمام می شه ... من می خواستم قبل از 22 بهمن تبلیغ تمام شده باشه تا به خاطر مشکلات احتمالی که در حوالی 22 بهمن برای اینترنت پیش میاد هیچ روزی رو از دست ندهیم

موفق باشید

Dr . Carter
10/01/13, 07:32 PM
چه خوب !!
منم امیدوارم این تبلیغ ها جواب بده ...

HellGuard
10/01/13, 07:39 PM
موفق باشید.

Ernesto_Rommel
10/01/13, 07:44 PM
انشالله موفق بشین

وای پسر اون همه جمعیت تازه وارد یه لقمه چرب و نرم برا مافیا و... اغفالگران دیگه س!

فکر اینو کردین چه جور باید اموزش شون بدیم؟ .. گول نخورند بعد 4 ماه که فهمیدن بازی چه جوریه توبه کار نشن؟! چشمک

M0hammad
10/01/13, 09:16 PM
متن خوب رو نوشتين به منم بدين منم تبليغ كنم

Ariai
10/01/13, 09:38 PM
مرسیی

ehsanagha
10/01/13, 10:19 PM
به ارگت یه پیغام دادم بخون ! :)

par30web
10/01/13, 10:29 PM
دوستان شدیدا نیاز به آموزش کامل (آموزشا رو با هم قاطی کنین یه کامل در میاد دیگه!) و یه اینکس قشنگ! و یه هاست مطمئن هستیم

Reza_Mk
10/01/13, 11:24 PM
موفق باشي دادا :clap:
اميدوارم به چيزي كه هدف هست برسي :1522:

KraToS
10/01/14, 03:05 AM
قبل از کار باید متن اولیه رو تغییر بدیم به همراه لینک آموزش

Javad_ht
10/01/14, 09:35 AM
سلام
داداش به نظر من تو زدن این تبلیغ اصلا عجله نکن!
بزار امتحانهای دانشگاهیا تموم بشه بعد شروع کن.
مثلا از 7-8 بهمن شروع کن.
بعد هم خیلی کارا باید بشه تا بتونیم اینها رو جذب کنیم و نزاریم از بازی برن!

hectoor
10/01/14, 11:11 AM
تو یه ارگ یه روزنامه بزنید و لینک اون روزنامه رو در متن ارسالی بزارید تا طرف بتونه اونو ساب کنه و از اون طریق تازه واردین با اون روزنامه در ارتباط هستند و اون روزنامه مال وزارت اموزش باشه به این واسطه سیستم اموزشی ما حداقل بهینه تر میشه