PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به نیرو در وزرات اطلاعات و سازمان اسکان در دولت آتیلا

atilaa
09/02/12, 06:32 PM
هر کی را که می شناختم که بدرد وزارت اطلاعات میخورد غیر فعال شده پس در این شرایط به چندین نفر برای جمع اوری اطلاعات مهم از روزنامه ها و فرومهای کشورهای بزرگ نیاز داریم افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند اگر فرصت لازم را داشتند اعلام کنند تا بگم بهشون که چیکار باید بکنند همچنین تعدادی هم باید فعالیتهای داخل کشور را در نظر بگبیرند تا اگر کسی قصد کودتا و یا خرابکاری داشت به موقع مطلع بشیم هر کسی هم که توانایی مدیریت در این قسمت را در خودش دید اعلام کنه تا پست وزیر اطلاعات را بدم بهش
و یک نفر هم برای سازمان اسکان نیاز داریم . این سازمان اولین بار هست که تشکیل یافته و وظیفه اصلیش این هست که مناطق خالی از سکنه را شناسایی کنه و افراد را سازماندهی کنه تا برن این مناطق و برای کنگره کاندید بشن تا خطری ما را از جهت کنگره تهدید نکنه همچنین تبلیغات برای اسکان افراد در مناطقی که در خطر تهاجم یا انقلاب هست و آن مناطق برای ما مهم هستند را انجام بدهد
برای این سازمان در صورت نیاز بودجه برای تهیه بلیط هم داده خواهد شد

tarahestan
09/02/12, 06:37 PM
آگه کسی به عنوان وزیر اطلاعات انتخاب شد من می تونم کمکش کنم
انگلیسیمم بد نیست وقت هم زیاد دارم :دی

tarahestan
09/02/12, 08:31 PM
برای پست دوم بست بوی خبر دارم داره فعالیت میکنه

xerxes99
09/02/12, 08:36 PM
اگه تو 2ساعت در روز میشه انجام داد من هستم

memorix7000
09/02/12, 10:25 PM
برای ترجمه اینا نمی تونم کمک کنم ولی قسمتای دیگه هر کدوم که فکر میکنی می تونم من آمادم وقتم بگی نگی دارم

creed
09/02/14, 01:17 AM
ماموریط در چه ظمینه ای اسط؟

atilaa
09/02/14, 04:01 AM
:d
میگم بهتون بزودی

ali_mzzm
09/02/16, 05:36 PM
من برای وزارت رفاه هستم

PreuX
09/02/25, 02:44 PM
من برای وزارت رفاه هستم
اون که غیره فعال شد منم شدم دست یاره بست بوی

H.R.K
09/02/26, 02:07 PM
سلام

من به زبان انگلیسی مسلطم :yes:. ولی از نظر لول و پوینت خیلی پایینم :1522:. خدمتی از من ساخته ست ؟ :clap:

Esteghlal_Iran
09/02/26, 02:40 PM
man poste dovom ro fek konam az pasesh bar miam

bestboy999
09/02/28, 01:23 AM
جا داره اینجا از همه شهروندان و دولت محترم عذرخواهی کنم که نتونستم کمک آنچنانی کنم.

ولی این را بدونید که 3 روز بود اینترنتم قطع بود و چند روز قبلش هم درگیر یک پروژه ی سنگین بودم که البته بعضی از دوستان در جریان هستن.

در هر صورت شرمنده ی همه شدم.

Musketeer
09/02/28, 07:52 PM
خوب! من معلوم شد سربازی کجا هستم. خوشبختانه هر روز خونه میام...

من انگلیسیم بد نیست (فقط در همین حد) از ساعت 6 عصر به بعد هم خونه خواهم بود. شایدم هم یکم دیرتر! یعنی روزی بین 2 تا 4 ساعت مفید با ایریپابلیک هستم.

هر کمکی بتونم فروگذاری نخواهم کرد

ParsiKade
09/03/01, 06:48 AM
من هم دوست دارم در قسمت خارجه فعالیت کنم ! :D
البته کلا فکر نکنم روزانه بیشتر از 1 ساعت بتونم رو این کار وقت بگذارم ، خوبه ؟! :D
خلاصه خوشحال میشم کمک کنم ! :p

abbasmirza
09/04/04, 06:58 PM
بنده حاضرم توی قسمت اسکان فعالیت کنم
محدودیت زمانی هم آنچنان ندارم
فقط باید دستور کارتون رو بهم بدین بعدش گزارش تحویل بگیرین

FCSooti
09/04/04, 07:27 PM
متاسفانه دولت آتیلا حدود 2 ماه پیش کارش تموم شده، من باید اینو قفل می کردم که نکردم.
//
شما هم یکی دو روز صبر کن تا رئیس جمهور جدید انتخاب بشه بعد با پیغام خصوصی بهش خودت رو با کارهایی که می تونی بکنی معرفی کن.

FCSooti
09/04/04, 07:27 PM
متاسفانه دولت آتیلا حدود 2 ماه پیش کارش تموم شده، من باید اینو قفل می کردم که نکردم.
//
شما هم یکی دو روز صبر کن تا رئیس جمهور جدید انتخاب بشه بعد با پیغام خصوصی بهش خودت رو با کارهایی که می تونی بکنی معرفی کن.