PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وزير امور خارجه!؟

Jean.Baptiste
10/03/26, 05:12 PM
دوستان سلام
اول از همه: از مديرکل انجمن تشکر ميکنم که دسترسي سفير به بنده دادند
آرزو مي کنم دسترسي بدهند تا بتونم آواتار براي خودم تعيين کنم

به هر حال! ايران وزير خارجه نداره؟ يا مانند بنده در تعطيلات در ساير کشورها به سر مي برند؟
متشکر مي شم من رو با ايشون آشنا کنيد
شاد باشيد
Jean

M0hammad
10/03/26, 05:18 PM
كاري داريد بفرماييد بنده در خدمتم :biggrin:
درضمن ، همه ي سفير هاي ايران بايد يك عكس از خودشون بزارند ، منتظر عكس شما هستيم :30up:

Laya
10/03/26, 05:31 PM
its me

Jean.Baptiste
10/03/26, 05:37 PM
كاري داريد بفرماييد بنده در خدمتم :biggrin:
درضمن ، همه ي سفير هاي ايران بايد يك عكس از خودشون بزارند ، منتظر عكس شما هستيم :30up:
از توجه شما متشکر هستم
لطف کنيد بنده رو راهنمايي کنيد يا به دوستانتون بگييد دسترسي تغيير عکس رو براي من فعال کنند

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

its me
Nice to meet you
But it seems you are Angry
Anyway.. I wish we have a good cooperation
Sincerely yours
Jean.Baptiste

M0hammad
10/03/26, 06:30 PM
از توجه شما متشکر هستم
لطف کنيد بنده رو راهنمايي کنيد يا به دوستانتون بگييد دسترسي تغيير عکس رو براي من فعال کنند

صبر كنيد آقا اديب بيادش به شما دسترسي ميده

Ernesto_Rommel
10/03/26, 06:38 PM
دوستان لطفا کم جنبه بازی درنیارند ! باز یه خارجکی دیدن و... ؟

تو پیام خصوصی اشاره کردم سه تا وزیر امور خارجه یا مشاوره امور خارجه داریم

میلاد دانته، اتروپاتس و لایا یا لعیا نمیدونم!

به هرحال ماشالله دولت عزیز تو هرچیزی رکوردشکن نباشه و کاری نکرده باشه تو انتخاب زیاد وزرا بالاترین رتبه رو داره البته از نظر کارکردی و... هم بگذریم!

به هرحال من باشم به خوده ژنرال رضا نامه میدم !!!!

برا اواتار هم یه دستی میبرم توش!

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

رفیق برو اواتار بزار حال کن !
مشکلی بود پیام خصوصی بنما

راستی بچه ها این فارسی رو از ما بهتر صحبت میکنه ! اطلاعات سری مون رو لو نده؟ چشمک

از امریکا اومده بود ؟

دشمن ما کیه ؟ مرگ بر امپریالیسم یانکی! چشمک

شوخی میکنم، ما که چیز سری نداریم .... ! به جز من که احتمال اینکه توسط استعمارگران به خاطر مغزم دزدیده بشم هست! چشمک

اقا موفق باشی

یا حق

Jean.Baptiste
10/03/26, 07:05 PM
دوستان لطفا کم جنبه بازی درنیارند ! باز یه خارجکی دیدن و... ؟

تو پیام خصوصی اشاره کردم سه تا وزیر امور خارجه یا مشاوره امور خارجه داریم

میلاد دانته، اتروپاتس و لایا یا لعیا نمیدونم!

به هرحال ماشالله دولت عزیز تو هرچیزی رکوردشکن نباشه و کاری نکرده باشه تو انتخاب زیاد وزرا بالاترین رتبه رو داره البته از نظر کارکردی و... هم بگذریم!

به هرحال من باشم به خوده ژنرال رضا نامه میدم !!!!

برا اواتار هم یه دستی میبرم توش!

---------- post added at 05:38 pm ---------- previous post was at 05:33 pm ----------

رفیق برو اواتار بزار حال کن !
مشکلی بود پیام خصوصی بنما

راستی بچه ها این فارسی رو از ما بهتر صحبت میکنه ! اطلاعات سری مون رو لو نده؟ چشمک

از امریکا اومده بود ؟

دشمن ما کیه ؟ مرگ بر امپریالیسم یانکی! چشمک

شوخی میکنم، ما که چیز سری نداریم .... ! به جز من که احتمال اینکه توسط استعمارگران به خاطر مغزم دزدیده بشم هست! چشمک

اقا موفق باشی

یا حق
ارنستو رومل عزيز
از توجه و لطف تو متشکرم
شاد باشيد

Rexxar 69
10/03/27, 06:19 PM
چه عجب يه سفير درست و حسابي ديديم.
موفق باشي

Sahand.M
10/03/27, 10:48 PM
موفق باشی
امیدوارم فعال باشی

Good Luck Jean

Jean.Baptiste
10/03/28, 12:07 AM
موفق باشی
امیدوارم فعال باشی

Good Luck Jean
Rexxar 69
و Sahand.M
ممنونم دوستان عزيز
از لطف شما دو نفر و وقتي که دوستان خوب جديدم MOhammad و ارنستو رومل دراين مدت گذاشتند، متشکرم
شهروندان ايراني از وزرا فعال تر به نظر مي رسند
;-)
اميدوارم در تاريخ روابط اي-ايران و اي-يو.اس نام هامان ماندگار بماند
شاد باشيد

atilaa
10/03/28, 01:21 AM
داداش خوش اومدی
دو تا سئوال
1- شما ایرانی هستید و مقیم اونجائین یا فارسی بلدین
2- استوارنامه شما را رئیس جمهو رامریکا فرستاده به رئیس جمهور ما یا نه ؟
البته جسارت نشه 20 روز هست که اومدین بازی ما هم باید مطمئن بشیم که شما نماینده واقعی امریکا هستین یا نه

Ernesto_Rommel
10/03/28, 01:27 AM
اتفاقا منم تو همین گیرم وحید جون

طبق اطلاعات قرار بود استوارنامه بده وزیر خارجه .. الی ماشالله تو دولت ژنرال چیزی که زیاده القاب و عناوین .... سه تا وزیر داشتیم گویا موفق شده با لعیا لایا ... صحبت کنه
اونم گویا نتیجه نداشته ...

بهش گفتم مستقیم با رئیس جمهور صحبت کنه

به هرحال دوست مون بدش نیاد ولی برا خیلیا عین اب خوردن هست بگن ما سفیر هستیم و... ! چشمک

اما جدا از شوخی یه لینک تائید تو قسمت دسترسی سایت گذاشته:

http://www.forum.erepublik.ir/showthread.php?p=105156#post105156

فدات

Laya
10/03/28, 03:34 AM
لایا درسته. -.-

Jean.Baptiste
10/03/28, 04:27 PM
داداش خوش اومدی
دو تا سئوال
1- شما ایرانی هستید و مقیم اونجائین یا فارسی بلدین
2- استوارنامه شما را رئیس جمهو رامریکا فرستاده به رئیس جمهور ما یا نه ؟
البته جسارت نشه 20 روز هست که اومدین بازی ما هم باید مطمئن بشیم که شما نماینده واقعی امریکا هستین یا نه
آتيلاي عزيز
سال نو مبارک
از توجه شما متشکرم
چون در فروم شما گذاشتن مطلب تکراري ممنوع است، همونطور که ارنستو رومل عزيز گفتن از همون لينک پايين مي تونين استوارنامه (تأييديه) سفارت خانه را مطالعه بفرماييد
چون مي بينم پارسي صحبت کردنِ من ايجاد سوال کرده، عرض کنم پدرم آمريکايي و مادرم ايراني هستند، بيشتر زندگي خود را در آمريکا گذرانده ام، در حال حاضر و تا پانزدهم ايپريل در ايران هستم
به من اجازه بدهيد، تا سوال ذهني خود را از شما پيشکسوت بپرسم و آن اين است که اصولاً جزو قوانين ديپلماسي ايران است که وزير امورخارجه در پاسخ معرفي نامه و سوال سفيرجديد به جمله
it's me
بسنده کند؟ البته نتيجه من از مکالمات در اين فروم تا امروز اين است که مردمان اي.ايران مردمان خون گرمي هستند و خوش آمد گو ولي دولت فعلي علاقه اي به ارتباط با اي.يو.اس ندارد
شاد باشيد

kasrataa
10/03/29, 07:59 PM
به دلگ نگیر این دولت این در همه مارو کشته این فقط تو نیستی* که تو کار دولت جدید مونده =))

Jean.Baptiste
10/03/30, 03:17 AM
به دلگ نگیر این دولت این در همه مارو کشته این فقط تو نیستی* که تو کار دولت جدید مونده =))
از توجه شما متشکرم، دوست عزيز
:)

mrphoenix
10/03/30, 05:18 AM
برادر شما احیانا ساکن کجایی؟

Rexxar 69
10/03/30, 06:57 AM
برادر شما احیانا ساکن کجایی؟
مصطفي يه چند روز ديگه پيش بريم همه ميرن خونه اين بنده خدا كافي قليون بزنن. :) :)

---------- Post added at 05:57 AM ---------- Previous post was at 05:55 AM ----------

آتيلاي عزيز
سال نو مبارک
از توجه شما متشکرم
چون در فروم شما گذاشتن مطلب تکراري ممنوع است، همونطور که ارنستو رومل عزيز گفتن از همون لينک پايين مي تونين استوارنامه (تأييديه) سفارت خانه را مطالعه بفرماييد
چون مي بينم پارسي صحبت کردنِ من ايجاد سوال کرده، عرض کنم پدرم آمريکايي و مادرم ايراني هستند، بيشتر زندگي خود را در آمريکا گذرانده ام، در حال حاضر و تا پانزدهم ايپريل در ايران هستم
به من اجازه بدهيد، تا سوال ذهني خود را از شما پيشکسوت بپرسم و آن اين است که اصولاً جزو قوانين ديپلماسي ايران است که وزير امورخارجه در پاسخ معرفي نامه و سوال سفيرجديد به جمله
it's me
بسنده کند؟ البته نتيجه من از مکالمات در اين فروم تا امروز اين است که مردمان اي.ايران مردمان خون گرمي هستند و خوش آمد گو ولي دولت فعلي علاقه اي به ارتباط با اي.يو.اس ندارد
شاد باشيد

آخه وزيرمون از صبح تا شب مخ همه رو تو شات هاش ميخوره ديگه حس جواب كامل نداره آخر شب. :)

Roham Hosseini
10/03/30, 06:59 AM
به شما خوش آمد می گم، امیدوارم در مدّتی که سفیر ایالات متحده آمریکا در ایران مجازی هستید، اقامت خوبی داشته باشید و دو دولت بتوانند با هم دیگه مراودات معقولی داشته باشند :)
با آرزوی سربلندی و سرافرازی برای شما.

M0hammad
10/03/30, 10:11 AM
برادر اين كسي كه توي آواتارته كي هستش ؟

Jean.Baptiste
10/03/30, 01:13 PM
به شما خوش آمد می گم، امیدوارم در مدّتی که سفیر ایالات متحده آمریکا در ایران مجازی هستید، اقامت خوبی داشته باشید و دو دولت بتوانند با هم دیگه مراودات معقولی داشته باشند :)
با آرزوی سربلندی و سرافرازی برای شما.
دوست عزيز
از پيام شما متشکرم
اتفاقاً دولت اي.يو.اس تمايل داره تا بتونيم روابط اقتصادي جديدي رو داشته باشيم
يک سري سوال هم دارم که از طريق پيام خصوصي ارسال کردم
شاد و سرفراز باشين

al-orifxo'ja
10/04/06, 08:16 PM
Thanks

cyrus_ir
10/04/10, 11:28 PM
سلام دوستان
من زیاد نیست که اومدم این بازی. اشنایی کامل به زبان هلندی دارم ولی بدلیله بازار کاره ضعیف نمیتونم اونجا ساکن بشم. اگر بدرد میخوره اطلاع بدید.