PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روبوت تبلیغ ایرپابلیک!بخوانید و نظردهید

Genius.IR
10/05/14, 07:42 PM
سلام به همه ی دوستان مجازی
یه فکر تازه به مخم رسیده گفتم روش کار کنم، شاید یه جمعیتی هم اوردم تو بازی
این یه نرم افزار یا بهتر بگیم بد افزار یا ویروس ه که خودش خودشو تو تمام پارتیشن ها، فلش دیسک ها و مموری گوشی هایی که به کامپیوتر وصل بشن کپی می کنه و هر وقت کاربر کامپوترش رو روشن می کنه این صفحه رو نشون می ده:

http://geniusboy.persiangig.com/pic/eRep.jpg

البته هنوز کامل نیست دارم روش کار می کنم، به خاطر کنکوری که امسال دارم دیر و زود داره، سوخت و سوز نداره. هر وقت کامل شد بهتون می گم، این ویروس محترم رو دانلود کنید و سیستمتون رو به این ویروس آغشته کنید!
هر کی هم برنامه نویسی VB بلده پی ام بده برا کمک، هر کی هم کمکم کنه مطمن باشه از گلداش بی نصیب نمی مونه
راستی یه ویژگی دیگه هم داره، این ویروس از گرفتن ویروس های دیگه رو کامپیوتر شما جلوگیری میکنه، چون اتوران ویروسهای دیگه رو پاک می کنه و اتوران ه خودش رو جایگزین می کنه

امید وارم این ویروس بتونه با پخش شدن جمعیت زیادی رو به بازی بیاره
با تشکر
:putertired:

aminrahmani
10/05/14, 08:16 PM
عالیه!
طرح بسیار جالبیه!
هر روشی که به افزایش جمعیت کمک کنه خوبه

revolver Ocelot 1991
10/05/14, 08:44 PM
خوب هرکی اینو ببینه فکر میکنه بازیم ویروسی چیزیه شک میکنه
ولی خوب دو نفرم از این راه بیان بد نمیشه
در ضمن برو کنکورتو بده دیگه خرداد مثلا این یه ماهو دیگه درستو بخون

Genius.IR
10/05/14, 08:56 PM
خوب هرکی اینو ببینه فکر میکنه بازیم ویروسی چیزیه شک میکنه

راس می گی، دیگه به اینجاش فکر نکرده بودم

ramin martinez
10/05/14, 09:36 PM
طرح جالبیه
ولی بهتره اسمش رو ویروس نزاریم بهش بگیم
روبوت تبلیغاتگر یا چیزه دیگه
اینطوری بهتره

revolver Ocelot 1991
10/05/14, 11:51 PM
اقا تو خوشت میاد هر بار کامپیوترت روشن شه این بیاد بالا
ویروس که شاخ و دم نداره ولی کرم داره:d
من بودم فقط فحش میدادم به طرف میرفتم:d

abbas ghaderi
10/05/15, 12:24 AM
نمیشه جوری طراحی کنی که بعد 48 ساعت خور به خود پاک بشه این ویروس؟ تو صفحه ای هم که باز میشه اگه بگی خودش بعد 48 ساعت پاک میشه و ویروس نیست خیلی عالی میشه

Alireza Taji
10/05/15, 12:33 AM
این مردم ازاری هست.
اینطوری اسمه ویروسا کنار نام ایرپابلیک میذاری.

rezaphoto
10/05/15, 01:23 AM
نبابا ایده خیلی خوبیه ... از نظر من عالیه .

فقط یه ویروس بود یه مدت پیش تو مسنجرا پخش شد به اسم hot game روی لینکش کلیک میکردی ویروسی میشدی برای کل اد لیستت روزی چند بار فرستاده میشد بدون اینکه بدونی همین هات گیم .

اگر اون مدلی بسازی عالی میشه .... برای کل ای دی های آنلاین و فعال ایران فرستاده میشه

taheri
10/05/15, 01:26 AM
نمیشه جوری طراحی کنی که بعد 48 ساعت خور به خود پاک بشه این ویروس؟ تو صفحه ای هم که باز میشه اگه بگی خودش بعد 48 ساعت پاک میشه و ویروس نیست خیلی عالی میشه

اگر این کار رو بکنی خیلی خوب میشه
اگر می خوای ملت ایرانو مجبور به کاری بکنی باید دست رو غیرتشون بزاری بنویس آمریکا دهنمونو سرویس کرده

Genius.IR
10/05/15, 09:58 AM
خوب یه کار می کنم بعد از چند بار دیدن دیگه نشون نده، ولی بمونه که اگه فلش وارد شد خودشو کپی کنه
برا اینکه اعصاب طرف زیاد خرد نشه!!!

shilter
10/05/15, 03:03 PM
خوبه
یه زمانی یه ویروسی بود بالا صفحه مونیتور هی چرت و پرت مینوشت
اینم میتونه چندبار اول فول اسکرین بیاد بالا و بعد تا یکماه مثلا مثل اون ویروسه عمل کنه . اینجوری لینک عضویتم میشه گذاشت :-"

S a f a 6 4
10/05/15, 05:46 PM
چرا محدوديت زماني ؟

خب بجاي اينكه 48 ساعت بعد پاك بشه بهش تعداد دفعات باز شدن ميديم

مثلا هر سيستمي كه آلودش بشه اين صفحه رو 3-4 بار بعد از بوت شدن نشون بده بعد دي اكتيو بشه

ولي پاك نشه ؛ فقط ديگه نمايش داده نشه ولي هر سيستم ديگه اي بهش وصل بشه آلوده بشه و همون داستان فبلي تكرار بشه

learnt
10/05/15, 11:39 PM
فکر نکنم با این روش بشه کار کرد .

ویروسی که میخوای بنویسی 90٪ به عنوان ویروس از طریق آنتی ویروس پاک میشه مگر اینکه خبره این کار باشی .

هر کسی هم ببیندش میگه سایت هم ویرسی و امکان داره هکم کنه پس وارد نمیشه

باز هم اگه یه نفر اینجوری بیاد خودش یه نفر هست .

Die Hard
10/05/16, 01:43 AM
اگه بشه بعد 48 یا 24 ساعت پاک شه خوبه وگرنه ذهن مردم نسبت به ایرپابلیک خراب میشه

Genius.IR
10/05/16, 09:03 AM
همین طوره، سه بار نشون می ده بعد می ره، تازه کلی هم از کار بر پوزش می طلبه!
آنتی ویروس هم فقط به فایل اتورانش گیر می ده، به خودش گیر نمی ده، ولی به هر حال بده و گسترش برنامه رو کند می کنه

بازم اگه نظر دارین بگین ممنون می شم

Homayoun
10/05/16, 11:42 AM
به نظر من کار جالبی نیست به چند دلیل
1-این کار غیر اخلاقیه
2- امکان پاک شدن توسط آنتی ویروس بالاست
3- اگر شما بودید کلیک میکردید؟تا حالا خودتون چند بار روی پاپ آپ ها کلیک کردید؟

Genius.IR
10/05/16, 01:59 PM
کجاش غیر اخلاقیه؟
ارتباط با ما داره، طرف می تونه برام همونجا ایمیل بفرسته!
ویروس از این با کلاس تر و بامرام تر کجا دیدین؟

TrueEnzo
10/05/16, 11:27 PM
کلا مخالفم
ذهنیت بسیار بد ایجاد می کنه این راه
حالت دیکتاتوری هم داره تو روشش که با اهدافمون از بازی مغایرت داره
بماند که آنتی ویروس ها از تو رفتار اون شناساییش می کنن

navazandeye irani
10/05/17, 05:32 PM
منم مخالفم

Genius.IR
10/05/17, 06:00 PM
پس بی خیال، مخالف زیاد داره

atilaa
10/05/18, 01:19 AM
کار خلاقانه ای هست و مشخصه که براش هم زحمت کشیده شده و هم سواد لازم هست تا اینو انجام داد
ولی من خودم شخصا روی اون تبلیغاتی که با پررویی روی مونیتورم ظاهر بشه کلیک نمی کنم
البته ممکنه بقیه اینجور نباشن
ولی حیفه از این استفاده نشه

نمیدونم اون ویروس که تو یاهو پخش شد یادتون هست یا نه
هر کی روش کلیک میکرد اوتماتیک خود طرف هم اونو سند میکرد بدون اینکه روحش با خبر باشه

اگه بتونی مثل اون بکنیش و تو یاهو پخش بشه به صورت زنجیره ای تو چند روز تو کل ایران پخش میشه
اگر میتونی اون کارو بکنی بگو تا در اون مورد هم پیشنهاد بدیم که چیکا رکنیم بهتر هست

Shayan
10/05/18, 04:50 AM
کار جالبی هست ، میتونه موثر باشه.
میشه با کارهای اضافه کنارش اون حالت بدبینیش رو از بین برد ، مثلا اینکه توش ذکر بشه که این و تا فلان ساعت پاک میشه و مشکلی پیش نمیاد یا تبلیغ هست و... یا اینکه طوری باشه که طرف رو جذب کنه و سرگرمش کنه ...

برای افزایش جمعیت هرکاری بشه کرد باید انجام بدیم. قصد ما در آخر که مردم آزاری نیست این هم اگر از بین بره بعد از چند بار فکر نمیکنم دیگه اذیت زیادی داشته باشه.
تو یاهو رو هم میتونی درستش کنی؟

Genius.IR
10/05/18, 08:24 AM
اگه بخوام بنویسم، طوری می نویسم که کاربر زیاد اذیت نشه، مثلا یه قسمت می ذارم برای ارتباط با ما
از همونجا کاربر می تونه برام ایمیل بفرسته و بهش می گم این فقط تبلیغاته، بیشتر از سه اون صفحه رو نشون نمی ده
تو یاهو هم تنهایی نمی تونم، اگه یه نفر باسواد تر کمکم کنه می تونم

S a f a 6 4
10/05/18, 03:20 PM
بيخيال غير اخلاقي بودن

مهم اينه كه اسم سايت بيوفته سره زبونا

مشكل اصلي ما اينه كه بازيمون خيلي ناشناختس

بايد از هر روشي براي شناسوندن بازي استفاده كنيم

حالا چه خوب باشه چه بد

اگه تو زمينه تبليغات رسانه اي يه كوچولو سر رشته داشته باشيد يه قانون اساسي توش وجود داره

تبليغ بايد تو ذهن باقي بمونه

حالا چه بصورت منفي يا چه به صورت مثبت

تاحالا به تبليغات راديويي چي توز دقت كردين ،*ديديد چه قدر چرت و پرت و رو اعصاب آدمه ؟ اين شركتم داره از طريق ذهنيت منفي تبليغ ميكنه كه كاملا هم موفق هستش

atilaa
10/05/18, 05:47 PM
ما که سوادمون قد نمیده از بچه ها هم خبر ندارم کیا سوادشو به این کارا برسه

فقط این نحوه پخش شدنش مهمه که باید یهو باشه و ایتو شما باید راهی براش پیدا کنید وگرنه با کپی شدن روی هارد و منتقل شدن با فلاش نمیشه کاری کرد

و نکته دوم اگر راهکاری پیدا کردی حتما قبل انتشارش یک هماهنگی کن تا بهترین متن و تصویر را براش مهیا کنیم

Genius.IR
10/05/18, 08:09 PM
اوکی، ممنون از نظراتتون، من همه ی تلاشمو می کنم
اگه کسیو می شناسین برنامه نویسی vb بلده معرفی کنید، تیمی کارکنیم

navazandeye irani
10/05/18, 11:43 PM
اگه قرار نیست کسی اذیت بشه من هستم

تجربه برنامه نویسی روبوتیک و ربو کاپ رو هم دارم(پس سوادم قد میده)