PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبلیغ در مجله ی شبگرد

ashi_bomba
09/02/22, 11:22 PM
سلام
نمیدونم چقدر با سایت و تیم امنیتی شبگرد (http://shabgard.org)آشنا هستید مهم هم نیست زیاد که چقدر آشنایید
ما اونجا ماهنامه داریم راجع به امنیت شبکه و هک و این حرفا و یه بخش داریم به نام بازی game
این مجله که گفتم خودم مسئولش هستم و تقریبا همه چیش دسته منه
برای اینکه الان حالت بحرانیه و نیاز به یوزر داریم من یه پیشنهاد دارم
من میتونم برای این ماه تو بخش بازی مقاله ای راجع به سایت بزنم اما یکیو میخوام 3-4 صفحه راجع بهش توضیحاتی رو بنویسه و بده من چاپش کنم
این مجله هر 15 هم میاد بیرون و تقریبا 200 تا 250 تا دانلود داره

هرکی حاضره این کار رو بکنه اینجا بگه بعد خودم باهاش هماهنگی میکنم
منتظر هستم

Mihan_Parast
09/02/22, 11:41 PM
درود بر آریا و آریایی
فکر خوبیه
مسئول تبلیغات هیئت دولت آتیلا کیه؟
بیاد وسط ببینیم چی خبر میشه

behrad kharaman
09/02/23, 12:19 AM
حتما قید کنید در خواست دعوت نامه بکنند تا برای ایران مفید تر واقع بشود به نظرم امضای اتیلا برای تیتر مناسب باشه

xerxes99
09/02/23, 12:43 AM
اگه نگارشم خوب بود می نوشتم ولی خوب نیست:d

AV00AV
09/02/23, 12:56 AM
آقا یه جایی پیدا کنین که روز باشه
روزگرد باشه :d

Reza8mile
09/02/23, 01:36 AM
سلام
اگر کسی بهتر از من پیدا نشد حاضرم این کار رو انجام بدم !
اگر خواستی به ایدی اصلیم تو خود سایت پی ام بده چون ممکنه یادم بره بیام اینجا
خوشحال میشم بتونم کمکی انجام بدم

atilaa
09/02/23, 04:20 AM
عالیه دستت درد نکنه
رضا نوشتارش خوبه

Reza8mile
09/02/24, 01:04 AM
سلام
من تا شنبه تعطیلم بنابراین تو این روزا وقت آزادم زیاده
از فردا شروع کنم به نوشتن؟

saeed137
09/03/02, 02:28 AM
جان هکر چقدر من این شبگرد دوست دارم همه ان 200 نفر بیار اینجا اخر مقالت بنویس یک سایت برای تمرین هک کردن و انواع و اقسام باگ هر زبان برنامه نویسی روش اجرا میشه از داس گرفته تا دلفی با عروسک جدیدا هک میکنن که این اخری من خودم دیدم منظورم باگ اواتور هست

ashi_bomba
09/03/02, 02:38 AM
آره راست میگه طرف یه شب تا صبح اواتر عوض میکرد شده نفر اول رنکینگ عجبببببب

joker shadow
09/03/02, 12:21 PM
بابا ایول آقا اشی!

atilaa
09/03/08, 09:43 PM
اریپابلیک یک بازی آنلاین اینترنتی است که توسط گروهی از افراد از کشورهای مختلف بازی می*شود. گاهی اوقات زندگی روزمره به قدری کسل کننده می گردد که جذاب ترین سرگرمی ها و تفریحات هم نمی توانند مانع از یادآوری خاطرات خسته کننده آن بشوند. در این گونه موارد بهترین کار تغییر وضعیت می باشد. بسیاری از افراد به سرگرمی های مجازی روی می آورند و زندگی جدیدشان را دقیقا مطابق با میل خود بوجود می آورند. یکی از این سرگرمی های مجازی بازی اینترنتی Erepublik است که به مرزهای جغرافیایی نیز رحم نمی کند Erepublik یک بازی تحت وب می باشد که حتی برای کاربرانی که از طریق خطوط Dial-Up به اینترنت متصل می شوند نیز به راحتی قابل استفاده می باشد. در این بازی شما میتوانید جزو شهروندان هر کشوری باشید. در ارپابلیک میتوانید فعالیتهای اقتصادی ، نظامی ، سیاسی و مطبوعاتی داشته باشد و حتی می توانید فعالیتهایی ابداع کنید و آنها را انجام دهید
ای رپابلیک جامعه مجازی و بازیهای استراتژیک را در هم ترکیب کرده و یک بازی آنلاین یکپارچه چندنفره ایجاد کرده که بازیکنان میتوانند در فعالیتهای مختلف شرکت کنند شهروندان جمهوری مجازی میتوانند تجارت خود را راه بیاندازند ( 7 نوع صنعت و 5 نوع معدن) یا کارمند ساده باشند عضو حزب بشوند و در انتخابات رای بدهند و یا مدیر مسئول و خبرنگار روزنامه باشند همچنین میتوانند به جنگهایی که در بین کشورهای مجازی اتفاق میافتد بروند و بجنگند . بازی عناصر دیداری بسیار کمی دارد و اصولا به صورت متنی طراحی شده است.
ولی جذابیت ارپابلیک به همین میباشد که به جای غرق شدن در عناصر گرافیکی میتوانید در ساده ترین شکل ممکن که برای یک بازی وجود دارد بیشترین لذت را ببرید
ارپابلیک هیچ شباهتی به دیگر بازها ندارد و جذابیت عمده این بازی بر روی ملیت گرایی طراحی شده و افرادی که در این جا بازی میکنند خود را فدای کشور خود میکنند
در حال حاضر 49 کشور در این بازی وجود دارد که ایران هم یکی از آنهاست و قدرت نظامی و اقتصادی ایران در حد متوسط میباشد
دو اتحادیه نظامی در جهان شکل گرفته با نامهای آتلانتیس و پیس که نتیجه اش آغاز دو جنگ جهانی بوده هم اکنون دنیا در حال آماده شدن برای جنگ جهانی سوم میباشد
یکی از قویترین کشورهای جهان یعنی رومانی به ایران اعلان جنگ کرده که با همکاری متحد مان یعنی اندونزی نتوانستند کاری بکنند ولی دیر یا زود دوباره باز خواهند گشت و ما تا ان زمان باید خود را برای رویارویی با آنها آماده کنیم
بازی کردن این بازی در حالت پایه فقط به 5 دقیقه نیاز دارد یعنی سه کلیک بعد از وارد شدن در سایت یک کلیک برای کار کردن و یک کلیک برای تمرین نظامی و یک کلیلک برای خرید غذا این کارهایی روزانه ای هست که باید هر روز انجام بدهید بعد از این کارها همه کارهای دیگر بستگی به خودتان دارد
کارهای دیگری که در صورت داشتن وقت آنها را میتوانید انجام دهید به شرح ذیل هست
1- خواند روزنامه های ایران و دیگر کشورها برای باخبر شدن ا زآن و دادن نظر در آنها
2- خواندن موضوعات فروم خود سایت ( فروم سایت به زبان انگلیسی میباشد ) و شرکت در بحثهای اکثرا جنجالی آن
3- خواندن بحثهای فروم فارسی بازی که توسط ایرانیها ایجاد شده
4- شرکت د ربحثهای کنگره اگر عضو کنگره باشید برای تصمیم گیری در امور کشور
5- شرکت در جنگهای ایرانی و خارجی که فعال میباشند
6- ایجاد کارخانه و جذب کارگر و شرکت در کارهای اقتصادی
7- تاسیس حزب برای شرکت در فعالیتهای سیاسی ( البته میتوانید در انتخابات ماهانه ریاست حزب هم شرکت کنید و دیگر نیاز به هزینه کردن نباشید
8- بازرگانی : با خرید و فروش اجناس بدون ایجاد کارخانه هم میتوانید سود بکنی
9- رییس جمهور ایران بشوید و ایران را به سمت شکوفایی سوق دهید
و دهها کار دیگر که به مرور خودتان انها را خواهید یافت
فقط این بازی در دوهفته اول گنگ هست و شاید سر درگم بشوید وممکن هست از آن در نگاه اول خوشتان نیاید ولی بعد از گذشت زمان خواهید فهمید که تا بحال چه بازی زیبایی در از دست داده بوید لذتی که در این دنیا وجود دارد در هیچ بازی دیگری نمیتوانید پیدا کنید بطوریکه بعد از گذشت 1.5 سال از آغاز این بازی همچنان افراد قدیمی سایت با انگیزه به کار خود در حال ادامه دادن میباشند
تعدادی آمار هم برایتان
تعداد جمعیت چند کشور بزرگ دنیا را اینجا قرار میدهم تا در جریان شرایط موجود قرار بگیرید
USA: 11338
Romania: 9308
Indonesia: 7801
Hungary: 6791
United Kingdom: 6247
Spain: 3551
Croatia: 3465
Canada: 3183
Brazil: 2458
Turkey: 2187
Sweden :2132
Iran: 2123
Italy: 2018
Australia: 1784
Portugal: 1760
Ireland: 1754
Norway: 1663

هم اکنون ایران به شما نیاز دارد با صرف چند دقیقه از وقتتان ، ایران را درنیای مجازی به کشوری بزرگ تبدیل کنیم و تاریخ را به 2500 سال قبل برگردانیم و ایران را ابرقدرت جهان بکنیم منتظر همه شما میباشیم
برای آگاهی بیشتر در مورد بازی به فروم فارسی سایت مراجعه کنید و برای ثبت نام هم سعی کنید از طریف دعوتنامه عضو شوید تا مقداری طلا هم به ایران برسد

moonspell
09/03/10, 02:47 AM
usa: 11338
romania: 9308
indonesia: 7801
hungary: 6791
united kingdom: 6247
spain: 3551
croatia: 34658
canada: 3183
brazil: 2458
turkey: 2187