PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور WOW . Knight-wow 3.3.3a

goldcom
10/07/13, 04:17 PM
سرور knight-wow.com سرور اولین ایرانی international برای بازی world of warcraft 3.3.3a میباشد

سرور knight wow را یک تیم Dedecated و مستقل اداره میکنند و متخصصان و GM های حرفه ای ، سرور را مدیریت می کنند.

knight wow اولین سرور ایرانی دارای Vote Shop هست و Event های سرور به صورت منظم و برنامه ریزی شده برگزار می شوند.

سرور به صورت تک Realm اجرا شده است و توانایی پشتیبانی از 5000 بازیکن آنلاین را داریم.

شرکت ایرانشهر الکترونیک و شرکت ابیت هاست از اسپانسرهای knight wow هستند
امیدوارم که بتوانیم نظر شما را جلب کنیم

آدرس سایت :
http://www.knight-wow.com

Realm List :
realm.knight-wow.com

kartal
10/07/13, 04:49 PM
غلط های املایی !

Dedicated

کدوم اینسها فیکس شدند ؟

Vampire
10/07/13, 05:07 PM
فايل اول كه دانلود ميكني 1.58 مگابايت هست

بعد بخواي نصبش كني يه 45 دقيقه زمان ميبره كه !!!
حجمش چقدره؟
اينجوري كه نميشه چون خيلي پر حجم هست

a2678603
10/07/14, 04:52 AM
برای wow سروری که زیر 2-3 هزارتا آن داشته باشه ارزش بازی کردن نداره .

تازه اون Vote Shop که خیلی مسخرست. خالا اگه سرورتون فان باشه دیگه بدتر

فقط سرور بلیزارد

وامپی اگه بخوای world of warcraft 3.3.3a را از اول دانلود و نصب کنی حدود 14-15 گیگ هست

در هر صورت اگه GM فوق حرفه ای خواستی من میتونم کمکتون کنم .
توی ورژن 2.4 توی سرور بلیزارد گروه ما یکی از اولین گروها بود که الیدن را زد . من خودم تانکشون بودم

abbas ghaderi
10/07/14, 12:45 PM
انشالا سرور خوب بشه و انلاین زیاد داشته باشه. ولی کلا سرور ایرانی به خاطر بازیکناش بدرد نمیخوره. بلیزارد بازی کنین خیلی بهتر و قشنگ تر هستش.

KraToS
10/07/15, 07:40 PM
زنده باد تیم منگوز :d

ex-Toxicity
10/07/15, 07:50 PM
من دوستم اینو بازی میکنه،3 تا از دوستامم معتاد کرده،به منم گفته بیا خودش بازی رو داره نیازی به دانلود هم ندارم ولی هاردم از بس چیز میز توش ریختم فقط یه فیفا توش هس واسه بازی:دی

goldcom
10/07/16, 02:14 AM
برای wow سروری که زیر 2-3 هزارتا آن داشته باشه ارزش بازی کردن نداره .

تازه اون Vote Shop که خیلی مسخرست. خالا اگه سرورتون فان باشه دیگه بدترسرور 1 ماه نیست که Run شده
در مورد Vote shop هم بگم که اگه سرور Vote shop نداشته باشه هیچ وقت جهانی نمیشه و آنلاین ها به 2000 یا 3000 نمیرسه

کدوم اینسها فیکس شدند ؟ سعی میکنیم همه اینسها رو فیکس کنیم ، چون کلا داریم اینسها رو دستی فیکس میکنیم

غلط های املایی !Sorry :دی

انشالا سرور خوب بشه و انلاین زیاد داشته باشه. ولی کلا سرور ایرانی به خاطر بازیکناش بدرد نمیخوره. بلیزارد بازی کنین خیلی بهتر و قشنگ تر هستش. سرور اگه ایرانی بود Vote نمیگذاشتم براش و اینکه هیچ سروری با بلیزاد قابل مقایسه نیست ، اما خوب ، یه عده هستن که حاظر نیستن برای بازی پول بدن :دی
آنلاین ها رو هم زیاد میکنیم
اگه خدا بخواد بعد از 1 سال و نیم به 2000 آنلاین میرسونیم

زنده باد تیم منگوز :d

جوابی ندارم :d

F.RevengeR
10/07/16, 04:53 AM
حیف که هیچوقت وقت نکردم Wow بازی کنم :(
فکر کنم باید Cs باز از دنیا برم...

K-paX
10/08/08, 08:39 PM
سرور به علت تحریم هایی که علیه کشور ایران انجام شده است ، تا اطلاع ثانوی خاموش است . ما سعی بر آن داریم که سرور را به روال عادی خود بازگردانیم. با تشکر از صبر شما
Knight WOW Team

lol

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

http://magic-wow.com/ بیاد

Laya
10/08/08, 09:18 PM
کسی‌ اگر
Game card

یا
CDkey

برای
World of WarCraft

خواست، تو بازی به من پی‌ام بده، آشنا دارم :)