PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر پرچم یا نشان ملی

Die Hard
10/11/24, 05:10 AM
درود
الان که ایرپابلیک شیلتر شده و فکر هم نکنم امیدی باشه برای اینکه از شیلتر در بیاد
برای همین من پیشنهاد میدم برای اینکه کسانی که از امکانات ضدشیلتر برخوردارند رو بیشتر به این سمت بکشونیم کارهایی انجام بدیم که ایران رو به آرزویی که دوست داریم در دنیای واقعی به آن برسیم رو در اینجا بهش برسیم
برای همین فکر کنم توی اولین حرکت تغییر پرچم ایران میتونه گزینه مناسبی باشه
نکته:نشان ملی پرچم کنونی ایران اصلا پیشینه تاریخی نداره و از یک طرح هندی برای طراحی آن استفاده شده که بیشتر به لوگو هست تا یک نشان ملی)
برای همین من پیشنهاد تغییر پرچم یا حداقل نشان ملی رو میدم
مظر من درفش کاویانی که جای خودشو داره
میشه همزمان توی بالاترین هم لینک داد مثلا => پرچم ایران به درفش کاویانی تغییر خواهد کرد
بعد چند روز دیگه باز لینک داد => پرچم ایران به درفش کاویانی تغییر کرد

برای این میگم درفش کاویانی که فکر می کنم هیچ کسی با درفش کاویانی مشکلی نداره و پیشینه تاریخیش هم به قبل از اسلام برمیگرده و اوج شکوه ایران
ولی اگه درفش کاویانی هم نشد نشان ملی فکر کنم اینها مناسب باشند:

http://myshare.ir/files/exx1lghvg1vth7vbgro1.jpg

http://myshare.ir/files/d7goxq4958b8n6wbstvm.png

البته این فقط یک پیشنهاد هست که فکر کنم بتونه به رشد جمعیت توی این شرایط هم کمک کنه
همزمان با اینکار میشه توی شبکه های ماهواره ای هم تبلیغات کرد یا لینک داغ کلوب و ...
فکر کنم نتایج مثبت زیادی داشته باشه
دلیلی نمی بینم وقتی یک بازی توسط نظام بسته میشه باز باید توی بازی از او حمایت کرد
به هر حال این فقط یک بازی هست
منتظر نظرات دوستان هستم
پاینده ایران
بدرود

X-Gamer
10/11/24, 05:15 AM
درست میگی‌ ولی‌ ادمین اینکارو می‌کنه بنظرت ؟

sir_al0n
10/11/24, 05:27 AM
اولا که مخالفم
من خودم اصلا آرزوی شیر و خورشید رو ندارم توی پرچممون ;)

دومن که ادمین این کار رو توی بازی نمیکنه
میتونین پرچم رو توی ویکی تغییر بدین

Die Hard
10/11/24, 05:34 AM
درست میگی‌ ولی‌ ادمین اینکارو می‌کنه بنظرت ؟
من قبلا که تازه به بازی اومده بودم از قدیمیای بازی پرسیدم گفتن میخواستیم پرچم رو تغییر بدیم ولی بخاطر تر س از شیلتر شدن اینکارو نکردیم
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

اولا که مخالفم
من خودم اصلا آرزوی شیر و خورشید رو ندارم توی پرچممون ;)

دومن که ادمین این کار رو توی بازی نمیکنه
میتونین پرچم رو توی ویکی تغییر بدین

راستش من خودم هم زیاد با شیر و خورشید حال نمی کنم چون پیشینه تاریخیش به اسلام و ... برمیگرده :d
درفش کاویانی رو ترجیح میدم ولی متاسفانه الان شیر و خورشید تو جنبش های آزادی خواه جا افتاده

sir_al0n
10/11/24, 05:50 AM
من قبلا که تازه به بازی اومده بودم از قدیمیای بازی پرسیدم گفتن میخواستیم پرچم رو تغییر بدیم ولی بخاطر تر س از شیلتر شدن اینکارو نکردیم
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

راستش من خودم هم زیاد با شیر و خورشید حال نمی کنم چون پیشینه تاریخیش به اسلام و ... برمیگرده :d
درفش کاویانی رو ترجیح میدم ولی متاسفانه الان شیر و خورشید تو جنبش های آزادی خواه جا افتاده

بله اریامهر دنبال این موضوع بود ! ;)
الان فقط ممکنه محارب شناخته بشیم !
میدونی که بچه ها اکر تو بازی با شیلتر شکن میان توی فروم حداقل بدون این چیزا میان و...

الان شیر و خورشید آزادی خواهانه نیست تا جایی که میدونم ماله سلطنت طلب هاست ;)
من از صحبت هات بوی تفکرات مارکسیستی و دین گریزی و اینا به مشامم میرسه :gun:

X-Gamer
10/11/24, 05:57 AM
حرف همتون درسته ولی‌ ۱ نکته بسیار مهم که اون نکته اینه :
دخالت دین در امور سیاسی یک کشور همیشه نتیجهٔ بد داشته و همیشه مشکل زا بوده ! عدم باید از تاریخ درس بگیر ! مثل هاش‌ام از ۱۰۰۰ سال پیش تو اروپا تا الان تو ...
+ من ۱۰۰% با شیر و خورشید مخالفم، به دلیل اینکه مشکل بدن درست می‌کنه ! نباشه بهتره !

+ خوشم میاد این آریامهر اینهمه کار قول داده بکنه !

Top.Persian.Girl
10/11/24, 06:10 AM
با اصل حرفت مبنی بر اینکه سایت ... شده، موافقم و هیچ لزومی هم خودم نمی بینم که به اون راه ادامه بدیم.

اما اینجا مخالفان زیادی هستند که خودشون دستشون توی سیستمه و از همینها امرا معاش واقعی می کنن اینکه باید براشون تاسف خورد یا نه، ربطی به این تاپیک و حرفهای من نداره.

ولی بدون کسانی اینجا هستند که با وامهای کلان واقعی و با رانت خواری و با تضییع حقوق مردم در دنیای واقعی دارن رشد و ارتقاء پیدا می کنن که متاسفانه بینشون افراد اندیشمند کمتر دیده میشه. خوب معلومه افراد اندیشمند که نمیره جیره و مواجب گیر اینها بشن!

از موضوع پرت نیافتیم که الانه ممکنه بریزن سرت و با 1000 دلیل توسط مغلطه و سفسطه بخوان مجابت کنن که اینکار صحیح نیست.

فقط خواستم گوشی رو بدم دستت که اینقدر ساده نباشی!
همین.

---------- Post added at 05:10 AM ---------- Previous post was at 05:07 AM ----------

البته من به همشون احترام می ذارم چون به هر حال عقیده اشون هست و تنها کار احترام به عقایدشونه.

خفقانی که در جامعه واقعی می بینم، زیر انگشتان دستم، همینجا حسشون می کنم.

ولی مشکلی نیست... این نیز بگذرد..
اما گمان نمی کنم به عمر من و تو کفاف بده!

Die Hard
10/11/24, 06:18 AM
sir_al0n (http://forum.erepublik.ir/member.php?u=1147)

مهم نیست فکر من چی هست اینجا دنیای مجازی هست و نباید با واقعیت اشتباه گرفت
پرچم شیر خورشید اصلا معنی سلطنت طلبی رو نمیده قبلا ایران بصورت پادشاهی اداره میشد و اینکه پرچم ایران رو نشان سلطنت دید کلا باید بیخیال گذشته شد چون بوی سلطنت رو میده :D ولی کلا الان 30 ساله به صورت جمهوری اسلامی اداره میشه و میشه نتیجشو دید
من نمیخوام وارد بحث سیاست شم پس زیاد ادامش نمیدم
Top.Persian.Girl (http://forum.erepublik.ir/member.php?u=581)
انگار خیلی دلت پره ها :D
من هم برای اینکه هر دو طرف مشکلی نداشته باشند درفش کاویانی رو پیشنهاد دادم

Ali Emami
10/11/24, 10:32 AM
لطفا این بحث ها رو ادامه ندید . مطرح کردنش هم مناسب نیست .

اینجا به نتیجه هم برسید :
پرچم رو نمی تونید عوض کنید ، یا بهتر بگم هیچ کس مسولیت این کار رو نمی پذیره ! ;)

cho0bin
10/11/24, 01:57 PM
كي دستبندمو برداشته؟

تو هم مثله همه باهاش بازي كن,نشكنش چون همينطوريشم شكستس,اينقد آزارم نده,باشه خيالي نيست

ولي دستبندمو بده

pouraboutaleb
10/11/24, 02:01 PM
واقعا دوست من
پرچم کشور را می خوای عوض کنی !!!
پرچمی که تمام ملت های دنیا حتی امریکا انگلیس و حتی اسرائیل اون را به رسمیت می شناسن
چرا خودتون را به سخره می گیرید
حرف تاریخ و ریشه را پیش می کشی چرا از هویت اصلی نمی گی که ما اریایی هستیم و از منطقه نزدیک سیبری اینجا نیومیدم پس بریم اونجا کشور احداث کنیم :دی
بابا خجالت بکشید
من کاری به تاریخ نماد ندارم شما داری می گی پرچمی که تمام دنیا اونو به رسمیت می شناسه را عوض کنی در جواب باید بهت بگم بیاد شما فکرت را عوض کنی چون کاملا این فکر ... هستش

Die Hard
10/11/24, 04:28 PM
واقعا دوست من
پرچم کشور را می خوای عوض کنی !!!
پرچمی که تمام ملت های دنیا حتی امریکا انگلیس و حتی اسرائیل اون را به رسمیت می شناسن
چرا خودتون را به سخره می گیرید
حرف تاریخ و ریشه را پیش می کشی چرا از هویت اصلی نمی گی که ما اریایی هستیم و از منطقه نزدیک سیبری اینجا نیومیدم پس بریم اونجا کشور احداث کنیم :دی
بابا خجالت بکشید
من کاری به تاریخ نماد ندارم شما داری می گی پرچمی که تمام دنیا اونو به رسمیت می شناسه را عوض کنی در جواب باید بهت بگم بیاد شما فکرت را عوض کنی چون کاملا این فکر ... هستش
دولتی که مارو به رسمیت نمیشناسه چرا ما باید اونرو به رسمیت بشناسیم؟
دولتی که به ما میگه خس و خاشاک،میکروب چرا ما باید اونو به رسمیت بشناسیم؟؟
آمریکا و انگلیس اگه ایرانو برسمیت میشناختن که اینهمه تحریم نبودیم ;)

fariborzz
10/11/24, 05:16 PM
با درفش کاویانی موافقم
از روز اول هم از اعراب ونمادهاشون خوشم نمیومد;)

Ali Emami
10/11/24, 05:49 PM
مدیریت این تاپیک رو ببنده چون دوباره یه سری راه می افتن و اون مسخره بازی ها می شه ... دردسرش برای من هست !!

Die Hard
10/11/24, 06:56 PM
آره تایپک داره از بحث اصلی منحرف میشه
من این تایپک رو زدم واسه اینکه چون دولت مارو تحریم کرده ما هم اونرو تحریم کنیم
دلیلی نداره دیگه ما ازشون حمایت کنیم !!
فکر هم نکنم ادمین با این موضوع مشکلی داشته باشه وقتی همه موافق هستند
باید پرچم ویکی پدیا رو هم قفل کنه که هرکسی نیاد عوضش کنه

اینکار میتونه کمک خوبی برای افزایش جمعیت باشه و مانور خوبی میشه رو این موضوع داد
فقط باید میتینگ که میرین حواس خودتونو جمع کنین :d

Sor3na
10/11/24, 07:45 PM
مساله اینجاست که پرچم کشور ما رو برای چی میخواید تغییر بدید؟آخرش این هست بیاییم راضی کنیم ایرپابلیک رو که پرچم خالی باشه و نوشته روش نداشته باشه ،اما اینکه بیاییم یه چیز دیگه رو بیاریم که درست نیست اصلا !

:d

atilaa
10/11/24, 07:53 PM
چند نکته وجود داره

1- سیاست سایت بر این اساس هست که هر چی تو واقعیت سندیت داره برای اونا مهم هست نه اینکه هر چیزی که کاربران دوست دارند پرچم بازی همونی هست که وجود داره و عوض هم نمیکنند

2- بحست مربوط به پرچم سالها تو خود بازی ادامه داشته و به هیچ جایی نرسیده و همیشه به مشاجره کششده شده

3- این فروم هم چون نمیخواهیم به سرنوشت خود بازی دچار بشه و بحثهای مر بوط به بیرون به بازی بیاد داخلش تاپیک را قفل میکنم اگر چینین بحثی را خواستید ادامه بدید تو خود بازی ادامه بدید چون دیگه خطر شیلترینگ براش وجود نداره

به همین خاطر با عرض پوزش تاپیک راقفل میکنم