موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

مکالمه بين Ernesto_Rommel و pejmaaan

13 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. اررررررررررررنستو ادیب
    آواتار به این خوشجلی
    موهامم سفید بشه میرم رنگ میکنم !!! دوشواری نداریم که !!
  2. سلامباورم نمیشه این یعنی خودتی ؟ چشمکخدای من باید اواتارت رو به روز کنی، ریش سفید با موهای ریخته ! چشمکهنوز زنده ای اینجا پژمان ؟بابا ایول داری به مولامخلص
  3. سلام ادیب جان. دسترسی من رو توی قسمت مجلس این فروم درست کن . دنبال یک سری مباحث قبلی و قوانین قبلی تصویب شده میگردم که به مجلس فعلی تحویل بدم
  4. سلام ادیب جون . خوشحال میشم سریع اینجا رو ببینی :
    http://erepublik.ir/forum/showthread.php?t=7336&page=4
  5. سلام ارنستو جان .
    آقا من یکبار پیغام دادم . فروم گیر کرده بود 3 بار رفرش کردم که سه بار چاپ شده
    آقا مگه میشه این سیستم تغییر کرده باشه . از این همه بچه ها که داریم هیچکسی vb خفن بلد نیست ؟
    حجت یا احمد مامیلو بلد نیستن ردیفش کنند. نمیشه که همش من پیغام بدم که آقا از کسایی که رای دادن عکس بگیرید برام بفرستید.
    الان این انتخابات نایب رییس درسته یا نه . تاییدش کنم یا نه ؟؟
  6. راجبه نظرسنجی .... طبق اتفاقاتی که افتاد ما مسئولش هستیم چون بی طرفیم معمولا
    ولی خوب جالبه خوده منم نمیتونم نظرسنجی ها رو به صورت مستقیم ببینم !

حالا یا مود سایت از کار افتاده یا از کار انداختنش ... بنده به عنوان مدیرکل هم نمیتونم بزنم نتایج نظرسنجی و ببینم کیا به کی رای دادن

باید پیگیری کنیم ببینیم از کجاست

این سایت صدای الرحمن ش داره میاد ... کسی قبول نمیکنه
  7. یه بار مینوشتی کافی بود ....

رئیس مجلس رو درست کردم ، دیدن نظرسنجی ها رو هم فکر کنم باید
  8. سلام عزیزم
    بهرام هدایتی توی صحن غیر علنی و تاپیک انتخابات نایب رییس توی صفحه 2 یا 3 پست داده بود
    ----
    راستی اسم کاربری من رو بکن رییس مجلس
    در ضمن من نمیتونم ببینم کیا توی رای گیریها دارند رای میدن . چون باید صحت رای گیریها رو من به عنوان رییس مجلس تایید کنم لطفآ این دسترسی رو برگردونید. قبلآ هم که رییس مجلس بودم این دسترسی مشاهده رای ها رو داشتم
  9. سلام عزیزم
    بهرام هدایتی توی صحن غیر علنی و تاپیک انتخابات نایب رییس توی صفحه 2 یا 3 پست داده بود
    ----
    در ضمن من نمیتونم ببینم کیا توی رای گیریها دارند رای میدن . چون باید صحت رای گیریها رو من به عنوان رییس مجلس تایید کنم لطفآ این دسترسی رو برگردونید. قبلآ هم که رییس مجلس بودم این دسترسی مشاهده رای ها رو داشتم
  10. سلام عزیزم
    ----
نمايش پيغامهاي بازديد کننده 1 از 10 تا 13
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین