موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض آغاز فعالیت روزنامه 20:30 News

سلام!...
    اولین روزنامه من لطفا حمایت کنین ممنون..
    http://www.erepublik.com/en/article/-1-2205265/1/20

متن روزنامه در اینجا:

سلامی گرم به تمام ایرانیان در ایروپاپلیک
    شمارو همراهی می کنیم با اولین روزنامه 20:30

شاید با دیدن پروفایل من بگین برای وارد شدن به روزنامه نویسی و دنیای سیاست زوده!
    اما از نظر من کسی که می خواد تا آخرش پای یه چیزی باشه باید از همون اولش شروع کنه بدون هیچ قدرتی و هیچ شناختی...

و حالا من اینجام با یه روزنامه..

در مورد این روزنامه باید بگم که همه از خبر های 20:30 تلوزیون ایران خبر دارن و یکی از سرو صداترین اخبارهاست.. که معیار اصلی این رسانه خبری مشکلات بزرگ سیاسی و اجتماعی جامعست.. از این رو این ایده به ذهنم خطور کرد که در ایروپاپلیک روزنامم را به نمایش بزارم

اما فکر نکنم با خوش آمدگویی سیاستداران ایرانی روبرو شم..
    چون این روزنامه در هر مقاله بیش از 3 یا 4 خبر کوتاه و بلند از مشکلات و اشتباهات دولت را گوشزد میکند.. و این امر ممکنه در بالا آمدن روزنامه من کمی بی لطفی شه.. اما من تمام تلاشم رو میکنم
    ولی حالا هدفم چیه؟ و چه فایده ای داره این روزنامه؟ مطمئن باشید که ضرری در این روزنامه وجود نداره و با کمک این روزنامه و با بازگو کردن مشکلات سیاسی و مشکلات شخصی بعضی ها که در این روزنامه شاید نام هم برده شه!! کمک شایانی در سیاست کشور داره و دولت را مطلع میسازیم که اشتباهاتی که می کند و مشکلاتی که به وجود می آورد زیر سایه نیست! و ما به همه اطلاع رسانی می کنیم نه تنها باعث میشه اشتباه ها و مشکلات کمتر شود بلکه با این اطلاع رسانی از اشتباهات دولت به همه سعی داریم بفهمانیم که در انتخاب فرد خود در هر پستی برای وظایف جامعه دقت لازم را داشته باشند..

ممنون از اینکه تا آخر مطالعه کردین و میخواین منو یاری بدین... به زودی از اولین اخبار من با خبر شوید.
    vote & sub

2. 12 کاربر زیر از mahyar برای این پست مفید تشکر کرده اند:

11julius11 (13/02/03),Abtin (13/02/04),alexlee (13/02/04),amirh.o.s (13/02/03),koorosh (13/04/28),l a n e r o n (13/02/03),megahack (13/02/04),MoYseN (13/02/03),sinagoodboy (13/02/04),sinahbt (13/02/03),tejarat777 (13/02/03),ماهی مرکب آبی (13/02/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    sinagoodboy III

موفق باشی

HE IS MY
    LEGEND&HERO

4. 2 کاربر زیر از sinagoodboy برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (13/02/04),mahyar (13/02/04)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

شمارو دعوت میکنم به تیتر خبرها... اولین مقاله روزنامه...
    http://www.erepublik.com/en/article/...3-2206578/1/20

6. کاربران زیر از mahyar به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (13/02/05)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من 20:30 تلویزیون رو نمی بینم. یعنی کلا تلویزیون نمی بینم. درنتیجه محض اطلاع خودم می پرسم:
    مقاله های شما صرفا می خوان جنجالی باشن؟ (یه چی بگی که یه چی گفته باشی دور همی) یا قراره نقد بی طرفانه داشته باشن به عملکرد کسی؟

با مقاله ای که لینکش رو دادید، به نظرم مورد اول درسته...
    به قول یه عزیز: اگه می خوای رو حرفت وایسی، حرفی بزن که طاقت وزنت رو داشته باشه.
    همون عزیز میگه: بدترین قسمت ماجرا اونجاست که معلوم نیست بدترین قسمت ماجرا کجاست.

8. 2 کاربر زیر از ماهی مرکب آبی برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (13/02/05),mahyar (13/02/05)

دوست عزیز ممنون که این سوال رو پرسیدی بنده قصد دور همی بودن یا کوچیک کردن کسی ر ندارم.. اتفاقا جواب سوال شما در مقاله جدیدم که همین امروز نوشتم هستش لطفا مطالعه کن جواب سوالت رو پیدا میکنی

20:30 news 1,904 چند کلمه در مورد روزنامه
    http://www.erepublik.com/en/article/...--2207081/1/20

10. 2 کاربر زیر از mahyar برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (13/02/07),ماهی مرکب آبی (13/02/05)

خوندمش.
    در رسیدن به هدفت موفق باشی.
    به قول یه عزیز: اگه می خوای رو حرفت وایسی، حرفی بزن که طاقت وزنت رو داشته باشه.
    همون عزیز میگه: بدترین قسمت ماجرا اونجاست که معلوم نیست بدترین قسمت ماجرا کجاست.

12. 2 کاربر زیر از ماهی مرکب آبی برای این پست مفید تشکر کرده اند:

amirh.o.s (13/02/07),mahyar (13/02/10)

خبر های داغه این هفته.. با ما همراه باشید
    http://www.erepublik.com/en/article/...8-2209543/1/20

تا پایه جان ایستادگی خواهیم کرد
    http://www.erepublik.com/en/article/-1-2211259/1/20

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    Sanderson

همه از خبر های 20:30 تلوزیون ایران خبر دارن و یکی از سرو صداترین اخبارهاست.. که معیار اصلی این رسانه خبری مشکلات بزرگ سیاسی و اجتماعی جامعست..
    lol یه شوی تلویزیونی هدف دار برای مغزهای گندیده و افرادی که از فکرشون استفاده نکرده، در تاریکی خبری وجود دارن و هرآنچه براشون پخش کنن رو باور میکنن.

ببین کجا زندگی میکنیم که یه بنگاه دروغ پراکنی میشه منبع اخبار ملت...

با عرض پوزش ولی نامی که انتخاب کردی در بین بسیاری از مردم بسیار منفور و مظهر دروغ پراکنیه. یک تریبون صرف که در بین تیترهای جنجالی عوام فریب، اقدام به شستشوی مغزی افراد نادان، در راستای اهداف سیستم میکنه.

Be Good | LinkedIn | Telegram | Instagram

16. 4 کاربر زیر از Sanderson برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Mad Hatter (13/02/14),Senso (13/02/17),مسعود (13/02/14),zarnosheh (13/02/14)