موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض بازی آنلاین جنگ جهانی دوم

در اینجا قصد دارم یک بازی آنلاینی رو بتون معرفی کنم که بتون پیشنهاد میکنم اگر تازه واردی رو دعوت کردید به اروپابلیک بش بگین برای خسته نشدن از این بازی مسخره (اروپابلیک) تب جدیدی رو باز کنید و درونش این آدرس رو کپی کنید www.warstoryeurope.com و با ثبت نام کردن در سایتش به بازی کردن بپردازید.

داستان بازی:گویا درون این بازی بین تصرف کردن برلین توسط شوروی و آمریکا رقابت هست که هر کشوری زودتر توانست برلین رو تصرف کنه برنده هست اما قبل از رسیدن به برلین باید شهر های مقابلتان را تصرف کنید و از آنها رد بشوید و هر کشوری که درصد بیشتری رو تصرف کنه قدرتای بیشتری به بازیکنانی که درون اون کشور هستند میدهد این یک بازی تیمی هست که در اول بازی میتوانید انتخاب کنید که طرف شوروی باشید یا آمریکا قسمت هیجان انگیز بازیش جنگ هایش هست که هر چه قدر از تاکتیک های بهتر و روش های بهتری برای پیروزی استفاده کنید بتون آیتما و چیزای بهتری میده مثلا یکی از تاکتیکایی که خیلیا درون بازیش انجام میدهند این هست در زمانی که نیرو های دشمن میخواهند به شما حمله کنند جیپ یا ماشینای دیگری که سرعتشون زیاده رو فراری میدی و هنگامی که دشمن به نیروهای دیگه حمله میکنه شما جیپ رو از پشت سر دشمن میارید و قیچیشون میکنی.

خوصیصیت مهمی که این بازی داره اینه که اگر چند ساعت درون بازی نبودید برایتان هیچ مشکلی پیش نمیاد زیرا این یک بازی تیمی هست و تا وقتی که خودتان به میدان جنگ نروید کس دیگری نمیتواند با شما بجنگد.

برای بازی کردن این بازی به 2تا برنامه نیاز دارید اول فلش پلیر روی مرورگرتون دوم برنامه silverlight که حجمشم کمه و اگرم داخل گوگل سرچ کنید اولین موضوعی که براتون میاد میروید داخل سایت ماکروسافت و دانلودش میکنید
    ويرايش توسط rezaderaz : 13/09/27 در ساعت 05:07 AM

2. کاربران زیر از rezaderaz به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Dr.SkA (13/09/27)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Corporal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaderaz نمایش پست ها
    در اینجا قصد دارم یک بازی آنلاینی رو بتون معرفی کنم که بتون پیشنهاد میکنم اگر تازه واردی رو دعوت کردید به اروپابلیک بش بگین برای خسته نشدن از این بازی مسخره (اروپابلیک) تب جدیدی رو باز کنید و درونش این آدرس رو کپی کنید www.warstoryeurope.com و با ثبت نام کردن در سایتش به بازی کردن بپردازید.

داستان بازی:گویا درون این بازی بین تصرف کردن برلین توسط شوروی و آمریکا رقابت هست که هر کشوری زودتر توانست برلین رو تصرف کنه برنده هست اما قبل از رسیدن به برلین باید شهر های مقابلتان را تصرف کنید و از آنها رد بشوید و هر کشوری که درصد بیشتری رو تصرف کنه قدرتای بیشتری به بازیکنانی که درون اون کشور هستند میدهد این یک بازی تیمی هست که در اول بازی میتوانید انتخاب کنید که طرف شوروی باشید یا آمریکا قسمت هیجان انگیز بازیش جنگ هایش هست که هر چه قدر از تاکتیک های بهتر و روش های بهتری برای پیروزی استفاده کنید بتون آیتما و چیزای بهتری میده مثلا یکی از تاکتیکایی که خیلیا درون بازیش انجام میدهند این هست در زمانی که نیرو های دشمن میخواهند به شما حمله کنند جیپ یا ماشینای دیگری که سرعتشون زیاده رو فراری میدی و هنگامی که دشمن به نیروهای دیگه حمله میکنه شما جیپ رو از پشت سر دشمن میارید و قیچیشون میکنی.

خوصیصیت مهمی که این بازی داره اینه که اگر چند ساعت درون بازی نبودید برایتان هیچ مشکلی پیش نمیاد زیرا این یک بازی تیمی هست و تا وقتی که خودتان به میدان جنگ نروید کس دیگری نمیتواند با شما بجنگد.

برای بازی کردن این بازی به 2تا برنامه نیاز دارید اول فلش پلیر روی مرورگرتون دوم برنامه silverlight که حجمشم کمه و اگرم داخل گوگل سرچ کنید اولین موضوعی که براتون میاد میروید داخل سایت ماکروسافت و دانلودش میکنید
    بازی مسخره ایه
    خوشم نیومد قبلن بازی میکردم.
    سه ساعت باید وایسی صفحه لود شه

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legends of Iran :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    megahack

برلین، شوروی، امریکا؟! والا ایران برای من از هموشون پر اهمیت تره!

دعوت نامه برای ثبت نام در بازی!
    .In the end there is no greater motivation than revenge. k

5. 4 کاربر زیر از megahack برای این پست مفید تشکر کرده اند:

eZhiwar (13/09/27),navid aghili (13/09/27),rezaderaz (13/09/27),sorena131 (13/09/27)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    pejmaaan

این بازی که فیلتر نیست .... حال نمیده که

در ضمن اروپابلیک چیه دیگه ؟؟ منظورت ایریپابلیک هست ؟؟
    فروشگاه الکترونیک و رباتیک اهواز هابی |کواد کوپتر|مولتی روتور

همه برایم دست تکان دادند ، اما کم بودند دستهایی که تکانم دادند . . .

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

بازی که فیلتر نباشد بازی نیست چوت تعداد بچه 12 13 ساله توش خیلی زیاده

اینها زیره 16 15 نداره لا اقل ))
    چو بیشه تهی ماند از نره شیر .................................شغالان درآیند آن‌جا دلیر
    چو بیشه ز شیران تهى یافتند ............................سگان فرصت روبهى یافتند

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    pejmaaan

اینش به کنار ، معلومه اینقدر مزخرف بوده که حتی به خودشون زحمت ندادن که فیلترش کنند

من ثبت نام کردم توش ولی الان ربع ساعته داره صفحش لود میشه !!!
    فروشگاه الکترونیک و رباتیک اهواز هابی |کواد کوپتر|مولتی روتور

همه برایم دست تکان دادند ، اما کم بودند دستهایی که تکانم دادند . . .

9. کاربران زیر از pejmaaan به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Mr.Mahv (13/09/28)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

کلا بازی که فیلتر نباشه نشون دهنده اینه که ایرانی داخلش نیست که فیلترش نکردن

فقط بار اول این قدر طول میکشه برای لود شدن دفعه های بعد این قدر طول نمیکشه نبایدم تب مرورگرو عوض کنید یا کوچیکش کنید تا لود بشه دفعه های بعد 10 ثانیه هم طول نمیکشه
    ويرايش توسط rezaderaz : 13/09/28 در ساعت 02:06 AM

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    MiladBlack

من عضو شدم. جالبه اما برا یه لحظه. دوستان بازی ایراد لود نداره مشکل تو سرعت اینترنتتونه لول
    اين منم

Facebook.com/milad.ansari

نام کاربری سایت
    MiladBlack

خوب. تحلیل:
    بازی خیلی کندیه مثل ایریپابلیک شاید بدتر از اون
    تو همون اول بازی با یه بار لول آپ شدن نفر 200ام بازی هستید یعنی بازیکن آنلاین نداره
    گرافیک خوبی داره
    راهنمایی بازی خیلی ضعیفه
    ورلد چتش که هیچکی نیست
    خلاقیت خوبی داره و تنوع نیروها خوبه
    بازی تیمی هستش
    خلاصه من از 10 بهش 4 بیشتر نمی دم
    اين منم

Facebook.com/milad.ansari

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2000 نمایش پست ها
    خوب. تحلیل:
    بازی خیلی کندیه مثل ایریپابلیک شاید بدتر از اون
    تو همون اول بازی با یه بار لول آپ شدن نفر 200ام بازی هستید یعنی بازیکن آنلاین نداره
    گرافیک خوبی داره
    راهنمایی بازی خیلی ضعیفه
    ورلد چتش که هیچکی نیست
    خلاقیت خوبی داره و تنوع نیروها خوبه
    بازی تیمی هستش
    خلاصه من از 10 بهش 4 بیشتر نمی دم
    اگر توی فتح شهری هم کمک کنی با توجه به رتبت توی جنگ اون شهره بت از اون ستاره ها میده