موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض بهترین بازی استراژیکی تحت وب دنیا

در اینجا قصد دارم بهترین بازی استراتژیکی تحت وب دنیا که 1 سال هم به عنوان بهترین بازی تحت وب دنیا شناخته شده رو به شما معرفی کنم.

برای بازی کردن این بازی پس از ثبت نام درون سایت این بازی وارد صفحه اصلی این بازی میشوید که دارای تعداد بیشماری مپ است و هر مپ شمال مناطق مختلف با تعداد ظرفیت بازیکن مختلفی است مثل 1 مپ شامل کشورای غرب آسیا و قسمت کوچکی از اروپا است یک مپ شامل کل قاره آفریقا و قسمتی از آسیا و اروپا است یک مپ شامل قسمتی از آمریکای جنوبی است و ....

واقعا لقب دادن بازی استراتژیکی به این بازی برازنده بازیش است چون به صورت فول استراتژیکی است مثلا میرید داخل مپ آسیا و اگر انتخاب کشور به صورت رندوم نباشه میتونید ایران رو انتخاب کنید و چون نیروی اولیه شما فقط سرباز است و برای نگه داری سرباز نیاز به غلات دارین باید به کشورایی حمله کنید که مناطق غلاتشون زیاد باشه و استانایی رو که غلات دارند رو تصرف کنید بعد از اون باید به کشورایی مثل عربستان حمله کنید که سوختایی مثل نفت زیاد دارند تا بتونید ماشین های جنگی بسازید.

این بازی از یک روش دیپلماسی خیلی جالبی برخوردار است مثلا کشور شما دارای مناطق سوختی زیادی است اما غلات کم دارد و برعکس شما کشوری هست که غلات زیاد دارد و سوخت کم دارد در این صورت میتونید پیشنهاد دریافت غلات به ازای سوخت به اون کشور بدید.

میتوانید از کشورای متحدتون نیرو هدیه بگیرید میتونید از راه سیاست با امارات وارد مذاکرات بشید و مرزش را برای شما باز کند تا شما از طریق تنگه ی هرمز نیروهاتونو به مرز امارات بروسانید و به عربستان حمله کنید.

میتوانید داخل کشورای دیگر جاسوس بفرستید تا برایتان اطلاعت ببرند 1 نوع جاسوس داره که علاوه بر اطلاعات پیام های خصوصی هم که برای بقیه کشورا فرستاده رو بتون نشان میده یک نوع جاسوس داره که میفرستینش داخل اون استان و روحیه مردم استان رو پایین میاره و بر ضد اون کشور شورش میکنند و اگر کشور نتونه شورش رو دفع کنه اون استان درخواست استقلال به یکی از کشور های همسایه میکنه و به اون میپیونده یک جاسوس داره که کارخونه ماشین های جنگیشو خراب میکنه یا زمان تولیدات اون کارخونه رو افزایش میده و کار های باحال تر دیگه.....

برای این که نیروهایتون داخل مرزهاتون سریع تر حرکت کنه میتونید راه آهن داخل استان هاتون بسازید

2 جنگ افزار خیلی باحال هم داره که یکیش پروژه v3 نازی ها است یکیشم بتل شیپ یک کشتی خیلی ترسناک که فقط برای این دو نوع جنگ افزار میتونید اسم بزارید مثل با عربستان دشمنید اسم کشتی رو بزارید The death of Saudi Arabia

اگر v3 رو توی گوگل سرچ کنید میبینید که داخل این پروژه نازی ها یکی از جنگ افزاری که ساخته بودند یک توپ بسیار بزرگ بود که روی یک ریل حرکت میکرد و رنجی معادل 200 300 کیلومتر داشت و با این جنگ افزار درون این بازی اگر داخل بندرعباس راه آهن بسازید از داخل بندر عباس با رنج زیادی که این جنگ افزار داده میتونید مناطق عربستانو بمب بارون کنید و تصرف عربستانو راحت تر کنید برای خودتون.

یک چیز خیلی جالبی که این بازی داره اینه که میتونید خودتون یک مپ بسازید و با دوستاتون به طور دوستانه با هر شرایطی که برای مپ گذاشتید بازی کنید.

و خیلی چیزای جالب تر این بازی داره که پیشنهاد میکنم از دستش ندهید.

من وقتی برای اولین بار وارد این بازی شدم تونستم فاتح اروپا بشم که داستان خیلی جالبی داره اگر خواستید اونم براتون مینویسم

اما این نکته رو که بتون میگم حتما باید رایت کنید: کسی که بخواد توی این بازی موفق باشه باید حتما تفکر استراتژیکی خوبی داشته باشه و همیشه یادتون باشه که تاریخ را فاتحان مینویسند.

لینک بازی:www.supremacy1914.com

برنامه های مورد نیاز برای اجرای بازیش:یک برنامه جاوای مخصوص که 30 مگابایت هست و وقتی که میخواهید وارد مپ بشید صفحه دانلودش براتون میاد

اگر سوالی داشتید میتونید با یاهوم تماس بگیرید:[email protected]

ويرايش توسط rezaderaz : 13/12/10 در ساعت 06:26 PM
    ما قلب دشمنانمان را زنده زنده در می آوریم

" (ع) MONTEZUMA"

MY NAME IS TUSKER THE EUROPE CONQUEROR

2. کاربران زیر از rezaderaz به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Wgun (13/12/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

به علت پاره ای مسائل
    تاپیک بسته شد
    یعنی خااااااااااااااااااااکککک ککککککککککک برسرت

4. 2 کاربر زیر از pier-port برای این پست مفید تشکر کرده اند:

milad2000 (13/11/30),Wgun (13/12/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    MiladBlack

من يه دور بازي كردم اينو جالب بود. مشكل اينجور بازيا اينه كه بازيكناي آنلاين سريش كم داره.

اونقد دوست دارم كدنويسي ياد بگيرم بعد يه بازي آنلاين بسازم به اسم شاون ده شيپ
    اين منم

Facebook.com/milad.ansari

6. 2 کاربر زیر از milad2000 برای این پست مفید تشکر کرده اند:

pier-port (13/11/30),Wgun (13/12/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من به بازی ساختن علاقه زیادی دارم اما متاسفانه به برنامه نویسی علاقه ای ندارم

" (ع) MONTEZUMA"

8. 2 کاربر زیر از rezaderaz برای این پست مفید تشکر کرده اند:

pier-port (13/11/30),Wgun (13/12/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي God of War :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaderaz نمایش پست ها
    من به بازی ساختن علاقه زیادی دارم اما متاسفانه به برنامه نویسی علاقه ای ندارم
    آب قطه دادا

10. 2 کاربر زیر از DIABLORD برای این پست مفید تشکر کرده اند:

pier-port (13/12/02),Wgun (13/12/11)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

لطفابيش تر عكس بزار

12. 2 کاربر زیر از andom برای این پست مفید تشکر کرده اند:

pier-port (13/12/09),Wgun (13/12/11)

عکس های جدید اضافه شد

" (ع) MONTEZUMA"

14. کاربران زیر از rezaderaz به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Wgun (13/12/11)

لطفاهمين جادانلودش روبزارمن نمي تونم دانلودكنم